X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciagle zle sie czuje.. mdli mnie.. brzuch se zyje wlasnym zyciem i za diabla zrzucic nawet kg nie moge.. lek przed nawrotem choroby doprowadza mnie do pasji...
    po za tym wlosy leca mi na potege. 27 mam gina ale boje sie isc..
    dodatkowo nacisk rodziny na dziecko i zerowe wsparcie meza.. cud miod..
    ja do mniego ze sie boje ze boli itd a on mi na to ze jest za wrazliwy na takie rozmowy i czy mozemy zmienic temat.. tak wiec jestem sama z tym wszystkim

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    W poniedziałek, jutro ostatni dzień w pracy i trochę wolnego przymusowego..

    A co potem nie wiem.. Wczoraj koleżanka z innej firmy dzwoniła, w tamtym tyg. z nią gadałam i czekają tam na mnie :/ Podobno ogłoszenia o pracę z neta już ściągnęła i miejsce czeka na mnie. Tyle, że ani nie gadałam z właścicielami, ani nic. Warunki mi proponują takie same, a na początek oczywiście gorsze, jeszcze zamiast um. na okres próbny - zlecenie :/ Trochę mnie wkurzyło, że założyli że mi to pasuje, bez żadnej rozmowy :( Chyba pójdę na chorobowym zobaczyć jak tam jest, ale kurde nic jej nie obiecywałam, a teraz jak się wycofam to spalę za sobą mosty :/ Cholera jakbym miała mało problemów w życiu to sama sobie stwarzam następne..
    umowę zlecenie dają? kiepsko. Ja miałam kiedyś przez 9 miesięcy i podziękowałam.

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 maja 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Ciagle zle sie czuje.. mdli mnie.. brzuch se zyje wlasnym zyciem i za diabla zrzucic nawet kg nie moge.. lek przed nawrotem choroby doprowadza mnie do pasji...
    po za tym wlosy leca mi na potege. 27 mam gina ale boje sie isc..
    dodatkowo nacisk rodziny na dziecko i zerowe wsparcie meza.. cud miod..
    ja do mniego ze sie boje ze boli itd a on mi na to ze jest za wrazliwy na takie rozmowy i czy mozemy zmienic temat.. tak wiec jestem sama z tym wszystkim
    Nieciekawie masz :( mój za to aż za bardzo nakręcony. Sam w sobotę na badanie nasienia pędzi a ja chciałam zrobić sobie trochę przerwy w staraniach

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zniose.. tylko czemu ciagle dokucza mi podbrzusze. Raz jedna strona raz 2.
    jakby ktos mnie laskotal ciagnal albo delikatnie kul....

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ciekawie Lilys.. Ale tarczyce badałaś?? Może stąd te włosy tak lecą..
    A ja też non stop czuję ten cholerny brzuch :/ Mam jednak nadzieję, że to znaczy że wszystko się tam jakoś reguluje.. Z miesiąca na miesiąc mam ładniejszy śluz, mam nadzieje że idzie ku lepszemu..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) jeszcze nie..

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam właśnie okropne problemy z włosami, paznokciami i skórą ogólnie przez tarczycę. A w cale moje wyniki nie były aż takie tragiczne..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przypuszczam ze wlosy to mozebyc efekt agresywnej farby. Skora wraca do normy a pazurami moge zabic..

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E to nieźle, zupełnie odwrotnie niż ja :) Włosy w miarę ok, ale pazurska nadal się rozdwajają mimo, że walę hormony, witaminki i wiesiołek :/ No cóż.. Taki mamy klimat ;)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D gdybym nie kladla wybielacza na wsiarz byloby dobrze..

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO ja wczoraj położyłam, bo w czerwcu idę na wesele, a teraz szpital więc chciałam wcześniej zrobić, ale po weselu przyciemnię :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za kazdym razem sobie tak mowie. Raz polozylam fabryczny kolor i po 7 dniach rozjasnialam ...

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 maja 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię takie delikatne jasne pasemka, a zawsze mi fryzjerki robią takie cholerne grube sznity na tych włosach i się wkurzam, bo nie za dobrze w tym wyglądam.. Kiedyś przez parę mies. miałam ciemne włosy, ale wyglądałam starzej więc zrezygnowałam (poza tym blondynkom więcej rzeczy uchodzi na sucho - mandaty - z doświadczenia, w ciemnych włosach ciężej negocjować), a to i tak było dawno, więc nie wiem jak teraz. Efekt końcowy może być nie zadowalający, więc pobawię się po weselach, żeby nie robić z siebie szopki.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.. zycie blondynki jest znacznie latwiejsze.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez jakiś czas też rozjaśniałam ale włoski za szybko mi rosną. Co dwa tyg musiałam farbę nakładać i podałam się. Zostałam ciemną blondynką :)

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 maja 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz mi, że nie ma nic gorszego niż ciemne włosy z blond odrostami, to już lepiej w drugą stronę :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj.. musialo to ciekawie wygladac.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropnie wyglądało i od razu było widać, jakby włosy nie rosły od samej głowy :)

    Dzień dobry.
    Piątek..
    Ostatni dzień w pracy przed Wielkim Dniem, zaczęłam o tym myśleć i coraz bardziej się stresuję. W nocy nie wiele spałam, ale temp. na poddaszu mi nie pomagała, bo miałam w pokoju 24 st., nawet otwarte okno nie pomogło..

    Jezu jak ja nie cierpię szpitali i tych ich niewygodnych łóżek, budzenia o 4 rano i wiecznie buczących telewizorów w pokojach (dla mnie telewizor to zło, muszę już być mega wyprana z sił, żeby zalegnąć przed tym urządzeniem).

    Miłego dnia w ten upalny dzień (w biurze jak przyszłam było 27 st., klima włączona).

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Olciu to 3mam mocno kciuki aby pobyt w szpitalu był chociaż znośny...
    a co do upału, to jak masz klimę to "no problem" w pracy....a tak trzeba się cieszyć...chociaż chwilę ciepła mamy w tym kraju:)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony prawda, trzeba się cieszyć z pogody, ale z drugiej to tej wiosny mieliśmy chyba przegląd całego roku już :) Strasznie nie stabilna pogoda, więc łatwo złapać jakąś infekcję..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ