X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelku życzę ci żebyś w styczniu ujrzała te dwie upragnione kreseczki :):)



    karmelek, iwo_na lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia czyli same dobre wiadomosci :) mysle ze musicie sobie na troche odpuscic serduszkowanie co bys sie dobrze zagoila i jakies zakazenie sie nie wdalo bo to moze byc grozne dla dzidziusia. Jeszcze raz gratuluje!! :) juz niedlugo bedIesz slyszec serduszko!:)

    Ja mam na dzisiqj termin @ i od wczoraj chodze i na wszystkich wrzeszcze :( humor mam podly ;(

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kochane
    widze same dobre wiesci Gratuluje wszystkim ktore zobaczyly dwie kreseczki na tescie :) <3
    Zycze wam nudnych 9 miesiecy.
    I mam nadzieje ze niedlugo wszystkie pozostale zobacza 2 kreseczki.
    Milej niedzieli zycze :*

    Kasiula09, Nusia1989, stardust87, rybka lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Straudust gratuluje!! A nie mowilam ze cos w tym musi byc!! :)
    Alez ja tez bym chciala miec taki test ;(
    dziękuję. Mam nadzieję, że Tobie jak najszybciej się uda. Ślę wiruski!

    rybka lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    ehehe, choć uwielbiam alkohol to baaaaaaaaaaaaardzo się cieszę z tego, że nie będę mogła :)
    żel używałam - conceive plus. pierwszy cykl go stosowałam. Kupiłam przez ceneo z przesyłką za jakieś 80 zł (bo w żadnej aptece w Toruniu nie mogłam znaleźć). Ja kupiłam w tubie, ale jest trochę problem z aplikacją (bo trzeba go aplikować ok 15 minut przed stosunkiem w ilości odpowiadającej 1 łyżeczce do herbaty, a on bardzo wodnisty jest. Żel jest dostępny też w aplikatorach, ale drożej wychodzi. Dziewczyny sobie radziły z tym w tubie używając strzykawki :P
    u mnie żel się super sprawdził, bo ja mam ogólnie sucho, a przez ostatnie dwa cykle w ogóle nie miałam śluzu płodnego, a ten żel w pięknie rozciągliwy się zmienia wewnątrz :)
    hej, hej , gratulacje!! a Ty mi chyba cos obiecałas na innm watku jak Ci sie uda;)

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej, hej , gratulacje!! a Ty mi chyba cos obiecałas na innm watku jak Ci sie uda;)
    tak? co? żel?
    daj adres na priva to Ci wyślę paczką :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 12:40

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • iwo_na Autorytet
    Postów: 770 648

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jestem od niedawna na owu. Poczytałam wasz wątek i chętnie bym do Was dołączyła. Mam na imie Iwona. Mam 29 lat i staram sie 4 czykl o dzidziusia. W moim przypadku było to tak, że zawsze broniłam sie przed zajściem w ciaże. Ale pewnego wrześniowego dnia, jadąc autem, stwierdziłam nagle, że chce mieć dziecko. To było jak olśnienie, że jestem już gotowa. Mój narzeczony już od dawna chciał zacząć sie starać ale ja nie czułam tego, aż do wspomnianego dnia. A że były to dni po mojej miesiączce to od razu zaczeliśmy sie starać. Jakie było moje zdziwienie, że za pierwszysm razem sie nie udało... Oczywiście byłam prawie pewna, ze nie bedzie problemów, bo zrobić dzidzie to przecież żaden wyczyn. Poza tym gdy staralismy sie pierwszy raz- okres spóźnił mi sie pierwszy raz od kilku lat o prawie tydziń, więc mimo negatywnych testów i badani krwi ja nadal byłam przekonana, że to ciąża :). Okres jednak przyszedł i nadzieja prysła. Potem kolejne miesiące i starania, mierzenie temperatury, obsesyjne obserwowanie sie i tak dotarłam do 4 próby, której efekt będzie znany w piątek. Nie wiem jak wytrzymam. Kolejny raz. Zawsze tak mówie, ale wiem, ze czas szybko leci, tylko mi brak cierpliwości.

    rybka lubi tę wiadomość

    relg4z17djzzyjqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    tak? co? żel?
    daj adres na priva to Ci wyślę paczką :)
    masz wiadomosc;)

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwo_na wrote:
    Witajcie. Jestem od niedawna na owu. Poczytałam wasz wątek i chętnie bym do Was dołączyła. Mam na imie Iwona. Mam 29 lat i staram sie 4 czykl o dzidziusia. W moim przypadku było to tak, że zawsze broniłam sie przed zajściem w ciaże. Ale pewnego wrześniowego dnia, jadąc autem, stwierdziłam nagle, że chce mieć dziecko. To było jak olśnienie, że jestem już gotowa. Mój narzeczony już od dawna chciał zacząć sie starać ale ja nie czułam tego, aż do wspomnianego dnia. A że były to dni po mojej miesiączce to od razu zaczeliśmy sie starać. Jakie było moje zdziwienie, że za pierwszysm razem sie nie udało... Oczywiście byłam prawie pewna, ze nie bedzie problemów, bo zrobić dzidzie to przecież żaden wyczyn. Poza tym gdy staralismy sie pierwszy raz- okres spóźnił mi sie pierwszy raz od kilku lat o prawie tydziń, więc mimo negatywnych testów i badani krwi ja nadal byłam przekonana, że to ciąża :). Okres jednak przyszedł i nadzieja prysła. Potem kolejne miesiące i starania, mierzenie temperatury, obsesyjne obserwowanie sie i tak dotarłam do 4 próby, której efekt będzie znany w piątek. Nie wiem jak wytrzymam. Kolejny raz. Zawsze tak mówie, ale wiem, ze czas szybko leci, tylko mi brak cierpliwości.
    Witamy Cie Iwonka!

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Iwonka :) u mnie dokladnie to samo brak cierpliwosci :/ ja bym chciala wszystko wiedziec juz, natychmiast!!

    Ania jak u Ciebie? Mnie niestety coraz bardziej boli brzuch.. :(

    A wlasnie ogladalam na tlc porodowke i sie poryczalam ze wzruszenia! Ach.. Ile mam jeszcze czekac?!

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy cie iwonko!!!! swietnie ze dolaczylas do nas!!! powodzenia!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Czesc Iwonka :) u mnie dokladnie to samo brak cierpliwosci :/ ja bym chciala wszystko wiedziec juz, natychmiast!!

    Ania jak u Ciebie? Mnie niestety coraz bardziej boli brzuch.. :(

    A wlasnie ogladalam na tlc porodowke i sie poryczalam ze wzruszenia! Ach.. Ile mam jeszcze czekac?!
    A kochana u mnie to tak od wczoraj co jakis czas łapie mnie mega skurcz w macicy, wczoraj wieczorem pojawił sie rozowy sluz, myslalam ze @ sie zaczyna, ale dzis wstaje i ani sladu nawet sluz normalny..pewnie znow bede czekac na @ nie wiadomo ile, podobno po dupku tak sie czeka... :(

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Iwona serdecznie zapraszamy :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Straudust gratuluje!! A nie mowilam ze cos w tym musi byc!! :)
    Alez ja tez bym chciala miec taki test ;(
    kochana musisz byc bardziej cierpliwa!!!! wiem wiem latwo powiedziec ale cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc!!! ja wierze ze nam sie uda!!! wierze w to!!!! coraz wiecej jest nowych fasolinek wiec i my sie doczekamy ;-) <3

    karmelek lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    A kochana u mnie to tak od wczoraj co jakis czas łapie mnie mega skurcz w macicy, wczoraj wieczorem pojawił sie rozowy sluz, myslalam ze @ sie zaczyna, ale dzis wstaje i ani sladu nawet sluz normalny..pewnie znow bede czekac na @ nie wiadomo ile, podobno po dupku tak sie czeka... :(
    Kochana to na ciąże wyglada :D jutro zrob test ja caly czas o ciebie myśle :)

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Kochana to na ciąże wyglada :D jutro zrob test ja caly czas o ciebie myśle :)
    Dzieki Kada:* moze jutro to nie poczekam jeszcze

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tempka odbila wiec jest dobrze :)

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Czesc Iwonka :) u mnie dokladnie to samo brak cierpliwosci :/ ja bym chciala wszystko wiedziec juz, natychmiast!!

    Ania jak u Ciebie? Mnie niestety coraz bardziej boli brzuch.. :(

    A wlasnie ogladalam na tlc porodowke i sie poryczalam ze wzruszenia! Ach.. Ile mam jeszcze czekac?!


    Ja też strasznie się niecierpliwiłam, ale już mi przeszło. Od kilku cykli biorę wszystko "na klatę". Po czerwcowym poronieniu spokorniałam i troszkę się wyciszyłam (niektórzy się mnie pytali nawet czy nie mam depresji). A w tym cyklu jakoś jestem podekscytowana... może się uda (tylko najpierw wypadałoby poserduszkować, bo jak na razie posucha). Ten rok był dla mnie i mojego męża bardzo ciężki, ale przynajmniej nauczyliśmy się odróżniać ziarna od plew.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    ale tempka odbila wiec jest dobrze :)
    wiesz mi czasem odbija przed @ a wiec tym sie nie ekscytuje zbytnio ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ