X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwalniamy ludzi na zakładzie, więc mam humor mocno średni, ale już zdążyłam jednemu załatwić robotę w zakładzie u mojego męża, a o jednej babeczce tak trułam kierownikowi, że zadzwonił do szefów, może się uda jej przedłużyć, bo jak nie to zostanie z niczym.. A tak to ogólnie masakra, nienawidzę takich dni..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna jedź na SOR, to jest uzasadniony przypadek. Przebada cię gin i najwyżej cię odeśle do domu..

    lilys, Ania_84, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOkładnie jedz do szpitala niech sprawdza.. calkiem mozliwe ze jest to luteinie bo moglas sobie podraznic jakies naczynka ..ale lepiej sie uspokoic..a dwa czesto przy lutce sa takie uplawy .. ja mialam zóltowao-brunatne..ale nie jestem w ciazy a kazdy taki przypadek wyjdaje mi sie ze lepiej sprawdzic :)

    Dziewczyny zadzwonili do mnie z Torunia - bo złozylam tam CV :D

    zrobili wstepna rozmowe kwalifakacyjna jutro mam byc na rozmowie na skypie :) bo Pani powiedzial aze skro jestem z Kielc nie ma sensu mnei taszczyc na kilkanascie minut do Torunia :) o 12 nie myslalam ze tak szybko sie odezwa :) wczw sobote wczoraj wyslalam v a tu bach :)

    Troche mnie to przeraza ..bo jakby sie udalo.. to nikogo nie mam w Toruniu.. maz am tu prace jeszcze ...i jakos nie wiem.. czy dalabym rade sama tam...a przeciez maz nie zrezygnuje a pozniej co .. ja po miesiacu strace prace i wrocimy bez niczego.. ehh

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 będzie dobrze, nie martw się na zapas...:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ... tylko mnie zaskoczyli ze az tak szybko :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że mile zaskoczyli:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO nie ududusze meza.. tak mi sie chcialo lodów..napisalam mu kochanie kup lody.. i co przyjechal z lodami.. cieplymi .. AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! no nie ;/

    olka30 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki..

    Ja jakąś godzinę temu wróciłam od gina i próbuje się jakoś pozbierać, ale mi nie idzie :( Mam dość wszystkiego, życia, staranek, bólu, lekarzy którzy nie wiedzą co to znaczy diagnozować i leczyć i całego pieprzonego systemu opieki zdrowotnej w Polsce :( Tyle lat się męczyłam podczas każdej długiej i obfitej miesiączki, sex był do bani bo bolało, na tyłku czasem nie mogłam siedzieć z bólu.. Zwiedziłam setki lekarzy, zjadłam setki niepotrzebnych leków i poddałam się badaniom o których każdy normalny człowiek woli szybko zapomnieć, żeby dziś się dowiedzieć że mam endometriozę. Po huj do tylu lekarzy chodziłam, tyle kasy wydałam?? I to nie jest tak, że nie skarżyłam się ginekologom.. Tylko k..wa na samych patałachów trafiałam. Dzięki cudownemu CLO, który jest absolutnie przeciwwskazany przy endometriozie dziś pierwszy raz zobaczyłam ją na USG.. Dzięki temu cudownemu lekarstwu, przez ostatnie kilka miesięcy ledwo mogłam chodzić z bólu podbrzusza (co mój gin ignorował), ostatni weekend w większości spędziłam leżąc bo ból jelit był nie do zniesienia, brzucha nie dało się dotknąć, a będąc dosadna o wysraniu się bez zimnych potów mogę zapomnieć. No ale estrogeny stymulują rozrost endometrium więc już pewnie mam je wszędzie. K..WA ja PIE...LĘ!!

    Możecie mi wierzyć mam już dość. Tak się cieszyłam że w tym cyklu śluzu płodnego tyle było, a dziś nawet śladu pęcherzyka na USG (14dc). Po @ laparoskopia, kolejne zwolnienie z pracy, kolejne dochodzenie do siebie. Szkoda, że nie mam worka treningowego, bo bym go chyba ze złości rozniosła..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLa bardzo mi przykro.. ze zaden lekarz nie wzial wszytskiego na serio i nie wzieli sie najpierw od porzadnej diagnostyki ;/
    Niestety coraz czesciej lekarze zawodza ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka tak mi przykro.. ale trzymam za Ciebie kciuki. Wytrwaloscia Kochana do Celu!
    Mam pytanie czy ktoras z Was tu obecnych kluje pachwina? Dziwny bol jakby ktos od czas do czasu igle wsadzil obok kosci lonowej.. lekarz nic niewidzial ani ciazy ani nic zlego ale zaczelam sie martwic..

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak nie raz mam szczególnie kilka dni przed owu lub @

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny... czy mogę sobię tu troszkę przycupnąć u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im Nas wiecej tym lepiej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ja tez tak nie raz mam szczególnie kilka dni przed owu lub @

    Tyle ze u mnie pierwszy raz tak .. wkurza mnie to niemilosiernie.. bo miejsca sobie znalesc nie moge.. kloje boli.. ucieka na plecy ..eh a do okresu jeszcze daleko

    rybka lubi tę wiadomość

  • lejdiczokled Debiutantka
    Postów: 8 23

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoewczyny nie wytrzymalam. Mam dwie kreski ! Fakt druga jest bledsza ale jest! Nie ciesze sie jeszcze bo roznie moze byc

    rybka, iza30, Ania_84 lubią tę wiadomość

    lejdiczokled
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lejdiczokled wrote:
    Dzoewczyny nie wytrzymalam. Mam dwie kreski ! Fakt druga jest bledsza ale jest! Nie ciesze sie jeszcze bo roznie moze byc
    gratuluje!!!! wowoow!!!!!!!!!!!!ale sie ciesze!!! zycze spokojnej i zdrowej ciazy!!! zarazaj nas!!!!! a niemowilam zebys sikala????

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka ja jestem niewychowana ;-) nawet sie nie przywitalam ;-) wybaczcie ;-) hej slonka moje!!! <3

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    DOkładnie jedz do szpitala niech sprawdza.. calkiem mozliwe ze jest to luteinie bo moglas sobie podraznic jakies naczynka ..ale lepiej sie uspokoic..a dwa czesto przy lutce sa takie uplawy .. ja mialam zóltowao-brunatne..ale nie jestem w ciazy a kazdy taki przypadek wyjdaje mi sie ze lepiej sprawdzic :)

    Dziewczyny zadzwonili do mnie z Torunia - bo złozylam tam CV :D

    zrobili wstepna rozmowe kwalifakacyjna jutro mam byc na rozmowie na skypie :) bo Pani powiedzial aze skro jestem z Kielc nie ma sensu mnei taszczyc na kilkanascie minut do Torunia :) o 12 nie myslalam ze tak szybko sie odezwa :) wczw sobote wczoraj wyslalam v a tu bach :)

    Troche mnie to przeraza ..bo jakby sie udalo.. to nikogo nie mam w Toruniu.. maz am tu prace jeszcze ...i jakos nie wiem.. czy dalabym rade sama tam...a przeciez maz nie zrezygnuje a pozniej co .. ja po miesiacu strace prace i wrocimy bez niczego.. ehh
    aniu mocno kciukam za rozmowe daj znac jak bedziesz po :-) &&&&&&&&&&&

  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek ;* :)

    iza30, rybka lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek kochane :)
    Pijemy kawe?
    lejdiczokled gratulacje :) spokojnej i nudnej ciazy

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ