X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 16 maja 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idee ale tak sie boje, bo nie wiem co usłysze kurde... :/ chociaz zle sie nie czuje nic mnie tak nie boli tylko nad ranem boli brzuch jak na @ ale to chwilowe..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoosiu będzie dobrze:) a w którym tygodniu jesteś? i która to Twoja beta?

  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 16 maja 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    zoosiu będzie dobrze:) a w którym tygodniu jesteś? i która to Twoja beta?
    z bety wychodzi ze 6 tydzien, a beta druga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz Cię uspokoi:) zobaczysz wszystko będzie dobrze, grunt to pozytywne myślenie....:) daj znać.;)

  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 16 maja 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Lekarz Cię uspokoi:) zobaczysz wszystko będzie dobrze, grunt to pozytywne myślenie....:) daj znać.;)
    Dziękuje kochane <3 ide do 11 powinnam wrócic to odrazu się odezwe :* trzymajcie za mnie mocno kciuki proszee... :) :*

    Malenq, lilys lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 maja 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno :) Musi być dobrze!

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no juz jestem :) i jestem duzo spokojniejsza mialyscie racje lekarz mnie bardzo uspokoił ;) teraz we wtorek na bete i do lekarza, juz konkretne badania :* <3 Dziękuje wam kochane <3

    olka30, Malenq, Mika85 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się Zosiu :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 16 maja 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba mocno musiałyście trzymam za mnie kciuki kochane <3 :) :* lekarz powiedzial ze do wtorku to juz powinna ładnie przyrosnąć :)

    olka30, Malenq, lilys lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) To trzymamy kciuki do wtorku, będzie dobrze, czuję to :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zoosiaa Autorytet
    Postów: 344 395

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja bym bez was zrobiła... <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoosiu trzymam kciuki cały czas:) cieszę się, że po wizycie jesteś spokojniejsza:)

  • roxana90_1990 Debiutantka
    Postów: 13 11

    Wysłany: 17 maja 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kobietki...wczoraj byłam na badaniu beta HCG...i mam wynik 72,7 mlU/ml...czyli przedział 3-4 tydzień. Cieszę się ale mam też dużo obaw ponieważ w grudniu 2014 poroniłam w 8tyg...pusty pęcherzyk ciążowy...:(

    Czy pobolewanie jajników i podbrzusza jest normalne? Cały czas biegam do WC bo boję się, że ujrzę krew na bieliźnie :( nie umiem tych obaw od tak po prostu wyłączyć :(

    kiedy powinnam zrobić kolejne badanie HCG żeby wiedzieć, że dobrze przyrasta?

    pozdrawiam Was ciepło :)

    Ania_84, olka30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wsyztskicm zafasolkowanym :)

    Roxana ja bym zrobiła powtórną bętę za jakieś dwa dni - ale od razu mówię że nie znam się na tych przyrostach bety co ile i o ile powinna wzrastać...

    Mam do Was pytanie ... Dziś u mnie 28 dc spadek tempki do poziomu podstawowego i bardzo lekkie plamienie - kolor jasny czerwony( na papierze) na wkładce taki "pomaranczowy" pewnie zmieszany ze śluzem... - nie wiem czy to już okres - brzuch mnie nie boli,czy to może być implantacja ? Powinien mnie boleć brzuch ?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OPu wz tego co widze to jestes gdzies 9-10 dpo ??
    wiec calkem mozlie ze ten spadek i plemienie to implentacje.. brzuch moze bolec.. czesc dziewczyn okresla go jako ciagnacy bol, miesiczkowy ..
    Jesli jutro tempka ładnie odbije to za kilka dni moze sie pojawia II :) czego ci z calego serducha zycze :)

    Dzien dobry ..u mnie napierdziele zabami od wczoraj..masara.. wczoraj mi wieczorem syreny wyly..ale nie wiem o co kaman..non stop straz pzarna slysza jak smiga.. dzis mezowi sie tak nie chcialo jechac do domu ze od 7 sedzi i patrzy sie w okno..i mysli wyjs czy nie wyjsc :D
    tak leje ze Michal wchodzac do samcchdu musial od drugej strony bo wiata podlana ;/ musial cegle sobie postawic ;/piwnica juz tez zaraz bedzie zalana wiec mich al bedzie chyab orproznial ja dzis.. ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • roxana90_1990 Debiutantka
    Postów: 13 11

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w grudniu 2013*

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa - przyros t powinno sie sprawdzic po 48 h :)
    spokojnie podobolewania podbrzusza towarzysa kobiotom w ciazy :) bo macica sie rozpulchnia :)
    wiem ze nie jest łatwo po poronieniu myslec zebedzie ok..sama nie przeszlam ale byam z moja przyjaciolka w spzitalu gdy poronila.. a 6 miesiecy pozniej gdy dowiedziala sie ze jest w ciazy :) teraz jest w 20 tyg i do tej pory odczuwa strach ..
    idz do ginekologa..da ci zapewne na wszelki wypadek lutke lub duphaston ..zrob przy drugiej becie progesteron :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxana czyli gdzieś koło wtorku powtórna beta :)

    Ania dzięki za wsparcie, w duchu łudzę się że odbije tempka i to jednak nie okres ;)

    dobra aktualizacja - tych plamienio brudzen jest wiecej kolor taki jasny brąz i z kremowym gestym sluzem ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2014, 11:43

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 4 dni robię test i bardzo bym znowu chciała zobaczyć II kreski. Od 3 dni temp odbiła i oby nie spadła, wszystko wskazuje że moze będzie pozytywny... :) Trzymam kciuki aby u Ciebie też były.
    Jestem 4 cykl po poronieniu i jeden z CLO i siedzę jak na szpilkach czy sięudało czy jeszce nie ...

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki..

    Ja dziś Aniu jestem po wizycie u dentysty, ale muszę iść jeszcze raz, bo robił mi już 3 raz tego samego zęba i nie pozwoliłam mu go dziś zeszlifować, bo za każdym razem mi szlifował do nerwów.. Dzięki temu teraz nie mogę gryźć bo mam nieco za dużo nadłożonego :) Humor mam jednak dobry, bo wydaje mi się że w końcu zatkał ten kanalik, który od 3 mies. nie dawał mi żyć. Nie cierpię dentystów, bo co drugą wizytę zamiast mi coś naprawić to jeszcze bardziej psują, a kasują jak za złoto :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 388 389 390 391 392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ