X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕
Odpowiedz

W marcu wiosna idzie 🥀💐☀szybko nam przyniesie dzidzie 🤰🌻💕

Oceń ten wątek:
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 3 października 2022, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    Widzę, że poruszyłyście mój ulubiony temat, temat teściów, a więc też się wypowiem 😅
    My mieszkamy z teściami, za rok jak dobrze pójdzie to przeniesiemy się na nasze własne mieszkanko.
    U mnie teściowa do przeżycia - cierpliwości ma sporo, ale w niczym nigdy nie widzi problemu, potrafi kłamać w żywe oczy i robić dużo na pokaz.
    A co do teścia to jest chyba najgorszym człowiekiem jakiego znam.. jak się wprowadziłam rok temu po ślubie to do mnie taki miły, super tatuś, a do męża na mnie nadawał jak pojechałam np. z koleżankami na piwko w tygodniu to mówił do męża, że musi sobie mnie wychować 🙄 albo jak jeździłam często do rodziców, bo mąż pracuje za granicą, a mieszkają 5km stąd, to teksty, że jeżdżę do nich, żeby opowiadać co się w domu tutaj dzieje..
    Teść nie pracuje, siedzi na rencie, koło domu nic nie zrobi, żyje plotkami na temat ludzi ze wsi, a on pokazuje się wszystkim z jak najlepszej strony. Szkoda, że każdy go postrzega jako takiego cudownego, a w rzeczywistości jest okropny dla rodziny, wtrąca się do wszystkiego, a ja jestem osobą, która sobie nie da wejść na głowę i kłótnie się zdarzają. Jego dom to myśli, że może wszystkimi kierować i sterować jak marionetkami. Do wychowania dzieci nie nadają się w ogóle. Jak widziałam jak teściowa trzyma 3 miesięczne dziecko szwagierki to myślałam, że się popłacze. Nie widzę tego, że mogłaby mi bawić takiego tygodniowego bobasa 😕

    Nie ma chyba takich teściów, którzy byliby tacy super na 100 procent. Zawsze się znajdzie coś co nas zdenerwuje. Czasami lepiej się powstrzymać i nie komentować, a z drugiej strony ileż można się nie odzywać i dusić to w sobie?
    Dla tych co mieszkają sami - zazdroszczę wam bardzo i nie mogę się doczekać mieszkania na swoim 🥰
    My mieszkamy sami, nie chcieliśmy ani z jednymi, ani z drugimi. Ja sobie tego nie wyobrażałam... W wieku 27lat chciałam zacząć wreszcie żyć na swoim. Poczujesz na pewno dużą ulgę, czego Ci życzę ❤️

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 3 października 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowamamba95 wrote:
    Ja to uważam, że wszystkie te relacje z rodzicami/tesciami są trudne. Tak zle, i tak nie dobrze. My mamy spokój w miarę, mieszkamy dosyć daleko, wszyscy dziadkowie jeszcze pracują, wiec pomocy tez brak. U nas moja mama się często na początku wtrącała ale już ja utemperowałam w miarę i wie, że swoje już wychowała, wiec ja za rady dziękuje. Rzadko tez zostawiamy małego z babcia, częściej w sumie z opiekunka. Teściowa z koleji bardziej siostrze męża pomaga z córka, z naszym synkiem nigdy nie została sama. Wtrącać się raczej nie wtrąca bo tez już ja jej corka „wychowała”, czasem coś tam wtrąci ale raczej mało. Wiec teoretycznie dobrze, bo nikt mi się nie wtrąca, nie mam jakiś nacisków za bardzo i nagabywania, ale z drugiej strony czasem pomoc by sie przydała… Moja przyjaciółka znów ma wszystkich dziadków na emeryturze wiec jest z kim dziecko zostawić, ale z drugiej strony, są zwady i wtrącanie sie do wychowania. Nie znam w sumie idealnej relacji dzieci- rodzice/tesciowie, jak już się pojawia rodzina/wnuki, chociaż może gdzieś u kogoś istnieją. 😅

    No właśnie ja też nie znam takiej więzi. Zawsze jakoś mi się wydaje, że z teściami nie ma się takiej relacji czysto "rodzinnej", że można swobodnie coś powiedzieć jak do swojego rodzica. Jedyne co zauważyłam, to to, że moi rodzice traktują lepiej mojego męża niż teściowie własnego syna. Nigdy nie potrafili swoim dzieciom okazać troski, miłości i wiem, że mąż swoje dzieci całkiem inaczej wychowa 😊

    Poziomka nie mogę się doczekać tej wolności i robienia wszystkiego co mi się podoba 😅

    Poziomka9204, malinowamamba95, Olo323 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 3 października 2022, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    No właśnie ja też nie znam takiej więzi. Zawsze jakoś mi się wydaje, że z teściami nie ma się takiej relacji czysto "rodzinnej", że można swobodnie coś powiedzieć jak do swojego rodzica. Jedyne co zauważyłam, to to, że moi rodzice traktują lepiej mojego męża niż teściowie własnego syna. Nigdy nie potrafili swoim dzieciom okazać troski, miłości i wiem, że mąż swoje dzieci całkiem inaczej wychowa 😊

    Poziomka nie mogę się doczekać tej wolności i robienia wszystkiego co mi się podoba 😅
    Na sowim się nie spinasz, że czegoś nie zrobiłaś, bo nie miałaś siły czy czasu 😄 ja przed ciąża pracowałam na dwa etaty przez 5lat, więc na nadmiar czasu nie narzekałam 🤦‍♀️ dlatego cieszyłam się, że nikogo nie mam nad głową, mąż zawsze mówi, że u nas czysto 😄

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 3 października 2022, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te wszystkie niesnaski wychodzą z różnicy pokoleń i ja to rozumiem ale też nie lubię jak ktoś mną próbuje sterować. Mam silny charakter i nie daje się nikomu 🤣 moja mamę już nie raz usadziłam.
    Też mieszkamy sami i to najlepsze co mogło nas spotkać. Dom budujemy 2 km od mojej mamy więc też nie będziemy na widoku 😁 mieszkałam z ex teściami i to było chore. Pierdnąć, pokłócić się, przyjść podpita - no nie wypadało. A jak głośniej się odezwałam do ex to teść się wtrącał, czego się czepiam. Nauczona doświadczeniem jak tylko odebrałam klucze do naszego mieszkania to spędzałam tam każde popołudnie po pracy żeby jak najszybciej się wprowadzić. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że wykończyłam to mieszkanie własnym rękami oprocz rzeczy typu łazienka czy meble w kuchni bo W był za granicą a jeszcze weekendami latałam do niego. Było ciężko, bo wracałam do domu koło północy, prysznic, spanie i do pracy a po pracy zakasalam rękawy u tak w kółko ale warto było. Nikt mnie nie niańczy, nie patrzy czy mam uprane, ugotowane, posprzątane. Mam spokój psychiczny a to cenie sobie ponad wszystko.

    Poziomka9204, Chrupka , malinowamamba95, Olo323 lubią tę wiadomość

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 3 października 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka9204 wrote:
    Na sowim się nie spinasz, że czegoś nie zrobiłaś, bo nie miałaś siły czy czasu 😄 ja przed ciąża pracowałam na dwa etaty przez 5lat, więc na nadmiar czasu nie narzekałam 🤦‍♀️ dlatego cieszyłam się, że nikogo nie mam nad głową, mąż zawsze mówi, że u nas czysto 😄

    Tutaj jest tak, że teściowa o porządek nie dbała nigdy. Nie to żebym jej wytykała, ale takiego chlewu nie widziałam nigdzie. Przez pierwsze 3 miesiące sprzątałam sama caly dom, a ona łaskawie przychodziła jak zaczynałam myć podłogi, że ona umyje, bo tylko tyle robiła w sobotę. Doszło do tego raz, że nie było mnie cały dzień w domu, wróciłam o 17, mieliśmy jeszcze remont kuchni, a ona nie tknęła palcem nic tylko siedziała w telefonie. Wzięłam się za sprzątanie, oczywiście sama wszystko, wkur**** jak nie wiem i co? Przyszła jak zaczęłam myć, że ona umyje. Powiedziałam jej tylko ze zgrozą "sama sobie umyje", a ona zdziwiona. No głupi by się domyślił, a przed przeprowadzką mówiła że przecież ona sprząta. Przeprosiłam później za mój wybuch, ale tylko po to, żeby jej powiedzieć, że ja sama nie będę sprzątać całego domu, a przecież podobno sprząta zawsze i od tamtej pory ze mną sprząta co sobotę, co więcej - jak miałam studia albo źle się czułam to sprzątała caly dom sama. Da się? Da się 😅

    malinowamamba95, Poziomka9204, conte, Olo323 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 3 października 2022, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    Tutaj jest tak, że teściowa o porządek nie dbała nigdy. Nie to żebym jej wytykała, ale takiego chlewu nie widziałam nigdzie. Przez pierwsze 3 miesiące sprzątałam sama caly dom, a ona łaskawie przychodziła jak zaczynałam myć podłogi, że ona umyje, bo tylko tyle robiła w sobotę. Doszło do tego raz, że nie było mnie cały dzień w domu, wróciłam o 17, mieliśmy jeszcze remont kuchni, a ona nie tknęła palcem nic tylko siedziała w telefonie. Wzięłam się za sprzątanie, oczywiście sama wszystko, wkur**** jak nie wiem i co? Przyszła jak zaczęłam myć, że ona umyje. Powiedziałam jej tylko ze zgrozą "sama sobie umyje", a ona zdziwiona. No głupi by się domyślił, a przed przeprowadzką mówiła że przecież ona sprząta. Przeprosiłam później za mój wybuch, ale tylko po to, żeby jej powiedzieć, że ja sama nie będę sprzątać całego domu, a przecież podobno sprząta zawsze i od tamtej pory ze mną sprząta co sobotę, co więcej - jak miałam studia albo źle się czułam to sprzątała caly dom sama. Da się? Da się 😅
    Może ona stwierdziła, że jak Ty do nich przyszłaś to będziesz sprzątać, a ona odpocznie 😄

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1012 1962

    Wysłany: 4 października 2022, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati bardzo mi przykro, trzymajcie się w tym ciężkim czasie 😔❤️

    Anetka, trzymam kciuki żeby zamieszkał i rozgościł się w tych dobrych warunkach mały człowieczek ❤️✊

    Co do tematu teściowie/rodzice to temat rzeka 😂
    Mnie (ale odkąd jestem w ciąży) strasznie wkurza rodzina męża, a już w ogóle nie mam za grosz cierpliwości do męża babci (babcia męża mieszka w domu z teściową) okropna baba! Wiecznie narzeka, nic jej nie pasuje, każdym rządzi (wyobraźcie sobie, ze teściowa (jej 65 letnia córka) kłamie ze idzie do lekarza, bo inaczej babka nie pozwala jej się spotkać z koleżankami!!!!!) jak widzę jak babcia męża traktuje prawnuków to ch*j mnie strzela… serio nie mam tak cierpliwości do tej kobiety.. ostatnio nawet mąż się zapytał, co się taka cięta na babcie stałam🙈😂
    Samą teściowa mam anioła- jest to kobieta, która swoje w życiu przeszła (samobójstwo męża, stratę dziecka) a jest tak pomocna i życzliwa, tak ciepła, uczciwa i pomocna, ona nawet robaka nie zabije.. ma minusy jak każdy (myśle ze z racji przeżyć i tego, ze kiedyś się do psychologa nie chodziło, to ma problemy z nerwami- często sobie szuka „problemow” wyolbrzymia, albo z byle problemu potrafi się popłakać). Mam tez wrażenie, ze trochę się mnie „boi” (bardziej ze zepsują nam sie relacje/albo ze sie obrazę 😅) i zawsze mi ustępuje i robi tak „pode mnie”
    Myśle, ze relacje mamy super, ale tak jak Chrupka napisała nigdy ta relacja nie będzie aż tak swobodna jak ze swoimi rodzicami…
    Co do moich rodziców, to wielkie szczęście, ze w niczym się nie wtrącają 😊 mamę uważam za najlepsza przyjaciółkę i od mojego liceum mamy super relacje, wiadomo czasem wyjdą różnice zdań, ale nigdy kłótnie, wiem ze zawsze na pomoc mogę liczyć, wiem, ze moi rodzice będą przecudownymi dziadkami dla Synka, bo widzę jak cudownie i zawsze chętnie zajmują sie dzieciakami brata.
    Mam nawet wrażenie, ze moja ciąża przezywają jak pierwsza ciąże u bratowej 😊 wyczekują naszego synka jakby miał być pierwszym wnuczęciem 😂

    conte, Poziomka9204 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 29 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    01.2024- ZACZYNAMY PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2343 4296

    Wysłany: 4 października 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziękuję za słowa wsparcia. Jutro się pożegnamy, pierwsza noc była dość ciężka, bo całą noc miałam sny z Babcią, budziłam się często.

    Wczoraj scrollowałam internet i znalazłam promke na muuvo z kodem i kupiłam muuvo slick za 1500. Opinie ma dobre, liczę, że nam posłuży. Wózek po córce będę pewnie sprzedawać, jednak chciałam coś nowego bo to kolejne kilka lat a ponoć spacerówka muuvo jest ok. Jutro wizyta, nie przekladalam, dostosowaliśmy pożegnanie babci pod to, mam nadzieję, że zdążę bo trochę na styk z dojazdem.

    Poziomka9204, Olo323, Grażyna1820, conte lubią tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Domi_naturelover Autorytet
    Postów: 1483 3628

    Wysłany: 4 października 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też poruszę temat teściów 😃
    Jestem chyba szczęściarą na maxaaa, mam CUDOWNYCH teściów. Czuję się jak ich córka, poświęcają mi więcej uwagi i troski niż moi rodzice 🙈 Czuję się bardzo kochana, zaopiekowana, nieba by mi uchylili. Odkąd jestem z Moim M., to jego relacje z rodzicami też się poprawiły, więc często słyszę, że jestem miodem na serce tej rodziny 😅
    Co piątek po południu do nich jeździmy na obiadek, bardzo często zostajemy już do końca weekendu (mieszkają na wsi, 15 min od Nas, w przepięknej okolicy).

    Co do jakiś różnic pokoleniowych, to wiadomo, że to wychodzi podczas mojej ciąży i będzie wychodziło jak urodzi się Antoś. Ale mam na to sposób - spokojnie tłumaczę i wyjaśniam np. dlaczego teraz nie mówi się o diecie matki karmiącej i te argumenty trafiają, wręcz edukuję teściową, ale ona jest też na to bardzo otwarta 😃

    Jestem ogromnie szczęśliwa, że mi się tak trafiło, mogę śmiało powiedzieć, że kocham swoich teściów i są wspaniali <3 I przy tym wszystkim jeszcze bardziej Wam współczuję jak czytam jakie problemy potrafią sprawiać niektórzy i jak Was traktują...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2022, 10:53

    Poziomka9204, Angelaaaa, Olo323, Nati94, KlaraJa, malinowamamba95, conte lubią tę wiadomość

    💁‍♀️24,💁🏼‍♂️28
    ❌Długie cykle, problemy z owu, AMH 1,55, słabe endo, obustronna niedrożność jajowodów
    ❌Słabe parametry nasienia-> suple od 12.21
    24.03.22 -histerolaparoskopia, udrożnienie jajowodów pod wysokim ciśnieniem, diagnoza: adenomioza😩

    28.03.2022 Ciąża po 8 miesiącach starań. Nasz CUD pokonał wszystkie przeciwności i przetrwał zabieg histerolaparoskopii <3 Historia wyjątkowa również dla lekarzy

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 4 października 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    To ja też poruszę temat teściów 😃
    Jestem chyba szczęściarą na maxaaa, mam CUDOWNYCH teściów. Czuję się jak ich córka, poświęcają mi więcej uwagi i troski niż moi rodzice 🙈 Czuję się bardzo kochana, zaopiekowana, nieba by mi uchylili. Odkąd jestem z Moim M., to jego relacje z rodzicami też się poprawiły, więc często słyszę, że jestem miodem na serce tej rodziny 😅
    Co piątek po południu do nich jeździmy na obiadek, bardzo często zostajemy już do końca weekendu (mieszkają na wsi, 15 min od Nas, w przepięknej okolicy).

    Co do jakiś różnić pokoleniowych, to wiadomo, że to wychodzi podczas mojej ciąży i będzie wychodziło jak urodzi się Antoś. Ale mam na to sposób - spokojnie tłumaczę i wyjaśniam np. dlaczego teraz nie mówi się o diecie matki karmiącej i te argumenty trafiają, wręcz edukuję teściową, ale ona jest też na to bardzo otwarta 😃

    Jestem ogromnie szczęśliwa, że mi się tak trafiło, mogę śmiało powiedzieć, że kocham swoich teściów i są wspaniali <3 I przy tym wszystkim jeszcze bardziej Wam współczuję jak czytam jakie problemy potrafią sprawiać niektórzy i jak Was traktują...

    Ale super, zazdroszczę takich relacji z teściami 🤩

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 4 października 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    To ja też poruszę temat teściów 😃
    Jestem chyba szczęściarą na maxaaa, mam CUDOWNYCH teściów. Czuję się jak ich córka, poświęcają mi więcej uwagi i troski niż moi rodzice 🙈 Czuję się bardzo kochana, zaopiekowana, nieba by mi uchylili. Odkąd jestem z Moim M., to jego relacje z rodzicami też się poprawiły, więc często słyszę, że jestem miodem na serce tej rodziny 😅
    Co piątek po południu do nich jeździmy na obiadek, bardzo często zostajemy już do końca weekendu (mieszkają na wsi, 15 min od Nas, w przepięknej okolicy).

    Co do jakiś różnić pokoleniowych, to wiadomo, że to wychodzi podczas mojej ciąży i będzie wychodziło jak urodzi się Antoś. Ale mam na to sposób - spokojnie tłumaczę i wyjaśniam np. dlaczego teraz nie mówi się o diecie matki karmiącej i te argumenty trafiają, wręcz edukuję teściową, ale ona jest też na to bardzo otwarta 😃

    Jestem ogromnie szczęśliwa, że mi się tak trafiło, mogę śmiało powiedzieć, że kocham swoich teściów i są wspaniali <3 I przy tym wszystkim jeszcze bardziej Wam współczuję jak czytam jakie problemy potrafią sprawiać niektórzy i jak Was traktują...

    To u mnie mój mąż tak ma z moją rodziną, z bratem się śmiejemy, że K to ich ulubione dziecko 😅 moją babcia to by mu nawet dom w testamencie zapisała, bo on i jest dobrym ojcem i mężem i dach jej naprawił! I dobrą ma pracę i taki zaradny aj aj aj ❤️ a mój mąż z mojej mamy czasem otwarcie ciśnie bekę, bo może sobie pozwolić i wszyscy się śmieją :) później jak jest zmęczony to idzie do pokoju mojej mamy na drzemkę, bo ma ma najwygodniejsze łóżko i tv w pokoju 😅 a moja mana broni go jak lwica, bo K jest zmęczony i niech odpocznie. No jej ulubiony syneczek 😁

    Tylko jego rodzina ma taki kij w d*pie, że tam tylko Ą i Ę i nie ma tematów do rozmów... nienawidzimy tam być, a w ciągu roku musimy być 4-5 razy. Tak, mamy wyliczone ile razy musimy się spotkać z teściową 😅

    Poziomka9204, Olo323, Domi_naturelover lubią tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 4 października 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cslza wrote:
    To u mnie mój mąż tak ma z moją rodziną, z bratem się śmiejemy, że K to ich ulubione dziecko 😅 moją babcia to by mu nawet dom w testamencie zapisała, bo on i jest dobrym ojcem i mężem i dach jej naprawił! I dobrą ma pracę i taki zaradny aj aj aj ❤️ a mój mąż z mojej mamy czasem otwarcie ciśnie bekę, bo może sobie pozwolić i wszyscy się śmieją :) później jak jest zmęczony to idzie do pokoju mojej mamy na drzemkę, bo ma ma najwygodniejsze łóżko i tv w pokoju 😅 a moja mana broni go jak lwica, bo K jest zmęczony i niech odpocznie. No jej ulubiony syneczek 😁

    Tylko jego rodzina ma taki kij w d*pie, że tam tylko Ą i Ę i nie ma tematów do rozmów... nienawidzimy tam być, a w ciągu roku musimy być 4-5 razy. Tak, mamy wyliczone ile razy musimy się spotkać z teściową 😅

    U mnie jest dokładnie to samo. Jak w maju mieliśmy konkretne problemy, głównie u męża to największym wsparciem była moja rodzina. Tutaj głównie wytykanie tego, zamiast wsparcie. Ale nie przegadasz, bo są najmądrzejsi, więc najlepiej zamknąć się w pokoju i nie patrzeć na ich zachowanie 🤷‍♀️

    Poziomka ale ona odpoczywa codziennie po pracy. Nie gotuje w tygodniu, nie sprząta, tylko na telefonie siedzi. Tak to jest pokazać starszym ludziom Facebooka 😅

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Nati94 Autorytet
    Postów: 2343 4296

    Wysłany: 4 października 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi ja też zazdroszczę 🥰
    U nas relacja bardzo średnia, moja mama za nami w ogień, teściowa niestety nie. Jutro przyjeżdża przypilnować dzieci i już mam stres, bo dziewczyny jej prawie nie widują. Może to też nasza wina, nie chcę się wybielać, ale nie czujemy troski z jej strony, zapomina o urodzinach dzieci itd.

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    Córeczka: 05.2017
    Córeczka: 08.2020
    age.png


    💔11.2021 synek
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 4 października 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    U mnie jest dokładnie to samo. Jak w maju mieliśmy konkretne problemy, głównie u męża to największym wsparciem była moja rodzina. Tutaj głównie wytykanie tego, zamiast wsparcie. Ale nie przegadasz, bo są najmądrzejsi, więc najlepiej zamknąć się w pokoju i nie patrzeć na ich zachowanie 🤷‍♀️

    Poziomka ale ona odpoczywa codziennie po pracy. Nie gotuje w tygodniu, nie sprząta, tylko na telefonie siedzi. Tak to jest pokazać starszym ludziom Facebooka 😅
    No to leniwa z niej baba 😄 ja mam czasem ochotę zabrać telefony rodzicom. Ubaw mam z taty, jemu telefon służył zawsze tylko do dzwonienia, nawet SMSów nie wysyłał i nie czytał, a teraz odkąd ma FB, to po pracy siedzi i ogląda głupie filmiki, wyciągnąć go się z telefonu nie da 🤦‍♀️

    Cslza mój mąż u moich rodziców zachowuje się jakby był u nas w domu, nie krępuje się mówić co myśli i tak dalej. Na początku związku pamiętam, że każda wizyta u teściów była dla mnie stresująca, bo musiałam się pilnować... Teraz już jakoś to ciśnienie zeszło, mąż zmienił podejście i żyje się lepiej 😄

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Chrupka Autorytet
    Postów: 307 880

    Wysłany: 4 października 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka9204 wrote:
    No to leniwa z niej baba 😄 ja mam czasem ochotę zabrać telefony rodzicom. Ubaw mam z taty, jemu telefon służył zawsze tylko do dzwonienia, nawet SMSów nie wysyłał i nie czytał, a teraz odkąd ma FB, to po pracy siedzi i ogląda głupie filmiki, wyciągnąć go się z telefonu nie da 🤦‍♀️

    Cslza mój mąż u moich rodziców zachowuje się jakby był u nas w domu, nie krępuje się mówić co myśli i tak dalej. Na początku związku pamiętam, że każda wizyta u teściów była dla mnie stresująca, bo musiałam się pilnować... Teraz już jakoś to ciśnienie zeszło, mąż zmienił podejście i żyje się lepiej 😄

    No idento 😅 teść z teściową siedzą w kuchni, nie rozmawiają tylko gapią się w telefon. Inna sytuacja jakby coś robili w tym domu i siadali jedynie do telefonu w czasie przerwy, ale gdzie tam robota. Najlepiej to wygląda jak przyjeżdżają goście, a teść potrafi przy nich sobie oglądać wiadomości na telefonie. To tak wygląda jakby był znudzony ich towarzystwem..

    Kasiooola lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2021
    ♀️26 ✅ Posiewy, hormony, biopsja endometrium ❌Hiperprolaktynemia czynnościowa
    ♂️29✅ Badanie nasienia, przewlekły stan zapalny prostaty wyleczony

    🍀10cs
    25.05.2022 ⏸ 10dpo

    04.02.2023 Laura 💖 3370g 51cm
  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 4 października 2022, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chrupka wrote:
    No idento 😅 teść z teściową siedzą w kuchni, nie rozmawiają tylko gapią się w telefon. Inna sytuacja jakby coś robili w tym domu i siadali jedynie do telefonu w czasie przerwy, ale gdzie tam robota. Najlepiej to wygląda jak przyjeżdżają goście, a teść potrafi przy nich sobie oglądać wiadomości na telefonie. To tak wygląda jakby był znudzony ich towarzystwem..
    Najgorzej... Jak łatwo się uzależnić od telefonu. Kiedyś była u nas impreza, oczywiście w pewnym momencie co druga osoba z nosem w telefonie, wkurzyłam się, powiedziałam, że każdy oddaje telefon, położyłam wystawkę pod telewizorem. Od razu inna atmosfera się zrobiła, zaczęły się rozmowy, tańce. Rozumiem poczytać coś jak się jest w domu, ma się chwilę po pracy, ale nie w towarzystwie. Niedługo rozmowy będą prowadzone tylko na messengerze 🤦‍♀️

    Chrupka lubi tę wiadomość

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3920 4515

    Wysłany: 4 października 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż dzisiaj widział się z matką i jej przypomniał że nas na wigilii nie będzie.. ona zdziwiona jak to.. jakby nie pamiętała wcześniejszej rozmowy 🤦‍♀️🤦‍♀️ powtórzył co i jak że oprócz Wigilii są jeszcze 2 dni świąt i zapraszamy do nas ☺️ mam nadzieję że więcej razy im nie będzie trzeba powtarzać.. ale jestem dumna z męża że nie uległ presji i zdania nie zmienił ❤️

    Poziomka9204, Grażyna1820, KlaraJa, Blondyna.B, Olo323, Chrupka , Domi_naturelover lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 4 października 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Mąż dzisiaj widział się z matką i jej przypomniał że nas na wigilii nie będzie.. ona zdziwiona jak to.. jakby nie pamiętała wcześniejszej rozmowy 🤦‍♀️🤦‍♀️ powtórzył co i jak że oprócz Wigilii są jeszcze 2 dni świąt i zapraszamy do nas ☺️ mam nadzieję że więcej razy im nie będzie trzeba powtarzać.. ale jestem dumna z męża że nie uległ presji i zdania nie zmienił ❤️
    Skąd ja to znam, mój mąż zwykle wymięka jak ma postawić na swoje w rozmowie z mamą 🤦‍♀️ ile się później ode mnie naslucha, że były inne ustalenia, a on znowu zrobił po swojemu.

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 października 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati94 wrote:
    Hej dziewczyny dziękuję za słowa wsparcia. Jutro się pożegnamy, pierwsza noc była dość ciężka, bo całą noc miałam sny z Babcią, budziłam się często.

    Wczoraj scrollowałam internet i znalazłam promke na muuvo z kodem i kupiłam muuvo slick za 1500. Opinie ma dobre, liczę, że nam posłuży. Wózek po córce będę pewnie sprzedawać, jednak chciałam coś nowego bo to kolejne kilka lat a ponoć spacerówka muuvo jest ok. Jutro wizyta, nie przekladalam, dostosowaliśmy pożegnanie babci pod to, mam nadzieję, że zdążę bo trochę na styk z dojazdem.
    Widziałam ta promke aż byłam zdziwiona

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 października 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cslza wrote:
    To u mnie mój mąż tak ma z moją rodziną, z bratem się śmiejemy, że K to ich ulubione dziecko 😅 moją babcia to by mu nawet dom w testamencie zapisała, bo on i jest dobrym ojcem i mężem i dach jej naprawił! I dobrą ma pracę i taki zaradny aj aj aj ❤️ a mój mąż z mojej mamy czasem otwarcie ciśnie bekę, bo może sobie pozwolić i wszyscy się śmieją :) później jak jest zmęczony to idzie do pokoju mojej mamy na drzemkę, bo ma ma najwygodniejsze łóżko i tv w pokoju 😅 a moja mana broni go jak lwica, bo K jest zmęczony i niech odpocznie. No jej ulubiony syneczek 😁

    Tylko jego rodzina ma taki kij w d*pie, że tam tylko Ą i Ę i nie ma tematów do rozmów... nienawidzimy tam być, a w ciągu roku musimy być 4-5 razy. Tak, mamy wyliczone ile razy musimy się spotkać z teściową 😅
    U mnie to samo 😂 moja mama mówi na mojego W, że to jej nowy syn 🤭😂

    Poziomka9204 lubi tę wiadomość

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ