X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ❤️
    Milenka Oczywiście zgadzam się ze wszystkimi że przy kręgosłupie liczy się profilaktyka no ale jak już coś dopada to trzeba działać.
    W ciąży pobolewa mnie i nawet zmiana pozycji nie pomaga 😟 a pod koniec jak brzuch ciężki to już kiepsko. Więc działaj 😊

    U Was też takie upały ? 🥵 zawsze się zastanawiałam jak kobiety w ciąży dają rade w lato - no właśnie tak jak ja/my teraz. Dużo ochłody dziś 🌊😘
    W niedziele już wrzesień 🙈 aaaaa jak to leci

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka lepiej zadbać o kręgosłup zawczasu :)

    Joana trzymam kciuki za ładną bete :) daj znać od razu jak się dowiesz :D

    Why u mnie też jest jakaś masakra, okna mam pozamykane żeby ten gorąc nie wszedł mi do mieszkania i wiatrak cały czas chodzi :/ ale jeszcze chwila i ma być chłodniej :) kto by się spodziewał że taki upał będzie na koniec wakacji :)

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny łapcie ciepło na zimę :D

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w zimę będziemy pisać że tak zimno :D

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:38

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam powyżej dziurek w nosie tego lata. Całe lato spedzilam w mieszkaniu jak w jakiejs klatce. 😭 Marzę o deszczu, chmurach i zimnie, bo przynajmniej człowiekowi nie żal...

    Kasztanek a moze pójdzie tak szybko i łatwo, że nawet nie zdążysz się zmęczyć tymi staraniami? ❤️ Oby!

    Dziewczyny wiecie dziś moja znajoma mloda para pojechała na super podróż i naszła mnie taka refleksja głupia. My z mężem od razu po ślubie zaczęliśmy się starać (nawet ciut przed nim). W podróż poślubna mieliśmy jechać parę miesięcy po slubie, ale nie pojechaliśmy, bo sobie wtedy wymyśliłam, że chyba w ciąży jestem i za granicę nie chce. Pojechaliśmy do Gdańska i lało cały tydzień. Później mało co mnie cieszyło... Czy jakaś impreza czy coś to wiecznie te starania w głowie ("czy aby na pewno mogę wypić to wino, czy nie zlapie infekcji na basenie, czy to 50 km na rowerze nie zaburzy mi owulacji"). I teraz jestem oczywiscie przeszczęśliwa, że będziemy mieli dziecko, ale dziś naszła mnie refleksja, że przez to nakręcenie się na dziecko w ogóle nie docenilam życia we dwoje, wspólnych chwil, możliwości wyjazdów itd. Dlatego starajcie się, ale żyjcie normalnie. ❤️ W końcu dzidziuś się pojawi a wy powiecie, że wykorzystalyscie życie na maxa. 🙂

    joana_aska89, PJUR, Why_not_now87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga mam to samo, ale nie związane ze staraniami, otóż ja sporo pracowałam, głównie wyjazdy, jak byliśmy młodzi to właśnie ja dużo służbowo podróżowałam i to niestety nie pozwoliło nam nacieszyć się sobą, faktem jest, że w tak młodym wieku dostałam szansę na robienie kariery, ale teraz doszłam do wniosku, że ominęło mnie w naszym związku wszystko co najpiękniejsze jeszcze przed ślubem...
    Później wróciłam, wzięliśmy ślub, kupiliśmy dom, zaczęły się remonty, starania o dziecko, moje zabiegi.
    Teraz dziękuję Bogu za tego malucha, ale wiem, że wiele z mężem już nie nadrobimy.
    Chociaż kto wie, za dwa lata bierzemy ślub kościelny, robimy wesele, maluch nie będzie taki mały więc może będzie to początek wspólnych podróży.

    A tak w ogóle ja też wolę jak jest chłodniej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2019, 12:58

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:38

    PJUR lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku my cię tu nastroimy pozytywnie do staran :d

    Co do alko wyjazdów itp mi też z czasem przyszło zrozumienie że odcinanie się od tego wszystkiego w niczym nie pomoże ;)

    Trzeba żyć pełnia, chodzić na randki, wypić alko gdy ma się ochotę na alko wkoncu nie jesteśmy alkocholiczki że wcinamy to codziennie ;

    A najlepsze co można zrobić w długim związku to od nowa się w sobie zakochiwac...
    Wyjść na randkę jak dawniej bo czemu nie.?
    Wyjsc na disco bo czemu nie?
    Niech mąż przyniesie czasem te cholerne habazie do flakonu
    Niech żona czasem wyskoczy dla męża w jakiś seksi strój i go najzwyczajniej w świecie uwiedzie

    Niech czasem jedno drugie zabierze gdzieś spontanicznie
    Albo zwyczajnie spędzi leniwy wieczór przed tv z piwskiem i chipsami bez wypominania że to jest nie zdrowe...

    A później gdy dojdzie dziecko?
    Wciąż można robić wiele rzeczy tylko że już we trójkę
    I wiele nowych mozliwosci spędzania czasu można poznać

    Ważne że razem ❤️

    Iskierka87, RudaMaruda25, Kasztanek, joana_aska89, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka pięknie napisane i popieram w 100% 🙂

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lubię jak jest ciepło 😊😊 tak samo jak lubię jak zimą jest śnieg, ogolnie jak każda pora roku jest taka jak być powinma 😊😊
    Joanna kciuki za betę 😊
    Milenka z tymi masazami to różnie bywa, bo czasami mogą pogorszyc sprawę. Kręgosłup musisz wyleczyć a przede wszystkim dowiedzieć się co jest grane.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyczyscilam dziś fugi w łazience i kuchni :D
    To był fitness 😎

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstawilam obiad i drugie pranie😊 kolejna zaleta wolnego w domu to to, że pościel codziennie się wietrzy 😊😊
    Chyba bierze mnie przeziębienie i to dzięki mojemu. Wstawił wiatrak do sypialni i pewnie w nocy mnie zalatwilo

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero wstałam i niedługo znów do pracy.. Strasznie męczący mam ten tydzień, dziś wróciłam dopiero przed 12 do domu i dopiero się położyłam..

    Dziewczyny macie rację w 100%, wcześniej tak miałam że nie wypije alko bo może ciąża, nie pojadę gdzieś bo może ciąża.. Teraz? Allo się napije kiedy tylko przyjdzie ochota, w ogóle nie myślę jakiś o tych staraniach.. Co ma być to będzie. Ja mogę zrobić wszystko co mogę, to samo mąż, ale nie mamy wpływu na efekt końcowy..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana czekamy na wieści 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2019, 18:41

    Kaga, MilusińskaMilena, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka ja tak samo. Ciąży nie ma już ponad półtora roku i nie zamierzam więcej sobie życia układać pod to szczęście,ktore nie wiem kiedy zapuka do moich drzwi.
    Dziś znów awaria w pracy i pomagałam ale nie wiem co to będzie jutro jak dziewczyna zostaje sama i zabiera sie z listy płac...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś się Joana nie odzywa. Mam nadzieję że wszystko jest dobrze u niej.

    Do nas burza się zbliża grzmi i błyska, może w końcu popada trochę i powietrze będzie lżejsze.

    My ostatnio pijemy Hainekena 0% świetny jest, smakuje jak normalne piwo a jednak bez alko :)

    Właśnie nam prąd zgasł buuu...

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko okolice Bydgoszczy? Ja sie czuje jak zwloki...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:38

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Światło wróciło i zaczęło padać. Zobaczymy jak się rozkręci u nas. Deszcz by się przydał ale w dzień niech będzie ładnie i słonecznie bo lubię jak jest tak cieplutko 🙂

‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ