X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana u nas lody są praktycznie codziennie 😀 ale tego shakea chciałam spróbować już wcześniej ale nie było a wczoraj wzięłam małego i tego makaronika nie dostałam buuu ale ogólnie smakuje mi, wiadomo co kto lubi 😉 na codzień wcinamy tanie biedronkowe pudełkowe lub rolady ale zawsze to jakaś osłoda i humor poprawia 😊

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 1 września 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby był dobry już bo serio troche mnie przestraszyła;( tyle starań udało się i jakby coś się miało stać... chyba bym tego nie przeżyła;(

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 1 września 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana A u Ciebie udało się na lamettcie? ;)
    Ja jestem w szoku bo u nas na naturalnym cyklu i przygotowaniu do hsg...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko u nas tez lody są zawsze ja jest Paweł, ale lody +popcprn to zestaw na gorszy dzień 😁

    Konstruktorka ja mialam na 1cyklu z lamette.. u mnie niestety naturalnych owu nie było 😫 mysl pozytywnie. Ja też martwię się, ale cały czas sobie gadam do fasolki i uspokajam się 😊

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 1 września 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo u mnie właśnie też podobno naturalnej ovu nie było. A tu proszę... jednak była;) nawet w 14 dniu cyklu byłam na monitoringu i babeczka mi mówiła że nie będzie owulacji bo jest 14 dzień A pęcherzyki malutkie i że to dominujących...
    Więc tak też bez nastawiania żyliśmy na wakacjach i nagle wracamy dzień 35 i okresu nie ma więc tobie test i dwie kreski ;)

    Więc jakaś magia się zadziała. I teraz modlę się itd i mam nadzieję że u nas obu będzie wszystko oki ❤ i ze jak mina te najgorsze 3 miesiące strachu o fasolkę będziemy się razem cieszyć i czekać na maleństwa;)

    Samosiowa88, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 1 września 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejooo ale goraco.

    Kasztanek kurcze :/ mi klima/ wiatrak w czasie snu przeszkadza bardzo. Teraz jak byliśmy w Czarnogórze to wolałam spac w tym upale niz z klima. Budzilam sie w nocy i otwierałam okno.

    Konstruktorka mocne kciuki. Asia też :)

    ja nie lubie shakeów. Lody tak o, różnie :) ale raczej za słodkie dla mnie.

    zrobilam dzisiaj pyszny obiad. Lidlomixowy wrap ala cheesburger.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    Joana i konstruktorka trzymam kciuki aby wszystko było wporzadku :)

    Kas zdrówka życzę ale się załatwiłas
    Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie ;)

    Megson powodzenia na wizycie
    Proszę dajcie znać po co Wam powiedział i jak wrażenia po wizycie
    Mam nadzieję że znajdzie na Was sposób i że wyjdziecie z wizyty z pozytywnym nastawieniem ;*

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 1 września 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤❤ módlcie się za nas żeby wszytko było w porządku;*
    Ja również będę modlić się u was za dwie kreseczki i zdrowe dzieciaczki ;)

    Samosiowa88, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was.
    My bylismy dzisiaj w Legendii w Katowicach na niektore karuzele to sie po prostu nie nadaje nie lubie takich wolnych obracajacych sie a na te szybkie moge wszystkie ale wypad udany. Jutro zas praca strzal w pysk i ciezki tydzien.

    joana_aska89, Konstruktorka93 lubią tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 1 września 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson powodzenia. Mam nadzieję, że lekarz postai trafna diagnozę i wyniki szybko się poprawią 😊
    Konstruktorko, Joanna kciuki dalej zaciśnięte 😊😊
    Ja dzis drugi zastrzyk mialam, jutro 3. Jest już lepiej. Głos dalej zmieniony ale lepiej mówię i normalnie oddycham i śpię 😊😊😊 wymyśliłam, jak łóżko przerobie żeby wyglądało ładniej i miało zagłówek taki jaki mi marzy😊😊

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 1 września 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczorek :)

    Kobietki w ciąży,

    Czy USG prenatalne miałyście robione przez powłoki brzuszne czy dopochwowo? Nie mam pojęcia jak to badanie wyglada.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko, ja prenatalne miałam robione już przez powłoki brzuszne i chyba po 12tym tygodniu w ogóle zaczęli mi tak wszystkie usg robić.

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prenatalne miałam na dwa sposoby dopochwowo i trochę już brzusznie,
    A od tamtej pory już tylko przez brzuch

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to ma znaczenie, ale to chyba jest zależne od tygodnia w jakim się to usg robi, gdzieś mi się tak obiło o uszy :)

    Ja idę jutro do lekarza na kontrolę i po dalsze zwolnienie lekarskie. Jestem i tak ciekawa co tam u malucha :)

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 1 września 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę miała robione trochę po 12 tygodniu więc może tez zrobią przez powłoki brzuszne :)
    Dzięki 😙

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 1 września 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:43

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku to gdzie taka burza nadciąga? Cieszę się że polecone piwko Ci smakuje bo ja ostatnio też za nim przepadam 😊

    Niedawno wróciliśmy z mężem z pysznej kolacji w restauracji Czeskiej ale była wyżerka 😀 ja pozwoliłam sobie na odrobinę alko i wypiłam kufel czeskiego piwka nawet smaczne. Myślę że powtórzymy ten wypad za jakiś czas 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 21:27

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 1 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas parówka nadal ale od jutra ponoć już niższa temperatura. Jesień zbliża się wielkimi krokami.

    Ja mykam poleżeć co by się sadełko zawiązało po tej kolacji 🙂
    Dobrej nocki wszystkim. Kasztanku Ty chociaż lżejsze powietrze na noc będziesz miała po tej burzy 😉

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 września 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jaki cudowny poranek ❤️ jest zimno i pada deszcz. Czuje, że żyje. Jest powietrze. ❤️

    Stokrotka prenatalne już się robi przez powłoki brzuszne i tak właściwie do końca ciąży. Mi mój ginekolog od ok 25 tyg sprawdzał jeszcze długość szyjki na badaniu dopochwowym. Warto się o to upomnieć, jeżeli coś nas niepokoi (oczywiście na dalszym etapie), bo niestety nie jest to standardem... Niektórzy nie robią nawet badania na samolocie...

    Ruda udanej wizyty. ☺️ Ja też dziś mam wizytę, aż się boje co usłyszę, bo cały tydzień mam skurcze.

    Dziewczyny kciuki za betę!

‹‹ 566 567 568 569 570 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ