X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę jadę na pierwszy monit w tym cyklu. Boziuniu jak ja bym chciała żeby owu była wcześniej, jak normalne kobiety mają, w 14/15dc, nie wiecznie w 20/25 😑.
    Jeśli w tym cyklu nie pójdzie, to od następnego będę brała clo 2x1, może większa dawka coś ruszy.. Ale nie ma co wybiegać tak daleko w przyszłość, trzeba żyć tu i teraz i być szczęśliwym 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana_aska89 wrote:
    Moje marzenie ja biore lamette. Teraz pierwszy cykl. Bralam 1×1 od 3 do 10 dc. Pierwszy monitoring 9dc lewy jajnik 16 mm pecherzyk, na prawym 12. 12 dc 25 i 17... 13dc ovitrelle, bo niewiadome było czy same pekna. Owu miałam 14dc.
    Witaj fajnie ze sie odezwalam Myslalam ze nikt tu nie bierze tego a chociaz Ty jedna :)
    Bo ja dzis dostalam lecz mam brac 3tabletki rano ..Obawiam sie ze to za duzo ?
    Mialas jakies skutki uboczne? nie wiem co mysleć ..

    Tak czytam i czytam rozumiem że Ci sie udalo :O?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 18:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży to ogólnie na każdym etapie może pójść coś nie tak niestety
    Jak we wszystkim
    Tu chyba chodzi raczej ze ludzie lubią jeśli ktoś wie co się u nich dzieje
    Ja wolę jak nie wiedzą hehe
    Jadąc na wakacje korzystam z wakacji i widoków a nie wrzucam milion fot na neta żeby tylko ktoś zobaczyl gdzie jestem
    Albo będąc na koncercie to jestem na koncercie a nie wrzucam z niego relacji tylko po to by ludzie widzieli że na nim byłam
    Tak samo z ciąża
    Kto ma wiedzieć ten wie i się razem ze mną cieszy
    A ludzie?
    Co ich obchodzi moje życie, nie muszę wiedzieć
    Nie widzę też powodu aby to krzyczeć wkoło ;)

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka wiara czyni cuda, więc może się w tym cyklu uda się wcześniej a jesli nawet nie to wazne, ze jest plan. Mocno trzymam ✊

    Mojemarzenie nie wiem czy się udało, ale taką mam nadzieję..
    Co do dawki to kochana nic Ci nie doradze. Mysle, ze lekarz miał jakis powod, zeby dac Ci taką dawkę.
    Z objawów to miałam bole jajnikow, wrażliwe piersi i mdłości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana po cichu gratuluję 🙂 w sumie wynik bety pasowałby do bladziocha z testu więc myślę że jutro jak powtorzysz to już będzie sporo więcej.

    Witam nową koleżankę 🙂

    Ja dziś praca na popołudnie dlatego mało dziś się udzielam.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Iskierko ❤
    Dzwonilam do lekarza to kazał zbadać bete dopiero w środę. Powiedzial, ze narazie przyrost malutki ale watpi, ze to zastrzyk. No i w srode z wynikiem mam pojawić się u niego na wizycie 😊

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • OlaaM Autorytet
    Postów: 1297 745

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana trzymam kciuki i po cichu gratuluje! Coś musi być na rzeczy. Ovitrelle by się tyle nie utrzymywał.

    Moje marzenie ja nie biorę konkretnie lametty, ale ta sam substancje czyli letrozol w leku aromek. To mój pierwszy cykl i dawka 2,5 tabletki od 1-5dc. Wczesniej miałam 5 nieudanych cykli na clostilbegycie. Pecherzyki raz rosły, raz nie ale nie miałam owulacji.
    Jutro monit w 8dc, tak wcześnie bo później mnie nie ma.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Synku, czekamy na Ciebie 💚

    p19ucsqvrm65zofq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ciąży,
    tak z innej beczki, bo ja zawsze przed ciążą miałam zimne stopy, a teraz ostatnio cały czas mam takie gorące stopy i strasznie mi ogólnie w nie gorąco.
    Też tak może macie/miałyście?
    Jeśli chodzi o ręce to jest dokładnie tak samo.

    Ale z tymi stopami, to najlepiej jakbym je cały czas moczyła w chłodnej wodzie, albo stała na płytkach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda tak 😉 temp podwyższona tez jest i trochę bardziej odczuwa się ciepło.
    Też zawsze mam zimne a teraz ciepłe. Na szczęście jeszcze nie spuchnięte..

    Joanna ❤️ Mega radość i ciche gratulacje 🥰

    Miss daj znać co tam do torby pakujesz 😁 Zrobię rewizje swojej - napewno o czymś zapomniałam 🙈

    joana_aska89, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda moja przyjaciółka tak miala w obu ciazach, i podobno pytala lekarza to powiedział, że to normalne 😊

    Why dziękuję ❤

    Ola dziękuję i mocno trzymam kciuki 😘 oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli 😊 ja tez na clo nie mialam owu. Nic mi nie roslo na tyle, zeby byc pecherzykiem dominujacym. A z lamette w pierwszym cyklu od razu dwa pęcherzyki 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 19:26

    OlaaM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja może nie stopy i dłonie ale ogólnie czuje jakieś takie ciepło
    Zawsze byłam zmarzluchem a teraz wręcz się gotuje czasem
    Wiec chyba coś w tym jest hehe

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie to samo, ciągle mi gorąco, zwłaszcza w stopy.
    A niejednokrotnie wcześniej było mi tak zimno, że spałam w skarpetach 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 20:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krążenie lepsze hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana a sikańca jutro powtarzasz by sprawdzić czy krecha ciemniejsza czy już odpuszczasz z tym i czekasz do środy na betę? 😉

    Ja w końcu mogę odsapnac chwilkę ale jutro jeszcze cieplej ma być więc znowu parówka.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi torbami do szpitala to warto się zorientować jak to jest w szpitalu, gdzie chce się rodzić. W necie krążą listy, gdzie jest wypisane milion rzeczy. Ja sobie na podstawie różnych list zrobiłam swoją własną i nawet w zeszłym tyg spakowałam torbę. A później zadzwoniłam do szpitala i się okazało, że szpital daje własne ubranka, kocyki, okrycia kąpielowe itd więc koniec końców prawie wszytko wypakowalam. :P Na początku wydawało mi się to niezbyt higieniczne, ale pogadałam z koleżankami i one mówią, że super sprawa, bo nie trzeba później tych szpitalnych brudów przynosić do domu.

    Heh mi też ciągle gorąco a wiecznie mi było zimno. Nawet w lecie spałam pod grubą kołdra a teraz śpię praktycznie nago, przy otwartym oknie a i tak się gotuje. 🔥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko będę powtarzała 😊 najchętniej to zrobiłbym bete jutro i w srode.. ale szczerze to u mnie jest okropny problem z zylami i mam tylko takie dwie gdzie uda się coś pobrać.. a na tej dzisiejszej wylalo mi i ciezko mi już pibrac, więc zostala mi tylko ta jedna...
    Więc muszę oszczędzić ją na środę 😁

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana najlepiej powtórz bete jutro jak masz obawy czy to nie pozostałości zastrzyku :) ale chyba można powoli gratulowac :D

    Ruda ja nie zauważyłam żadnych zmian w cieplocie ciała więc nie pomoge :)

    Why ja mam w torbie takie podstawowe rzeczy narazie: 2 koszule do karmienia, szlafrok, klapki, biustonosz do karmienia, ręczniki duży i maly, kosmetyki, ręcznik papierowy, majtki siateczkowe, podkłady na łóżko, podkłady poporodowe, pieluszki dla malej, chusteczki nawilżone i to chyba narazie wszystko :) jutro się konkretnie dowiem co w moim szpitalu trzeba mieć ale od znajomej już wiem że podkłady na łóżko dają swoje, ubranka dla dziecka też (ogólnie dla dziecka trzeba u mnie tylko pieluchy, chusteczki i smoczek) tylko te na wyjście trzeba mieć :) ogólnie to jestem zadowolona że nie trzeba swoich ubranek przynosić bo wiadomo że łatwiej w tych szpitalnych przez te pierwsze dni a poza tym nie trzeba brudnych ubranek do domu przynosić ze szpitalnymi zarazkami :) ale każdy szpital ma inaczej więc najlepiej u siebie popytac :) ja cos tak myślę że jeszcze kilka razy te swoją torbę będę przekładać 😂

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim 🙂

    Ja już kawka i po mału zbieram się do pracy. Wczoraj byłam u dentysty bo za mnie pobolewał i oczywiście dziura była. Załatał mi go i powiedział że ząb może być wrażliwy na zimno i ciepło przez jakiś czas no a ja oczywiście musiałam to sprawdzić i zjadłam lody. Ząb rozbolał ale zasnęłam z bólem i póki co cisza. Nie wiem czy iść do niego z tym czy po prostu zrezygnować z lodów 😉
    Następną wizytę mam 23.09. wtedy jeszcze drugiego zęba będzie mi robił. Ech... ciągle coś.

    Joana jak tam? Zrobiłaś już test? 🙂

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, a nie jest to tak, że jak ząb jest przy ubytku nadwrażliwy na ciepło/zimno to trzeba do leczyć kanałowo?
    Coś mi tak ostatnio dentystka mówiła, dodatkowo jak pulsujący ból nasilający się podczas leczenia wskazuje na leczenie kanałowe.
    Ja do dentysty idę 2 września, naprawiam wszystkie nawet małe ubytki, bo przy ciąży to podobno mega niebezpieczne, więc jestem pod stałym leczeniem i kontrolą uzębienia :D

    Ja wstałam, wzięłam sobie relaksującą kąpiel.

    PS. Jestem po rozmowie z mężem, pokazał mi całą dokumentację. Faktycznie nie chciał mi się do tego przyznać, ale faktycznie trochę ją nachodził po ich zerwaniu, bo chciał ją odzyskać oraz kontaktował się z jej babcią i siostrą. Natomiast ta dziewczyna na policji podkoloryzowała temat, bo chciała jemu później zniszczyć życie. Temat zamknięty.
    Co było nie wróci. Sprawa się ciągła dwa lata i dlatego zahaczyła o nasze początki związku, o czym mnie nie informował, bo nie byliśmy na takim etapie, że mieliśmy wtedy do siebie bezgraniczne zaufanie, co więcej temat nie dotyczył mnie.
    Ja zapominam o temacie całkowicie.

    Joana i ja czekam na wynik, trzymam 🤞.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 08:42

    joana_aska89, MilusińskaMilena, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny.. ❤
    Kurcze zrobilam az dwa sikance 🙈🙉 jeden czułość 10 drugi 25... i tak na tym 10 bardzo blada ale na tym.25 tez byl jakis cień kreski...
    I teraz to juz nie wiem.. do jutra to dostane kota 🙄
    Niby w nocy wstalam okolo 2 i robilam siku i zasnelam kolo 4 a test robilam po 6 więc moze zle zrobilam, ze nie z takiego pierwszego moczu...
    Albo ten zarodek nie rozwija sie jak powinien 😔
    Poszlabym na ta bete ale kurcze jutro nie bede miala juz zyly do pobrania.. a musze dac lekarzowi wynik z srody.. i mowil ze moge tez zrobic proga..

‹‹ 551 552 553 554 555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ