X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Kochana musisz wieżyc ze tym razem wszystko będzie dobrze.
    Ja tez straciłam swoje pierwsze maleństwo (w 9 tygodniu) i również przeszłam depresję, tak wielka ze wyladowalam u psychologa a właściwie ona u mnie, bo nawet z łóżka nie wstawalam....

    A teraz mam ślicznego mądrego 6-cio letniego synka i staram się o rodzeństwo dla niego.
    Trzeba być dobrej myśli

    Tule mocno w związku ze stratą,
    Dzięki ... Mam mega dola ... Najgorsze jest to ze chyba znów jestem w ciąży i nie wiem czy jej nadal chce :'(:'(:'(:'(

    rybka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa podziwiam Cię naprawdę ....

    rybka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Hej ... Dawno mnie nie było... Od kad zobaczyłam 2 kreski na teście (tzn 2 krecha słabo widoczna )..nosilam w sobie malenstwo 5 tyg :'(:'(:'(:'( ... Nie mogłam się przelamac aby tu znow pisać i opowiadac o wszystkim .. Na p oczątku szczęście , radość i .... Strach ... Bardzo s bałam :'( i mialam rację
    Aniu my tu jesteśmy po to żeby sobie pomagać... Strasznie Ci współczuję i doskonale wiem co czujesz. Kochanie dbaj o siebie a napewno wszystko się ułoży. My się staramy już 3 cykl po poronieniu i nadal cisza.Też nie chciałam tu zaglądać nawet usunęłam konto ale ponownie je założyłam bo dostałam tu wiele wsparcia od dziewczyn. Nie załamuj się, a skoro jesteś znowu w ciąży to pewnie Twój organizm jest już na to gotowy.
    Ściskam Cię mocno i głowa do góry!!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 08:43

    rybka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobudka śpioszki!!! Sama mam kawę pić??? :(

    lilys, olka30, rybka lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry..

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja

    lilys, olka30, rybka lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo jest uslyszec ze jest sie grubym.. od meza i jego rodziny...

    rybka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam, w końcu słońce się pokazuje. Cały tydzień od powrotu ze szpitala był do dupy, wczoraj w kratkę, a ja głupia miałam nadzieję że się coś opalę. Wyglądam jak trup. Przynajmniej jutro młoda para zobaczy moją chorobliwą bladość i nie będzie miała wątpliwości że nie mogłam iść do nich na wesele (plus moje siniaki na rękach jakby mnie ktoś porządnie sprał), bo idę tylko do kościoła z prezentem, żeby nie było żem cham..

    Lilys trzeba było tym durniom powiedzieć, że nie jesteś gruba tylko dobrze odżywiona ;) Ja pierdziu, nie przejmuj się głąbami.. Moja mama całe życie miała kompleksy, że jest gruba, i nie szło jej przetłumaczyć, że i tak jest najładniejsza ze wszystkich swoich sióstr i bratówek. Szkoda życia na kompleksy, ja wiem że każdy je ma (głównie wyimaginowane - wiem po sobie, zawsze je miałam, a teraz patrzę na zdjęcia i żałuję, że nie wiedziałam jaka byłam kiedyś lacha - za 10 lat pewnie będę myśleć tak patrząc na zdjęcia z teraz), ale na prawdę głupimi ludźmi nie ma się co przejmować. Popatrz na nich i powiedz obiektywnie czy nic nie mają swojemu wyglądowi do zarzucenia?


    A mąż to by długo żałował, że mi coś takiego powiedział. Raz naiwny został przymuszony, jak zaczęliśmy się spotykać, do tego żeby przyznał że mam trochę brzuszka i żałuje tego jakieś 7 lat (pewnie do śmierci będzie żałował). Co by nie mówił ja już wiem, że mój brzuch się mu nie podoba, a że to zawsze był mój kompleks to ma przekichane, nawet mu za bardzo dotykać nie pozwalam. Dzięki temu raczej nie jest skory do żadnej krytyki. W ogóle uważam, że powiedzenie komuś że jest grubym jest świńskie. Rozumiem powiedzieć, że ktoś ma trochę ciałka, albo że ktoś jest puszysty, ale znając sytuację mojej mamy, to pewnie w cale nie masz niczego za dużo, tylko jesteś normalnie zbudowaną kobietą, więc nie daj sobie głupot wmawiać.

    Anastazjaaa, kapturnica, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu współczuję, ale jeżeli jesteś znów w ciąży to odpędź od siebie czarne myśli, będziesz miała czas żeby się z tym oswoić, a teraz dbaj o siebie.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja należę do puszystych.....ale jakby mi tak mąż powiedział to bym mu tak dala popalić ze ho ho....mąż lubi mój brzuszek i zawsze go głaszcze i mówi do niego ;P

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok przybralam. Ok zamiast 57 jak kiedys waze 65 duzo .. ale przy wzroscie 176 wazac 57 nie mialam na nic sily.. ale teraz jestem gruba bo mam troszke brzucha ktory zawsze byl i oponki .. bo szkoda mi kupowac odziezy jesli mieszcze sie jeszcze w stare.. stad oponki.

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po takiej jezdzie boje sie przytuc choc troszke.. a co bedzie jesli bede w ciazy..

    rybka lubi tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Milo jest uslyszec ze jest sie grubym.. od meza i jego rodziny...
    Jego rodzinę bym olala, ale mężowi chyba bym jaj urwała

    kapturnica, rybka lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajka jeszcze mu sie przydadza moja Droga :)

    Anastazjaaa, olka30, rybka lubią tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny

    Chyba mnei jakies chorobsko znowu dopadlo..u mnie w pracy 2 osoby z jakims wirusem kichaja i kaszla i ja od wczoraj sie przylaczylam...i czuje ze z godziny na godzine jest gorzej....
    Jeszcze weekend zapowiada sie deszczowy:( a mialam w planie przesadzac salate...

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny

    Chyba mnei jakies chorobsko znowu dopadlo..u mnie w pracy 2 osoby z jakims wirusem kichaja i kaszla i ja od wczoraj sie przylaczylam...i czuje ze z godziny na godzine jest gorzej....
    Jeszcze weekend zapowiada sie deszczowy:( a mialam w planie przesadzac salate...

    rybka lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Jajka jeszcze mu sie przydadza moja Droga :)
    No patrz nie pomyślałam, faktycznie jego jaja jeszcze potrzebna ;)

    rybka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Witajcie dziewczyny

    Chyba mnei jakies chorobsko znowu dopadlo..u mnie w pracy 2 osoby z jakims wirusem kichaja i kaszla i ja od wczoraj sie przylaczylam...i czuje ze z godziny na godzine jest gorzej....
    Jeszcze weekend zapowiada sie deszczowy:( a mialam w planie przesadzac salate...
    Oj dużo zdrowka życzę, jak ma być u ciebie zimno to wpadnij do mnie jest gorąco i weekend tez zapowiada się laddny ;)

    rybka lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Oj dużo zdrowka życzę, jak ma być u ciebie zimno to wpadnij do mnie jest gorąco i weekend tez zapowiada się laddny ;)


    Oj zazdroszcze!!!
    Ja sie nie moge skupic na pracy..:((

    rybka lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też ma być ciepełko, jutro jedziemy do mojej sis. Ma urodzinki wiec pogrilujemy troszki :)

    Anastazjaaa, rybka lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ