X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 marca 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie nic nowego..dzis wizyta u lekarza...wizyta u immunologa zaliczona..kolejna z atydzien..a za dwa tygodnie jade do genetyka...po rozmowie z immunologiem złapałam doła bo on nie widzi problemu u mojego D. tylko u mnie..takze to ja jestem do kitu ;/...no ale coz...sprobujemy i zobaczymy czy da sie mnie jakos wyleczyc :(

    Dobrze ze u Was wszystko ok:)
    Olka "wal" prace..robota to nie wszystko...
    miłego dzionka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 09:08

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebym ja tak umiała Zizia to już dawno bym to "waliła". Ale ja zawsze jakoś przesadnie obowiązkowa byłam, dawno doszłam do wniosku, że to niezdrowe, no ale jakoś inaczej nie umiem. Zobaczymy jak wrócę, mam mieć konfrontację z szefem i koleżanką kto mnie ściągał z urlopu, bo szef żyje przekonaniem, że ja chciałam wracać i robię im problem, a koleżanka dzwoniła do mnie od grudnia praktycznie co tydzień kiedy wracam.. Wkurzą mnie to "pa".

    Moje choróbsko nie odpuszcza, nie dość że mam okropne zapalenie zatok, a nic na to brać nie mogę to jeszcze jakieś stany grypopodobne. Dziś moje dziecko poszło do żłobka mimo,że też do końca zdrowe nie jest, ale wczoraj myślałam że przy nim nie wydolę. Za żywy jest, plus jeszcze noszenie go tam i z powrotem po schodach kiedy mam dreszcze, łamie mnie w kościach i siły na poziomie -1 to trochę za dużo dla kobity w ciąży. Dziś pospałam do 11 (nie licząc wyprawienie go do żłobka), wypociłam się okropnie i chociaż w kościach już mnie tak nie łamie. Katar niestety nie ustępuje.

    Zizia nie możesz do tego podchodzić na zasadzie "moja wina - twoja wina". Mi też takie myśli chodziły po głowie (w sumie nawet miałam rację), ale zawsze sobie tłumaczyłam, że to problem wspólny, nie ważne czy wina będzie leżała po mojej czy męża stronie. Nie wierzę, że gdyby się okazało, że to twój ma problem to byś go winiła, raczej byś go wspierała, więc do siebie też podejdź zadaniowo. Jest problem to trzeba go rozwiązać. Immunologia i genetyka są trochę zbyt skomplikowane, żeby można było jednoznacznie powiedzieć, że to twoja wina. Moja kuzynka nie mogła utrzymać ciąży, bo się okazało, że są z M jakimś kuzynostwem genetycznym (oczywiście żadną rodziną nie są) i jej organizm odrzucał jego dna, zaszczepili ją jakimiś jego komórkami i bez trudu donosiła. Wina była po jej stronie, ale tylko z tym facetem, z innym pewnie zaszła by bez problemu. Tak, że póki nie wiesz co w trawie piszczy nie obwiniaj się. Ważny jest cel :****

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 31 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po świętach ale za to z mega przeziębieniem.
    Kurcze znów mnie dopadło. Olka a Ty się wyleczyłaś już?
    Oprócz tego u mnie ok, na następnej wizycie mamy podejrzeć co siedzi w brzuszku. Bobo już ma pęcherz nie uciska i wreszcie noce przespane.
    A co u Was?

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja tydzień już jestem na antybiotyku :( Inaczej się nie dało, nic nie pomagało :(

    Wczoraj byłam na prenatalnych i też myślałam, że czegoś się dowiem, ale dr się spieszyło i tak po łebkach to wszystko przeprowadził, że tylko niedosyt pozostał i stres czy na pewno wszystko jest na swoim miejscu :( Na połówkowe pojadę sobie do kliniki, zapłacę jak za zboże ale pooglądam sobie paluszki i wszystko.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka mój gin też ostatnio tak na szybko wszystko zrobił.
    Kasę biorą a żeby coś od siebie dali...
    Moje przeziębienie już poszło i niech nie wraca :P
    Ogólnie to bez zmian. Pogoda śliczna i energii od razu więcej. A wizyta dopiero za tydzień.
    Pozdrawiam

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam do pracy, więc z pogody mam tyle, że gotuję się w biurze :/ Jestem padnięta.. Rano wstaję wczas, w dodatku muszę też budzić moje biedne dziecko i zawozić do dziadków, albo do żłobka :( Jeszcze nie mówiłam o ciąży szefom, bo mam tyle roboty, że nie mam kiedy do nich iść :/ Najwyżej pójdę po wypłatach i zobaczymy co zdecydują. Każą mi iść do domu to pójdę, a jak nie to porobię ze 3 mies. żeby mi chorobowe przeliczyli i L4..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Tynka, jak tam? Znasz już płeć??

    Co tam Zizia?

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie nadal nic...szukam przyczyn genetycznych i immunologicznych :D i czekam na trzecie podejscie...poza tym stara bieda :D

    a jak tam u Was? jak Robercik w żłobku?na jak długo wrociłas do pracy?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Byłam dzisiaj u gin ale mały uparciuszek tak kręcił tyłkiem, że lekarz nie mógł dojrzeć co tam się skrywa. Powiedzial tylko, że nie widzi nic na chłopca.
    Poza tym ok ale waga zasuwa w górę. Nie wiem gdzie ro idzie bo brzuszek mam mały. W udach i tyłku też mam mniej.
    Zuzia ja ciągle trzymam kciukaski za Ciebie ;*
    Olka a Ty jak tam? Z fasolką wszystko ok?

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok. Do pracy wróciłam na pewno na 3 mies., ale mam dużo nadgodzin i urlopu starego, więc jakoś strasznie nie mam się zamiaru przemęczać ;)

    Robercik i w żłobku i u babć ok, tylko że go wszyscy przekarmiają :/ A apetyt ma ogromny. Wkurza mnie to, bo mu ewidentnie rozbili żołądek, ale można mówić. A tak to w sumie fajnie jest. Ja też sobie trochę dychnę przez te parę mies., bo nie powiem że nie jest dzieckiem męczącym - nie idzie za nim nadążyć. Jutro obchodzimy roczek - nie wiem kiedy to przeleciało, troszkę mi przykro, taki był malutki, a już taki duży :( Sprytny jest nad swój wiek, zresztą w sumie od początku z wszystkim startował szybciej, jedynie gadka mu się puścić nie chce za bardzo. Wcześniej gadał więcej i konkretniej, teraz nie ma czasu, za dużo ciekawych rzeczy, żeby myśleć o mówieniu :) A wiecie.. W tamtym roku o tej porze już rodziłam.. :) Dla mnie miłe wspomnienia (dziwna jestem - wg męża) :D

    Z fasolką nie mam pojęcia co, bo chodzę do gina raz na miesiąc :( Umówiłam się dziś na połówkowe do kliniki ale dopiero pod koniec maja :( A do gina dopiero 2 maja idę, więc strasznie mi się dłuży:( Jakoś ostatnio nie czuję ruchów, więc trochę się niepokoję. Muszę też zrobić badania tarczycy, bo ostatnio jestem tak zmęczona i senna, że nie jest to normalne, pewnie muszę zwiększyć dawkę hormonów.

    Zizia ważne, żeby coś znaleźli, albo wykluczyli, żeby był jakiś punkt zaczepienia do dalszego leczenia. Szkoda, że to tyle trwa :(

    Tynka no ładnie, za tobą już prawie połowa ciąży, a dziecko nadal takie wstydliwe? :) Pewnie dziewczynka :) Robert to zawsze leżał z rozłożonymi nogami, więc wątpliwości nie było :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś dowiedziałam, że mam cytomegalię. Prawdopodobnie moje dziecko przyniosło ze żłobka. Czuję się okropnie już prawie miesiąc więc nie wiem kiedy się zaraziłam :( Teraz do porodu będę żyła z myślą, że moje następne dziecko może urodzić się ciężko chore i to w sumie przeze mnie. Odechciało mi się żyć. Jeszcze jutro impreza z okazji roczku, a ja mam taki nastrój, że lepiej żeby mnie nikt nie widział :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka co do ruchów to może bąbelek ułożył się gdzieś głębiej. Mi lekarz na usg mówił że nie sprawdzi płci bo się kręci za bardzo a ja nic nie czułam.
    A jak się objawia cytomegalia? Byłaś u lekarza? Da się leczyć?
    My mieliśmy cały tydzień zabiegany bo było wesele szwagierki. Ja siedziałam z dzieciakami i miałam dosyć.

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da się leczyć, atakuje tylko płód.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka a co z ruchami maleństwa? Bo ja od niedzieli czuje go słabiej. Wiem, że kopie ale to nie jest to co wcześniej. Wcześniej cały brzuch się ruszał a teraz żeby poczuć to kładę się z ręką na brzuchu i czekam.
    Wizytę mam za tydzień i nie chcę świrować ale martwię się.

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się odwrócił w drugą stronę i temu nie czujesz. Jeszcze się może wiercić jak chce. Ja nic nie czuję :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak ciąży nie było to człowiek na głowę dostawał a teraz ciąża jest a zmartwień nadal pełno. Mój chcial już na pogotowie jechać ale oni od razu zostawią mnie na oddziale a tam to dopiero oszaleje. Musze wytrwać do wizyty. A Ty nie idziesz wcześniej do giną żeby sprawdzić co z fasolką?

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek jadę do poradni patologii ciąży.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:*

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    W piątek jadę do poradni patologii ciąży.


    Ola trzymam kciuki!!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komplikacje mogą się ujawnić na każdym etapie ciąży tak, że już do końca nie będę miała spokoju, zresztą po urodzeniu też nie.. :( Ale dzięki..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ