X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Jezu nienawidzę swojej pracy!! Nie w sensie tego co robię, tylko w sensie gdzie.. A najbardziej nienawidzę swojej daremnej, leniwej, egoistycznej, zapatrzonej w siebie i wykręcającej się od wszystkiego koleżanki!!!
    Może nie powinnam tak mówić, ale na prawdę w takich chwilach jak ta źle jej życzę. Żeby w końcu poczuła jak to jest jak w życiu nie wszystko się układa jak nam się chce.

    Ludzi nie zmienisz i nie wychowasz, więc nie martw się moja niby koleżanka z pracy nieustannie od 3 lat opowiada mi historie związane z rozpadem jej małżeństwa. Znam je na pamięć i kiedy znowu w ciągu dnia zaczyna opowiadać mi te historie po prostu kurcze się cała w sobie. Może ona jest nienormalna? Od rozwodu minęły przecież 3 lata !!!!!!!!! nie mam już siły i ochoty wysłuchiwać jakim to palantem jest jej eks. Już nawet nie umiem jej współczuć. Mam ochotę uciec gdzie pieprz rośnie. Kilkakrotnie prosiłam nawet moją przełożoną o zmianę pokoju. Naprawdę przez ostatnie lata ją wspierałam, pomagałam, wysłuchiwałam, pozwalałam na nocne telefony do mnie kiedy była zrozpaczona odejściem męża i w środku nocy chciała się wypłakać w czyjeś ucho, ale ta codzienna psychoanaliza wykańcza mnie psychicznie. Najgorsze jest to, ze ona podczas tych opowieści bardzo się unosi i w końcu zaczyna do/na mnie krzyczeń. Mam dość, nie wytrzymam ani jednego dnia dłużej. Może ona powinna zacząć się leczyć. Przecież nie można do końca życia żyć nienawiścią do eks męża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    A tak jakos kochana .
    To zaszalalas na zakupach ja ostatnio kupilam na wigilie sweterek i leginsy ala spodnie szukalam kurtki ale jak byla fajna to rozmiaru nie bylo a reszta to takhe ze nie dala bym centa za nie taki styl tu maja

    No znam ten ból, ja jak byłam dzisiaj w sklepie to widziałam jeden płaszcz który kosztował 500zł, i wcale na taką cenę nie wyglądał, a ten styl? masakra... wyglądał niczym z XV wieku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba z alegro zamowie . :-) zawsze mozna odeslac.
    A co u ciebie kochana tak po za tym ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Chyba z alegro zamowie . :-) zawsze mozna odeslac.
    A co u ciebie kochana tak po za tym ?


    Narazie jest ok, owulka wyznaczona, wykres udostępniony, i powiem szczerze że narazie póki co nic mnie nie boli :)
    Mam nadzieje że do tego czasu nic się nie zmieni, a u ciebie widzę temperaturka piękna, oby tak dalej :)

  • Kasia1993 Ekspertka
    Postów: 131 112

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D

    Nusia1989, Ciapulinka, AniaR88, karmelek, Strażaczka90, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d0p5xyhbt.png

    iv09cwa1bez1cni9.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D


    Gratuluję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Narazie jest ok, owulka wyznaczona, wykres udostępniony, i powiem szczerze że narazie póki co nic mnie nie boli :)
    Mam nadzieje że do tego czasu nic się nie zmieni, a u ciebie widzę temperaturka piękna, oby tak dalej :)
    Zerkne na twoj wykres jak wroce do domu bo w tel siedze . Jutro kochana moze spac i malpa zawitac . Pewnie tak bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D
    Gratuluje

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1838

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Ewelina dawno Cie tu nie było, ale fajnie że jesteś :)ja właśnie posprzatałam sobie w pracy i troche poprzestawiałam mebli bo juz mi sie znudziły ciagle tak samo :)
    Nusia bardzo Ci współczuje ze musisz ciągle wysłuchiwac jednego tematu, rozumiem mówić o tym z poczatku ale jak mówisz że juz mineło 3 lata od rozwodu a ona w kółko o tym samym mówi to można zwariować.
    Co do zakupów to ja ostatnio też byłam chciałam kupić sobie spódnice i jakąś koszule na świeta ale po prostu nic nie było, jeszcze koszule w miare sobie upatrzyłam ale spódnicy kompletnie nie ma żadnej ładnej, która przypadła by mi do gustu.
    Kasia gratulacje :)

    Ewelina23, Nusia1989 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Hejka Ewelina dawno Cie tu nie było, ale fajnie że jesteś :)ja właśnie posprzatałam sobie w pracy i troche poprzestawiałam mebli bo juz mi sie znudziły ciagle tak samo :)
    Nusia bardzo Ci współczuje ze musisz ciągle wysłuchiwac jednego tematu, rozumiem mówić o tym z poczatku ale jak mówisz że juz mineło 3 lata od rozwodu a ona w kółko o tym samym mówi to można zwariować.
    Co do zakupów to ja ostatnio też byłam chciałam kupić sobie spódnice i jakąś koszule na świeta ale po prostu nic nie było, jeszcze koszule w miare sobie upatrzyłam ale spódnicy kompletnie nie ma żadnej ładnej, która przypadła by mi do gustu.
    Kasia gratulacje :)
    :-* <3

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wam tez jest tak zimno? :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Czy wam tez jest tak zimno? :-/

    Kochana może zrób jutro test? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana może zrób jutro test? :)
    Hehe zmieiony komentarz :-D poczekam jak jutro. Malpy nie bedzie to zrobie w piatek z ranca. Drugi raz mi tak zimo jest najgozej stopy i rece :-/ dziekuje kochana ze wierzysz ze sie udalo <3

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1838

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina trzymam kciuki :) Twój wykres naprawde ładnie wygląda i coś mi sie wydaje że bedziesz miec na swieta niespodzianke w postaci II kresek :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hehe zmieiony komentarz :-D poczekam jak jutro. Malpy nie bedzie to zrobie w piatek z ranca. Drugi raz mi tak zimo jest najgozej stopy i rece :-/ dziekuje kochana ze wierzysz ze sie udalo <3

    Kochana musi się udać <3

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ale jakos ciezko jak zobacze brak @ i dwie kreseczki to dopiero uwierze :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę kochane później wpadnę Buzka :-*

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Oby ale jakos ciezko jak zobacze brak @ i dwie kreseczki to dopiero uwierze :-)

    No to teraz będę mocno zaciskać kciuki za piątkowy teścik :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym mnie moja koleżanka wkurzyła? Tym, że jej 2 tydz. nie ma, jak w zasadzie pierwszy raz w roku ma kupę roboty, o której wiedziała z pół rocznym wyprzedzeniem. Cały rok chodzi zasmarkana i mnie zaraża mimo, że bez problemu może mieć wolne, bo twierdzi że ma TYLE roboty, a jeden raz kiedy faktycznie ma robotę i to taką wymagającą czasu - CHORA. Nagle się da siedzieć w domu i nie przejmować, że kogoś wkopuje.

    Niusia ja od 4 lat słucham mojej koleżanki jaka jest biedna, ma najbardziej pod górkę ze wszystkich znanych jej osób, życie jej nie rozpieszcza i w ogóle masakra. W tamtym roku kupiła sobie dom, mimo że ma drugi plus mieszkanie w bloku, które wynajmuje i osobno do tego działkę. Zarabia ona, mąż i jej syn 22 letni, 5 letniego syna posyła do przedszkola, a jak nie to nie ma oporów dzwonić po rodzinie żeby pilnowali, bo ona musi pilnie w pracy posiedzieć na necie i wyżalić się koleżance, której uszy dawno zwiędły, ale która jej musi słuchać i współczuć, bo moja koleżanka to najbardziej wredna i mściwa osoba, jakbym powiedziała jej choć cześć tego co myślę to już bym tu nie miała co szukać. Tak więc siedzę tu 4 rok, wszystkie negatywne emocje się we mnie kumulują i jakoś się nie dziwię, że moja dzidzia nie chce przyjść, ja też bym nie chciała siedzieć w takim rozdygotanym ciele :(

    Mi gorąco, bo mi słońce tak praży przez okno, że prawie lato mam w biurze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2013, 14:09

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1993 wrote:
    Witam witam witam!!!

    Jutro wyniki powtórkowej bety ale piszę z wielkim Haappy na ryjku:P
    Będąc w miescie kupiłam sikańca i zrobiłam o 11 rano:P II 2 pojawiła się po 2 minutach:D
    Więc to napewno ciąża:D:D



    mozesz wrzucic fotke?plisssss

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ