X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka Kciukale za Ciebie!!!
    Olka najlepszego! życie po 40 się podobno zaczyna hehehe
    pozdrAWIAM wAS KOBIETKI

    olka30 lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 12 listopada 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka gratulacje ;)
    Jade na kolejna wizyte we wtorek i chyba podpisze papiery na inseminacje a po nowym roku staramy się załapać na rządowe in vitro
    Nie mówiła nic o clo :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, moge do Was dolaczyc? Staramy sie 16 cykli. Ten cykl pierwszy z clo. Byl pecherzyk i przy wielkosci 24mm pekl 18 dnia cyklu. Staralismy sie min.w ten dzien. Biore od 19 dc duphaston 2 razy dziennie. Wczoraj czulam klucie jajnikow, ale chyba wariuje mi glowa:) bardzo bym chciala zeby w koncu sie udalo... W tym cyklu zrobilam sobie duza nadzieje. To po krotce moja historia. Jesli sie nie uda w najblizszym czasie chcemy podejsc do inseminacji.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nowe dziewczyny.. Aneta najlepiej o tym nie myśleć i zająć się czymś innym, a co ma być to będzie, ale życzę sukcesów bo pęcherzyk był ładny :)

    Mała Kasia ja brałam ale Luteinę.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ola:) staram sie, ale ciezko nie myslec:( teraz niestety od dwoch dni jestem przeziebiona:( zatoki mam zapchane strasznie:(

  • Donald Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 15 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem nowa na forum. Zaczęliśmy starania o dzidzie. Moje cykle trwają średnio 31 dni. Pierwszy dzień miesiączki to 21 październik. Do zbliżeń doszło przez 3 hipoteczne płodne dni. Jeszcze nie wiem do końca kiedy mam owulacje, raczej było to obliczanie plus śluz. Wtedy również doszło do zbliżenia,czyli 6 listopada. Od kilku dni miałam bolesność piersi, wrażliwość, spuchniety brzuch, bóle jajników a od 13 listopada, lekkie brązowe plamienie, klucie w pochwie. Nakręciłam się, że to implantacja, bo nie miałam takich bólów przed okresem, tzn były ale inne, w dodatku na okres za wcześnie jak dla mnie.. Dzisiaj doszła krew do tego plamienia, czy to oznacza, że tym razem nic z tego nie będzie?

    Donald
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donald nie wiem czy coś z tego będzie czy nie, ale dopiero zaczęłaś starania i jeżeli jeszcze ci się nie udało to uwierz, że przejdziesz wszystkie książkowe objawy ciąży zanim zajdziesz.. Chyba że szybko ci się uda. Człowiek tak ma, że się sam nakręca.

    Aneta wbrew pozorom przeziębienie sprzyja zajściu.. Tak, że nie przejmuj się tylko czekaj na termin @.

    I polecam wszystkim dziewczyny prowadzić wykres. Na prawdę pomaga w staraniach, zwłaszcza regularne mierzenie temp. - choćby po to by dowiedzieć się czy w ogóle mamy owulację.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • alexmk Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 17 listopada 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny jestem również nowa jak Donald :) Jest to również dla mnie pierwszy cykl starań. długość 31, ostatnia miesiaczka 26 pazdziernik. zblizenia byly w dni płodne. ale najgorsze jest to czekanie by dowiedziec sie czy pojawią się upragnione dwie kreseczki... czy wykonanie beta hcg 10 dni od najprawdopodobnej owulacji a następnie 14dni po bedzie wiarygodne?

    alexmk
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexmk zagnieżdżenie komórki może być w 7 dniu po owulacji a może być w 14, więc robienie HCG w 10 jest raczej bez sensu.. Powinno się robić dopiero w term. @ chyba że masz przesłanki, że możesz być w ciąży - np. zauważyłaś wyraźny skok temp.przed term. @. Zresztą nie ma co nadużywać tego badania i najpierw doradzam testy ciążowe.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ola;) jestem 9 dpo owu. Dziś mnie dziwnie brzuch na dole bolał, tak jakby ktoś go ściskał i wykręcał i zaczęły piersi boleć. Jestem ciekawa czy to na okres czy może jednak fasolka zawitała...;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny;)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 listopada 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam zazwyczaj takie objawy na @.. W ciąży chyba ogólnie objawem był brak objawów typu pms czy ból piersi.. Jedynie brzuch mnie bolał jak na @ chyba przez miesiąc.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 18 listopada 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia laseczki ;)
    Ja chyba po nowym roku podchodzę do IUI

    olka30 lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już niedużo czasu ci zostało Tynka :)
    A może nie będzie trzeba... Trzymam kciuki cały czas :*

    Tynka1990 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzis tez troszke boli brzuch. Czuje, ze @ sie zbliza:((

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 18 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluś bardzo chciałabym żeby juz byly dwie krechy ale wg p. doktor pęcherzyk w ciągu 4 dni nie urósł wcale.
    Piszę, że wg niej bo w czwartek badala na prawym i miał 13mm a we wtorek zmierzyła na lewym 13. Zwrocilam jej uwagę ale ona nadal twierdziła ze nie urósł to co sie będę klocic ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 listopada 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta nie łam się!!

    Tynka wiem, że byś chciała, ale pewnie to już nie potrwa tak długo, za parę mies. będziesz kibicować innym dziewczynom. Tak, że teraz luzik :) A ginke to masz tak rypniętą jak ja tą co miałam w ciąży. Ta to na usg zawsze jakieś czary mary widziała.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Donald Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 19 listopada 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka30-dziękuje za odpowiedź! :)

    Nakręcanie się powoduje wszystkie objawy ciąży:P
    Nie wiem co o tym sądzić, bo jak pisałam wcześniej, po 8 dniach od hipotetycznej owulacji, plamiłam lekko przez prawie dwa dni. Drugiego wieczorem-pojawiła się krew. Trzeciego dość obfite krawienie, czwartego lekkie plamienie i piętego lekkie plamienie.
    Moje miesiączki są obfite, i nie zdarzyło mi się, żeby tylko jeden dzień trwało krwawienie... Test ciążowy negatywny. Zrobiłam z ciekawości test owulacyjny i pojawiła się druga kreska, jasna ale jest. Dziwne to wszystko :P
    Jak nie teraz, to następnym razem, prawda dziewczyny?;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    Donald
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda sie Donald!!! U mnie w tym cyklu chyba nici:( czekam na @, ale brzuch mnie boli juz...

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 22 listopada 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
‹‹ 490 491 492 493 494 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ