X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 9 września 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie zobaczę jak dziewczyny wyglądają na końcówce ciąży 😊
    Milenka ja też pamiętam jak dołączyła i dziewczyny były na początku a teraz już końcówka 😊😊

    Ja znów mam rewolucję żołądkowa...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 września 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:06

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 września 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgłupiałam, tak patrzę na te leki które dostałam dzisiaj, czytam i nie wiem co zrobić. Dostałam Olfen 75 w zastrzykach, napisane jest że ma wpływ ma płodność i nie powinno się go stosować przy planowaniu ciąży.. No i nie wiem, ryzykować? Najwyżej wzięła bym tylko Milgamme, to witaminowe więc większej szkody nie wyrządzi.. Ale tego Olfenu nie jestem pewna..

    https://naforum.zapodaj.net/6a4a460e99ee.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 21:10

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 września 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:06

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 września 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek mi ciąże innych dziewczyn biegną szybko, ale moja dłuży mi się niemiłosiernie. Mam wrażenie, że jestem w niej od zawsze.

    Milenka Olfen to lek przeciwzapalny i przeciwbolowy z grupy lekow NLPZów. Badania wykazują, że ogólnie ta grupa lekow (a należy do niej nawet Ibuprom) moze wpływać na owulację. Czytałam kiedyś o takich badaniach, gdzie u szczurów zablokował owulacje, ale to była użyta jeszcze silniejsza substancja niż diklofenak (czyli Olfen). Lek jest tez absolutnie przeciwwskazany w ciąży, gdyby się już udało. Ale zadna z nas Ci nie powie, co masz zrobić. To Ty musisz teraz ustalić priorytety. Pamiętaj tylko o tym co pisalysmy... gdy zajdziesz w ciążę to bol kregoslupa Cię wykończy a wtedy zostanie Ci co najwyzej słaby Apap, którego i tak nie można używać w dużej ilości w ciąży. Sama Milgamma może Ci po prostu nie wystarczyć. Zawsze możesz to przedyskutować z lekarzem jeszcze, ale zwykle właśnie te witaminy, NLPZ i środek rozkurczający mięśnie (też przeciwwskazany w ciąży) to standard leczenia bólu kręgosłupa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2019, 22:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😘 witam się z Wami jako 32latka 🙈 przy okazji z 3cią rocznicą ślubu 😍
    Mam nadzieje że chociaż pogoda dziś będzie ładniejsza ☀️
    Kasztanku mi ciąża szybko leci dość, chociaż faktycznie te ostatnie tygodnie i czekanie jest męczące 😅 ale już bliziutko.
    Plan mam nie urodzić do nast tyg bo mężu wyjeżdża na dwa dni a potem w sumie mogę 😆
    Mieć maluszka w ramionach i widzieć swoje „podbrzusze” 🤣

    nada, Kasztanek, MissKathy92, Stookrotka, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 września 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie wiem.. Gdybym była w pierwszej fazie cyklu, bym się nie zastanawiała, ale jestem teoretycznie po owu.. Niby nie wiąże nadziei z tym cyklem, jest dziwny bardzo, ale pewności że się nie udało też nie mam. Wprawdzie to dopiero 6dpo, ale nie darowałabym sobie później.. Ortopede mam dopiero 20go.. Chyba że poczekam do początku cyklu i dopiero zacznę brać zastrzyki, ale to i tak będzie w tym samym czasie kiedy mam wizytę u ortopedy.

    Aaa no i mój mąż zdecydował że jednak zostaje w domu, nie będę musiała za nim płakać ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2019, 07:10

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 września 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i rocznicy. Dużo miłości Wam życzę, juz niebawem we trójkę ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why wszystkiego co najwspanialsze, najpiękniejsze, najlepsze i najbardziej fantastyczne ❤️

    Ja po wczorajszej wizycie wiem tyle, że z maluchem wszystko w porządku, ze mną z resztą też. Mogę już całkowicie odstawić dupka!
    Nic nie zagraża już na tym etapie.

    Wczoraj była pogoda tak barowa, że w moim brzuszku też się to udzieliło, bo maleństwo miało drzemkę, pani próbowała go obudzić, ale było widać tylko jak się podnosi i opuszcza klatka piersiowa przy oddychaniu.
    Uparte dziecko po ojcu, bo dalej nie dało sobie podglądnąć co tam ma między nogami, więc dowiem się pewnie na połówkowych 11 października.

    Dzisiaj idę do fryzjera, pozbędę się tych moich kłaków i obcinam włosy do ramion. Wypadają mi garściami.
    Teraz ostre cięcie, niebawem zmiana koloru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim wpadam i wypadam bo mam teraz na wszystko mało czasu. Ciągle coś na głowie ech...

    Why Wszystkiego najlepszego, zdrówka i spełnienia marzeń 😘

    Ruda z dzidzia nadal niewiadoma? Co się kryje w brzuszku? ;)

    Milenka super że mąż będzie z Tobą ❤️

    Kaś jak się dziś czujesz?

    Kasztanku coraz bliżej do rozpoczęcia starań 😉

    Joana co u Ciebie, jak się czujesz?

    Żanetka sportowa mamo jak się masz?

    Szynszylek mam nadzieję że już wszystko opanowane i wraca do normy.

    Kaga już niedługo córcia będzie z Wami 💕

    Wszystkim ślę uściski i buziaki kochane 🥰🤗

    Kasztanek, Kaga, Szynszylek3, joana_aska89 lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 września 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dobrze że wszystko z Wami w porządku.
    Maleństwo po prostu jest nieśmiałe i dlatego niechętnie pokazuje co tam sobie skrywa, w odpowiednim momencie na pewno zobaczycie 😘 najważniejsze że zdrowo rośnie ❤️
    Na jaki kolor będziesz farbować włosy?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam swoje w takim brązie wpadającym w rude pod światło - moje naturalne + ombre na końcach, dlatego dzisiaj je zetnę, nad kolorem pomyślę. Jednak ciągnie mnie w blondy, bo w jaśniejszych wyglądam lepiej, ciemne włosy mnie postarzają.

    Cóż, powiem tak, chciałabym wiedzieć co się tam kryje, ale dla mnie najważniejsze, żeby maluch był zdrowy, niezależnie czy jest dziewczynką czy chłopcem.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 10 września 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, nie płeć jest najważniejsza. Choć doskonale rozumiem Twoją ciekawość, wszystkie tu chyba jesteśmy bardzo ciekawe. Jeszcze trochę i będziecie kompletować wyprawkę, więc wtedy informacja odnośnie płci będzie dość istotna 🙂 kiedy kolejna wizyta? Dopiero na polówkowych?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda 😊🤣 ja w sobotę obcięłam za ramiona włosy i nie mam już blond - a sombre brązowo hmm ognisty karmel 😂 mąż niepocieszony bo uwielbia mój blond ale włosy musza odpocząć trochę od tych jasności. Zmiany są fajne 😊
    Super ze z maluszkiem wszystko ok, to najważniejsze. Ja bardzo czekałam na córeczkę a tu psikus i syn 😅 i wiem ze będzie moim/naszym oczkiem w głowie i największą miłością.

    Dziękuje dziewczyny ❤️

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 10 września 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Why najlepszego! :D

    Milena super, że zostaje.

    Czy u was też tak ponuro? Ja lubie jesień, ale chodzę jakaś zaspana. Pije kawkę liczę , że pomoże. Dobrze, że jeszcze dwa tygodnie i Sycylia :D

    Ruda co to za wstydliwy człowieczek :D że nie chce się pokazać :D

    Kurde dziewczyny mam taka ochotę pójść na lumpy. W sensie pogrzebać w starych ciuchach i kupić jakieś stare swetry. Chyba się przejdę niedługo.

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 września 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ja byłam ostatnio, kupiłam sobie taki gruby szary sweter z perełkami na rękawach, rozmiar 40 to akurat będzie na zimę jak przytyję więcej, bo teraz jest na mnie taki oversizowy :)
    I uwaga zapłaciłam za niego całe 13 zł!

    A co do włosów to chcę je obciąć mniej więcej tak:
    3f6e5545a580.png

    Ale jak to mówią, nowe włosy, nowy etap w życiu kobiety :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why samych szczęśliwych chwil Ci życzę 😘

    Iskierko dziękuję że pytasz :)
    Jak to ja w biegu i czuję się świetnie :P
    Już mamy parę ciuszków dla małego
    Były takie śliczne w pepco że nie szlo się oprzec
    Poza tym pracuje i fitnesuje i tak leci dzień za dniem ;)

    Why_not_now87, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko pierz ciuszki z pepco na bardzo delikatnym programie.
    Ja dałam na program do ciuszków dziecięcych - dość długi i wyglądają jak znoszone 😕
    Uwielbiam ciuszki firmy next. Jakościowo są rewelacyjne,a i h&m oraz reserved mają super fajne body w ofercie 🥰
    Ruda! Dokładnie tak - zaczynacie nowy najpiękniejszy etap 🥰 trzeba czuć się dobrze więc fryzjer i inne dozwolone zabiegi jak najbardziej 😊

    Milenka😊 super że mąż zostaje😀😀

    U mnie słoneczko ☀️ i lekki wiaterek.

    Mam pytanie nie ciążowe : czy któraś z Was była na Majorce? Warto pojechać? 🤔🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why wszystkiego najlepszego 😘

    Ruda ciesze się z Tobą dobrymi wiadomościami ❤

    U mnie wszystko oki, tylko jak to praca z dziecmi jestem juz przeziebiona... czekam tylko jak wkoncu administracja wypisze umowy. jak bede miala ja w rece to biore zwolnienie od ginekologa.

    A co u Was kochane? ❤

‹‹ 581 582 583 584 585 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ