X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, wstając dzisiaj pomyślałam to samo co i Ty, bo ja już tego ukropu nie mogłam znieść.
    Wczoraj wracaliśmy z mężem bez klimatyzacji do Krakowa, bo mu się popsuła.. Droga przez mękę!

    Ja dzisiaj mam wizytę, dodatkowo później dentystę i wracamy z powrotem do domu moich rodziców.

    Miłego dnia dziewczyny!

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 września 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się z Wami w poniedziałkowy ranek 🙂

    Ja właśnie wracam z monitu, całkiem zadowolona. Dziś 12dc a mój pecherzyk mierzy 15,5mm co było tylko marzeniem jeszcze kilka cykli temu. Jest spora szansa na wcześniejszą owu, niż zwykle. Przypuszczam że będzie wcześniej o 3-4dni. Endo niecałe 13mm. Kolejny monit w czwartek, jestem bardzo ciekawa jak to będzie rosło. No i kolejny mały sukces, lewy leniuszek wziął się do pracy w końcu. Po długim śnie i wypoczynku kolejna owu zapowiada się z lewego jajnika.

    Trzymam kciuki za Wasze bety i spotkania z maluszkami 😘

    Miłego dnia 🙂

    Iskierka87, MissKathy92, joana_aska89, Kasztanek, PJUR lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 2 września 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:43

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 września 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ♥️

    Milena super wiadomość, oby ten pęcherzyk był tym szczęśliwym. ☺️

    Kasztanek oby wyniki były ok. Ja też robiłam te badania. Zarówno homocysteine, białko c i s. Mi gin jeszcze zlecił wtedy do tego kwas foliowy i Wit B12. Wysoki wynik kwasu foliowego pozwolił mu stwierdzić, że u mnie ten kwas się kumuluje. W dodatku B12 miałam bardzo nisko, więc całą ciążę biorę aktywna B12 i foliany. Też miałam miec szerszą diagnostykę tak jak Ty, ale w tamtym miesiącu zaszłam w ciążę. Pamiętam, że wyniki białek przyszly jak już byłam w ciąży. Życie czasami zaskakuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 08:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim

    U nas też już dziś trochę chłodniej i zapowiadają deszcz także ocglodzenie przyszło w końcu 🙂

    Kaga i Ruda dajcie znać po wizytach co u dzieciaczków słychać 😉

    Milenka super! Czyli idzie ku dobremu, bardzo się cieszę 🙂

    Kasztanku kciuki za wyniki & &

    Ja dziś na popołudnie więc póki co kawka 🙂

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 2 września 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Milena super, w takim razie kciuki :)

    A ja czuje zbliżający się okres. To takie wkurzające :/ niby jutro ma się zacząć a już brzuch boli.

    Mam rozkminę. Na ulicy dużo dzieci na galowo, ale część też w zwykłych ciuchach. I się zastanawiam czy już się odchodzi od chodzenia na galowo na rozpoczęcie roku?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, jaka wspaniała wiadomość! ❤️

    Nada, powiem Ci szczerze, że wydaje mi się, że faktycznie już się od tego odchodzi, że dzieciaki są ubrane na galowo na rozpoczęcie czy zakończenie. Chociaż ja jeszcze pamiętam, że w liceum to u nas był taki niemalże wymóg, żeby była biała góra, a czarny/granatowy dół.
    A na studiach to na egzaminy się przychodziło tak ubranym, niektórzy wykładowcy starszej daty nawet nie dopuszczali do egzaminu jak ktoś przyszedł tak jak na co dzień.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 2 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak powinno być moim zdaniem. Powinnismy zachować trochę kultury i tradycji w naszym życiu. A tak widziałam jak jakiś dzieciak, taki w wieku max 9 lat w dresie jechał, obstawiam, że do szkoły.

    U nas chłodniej w końcu tez. Ja się cieszę z tej pogody. Starczy tych upałów jak dla mnie.

    A zaraz do pracy.

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 2 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tez czekam na wasze bety dziewczyny. Tylko Asia w środę idziesz, nie?

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 2 września 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jak będzie to się okaże. Nie jaram się tą owulacją jakoś. Po prostu bawimy się z mężem w łóżku kiedy mamy na to ochotę. Uda się to super, jeśli nie to cóż, może następnym razem. Życie jest za krótkie żeby tak się nakręcać. Cieszymy się sobą tak jak jeszcze kilka lat temu, przed staraniami, a natura kiedyś zrobi swoje 🙂

    Kasztanku trzymam też kciuki za Twoje wyniki żeby wszystko wyszło ok.

    Ja pamiętam jak psor nie dopuścił kolegi do egzaminu bo nie miał krawata. Miał koszule, marynarkę, spodnie garniturowe, zabrakło jednego małego elementu..
    Ja natomiast na rozpoczęcie/zakończenie zakładałam ciemne jeansy i białą bluzkę. Choć na zakończenie zwykle nie chodziłam 😁

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 2 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wynik czekać muszę do 11... najdłuższe dwie godziny w życiu;) jak ta beta będzie Oki to chyba zmienię lekarza...
    Bo tamta babeczka za bardzo mnie straszy... Tak że myśleć o niczym nie mogę.
    Patrzyłam na kalkulator bety. I wychodzi idealny przyrost 66,6% więc nie wiem o co jej chodziło że mały. Ksiazkowy. Jedynie co to ten progesteron niski bardzo ale może dzięki duphastonowi nic się nie podzielę mam nadzieję.

    Ale narodziła mi stresu co nie miara...Więc chyba zmienię lekarza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka kciuki mocno zaciśnięte, musi być dobrze 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to taki 9cio latek to powinien być jeszcze pod wpływem rodziców, więc to po prostu wynosi się z domu.

    Konstruktorka będzie dobrze! Trzymam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 09:37

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka mysle, ze to dobra decyzja o zmienie lekarza... moj zawsze nawet jak ma zla wiadomosc to przekazuje ja w spokojny sposob ale i od razu podaje, ze to nie musi nic zlego oznaczac.
    Trzymam kciuki za bete ✊

    Milenka fantastyczne podejście ale i bardzo cieszę się z Tobą z pecherzyka 😊 trzymam za piękny wzrost ✊

    Dziewczyny powodzenia na wizycie u lekarzy, dajcie znać po wizytach 😊

    Kasztanku ✊ za wyniki 😘

    A moja beta kolejna zgodnie ze zleceniem pana doktora w środę 😊

    A co do ubrań dzieciakow. Pracuję w szkole i powiem Wam, ze rodzice juz od tego odchodza. Ja jestem w zerowce a juz tutaj dzieciaki na rozpoczęciu sa w dresach albo dzinsach i koszulce. Takze to wiadome, ze to wybór rodziców 😊 Osobiście bardzo mi się to nie podoba..

    A co do pogody... wkoncu dziś jest czym oddychać i czuję, że żyje 😁

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 2 września 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorka zmieniaj, bo po co ona tak gada. Przecież nic z tego nie wynika. A jak się czujesz?

    Milena u nas podobnie. Już się trochę z tym pogodziłam, że naturalnie u nas raczej się nie uda 🤷🏼‍♀️ Wiec zostaje fun :)

    Kurde zapomniałam podpasek do pracy :(( i receptę miałam wziąć buu

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 2 września 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 11:43

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny u mnie kolejny cykl zaczyna się od plamień :/ w tamtym cyklu tak było i teraz znowu. Czy któraś z Was tak miała i co było/mogło być tego przyczyną?

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 2 września 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się całkiem dobrze, piersi tylko dosyć mocno mnie bolą ale poza tym całkiem Oki;)
    No właśnie nawet ja szczerze nie widziałam powodu do zmartwień bo wynika że przyrost jest ksiazkowy itd. A ona mnie zaczęła straszyć dziwnie... I gadać że za mały. Jak za mały jak podają że ma byc 66% A mam 66,6% więc IDEALNIE.

    Muszę zmienić lekarza to na pewno ;) bo wi2cwj stresu niż pożytku dzięki niej...

    Dzwoniłam do labu sezon urlopowy wyniki jednak o 12 ;)

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie już, zważona, zmierzona.
    Dzidziuś ma się fantastycznie, słodko sobie spał.

    Niestety mam powody jednak żeby się martwić, moja blizna po mięśniaku zaczyna pękać, po prostu nie wytrzymuje, dlatego z pewnością za niedługo zaczną się krwawienia, więc sporo stresów pewnie przede mną, ale przynajmniej przyczyna będzie znana.
    Dzisiaj z lekarzem omawialiśmy zabieg cesarskiego cięcia szczegółowo i rozmawialiśmy na temat krakowskich szpitali pod tym właśnie kątem. Coś mi odradził, coś polecił. W każdym razie szpital, w którym ja chcę rodzić jest w porządku, tam miałam zabieg i po części znam realia tego szpitala.

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 2 września 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z dziś 43.18.... Więc spada...

‹‹ 567 568 569 570 571 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ