X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 7 października 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska ale może właśnie przerwa lepiej zrobi psychice.

    Ja po wizycie. Owu była, ale lekarz mnie zdolowal. W wielkim skrócie dał do zrozumienia, że problem i to duży może być u męża.

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś na jakiej podstawie tak twierdzi ?

    Ja dalej w szpitalu szyjka mi sie skraca beda mi szew zakladać i mam też krwiaka. Ale juz troszke wymioty ustapily choc nie moge jeść wszystkiego i jem bardzo mało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 19:27

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 8 października 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    Kochana z Ewcią trzymamy kciuki ✊✊✊
    Powodzenia 😘

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 października 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej... Zosiu ... Zdrówka dla Was dużo. Człowiek czeka na ciążę jak na zbawienie a dalej nie jest wcale łatwiej.
    Phia dziękuję za pamięć, ja już w domu. Teraz pozostaje czekać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI dziekuje ❤ zebys wiedziala że tak jest choc dzisiaj troszkę lepsze wiadomości dostałam czekam na Twoje testowanie i zaciskam mocno kciuki ✊✊✊

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 8 października 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia trzymam kciuki za maleństwo i Ciebie 😘😘

    Lekarz sądzi tak po tym, że cykle bez leków mam regularne co 31-33 dni, jajowody drożne , hormony Oki więc problem leży pewnie po stronie męża. Mąż niestety pali i ma fatalny tryb życia. No jutro ma badanie więc w przyszłym tygodniu będziemy wiedzieć co i jak

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś może da sie jakos wpłynać na męża zeby odstawił papierosy zawsze to wieksze szanse i oszczednośc w portfelu. Daj znać jak bedziesz mieć wyniki i nie poddawaj sie walcz u mnie sie udalo z jednym jajowodem i innymi dodatkami Wam też sie uda ❤❤❤oby tylko te ciaze byly tylko nudne bez dolegliwości bo ja to juz jak warzywo wygladam :/

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 11 października 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia a co się dzieje że jesteś w szpitalu?
    Jak prenatalne? Wiadomo jako płeć?
    Jutro będziemy mogli odczytać część wyników bo wysłali na mail ale plik szyfrowany hasłem, a hasło na infolini podadzą. Wkurzyłam się mega bo tak już w sobotę rano mogłam wiedzieć, ale nie oczywiście mąż pocztę odczytał przed 16...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś w piatek mnie wypisali do domu bylam bardzo odwodniona caly czas wymioty albo jakis wirus albo zatrucie albo te niepowsciagliwe wymioty od tego szyjka zaczela mi sie skracac i dostalam tez plamienia - krwiak mieli mi zakladać juz szew na skracajacą szyjkę ale infekcja jes:cze mnie dopadla i nie mogli tego zrobić w czwartek poprosilam jeszcze raz o badanie wymioty mi troche sie zmniejszyły i szyjka poszla do góry całe szczescie.i dzieki temu nie musze miec tego szwu ale staram.sie leżec jak najwięcej bo jeszcze w poniedzialek plamiłam.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 października 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia to mdłości dopadły Cię z ogromną siłą. Najważniejsze, że już jest lepiej 🙂🙂😘

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 18 października 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u Was? 😙

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u Was słychać?

    Kaś co u Ciebie?

    Zosiu wiesz jyz kto mieszka u Ciebie w brzuszku? 🙂

    Milenko jak się czujesz?

    Wpadłam pochwalić się naszą perełką. Dziś stuknął jej drugi miesiąc 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2020, 19:25

    zOsIa88, Kaga, Phiczek, emdar, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem u nas dziewczynka sie szykuje tak cos czułam po tych dolegliwosciach i w ogole zajsciu w ciaze ponoc sa silniejsze ;)
    Sliczna mała ❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2020, 17:14

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 20 października 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko tak rzadko tutaj teraz zaglądam, że cieszę się, że miałam szczęście trafić na zdjęcie Twojej ksiezniczki. piękna 😍

    Kasztanku zaglądasz tutaj jeszcze?
    Maria 87a Ty?

    Pozdrawiam :)

    Iskierka87, emdar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu super! Gratulacje córeczki 🤗 Myślicie nad imieniem czy już macie wybrane?

    Kaga Dziękujemy bardzo 😘 a co u Was słychać?

    Phiczku co u Ciebie? 🙂

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar widzę Cię 😉 skrobnij co u Ciebie kochana 😘

    emdar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z imieniem jest maly problem :D nie wiemy jestesmy nie zdecydowani to znaczy ja bym chciala zeby mała miala imie mojej zmarłej mamy z tego wzgledu że zobaczylam 2 kreski własnie w jej urodziny a mąż nie chce :/ kiedys mi sie Maja podobało ale moja siostra wziela dla córki i nie mamy jakiegoś takiego imienia narazie :/

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 października 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, czasem tu zaglądam w "wolnej"( przy moim 8 miesięczniaku na stanie, słowo "wolna chwila"to naprawdę oksymoron😅) . Dzięki ze pytasz co u nas. Ogólnie to do przodu;Julek zapierdziela na czworakach po całym mieszkaniu, i naaaaprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy... Z rozszerzaniem diety jakoś poszło( tzn.szalu nie ma,ale tragedii w zasadzie też nie),Julek ciągle jest fanem mojego mleka,i jednocześnie antyfanem cycka, no więc dalej jestem KPI;i jak by mi ktoś powiedział pół roku temu że będę odciągać mleko tak długo to bym się popukała w głowę,a tu proszę😀Trochę mi szkoda tak uciąć tę laktację, bo mimo że trochę z tym pierdzielenia się jest,to mam świadomość że to naprawdę jest dla Julka dobra opcja. I mimo,że wszem i wobec głosiłam że będę KPI do 6 miesięca życia Julka, to leci juz 9 i póki co nie planuję kończyć tej przygody.
    Tak naprawdę największy problem to jest ze snem Julka😒Chociaż jak to mówi moja przyjaciółka to nie on ma problem, a my- rodzice😂 No i to w zasadzie prawda, bo on nie ma problemu z tym ze wieczorem zasypia godzinę, a w nocy potrafi obudzić się z 10 czy 13 razy, najwyżej odeśpi w dzień 😁. To ja bywam zombie ze zmęczenia😔 I tak mam nieźle, bo mąż ma nienormowany czas pracy i przeważnie rano ogarnia Julka, a ja idę odespać 3 czy 4h; w przeciwnym wypadku to serio nie wiem jak dałabym radę...Tzn.pewnie jakbym musiała,to dałabym radę, i wiem ze są kobiety które muszą poradzić sobie same, ale póki co to błogosławię działalność męża 😍🥰🥰😍 . Psychicznie czuje się już naprawdę ok, ogarnęłam sobie w głowie przygodę pt."macierzyństwo", i chociaż wiem że na pewno będą jeszcze mega doły i spadki, to uważam że bycie matką jest naprawdę spoko 😀.
    A jak Ty się Milena czujesz?Wszystko ok? Ciąża Ci dokucza czy raczej faktycznie odczuwasz ją jako blogoslawiony stan?

    Zosia, przykro mi że tak Cię męczą dolegliwości ciążowe. Mam nadzieję że wszystko co najgorsze juz za Tobą, i resztę ciąży spędzisz polegując błogo na kanapie tudzież na spacerkach :) Jak się teraz czujesz?Aaa,no i ze dzidzia okaże się śpiącym po 18 h na dobę okazem. Ja się śmieję, że ciążę miałam mega super, z zerowymi dolegliwościami, wyspałam się za wszystkie czasy, to teraz mam za swoje 😂😒

    Siska, czytałam ze nie udało się tym razem. Bardzo mi przykro. Jaki macie teraz plan? Podchodzisz jeszcze raz do inseminacji czy decydujecie się na invitro?

    Kaś, jak wyniki męża? Ok wszystko? Jaki macie teraz plan?

    Abi, co u Ciebie? Udało się?
    Staraczki kochane, wyjatkowo mocno trzymam za Was kciuki i przesyłam dużo siły ✊✊✊✊

    Iskierka, a Ty jak sobie radzisz w nowej roli? Wszystko ok? Mała cudowna ❤

    Kaga, co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2020, 19:02

    Iskierka87, MilusińskaMilena, Kaga lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 października 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, wywołałaś mnie do tablicy 😍🥰

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 października 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, super że już wiesz ze będzie girl 😍 Co do imienia to coś na pewno znajdziecie:) albo przekonasz męża do swojej propozycji:)

    zOsIa88 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
‹‹ 1035 1036 1037 1038 1039 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ