X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka ja też mam nadzieję, że taka nie będę, żebym chociaż człowiekiem się okazać...;)
    mykam...jakieś II śniadanko trzeba zjeść...

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez siedze w ofertach pracy... i stwierdzam ze do niczego sie nie nadaje... wyslalam juz 1500 cv ... cisza.. albo za wysokie kwalifikacje albo brak... eh.. widze ze jeszcze dlugo bede sie meczyc u siebie w biurze..

    a wogole przegapilam owulacje.. kurna go jego mac..

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Ja tez siedze w ofertach pracy... i stwierdzam ze do niczego sie nie nadaje... wyslalam juz 1500 cv ... cisza.. albo za wysokie kwalifikacje albo brak... eh.. widze ze jeszcze dlugo bede sie meczyc u siebie w biurze..

    a wogole przegapilam owulacje.. kurna go jego mac..
    ale niebylo seksa ani razu w dni plodne?? bo przeciez niemusi byc seks w sama owulke zeby sie udalo :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Rybka ty nie będziesz mieć jedynaka..
    oj tam oj tam..juz niewierze w nic teraz dietka i cwiczenia(ktore ostatnio niestety olalam z powodu choroby,potem czestych boli glowy)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilys to tak jak ja.. Non stop patrzę, sprawdzam, wysyłam, chodzę na rozmowy i nic.. Albo języka brak, albo kasę najchętniej by dawali minimalną, albo za dużo umiem a oni wolą mniej zapłacić początkującemu, ale żeby wszystko już wiedział.. Masakra jakaś.. Dochodzę do wniosku, że w tym zawodzie nie ma żadnych szans na rozwój finansowy, bo wszędzie dają tą samą kasę. Obowiązków masa, odpowiedzialność zwala z nóg, ale wszystkim się wydaje że to takie nic i nie trzeba za to płacić.. Trzeba było zostać księgową a nie kadrową :( Mamy w biurze od roku laskę 23letnią w księgowości, która za klepanie faktur do komputera zarabia więcej niż ja, a ja muszę się znać na wszystkim.. Paranoja.. Chyba zostanę fryzjerką, to przynajmniej bym lubiła.. :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się Rybka zaraziłaś ode mnie pesymizmem.. Nie dobrze..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Chyba się Rybka zaraziłaś ode mnie pesymizmem.. Nie dobrze..
    moze i sie nie zarazila ale postawila wszystko w innych miejscach ;-)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Lilys to tak jak ja.. Non stop patrzę, sprawdzam, wysyłam, chodzę na rozmowy i nic.. Albo języka brak, albo kasę najchętniej by dawali minimalną, albo za dużo umiem a oni wolą mniej zapłacić początkującemu, ale żeby wszystko już wiedział.. Masakra jakaś.. Dochodzę do wniosku, że w tym zawodzie nie ma żadnych szans na rozwój finansowy, bo wszędzie dają tą samą kasę. Obowiązków masa, odpowiedzialność zwala z nóg, ale wszystkim się wydaje że to takie nic i nie trzeba za to płacić.. Trzeba było zostać księgową a nie kadrową :( Mamy w biurze od roku laskę 23letnią w księgowości, która za klepanie faktur do komputera zarabia więcej niż ja, a ja muszę się znać na wszystkim.. Paranoja.. Chyba zostanę fryzjerką, to przynajmniej bym lubiła.. :)
    a jeszcze jest w tym wszystkim to najgorsze ze teraz bardzo czesto wolaja grupe inwa..szok!!! a gdzie my zdrowi mamy robic?? pod latarnia ;-)???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 11:24

    olka30, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie.. moze w koncu zajelabum sie autami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym jak uslyszalam ze za posade kierownika administracyjnego daja 1200 i umowe zlecenie delikatnie zwatpilam.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz wazne ze mamy kochajacecrodziny i tesciowe tez. A niedlugo jeszcze buszujace fasolki - dla tej mysli/sytuacji warto zyc z usmiechem na buzi

    iza30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda Lilys.. :)
    Ale ogólnie to ma człowiek wewnętrzny wk..rw na tą krainę i prawa tu rządzące..

    lilys, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 28 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a slyszalyscie o hicie na necie?? mozna kupic dodatnie testy ciazowe!!! ceny od 15 zlotych!!!! aaa!!! jak zajde codziennie sikam na test i ba zarabiam kokosy ;-) :-D

    Ania_84, iza30 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, a dla faceta są do kupienia zaświadczenia o bezpłodności.. Na prawdę

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no daja ludzie czadu ;) wszytsko sprzedadza ..

    a ja napilam sie kawy i mi nie dobrze.. na doatek zgaga mnie po niej meczy .. ide cos chyba wszamac bo mnie cholernie muli ..ehh juz czuje ze malpa sie zbliza bo zawsze mam takie jazd przed ..:)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Tak, a dla faceta są do kupienia zaświadczenia o bezpłodności.. Na prawdę
    o ja pitole!!!! :-D szok co sie dzieje???? dziewczyny sie tlumaczyly ze chca sprawdzic reakcje swojego chlopaka,albo zeby zaciagnac go do oltarza!!!!

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra ja tez zmykam :-) milego dzionka wam zycze i usmiechow samych...<3 <3 papatki do poniedzialku bo raczej sobota i niedziela zarezerwowana jest dla mezusia ;-)

    olka30, Malenq, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cialo szaleje. Cera nastolatki.. bolace cycki.. najgorzej sutki.. ostatnio czesto mnie niedobrze.. stres Prosze Pan stres... pani doktor bawet mnie nie zbadala..

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wogole nie zbadala ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ciąża Lilys? Objawy w sam raz.. Choć ja mam to samo tylko bez ciąży..

    Pa Rybka, miłego weekendu :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ