X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim, życzę miłego dnia..
    Ja w tym cyklu odstawiłam CLO i nie wiem co się dzieje, jeszcze bardziej bolą mnie jajniki, wczoraj zalewał mnie piękny płodny śluz, dziś test owulacyjny pozytywny, a powinnam mieć jeszcze jakieś 3-4 dni do owu, w poniedziałek idę do gina i pewnie już będzie za późno.. Czary mary normalnie..

    Ania_84, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola czesto tak jest ja jak bralam CLO to owulke mialam 18-20 dc a jak odstawilam to pierwsze dwa cykle mialam 15-16 dc ;)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 30 marca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak dziś temp. spadła, więc owulka pewnie będzie o czasie :) Mam mega katar więc może wczoraj miałam po prostu mały stan podgorączkowy. Ale w tym mies. muszę powiedzieć, że na śluz nie narzekam, mimo że odstawiłam wspomagacze :) Więc coś się tam przez te parę miesięcy brania unormowało.. Chociaż tyle :)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 30 marca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście miłej niedzieli wszystkim :)

    Pogoda cudowna..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 30 marca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane, nareszcie dorwałam się na chwilę do kompa, piękny dziś dzionek! siedziałam trochę w ogrodzie, potem obiad, a teraz odpoczynek :)
    Czuję się w miarę ok, tylko te mdłości nie giną, ale nastrój ogólnie dobry :)
    pozdrawiam Was gorąco!

    olka30, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 30 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oOoo a co to za cisza ?? :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 marca 2014, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczynki i serdecznie tez witam nowe :-) u mnie noc dzis koszmarna budzilam sie co chwila,do tego bulgotanie w brzuchu,bol brzucha :-( a jeszcze zeby niebylo za fajnie to jak wczoraj kapalam synka zobaczylam chrostek kilka a wiem ze panuje ospa u nas :-( dzis dalam mu wolne i bede obserwowac te zjawiska :-( jutro i tak maja wolne w szkole wiec bedzie czas zeby zobaczyc co i jak a popoludniu ide z nim do lekarza..a zeby niebylo jeszcze za fajnie okazalo sie ze moj maz niemial jeszcze ospy wiec tez moze sie zarazic :-( milego dzionka :-) pije ktoras ze mna kawke?? dalej wstawac ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 31 marca 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka ja sie napije z toba.

    jak mezulek nie przechodzil ospy to nie znaczy ze sie zarazi. musicie poprostu uwazac tzn nie uzywac tych samych recznikow sztuccow czy pic z tej samej szklanki czy butelki

    iza30 lubi tę wiadomość

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 marca 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, wchodzę, patrzę, a tu nasze forum na samej górze, a tak zawsze musiałam szukać :)

    Dzień dobry :)
    Ja piję kawkę, ale tak za pół godziny :)

    Oj Rybka, mi bulgota w brzuchu i boli od kilku dni, nie wiem co to ma być, może bunt brzucha na te wszystkie wspomagacze :/ U nas ospa panuje już tak od stycznia, więc pewnie ma szerszy zasięg.. Nie dobrze, że twój mąż nie miał, bo najsłabiej się przechodzi w dzieciństwie..

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 marca 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola88 wrote:
    rybka ja sie napije z toba.

    jak mezulek nie przechodzil ospy to nie znaczy ze sie zarazi. musicie poprostu uwazac tzn nie uzywac tych samych recznikow sztuccow czy pic z tej samej szklanki czy butelki
    to pijemy :-) wiem ze niemusi zlapac ale mojej kuzynki syn mial ospe teraz jak on niema ma ona i wlasnie strasznie narzeka ze syn przeszedl duzo lepiej niz ona ospe..a maz sie cieszy ze moglby sie zarazic no bo wolne w pracy bedzie :-) koszmar ;-) korszy niz dziecko ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 marca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Kurcze, wchodzę, patrzę, a tu nasze forum na samej górze, a tak zawsze musiałam szukać :)

    Dzień dobry :)
    Ja piję kawkę, ale tak za pół godziny :)

    Oj Rybka, mi bulgota w brzuchu i boli od kilku dni, nie wiem co to ma być, może bunt brzucha na te wszystkie wspomagacze :/ U nas ospa panuje już tak od stycznia, więc pewnie ma szerszy zasięg.. Nie dobrze, że twój mąż nie miał, bo najsłabiej się przechodzi w dzieciństwie..
    szok mialas dzisiaj jak niemusialas gdzies szukac naszego forum na dnie ;-) a mowie zajrze co napisalyscie co nowego a tu cisza prawie od soboty ;-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekend był piękny, więc dziewczynki miały inne zajęcia :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Weekend był piękny, więc dziewczynki miały inne zajęcia :)
    oj byl piekny :-) az na samo wspomnienie robi mi sie cieplo na serduszku ;-) dzis narazie chlodnawo ale trzeba miec nadzieje ze zachwilke wyjdzie slonko i znowu bedzie cieplo ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • lejdiczokled Debiutantka
    Postów: 8 23

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziweczyny!
    witam Was rowniez w ten piekny poranek, bynajmniej na slasku piekne sloneczko wschodzi.
    Dzis powinnam dostac @,wczoraj pobolewal mnie brzuch i myslalam ze za niedlugo nadejdzie.
    Jest jedna rzecz ktora mnie intryguje - moj cykl wygladal zawsze tak:
    @ -> brak śluzu -> sluz rozciagliqy -> sluz jak twarozek -> brak sluzu -> @
    a w tym cyklu baardzo dlugo mialam taki rozciagliwy a po dzis dzien czuje chhocbym chodzila posiusuana :p
    Wie moze ktoras z Was dlaczego ?

    rybka lubi tę wiadomość

    lejdiczokled
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-) tak weekend był prześliczny:) i spędzony na spacerach:-)

    rybka, olka30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis zaraz zmykam bo jednak bede chciala jechac wczesniej do lekarza...ale tak miedzy nami mialam tak koszmarna noc ze az marze zeby isc do lozka i spac..:-)jak ja kocham spac 8-)

    olka30, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lejdiczokled wrote:
    czesc dziweczyny!
    witam Was rowniez w ten piekny poranek, bynajmniej na slasku piekne sloneczko wschodzi.
    Dzis powinnam dostac @,wczoraj pobolewal mnie brzuch i myslalam ze za niedlugo nadejdzie.
    Jest jedna rzecz ktora mnie intryguje - moj cykl wygladal zawsze tak:
    @ -> brak śluzu -> sluz rozciagliqy -> sluz jak twarozek -> brak sluzu -> @
    a w tym cyklu baardzo dlugo mialam taki rozciagliwy a po dzis dzien czuje chhocbym chodzila posiusuana :p
    Wie moze ktoras z Was dlaczego ?
    a moze siknij jeszcze na test??? niewiem czy juz sikalas ale moze tak dla pewnosci siknac?? jak zawsze na dwa dni przed malpa mam mega sluzu ale jest kremowy :-) powodzenia :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • lejdiczokled Debiutantka
    Postów: 8 23

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test chcialam robic jutro ale wole jeszcze poczekac gdzies do 4 kwietnia, jak juz wspominalam czesto moje cykle siegaly juz 35-37 dni, ostatni mial 29. A dobija mnie widok jednej kreski :(. Zawsze myslalam troche po dzieciecemu ze nigdy nie bedzie z tym porblemu, ze to poprostu sie dzieieje i juz. Ale 4 kwietnia z rana jak wszystko pojdzie dobrze mozecie oczekiwac pozytywnej wiadomosci !

    rybka, iza30, samira lubią tę wiadomość

    lejdiczokled
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też od rana świeci słoneczko, ale ogólnie chłodno jest.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lejdiczokled wrote:
    test chcialam robic jutro ale wole jeszcze poczekac gdzies do 4 kwietnia, jak juz wspominalam czesto moje cykle siegaly juz 35-37 dni, ostatni mial 29. A dobija mnie widok jednej kreski :(. Zawsze myslalam troche po dzieciecemu ze nigdy nie bedzie z tym porblemu, ze to poprostu sie dzieieje i juz. Ale 4 kwietnia z rana jak wszystko pojdzie dobrze mozecie oczekiwac pozytywnej wiadomosci !
    no to mocno kciukam za test 4 kwietnia :-) &&&&&&&&&&&

    olka30, iza30 lubią tę wiadomość

‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ