X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama święta nie byłam, nigdy mu nie mówiłam też o wielu faktach z przeszłości, bo uznałam, że przeszłość ta nie rzutuje na nasz związek teraz.
    Ale uważam, że jeśli coś się działo podczas trwania związku, to może nie od razu na starcie, ale mimo wszystko powinien mi powiedzieć.
    Nie chcę rozdrapywać starych ran, ale będę musiała.

    Kaś, wydaje mi się, że ja bym bardziej tolerowała fakt, że mój mąż zaliczał inne laski co tydzień, niż że czuł coś nadal do dziewczyny, wciąż ją kochał i myślał o niej jak był już ze mną.
    Z jednej strony ja miałam podobnie, bo ja zaczęłam się z moim mężem spotykać świeżo po rozstaniu i traktowałam go jako "rozrywkę", bo też serce wciąż mi wzdychało do byłego, ale szybko się z tego wyleczyłam.
    Ostatnio kilka miesięcy temu znów się zdenerwowałam jak widziałam, że na fejsie patrzył na swoją byłą i jej siostrę, ale może to też ciekawość. W końcu spędził z nią 5 lat.
    Obecnie nie mam powodów do zazdrości, bo mąż cały czas mi udowadnia, że jestem najważniejsza.
    Ale może gdyby lata temu mi nie powiedział, o tym swoim związku poprzednim teraz moja głowa byłaby spokojniejsza, bo temat jego byłej to chyba najbardziej drażliwy temat od zawsze.

    A wczoraj byłam taka nadąsana cały dzień, ale zaczął mnie zaczepiać wieczorem i jakoś mi puściło i jeszcze na koniec dnia poszliśmy do łóżka to już w ogóle.
    Ten to mnie zawsze potrafi podejść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 09:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda na pocieszenie mogę Ci powiedzieć że mnie do tej pory nekają listy które przychodzą do naszej skrzynki które są do mojego męża byłej. Powiem Ci że może blahostka ale to mnie strasznie wkurza bo już próbowaliśmy gadać z pocztą i za każdym razem jest to samo, listy jak przychodziły tak przychodzą. Na szczęście fb nie mamy obydwoje i żadnych kontaktów z byłymi również dlatego jestem spokojna że ona nigdy nie wróci a za dwa lata ten temat już wgl nie będzie nad dotyczył bo będziemy na swoim mieszkaniu 🙂

    Dlatego domyślam się tylko jak Ty możesz się czuć. Przytulam mocno i wspieram duchowo kochana. Wierze że wszystko będzie dobrze i sobie poukładacie te sprawy tak by wyszły na prostą ❤️

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:32

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku ale pięknie 😍 My też dziś jedziemy, będę pierwszy raz 😁

    Jak Wasze plany na weekend?

    Udanego piątku 🍀

    Kasztanek, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku supcio a gdzie to? 😉

    Ja dziś praca na popołudnie ale jutro jedziemy z moim do Mrągowa 🙂
    No i dziś mój mąż zrobił b. nasienia mam nadzieję że wyniki będą lepsze niż poprzednio 3majcie kciuki za naszych żołnierzy dziewczyny 😉

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:33

    joana_aska89, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy na weekend do moich rodziców, dlatego też nie chcę jechać taka ofuczana do domu, a najgorzej jakbyśmy się właśnie przed wyjazdem posprzeczali.
    Przez weekend ochłonę, jedziemy też po to, bo mój chrześniak ma 7. urodziny :)

    Ja mu wczoraj powiedziałam, że go kocham, nigdy nic tego nie zmieni, jest najlepszym mężyczyzną jakiego w życiu spotkałam i nie wyobrażam sobie innego ojca dla naszego dziecka.
    Ale przeszłość trzeba domknąć właśnie dlatego co piszesz Kasztanku, żeby nigdy już nie wypływała na powierzchnię, nie zakłócała nam nigdy więcej życia.

    Piękne zdjęcia Kasztanku!

    Iskierko, trzymam kciuki za żołnierzy, żeby było ich dużo i były mocne!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 11:59

    joana_aska89, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku ślicznie

    Iskierka trzymam kciuki

    A weekend?
    Idziemy na mecz Wisły w Krk hehe

    Maz mówi że musi w syna wpajac pasję :D haha

    Iskierka87, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda czasami człowiek nie wie kiedy konczy sie miłość a kiedy przyzwyczajenie. Jesli nawet na początku coś czul do Niej a został z Toba to myślę, że to dlatego, że pokochał Ciebie. Mężczyźni maja swoją dume, której ja nigdy nie zrozumiem bo robią przez nią głupstwa . Mój mąż ma kontakt, ze swoim niedoszlym tesciem i szlag mnie trafia bo jego córka tylko czeka az Bartek zjawi się u nich w domu... tylko, że ja mu powiedziałam jak się tam zjawi to mu zgotuje piekło na ziemi jakiego jeszcze nikt mu nie zrobił

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobra decyzja Ruda 😊 Miło spędzisz weekend, a po porozmawiacie. Wiadome, ze to Twój mąż i się kochacie i tego nic nie zmieni. Każdy ma jakąś przeszłość. Wyjaśnić tą sprawę trzeba, ale Ty znasz swojego męża teraz i najwazniejsze jest jak troszczy sie o Ciebie i Wasza rodzine ✊

    Iskierko mocno trzymam kciuki ✊✊✊

    Kasztanku remont kiedyś się skończy 😊 Pomysl jak cudownie będzie wtedy usiasc w fotelu i podziwiać efekt 😊
    A co do wypadu to nam sie właśnie innego dnia w tygodniu nie uda. Stąd dziś i niestety liczymy się z tlumami.... Mam nadzieje, ze spodoba mi się 😁

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda twarda babka z Ciebie 💪 ja bym nie wytrzymała ale masz rację po co psuć dobie weekend.

    Kasztanku no to kawałek drogi ode mnie ale może kiedyś i tam się wybierzemy 🙂

    Dziękuję dziewczyny za kciuki. Wyniki najpóźniej w poniedziałek.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, my chodzimy często na mecze, ale na Cracovię 😂😂😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to my druga strona błon haha

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po siłowni
    To jest mój żywioł dziewczyny

    💪💪💪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ja jestem pełna podziwu!

    Jeszcze przed ciążą sama chodziłam, no poza okresem skręcenia i leczenia stopy, ale teraz w ciąży to ja siły nie mam na nic.
    Pomijając już fakt, że cały czas mam jakieś krwawienia, bóle itp. :/

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja dziewczyny uwielbiam cwiczyc :D
    Siłownia to mój mały osobisty świat :P

    Dziś miałam trening z gumami i lekkim obciążeniem i było super :D


    Kasztanku no powiem ci ze naprawdę czuje się świetnie
    Już pomijając to że nie zrezygnowałam z siłowni
    Ale ogólnie
    Wiadomo czasem się zdarzy gorszy dzień
    Ale jakoś nie jestem typem co lubi narzekać
    Mija i biorę się od nowa w faze Energi hehe

    Ja to wgl dziewczyny taka bardzo cieszę się ta ciąża
    Tyle na nią czekałam że chyba nie miałabym serca na cokolwiek narzekać

    joana_aska89, Kasztanek lubią tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko kciuki ✊✊

    Żanetka coś czuje, że po porodzie szyboo wrocisz do siebie 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 15:51

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 🙂 udanego weekendu Wam życzę ❤️

    Iskierko trzymam kciuki za żołnierzyków 🍀

    Żanetko podziwiam Cię za sportowego ducha, we mnie siedzi leń 😁
    Postanowiłam sobie że zacznę ćwiczyć jogę, a przynajmniej będę próbować choć małymi kroczkami ją wprowadzać w życie. Może uda mi się dzięki temu wyciszyć.

    Wczoraj nowa dziewczyna w pracy tak mnue wkurzyła że aż się trzęsłam z nerwów. Jak jej w przyszłym tygodniu nie rozszarpę to będzie dobrze😁

    Iskierka87, joana_aska89, Kasztanek lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 545 546 547 548 549 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ