X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 6 września 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, nie zawsze jest tak cicho jakby się chciało 😁 nie ma to jak piejący pod oknem kogut sąsiada o 5 rano, albo rycząca krowa 😁
    Mieszkałam i w mieście i na wsi. Wieś już nie jest tak spokojna jak kiedyś.. Ale to prawda własne warzywa i owoce są dużym plusem, ale żniw to ja nie lubię, ale lubię kopać ziemniaki 😁
    W mieście natomiast plusem jest to że wszędzie blisko, do sklepu, lekarza czy apteki. Każde miejsce ma swoje plusy i minusy..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak..
    Zawsze mowie: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma 😁

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 6 września 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja swoje dzieciństwo przemieszkałam na wsi do 19tego roku życia, później wyjechałam do miasta, mieszkam 7 lat w mieście i nie wyobrażam sobie inaczej.
    No chyba, że na wsi blisko miasta, ale w domu, nie mieszkaniu, dlatego mamy dom.
    Mały, ciasny, ale własny.

    Mam kawałek ogródka na rozpalenie grilla, na zasadzenie paru kwiatków, choć ja to mam kwiaty w doniczkach, obecnie wrzosy.
    Jedyny minus to taki, że jest to szeregówka i za ścianą mamy sąsiadów.
    W domu mamy 80 m2 powierzchni użytkowej, więc też bez szału, ale w tej okolicy w Skotnikach w Krakowie kupiliśmy mieszkanie niemalże za bezcen.
    Jednakże ciągle w planie mamy budowę domu, a tego wynajem, ale to jeszcze dużo wody we Wiśle upłynie.
    Działkę mamy na wsi pod Krzeszowicami, ale z tym tematem ruszymy pewnie gdzieś za 2 lata.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 7 września 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie kolejny pracowity dzień się zapowiada a wieczorem lecimy na panieńsko-kawalerskie 🙂
    Heh zastanawia mnie moja tempka, dalej nie było skoku. Cały czas oscyluje ok 36,09, juz się zaczęłam zastanawiać czy termometr mi się nie popsuł..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 7 września 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:04

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 7 września 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh chciałabym. Ale coś mi podpowiada że raczej owu zrobiła nas w bambuko, jestem skłonna myśleć że wcale jej nie było a pecherzyk się wchłonął. A niech się dzieje co chce. Jest mi już wszystko jedno..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 7 września 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle porzuciłam wszystko i cieszę sie seksem😁 wczoraj było ciekawie😁😁😁

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka bądź dobrej myśli ✊🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a jak sie wogole dodaje tu ten suwaczek ciążowy?

    Konstruktorka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo!
    Co tu taka cisza jest?

    Asia, widzę, że udało się utworzyć suwaczek!
    Pięknie ❤️

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 8 września 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć cześć dziewczyny 🙂
    Jak Wam niedziela mija? My jesteśmy po imprezie, było super. Zrobiłam sobie reset a dzisiaj trochę mnie mdliło i miałam wstręt do alko, na szczęście już mi przeszło. Jeśli wesele będzie takie jak ta impreza to będzie bardzo udane.
    Porozmawialiśmy też z mężem. Ustaliliśmy, że skoro musi to niech jedzie. Zrobimy sobie przerwę od starań i wrócimy do tematu za parę miesięcy, może będzie lepiej. Może właśnie tego nam trzeba. Choć nadal rozstanie będzie trudne, bardzo trudne.. W sumie może to lepiej żeby wyjechał teraz niż jakbym była w ciąży albo już dziecko na świecie. Ale już wczoraj się rozpłakałam, smutno mi się robi na samą myśl o rozstaniu.

    Asiu piękny suwaczek. Uważaj one są magiczne i w trybie ekspresowym się przesuwają 🙂

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś też odpoczywamy ;)
    Wczoraj miałam dzień porządków
    Ale jak się zabrałam za łazienke to mąż powiedział że nie będę wachac chemi haha
    I sam wymyl cała łazienkę a
    Moja duma ❤️

    Wieczorek spędziliśmy na mieszkanki Przed tv
    Wspominaliśmy jak to dawniej każda sobotę musieliśmy spędzać w klubie
    A Teraz tv nam wystarcza

    Już się nie możemy doczekać aż będzie z nami synus ❤️

    A dzisiaj byliśmy u moich rodziców
    A teraz jedziemy na mega duże gofry z owocami i bita śmietana hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam mały wypadek, bo jak chciałam wynieść obierki na kompost tu w domu moich rodziców to się potknęłam i zaliczyłam glebę na tyłek.
    Było trochę strachu, dzisiaj wciąż mnie boli kość ogonowa, dlatego odpoczywam.
    Jedynie z wczorajszego obiadu zrobiłam zupę brokułową i mięsko z pieczonymi ziemniaczkami i mizerią.

    Dziewczyny, dzięki za polecenie tego Heinekena 0%, do złudzenia przypomina alkoholowy.
    Moje kubki smakowe, którym brakuje smaku normalnego piwa zostały zaspokojone 🍻!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny 😊 oby pięknie się przesuwal 😁

    U mnie totalne lenistwo, wczoraj wpadło tylko troche porządków..

    Dziś był narzeczony i ustalilismy, ze przyspieszamy ślub na styczen - luty. I robimy sam obiad w restauracji dla najbliższych. Ja nie żałuję, bo wogole za weselem nie byłam. I w pazdzierniku zaczynamy juz remont, zeby na luty nasze pomieszczenia byly gotowe.

    Ruda mam nadzieje, ze nic Ci się nie stalo i bol szybko minie 😘

    Milenka ważne, ze razem i zgodnie podjeliscie decyzje ❤ a moze po tych miesiącach miło Was zaskocza II na teście ✊✊✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda uważaj na siebie 😘
    Do mnie wczoraj dojechał w końcu wózek - prosto z Holandii. Pojeździłam sobie po mieszkaniu 😍 ale czekam na księcia w nim 😍

    Dziś totalne lenistwo. Pierwszy raz w ciąży cały dzień w piżamie 🤣😊
    Jutro z rana mężu jedzie do stolicy na mecz Polski a za tydzień do Dortmundu na Barcelonę. Więc liczę że w tym czasie nie urodzę 😅💪🏼

    Na kolacje wjechały burgery wołowe domowej roboty 🍔

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 8 września 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why to pyszna kolacja!

    Ja z wczorajszego rosołu zrobiłam krem z brokuła z grzankami i jadłam sama cały dzień, bo mój nie zje, bo zielone.
    A wszystko co zielone chyba go w język gryzie 😂😂😂

    Stłukłam sobie chyba kość ogonową, bo mnie dupsko boli i upadłam na nadgarstek i trochę też, ale ogólnie tragedii nie ma.

    Milenka Twój mąż na pewno też przeżyje rozłąkę, ale to nie na stałe i dobrze, że razem podchodzicie ze zdrowym rozsądkiem. A zastrzyk gotówki z pewnością się przyda.
    A jak mąż wróci to z łóżka przez dłuższą chwilę nie wyjdziecie ❤️

    W tym tygodniu jadę po nowy dywan, bo mi się zachciało zmiany. A jak piszecie o tych remontach to i mnie nachodzi na coś nowego!

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 8 września 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku nie zrobiłam zdj przed 😟 i mam tylko takie nijakie.
    Ale w końcu czuje się jak w małej sypialni a nie graciarni...

    005d484454dd.jpg

    Jescze tylko szafka nocna pod okno na monitor i laptop i będzie ok 😊

    Kasztanek, MilusińskaMilena, Kaga, nada, joana_aska89 lubią tę wiadomość

‹‹ 579 580 581 582 583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ