X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Dwudziestolatka Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) mam nadzieję, że nie będziecie się śmiały z mojego pytania, ale mam pytanie. Hmm 1 czerwca uprawiałam seks z moim chłopakiem yy tak do końca z wytryskiem, ponieważ chcielibyśmy mieć dziecko ;) jednak na test ciążowy jest za wcześnie. Mogę spodziewać się wcześniej jakiś objawów ? ;)

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że jest nas tu parę w podobnym wieku i starające się już długo. Mnie najbardziej irytuje niewiedza. Żebym wiedziała dokładnie co jest nie tak i mogła to po prostu leczyć, a mam wrażenie, że wszystko jest robione trochę po omacku...
    Dzisiaj dodatkowo miałam brutalne zetknięcie z publiczną służbą zdrowia. Do gina chodzę oczywiście prywatnie, bulę za każda wizytę i wszystkie badania. Dostałam skierowanie na hsg i spędziłam półtorej godziny w szpitalu gdzie mnie odsyłano z jednego miejsca do drugiego po to żeby na koniec dowiedzieć się, że nie mogą mnie zarejestrować jak nie mam ze sobą 1 badania (oczywiście nikt mi tego nie powiedział wcześniej- łącznie z moim gin. mimo, że go o to pytałam). Ehhhh
    Sorki za to wylewanie żali, ale musiałam, żeby zeszło ze mnie powietrze...

    JusWik, Lwica, olka30, rybka lubią tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Widzę, że jest nas tu parę w podobnym wieku i starające się już długo. Mnie najbardziej irytuje niewiedza. Żebym wiedziała dokładnie co jest nie tak i mogła to po prostu leczyć, a mam wrażenie, że wszystko jest robione trochę po omacku...
    Dzisiaj dodatkowo miałam brutalne zetknięcie z publiczną służbą zdrowia. Do gina chodzę oczywiście prywatnie, bulę za każda wizytę i wszystkie badania. Dostałam skierowanie na hsg i spędziłam półtorej godziny w szpitalu gdzie mnie odsyłano z jednego miejsca do drugiego po to żeby na koniec dowiedzieć się, że nie mogą mnie zarejestrować jak nie mam ze sobą 1 badania (oczywiście nikt mi tego nie powiedział wcześniej- łącznie z moim gin. mimo, że go o to pytałam). Ehhhh
    Sorki za to wylewanie żali, ale musiałam, żeby zeszło ze mnie powietrze...
    wiem dokładnie co czujesz, ja wczoraj byłam na usg państwowo i robił mi jakiś inny lekarz, nie moja pani dr i ten debil był poprostu taki okropny i wulgarny, człowiek się czuje poniżony po takim potraktowaniu. Wielką łaskę zrobił że mnie przyjął choć skierowanie miałam jak byk i nie powinno go interesować w jakim celu to usg robię.

    llallka, Lwica lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogóle to cześć wszystkim w (u mnie) piękny słoneczny dzień! :)

    olka30, Lwica, rybka lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie u mnie leje :/

    Lecę do pracy pa

    JusWik, olka30, rybka lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jak mi sie nie chce isc do pracy!!!

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) U mnie slonko ładnie świeci i zapowiada sie całkiem ładny dzień.

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Witam. Jak mi sie nie chce isc do pracy!!!
    Lilys mi tak samo sie nie chce... Gdyby tak można było na wagary pójść :)
    hehe ale niestety...

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Aprilka Autorytet
    Postów: 288 445

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! A ja? Magiczne 35:)))) i ciagle mam nadzieje.....pozdrawiam was cieplutko i miłego dzwonka życzę:)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    Aprilka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedze i kwicze przed monitorem.. nie moge sie zebrac. Jestem na diecie wiec mysle tera o 2 sprawach zryc... i zafasolkowac.. ;) i wez tu pracuj

    olka30, Anastazjaaa, llallka, kapturnica, rybka lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Siedze i kwicze przed monitorem.. nie moge sie zebrac. Jestem na diecie wiec mysle tera o 2 sprawach zryc... i zafasolkowac.. ;) i wez tu pracuj


    hehe padłam :D:D
    a ja sie wspomagam kawa:)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja się nadal byczę w domu. Słońce w końcu zaświeciło, choć co chwila kryje się za chmury, ale ciepło jest przynajmniej :) Czytam ogłupiające romanse, choć nie jestem fanką takiej literatury. Przez to cholerstwo wczoraj nabrałam takiej ochoty na chłopa, że mój by miał co wspominać przez rok, ale jeszcze mnie bebech boli więc poszła się paść ochota :)

    @ mam bez @, od wczoraj czuję się @, boli mnie podbrzusze i krzyże, ale czasem tylko trochę brunatnego śluzu poleci i tyle. Niech będzie i taka, byle była. Testów ciążowych ani owulacyjnych nie robiłam przez ostatnie 3 mies. i na prawdę odetchnęłam :) Ale w sumie mi tego brakuje, tak się już do tego przyzwyczaiłam. Najbardziej się boję robić sobie płonne nadzieje, ale nie umiem żyć bez tych nadziei.. Chyba rzeczywiście mam tą @, bo zawsze mi wtedy hormony wracają na normalny poziom i znów jestem optymistką (tylko do owulacji, ale to prawie całe dwa tygodnie). Ja w tym roku kończę 32, więc wszystkie jesteśmy w podobnym wieku, więc pewnie podobnie to przeżywamy. I dobrze, że tu jesteśmy, bo w kupie raźniej ;)

    Dwudziestolatka tak na logikę zajście w ciążę to trochę skomplikowany proces. Wiesz nie tylko jajeczko i plemnik, ale podróże jajowodem, zagnieżdżenie, trochę to musi potrwać, więc sama się zastanów czy 3 dni po możesz coś czuć. Chyba że lubisz się nakręcać to możesz czuć absolutnie wszystko.

    lilys, kapturnica, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ja w romansach gustuje na urlopach.. swoje tomiszcza przeczytam i siegam po zbiorki tesciowej.. a w jej rozowych ksiazeczkach sie dzieje.. eh sie dzieje ze siedzie pąsowa.
    ja 28 zaraz skoncze.. nakrecam sie na fasolka juz nie. Malpa byla jak tajfun w tym miesiacu pojawila sie w pn a teraz juz jej praktycznie nie ma. Torbiel sie wchlania a nadzerka moje drogie to blizna po nieudolnej kolposkopii czy jakos tak..

    rybka lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z pracy, po drodze odebrałam syna ze szkoły, tu jest tak ze rodzic nie wchodzi do szkoły po dziecko, tylko czekamy na podwórku a jak zadzwoni dzwonek o 15 nauczyciele wyprowadzają dzieci.... Wiec czekałam i zmoklam jak cholera... Nie miałam parasola, nie miałam kaptura a ze przemieszczam się rowerem, to nie miałam gdzie pupki schować... A teraz marzą mi się wczasy na Karaibach.

    Czekam niecierpliwie na męża- sama jakoś nie mogę się dogrzac

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Ja jeszcze siedze w pracy, musze odpracowac bo bylam dzis pozniej:((
    Apropo dziewczyn zaczytujacych sie w romansach to teraz tez jeden przerabiam - Noc poslubna Sophie Kinselli autorki Zakupocholiczki;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2014, 16:50

    rybka lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś namiętnie czytałam daniel Steel na szczęście już mi przeszło ;)

    Raz miwpadl w ręce romans erotyczny - fajnie się czytało ;)
    Niewolnica Lidiru

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2014, 17:39

    rybka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczeka mi opadla przy kobiecie gabriela.. ulubionej mojej tesciowej.. autor mial wypbraznie.. a postac z ksiazki jesien sredniowiecza z kupra ;)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ... Dawno mnie nie było... Od kad zobaczyłam 2 kreski na teście (tzn 2 krecha słabo widoczna )..nosilam w sobie malenstwo 5 tyg :'(:'(:'(:'( ... Nie mogłam się przelamac aby tu znow pisać i opowiadac o wszystkim .. Na p oczątku szczęście , radość i .... Strach ... Bardzo s bałam :'( i mialam rację

    JusWik, rybka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie donosilam ciąży nie było szans ... Mam jakąś depresje .. Płakać mi się chcę na widok dzieci i na temat kolejnej ciąży w której znow chyba jestem ... Nie wiem czy znow to zniose ... Jak się nie uda ... Jestem w dolku ... Przepraszam że Was doluje ale nie mam z kim pogadac ... Jestem w kropce ... Mialam do Was napisac ale naprawdę nie mialam sił :'(:'(:'(:'(

    JusWik, rybka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana musisz wieżyc ze tym razem wszystko będzie dobrze.
    Ja tez straciłam swoje pierwsze maleństwo (w 9 tygodniu) i również przeszłam depresję, tak wielka ze wyladowalam u psychologa a właściwie ona u mnie, bo nawet z łóżka nie wstawalam....

    A teraz mam ślicznego mądrego 6-cio letniego synka i staram się o rodzeństwo dla niego.
    Trzeba być dobrej myśli

    Tule mocno w związku ze stratą,

    ania181111 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ