X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Jezu nienawidzę swojej pracy!! Nie w sensie tego co robię, tylko w sensie gdzie.. A najbardziej nienawidzę swojej daremnej, leniwej, egoistycznej, zapatrzonej w siebie i wykręcającej się od wszystkiego koleżanki!!!
    Może nie powinnam tak mówić, ale na prawdę w takich chwilach jak ta źle jej życzę. Żeby w końcu poczuła jak to jest jak w życiu nie wszystko się układa jak nam się chce.

    Ludzi nie zmienisz i nie wychowasz, więc nie martw się moja niby koleżanka z pracy nieustannie od 3 lat opowiada mi historie związane z rozpadem jej małżeństwa. Znam je na pamięć i kiedy znowu w ciągu dnia zaczyna opowiadać mi te historie po prostu kurcze się cała w sobie. Może ona jest nienormalna? Od rozwodu minęły przecież 3 lata !!!!!!!!! nie mam już siły i ochoty wysłuchiwać jakim to palantem jest jej eks. Już nawet nie umiem jej współczuć. Mam ochotę uciec gdzie pieprz rośnie. Kilkakrotnie prosiłam nawet moją przełożoną o zmianę pokoju. Naprawdę przez ostatnie lata ją wspierałam, pomagałam, wysłuchiwałam, pozwalałam na nocne telefony do mnie kiedy była zrozpaczona odejściem męża i w środku nocy chciała się wypłakać w czyjeś ucho, ale ta codzienna psychoanaliza wykańcza mnie psychicznie. Najgorsze jest to, ze ona podczas tych opowieści bardzo się unosi i w końcu zaczyna do/na mnie krzyczeń. Mam dość, nie wytrzymam ani jednego dnia dłużej. Może ona powinna zacząć się leczyć. Przecież nie można do końca życia żyć nienawiścią do eks męża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    A tak jakos kochana .
    To zaszalalas na zakupach ja ostatnio kupilam na wigilie sweterek i leginsy ala spodnie szukalam kurtki ale jak byla fajna to rozmiaru nie bylo a reszta to takhe ze nie dala bym centa za nie taki styl tu maja

    No znam ten ból, ja jak byłam dzisiaj w sklepie to widziałam jeden płaszcz który kosztował 500zł, i wcale na taką cenę nie wyglądał, a ten styl? masakra... wyglądał niczym z XV wieku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba z alegro zamowie . :-) zawsze mozna odeslac.
    A co u ciebie kochana tak po za tym ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Chyba z alegro zamowie . :-) zawsze mozna odeslac.
    A co u ciebie kochana tak po za tym ?


    Narazie jest ok, owulka wyznaczona, wykres udostępniony, i powiem szczerze że narazie póki co nic mnie nie boli :)
    Mam nadzieje że do tego czasu nic się nie zmieni, a u ciebie widzę temperaturka piękna, oby tak dalej :)

  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D

    Nusia1989, Ciapulinka, AniaR88, karmelek, Strażaczka90, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D


    Gratuluję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Narazie jest ok, owulka wyznaczona, wykres udostępniony, i powiem szczerze że narazie póki co nic mnie nie boli :)
    Mam nadzieje że do tego czasu nic się nie zmieni, a u ciebie widzę temperaturka piękna, oby tak dalej :)
    Zerkne na twoj wykres jak wroce do domu bo w tel siedze . Jutro kochana moze spac i malpa zawitac . Pewnie tak bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D
    Gratuluje

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Ewelina dawno Cie tu nie było, ale fajnie że jesteś :)ja właśnie posprzatałam sobie w pracy i troche poprzestawiałam mebli bo juz mi sie znudziły ciagle tak samo :)
    Nusia bardzo Ci współczuje ze musisz ciągle wysłuchiwac jednego tematu, rozumiem mówić o tym z poczatku ale jak mówisz że juz mineło 3 lata od rozwodu a ona w kółko o tym samym mówi to można zwariować.
    Co do zakupów to ja ostatnio też byłam chciałam kupić sobie spódnice i jakąś koszule na świeta ale po prostu nic nie było, jeszcze koszule w miare sobie upatrzyłam ale spódnicy kompletnie nie ma żadnej ładnej, która przypadła by mi do gustu.
    Kasia gratulacje :)

    Ewelina23, Nusia1989 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Hejka Ewelina dawno Cie tu nie było, ale fajnie że jesteś :)ja właśnie posprzatałam sobie w pracy i troche poprzestawiałam mebli bo juz mi sie znudziły ciagle tak samo :)
    Nusia bardzo Ci współczuje ze musisz ciągle wysłuchiwac jednego tematu, rozumiem mówić o tym z poczatku ale jak mówisz że juz mineło 3 lata od rozwodu a ona w kółko o tym samym mówi to można zwariować.
    Co do zakupów to ja ostatnio też byłam chciałam kupić sobie spódnice i jakąś koszule na świeta ale po prostu nic nie było, jeszcze koszule w miare sobie upatrzyłam ale spódnicy kompletnie nie ma żadnej ładnej, która przypadła by mi do gustu.
    Kasia gratulacje :)
    :-* <3

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wam tez jest tak zimno? :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czy wam tez jest tak zimno? :-/

    Kochana może zrób jutro test? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana może zrób jutro test? :)
    Hehe zmieiony komentarz :-D poczekam jak jutro. Malpy nie bedzie to zrobie w piatek z ranca. Drugi raz mi tak zimo jest najgozej stopy i rece :-/ dziekuje kochana ze wierzysz ze sie udalo <3

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina trzymam kciuki :) Twój wykres naprawde ładnie wygląda i coś mi sie wydaje że bedziesz miec na swieta niespodzianke w postaci II kresek :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hehe zmieiony komentarz :-D poczekam jak jutro. Malpy nie bedzie to zrobie w piatek z ranca. Drugi raz mi tak zimo jest najgozej stopy i rece :-/ dziekuje kochana ze wierzysz ze sie udalo <3

    Kochana musi się udać <3

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ale jakos ciezko jak zobacze brak @ i dwie kreseczki to dopiero uwierze :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę kochane później wpadnę Buzka :-*

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Oby ale jakos ciezko jak zobacze brak @ i dwie kreseczki to dopiero uwierze :-)

    No to teraz będę mocno zaciskać kciuki za piątkowy teścik :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym mnie moja koleżanka wkurzyła? Tym, że jej 2 tydz. nie ma, jak w zasadzie pierwszy raz w roku ma kupę roboty, o której wiedziała z pół rocznym wyprzedzeniem. Cały rok chodzi zasmarkana i mnie zaraża mimo, że bez problemu może mieć wolne, bo twierdzi że ma TYLE roboty, a jeden raz kiedy faktycznie ma robotę i to taką wymagającą czasu - CHORA. Nagle się da siedzieć w domu i nie przejmować, że kogoś wkopuje.

    Niusia ja od 4 lat słucham mojej koleżanki jaka jest biedna, ma najbardziej pod górkę ze wszystkich znanych jej osób, życie jej nie rozpieszcza i w ogóle masakra. W tamtym roku kupiła sobie dom, mimo że ma drugi plus mieszkanie w bloku, które wynajmuje i osobno do tego działkę. Zarabia ona, mąż i jej syn 22 letni, 5 letniego syna posyła do przedszkola, a jak nie to nie ma oporów dzwonić po rodzinie żeby pilnowali, bo ona musi pilnie w pracy posiedzieć na necie i wyżalić się koleżance, której uszy dawno zwiędły, ale która jej musi słuchać i współczuć, bo moja koleżanka to najbardziej wredna i mściwa osoba, jakbym powiedziała jej choć cześć tego co myślę to już bym tu nie miała co szukać. Tak więc siedzę tu 4 rok, wszystkie negatywne emocje się we mnie kumulują i jakoś się nie dziwię, że moja dzidzia nie chce przyjść, ja też bym nie chciała siedzieć w takim rozdygotanym ciele :(

    Mi gorąco, bo mi słońce tak praży przez okno, że prawie lato mam w biurze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 14:09

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D



    mozesz wrzucic fotke?plisssss

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ