X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    U mnie w biurze jeszcze znośnie, ale jutro też temperatura ma sięgnąć 30 kresek, a mnie czeka pół dnia w szpitalu- mój sądny dzień z hsg.

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Witam dziewczyny,
    U mnie w biurze jeszcze znośnie, ale jutro też temperatura ma sięgnąć 30 kresek, a mnie czeka pół dnia w szpitalu- mój sądny dzień z hsg.
    To daj koniecznie znać jak po hsg. Mnie chyba też to czeka ale na samą myśl ciarki mam

    rybka lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Tynka, ja początkowo tez sie troche nakręciłam tym co wyczytałam w necie i na forach, aczkolwiek widzę, ze przeważaja opinie, że jeśli występuje ból to jest on do zniesienia i trwa raczej krótko. Postaram sie dac znać jutro jak to faktycznie wygląda. Mnie osobiście bardziej przeraża wizyta w szpitalu i podejście ludzi- samorejestrowanie sie bylo małą droga przez mękę. Ale głowa do góry- oby miec to za sobą

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez klimy biuro to pokoj ala oranzeria same szyby w pelnym sloncu

    rybka lubi tę wiadomość

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    llallka wrote:
    Wiesz co Tynka, ja początkowo tez sie troche nakręciłam tym co wyczytałam w necie i na forach, aczkolwiek widzę, ze przeważaja opinie, że jeśli występuje ból to jest on do zniesienia i trwa raczej krótko. Postaram sie dac znać jutro jak to faktycznie wygląda. Mnie osobiście bardziej przeraża wizyta w szpitalu i podejście ludzi- samorejestrowanie sie bylo małą droga przez mękę. Ale głowa do góry- oby miec to za sobą
    też słyszałam, że ból da się przeżyć i jest ciut mocniejszy niż @ ale i tak jakoś nie jestem przekonana :)

    rybka lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    Bez klimy biuro to pokoj ala oranzeria same szyby w pelnym sloncu
    oj to współczuję, ja dzisiaj też mykam do pracy, koniec wolnego ale mam nadzieję, że klima działa. Kiedyś jak nam padła to było blisko 40 stopni i w ciągłym ruchu to normalnie czułam, że cała mokra jestem. Dobrze, że koleżanka była to na zmianę chodziłyśmy się napić i ochłodzić

    rybka lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, u mnie w pokoju jest prawie 30 stopni, a o klimie to sobie mogę pomarzyć.. Uroki poddasza, ale cieszę się pogodą i tym że nie muszę iść do biura :)

    Zizia myślę, że chciał mnie pocieszyć, że mi się nie udało.. Może tobie się uda.. Poczytywałam swego czasu forum o CLO na pomocy medycznej i mniej więcej połowie się udaje.. Może my jesteśmy jakieś dziwne.. Najlepsze że mnie też wysyła do tego dr co ciebie, na leczenie gonalem i wiesz co mi powiedział? Że szanse po gonalu wzrastają jakieś 2 procent. To mnie akurat rozwaliło.

    Dziewczyny nie bójcie się HSG, zwłaszcza jak macie w szpitalu, bo szpitale dają głupiego jasia na rozluźnienie i zawsze dostaniecie coś przeciwbólowego. Ja hsg wspominam cudownie w stosunku do tej laparoskopii. Zresztą wtedy cały pobyt w szpitalu był ok. Wiadomo badanie nie jest przyjemne, ból trwa jakieś 5 min., ale to nic w stosunku do tego co co miesiąc przechodzimy.

    kapturnica, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej olka :)
    ja dopiero czekam na skierowanie na hsg to tak bardzo o tym nie myślę :)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co myslicieo moim wykresie?
    normalne sa takie skoki?

    rybka lubi tę wiadomość

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Cześć dziewczynki, u mnie w pokoju jest prawie 30 stopni, a o klimie to sobie mogę pomarzyć.. Uroki poddasza, ale cieszę się pogodą i tym że nie muszę iść do biura :)

    Zizia myślę, że chciał mnie pocieszyć, że mi się nie udało.. Może tobie się uda.. Poczytywałam swego czasu forum o CLO na pomocy medycznej i mniej więcej połowie się udaje.. Może my jesteśmy jakieś dziwne.. Najlepsze że mnie też wysyła do tego dr co ciebie, na leczenie gonalem i wiesz co mi powiedział? Że szanse po gonalu wzrastają jakieś 2 procent. To mnie akurat rozwaliło.

    Dziewczyny nie bójcie się HSG, zwłaszcza jak macie w szpitalu, bo szpitale dają głupiego jasia na rozluźnienie i zawsze dostaniecie coś przeciwbólowego. Ja hsg wspominam cudownie w stosunku do tej laparoskopii. Zresztą wtedy cały pobyt w szpitalu był ok. Wiadomo badanie nie jest przyjemne, ból trwa jakieś 5 min., ale to nic w stosunku do tego co co miesiąc przechodzimy.

    ja to na pewno jakas dziwna jestem:(


    ps.popieram jesli chodzi o Hsg..nie taki diabeł straszny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2014, 11:09

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu nie wiem, jak dla mnie intrygujący ten spadek, ale nie zapeszajmy.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia nie nastawiajmy się źle. Myślę, że ogólnie lato jest porą kiedy nasze szanse rosną, ze wzgl. na to że człowiek się ładuje wit. D i optymizmem. Na razie nie chcę myśleć czy się uda czy nie, bo ja to jestem ogólnie z tych czarno widzących, wolę się skupić na zwiększaniu szans :) Na razie ten mies. bez wspomagaczy, ale od dziś piję zioła ojca Sroki (jak nie zapomnę, bo co dzień zapominam), oczywiście wiesiołek, kupiłam sobie kwas foliowy z cynkiem i wit. B12 dla staraczek i zobaczymy co to będzie.. Nie wiem tylko jak pomóc mojemu z jego wynikami, niby bierze Androvit, a wyniki marne.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka30- o głupim jasiu moge pomażyć- o to juz pytałam przy zapisywaniu się. Dr powiedział, żebym se łyknęła 2 pyralginki. Ehhh Ale trudno- oby tylko to szybko poszło- nie cierpie bezczynnego czekania....

    rybka lubi tę wiadomość

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja również nie należę do optymistek....ja zazwyczaj wszystko widzę w czarnych barwach...aczkolwiek myślę juz o klinikach także czarne myśli krążą cały czas...ja miałam tylko clo...biorę fembion tylko..kiedyś brałam wiesiołka ale jakoś zle się czułam po nim...wiec juz nie biorę go...a męża wyślij do lekarza to wtedy on spróbuje mu poprawić wyniki:)

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewuszki, ja mialam hsg w ostatnim cyklu i musze przyznac ze nie wspominam tego milo...lekarz tez mi powiedzial zeby sobie wziac tableteczki i ze jest jak przy okresie tylko ze ja mam takie okresy ze wstac nie moge przez dwa dni i zadne prochy nie pomagaja, wiec nastawiona bylam malo optymistycznie i mialam racje...bylo gorzej niz moj okres ale to sprawa osobista nie kazdy reaguje tak samo i jajowody nie byly zapchane wcale bo tez czytalam ze jak sa zapchane to boli bardziej ale nie

    rybka lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też miałam jajowody drożne więc samo podanie kontrastu mnie nie bolało, ale zakładanie wyciągu na macice a i owszem i to tak, że zagryzłam sobie pięść a i tak mi łzy poleciały.. No ale ogólnie badanie trwało 10 min. z czego bolało tak naprawdę mocno z 5, więc nie dajmy się zwariować.. Jak wam nie chcą dać w szpitalu głupiego jasia to są ziołowe tabletki na uspokojenie i rozluźnienie, najważniejsze to być rozluźnionym, bo wtedy boli mniej.. Po też dostałam tylko coś przeciwbólowego, ale przespałam od razu ze 3 godz. więc chyba najgorsze było za mną.. Ja jak mam @ to mnie boli tydzień, po tym bolało mnie może 2 dni, więc uważam że to jest do przeżycia. Fakt że ja mam wysoki próg bólu, więc byle czym się nie przejmuję, ale myślę że nie ma co straszyć dziewczyn które jeszcze nie były, bo może akurat nie będą miały tak źle.. Ja jak się naczytałam na necie o HSG to szłam jak na ścięcie, a na prawdę nie było sensu się bać.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia uda się nam! Kurna musi się udać.. Już tyle czekamy, więc teraz nie można się poddać.

    zizia_a, lilys, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po HSG łzy mi ciurkiem leciały..albo w zasadzie trakcie..pomimo głupiego jasia bolalo...ale nie krzyczałam z bolu wiec dało się znieść..po nic nie bolało...



    Olka uda się uda...kiedyś komuś się uda....

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zamierzam nikogo strazsyc absolutnie..tylko mowie jak u mnie bylo..dodam tez ze absolutnie warto bylo i mam nadzieje ze to pomoze a jak by trzeba bylo to bym poszla jeszcze raz

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zapraszam na kawe do siebie..

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

‹‹ 401 402 403 404 405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ