X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam się dziś tragicznie 😰

    Głowa mnie boli jakby mnie ktoś walnal...

    I gardło 😥😥😥

    Ehhh byle w pracy wytrzymać do popołudnia a później uciekać do łóżka i leżeć tak cały weekend 🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 28 września 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    Kaga, mam nadzieję, że wszystko się unormowało u Ciebie. Rzeczywiście w szpitalach to loteria na kogo się trafi. Nie dość, że sytuacja mało komfortowa, to jeszcze jeden drugiemu nie ułatwia. Przeraża mnie, że coraz częściej brakuje ludziom takich podstawowych odruchów, przemyśleń. Ale już niedługo będziesz miała swoje serduszko przy sobie. Wszystko inne przestanie mieć znaczenie.

    Tutaj masz rację. To jest bardzo przerażające, że ludziom brakuje takich naprawdę podstaw kultury. Moja lokatorka ma właśnie w pokoju pięciu gości, którzy zachowują się jak u cioci na imieninach. Ch*j tam że leżę obok z własnymi problemami i potrzebuje spokoju, że może mi tyłek wystaje spod koszuli nocnej itd.
    Wczoraj się dziwiła, że z mężem wychodzę na korytarz. A ja jej mówię, że nie chce jej przeszkadzać... Chyba nie zrozumiała...

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 września 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz przeczytałam jeszcze raz swój post i ile tam błędów 😁😁 tak to jest jak piszę sie po %.

    Nada robiłaś dziś test? Jak podróż na Sycylię?

    Miss, Kaga, Why czekamy na dalsze wieści odnośnie sytuacji porodowej czy coś sie rozkręca czy nie?

    Ruda też bym tak chciała, ale ja dalej w łóżku leżę 😁😁

    Żanetka ja bym sie na Twoim miejscu nie męczyła w pracy bo możesz sie tylko gorzej załatwić z tą chorobą.

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 września 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ja bym sie odezwala i powiedziała wprost zr to jest szpital

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka daj znać jak wrócisz z pracy, czy coś lepiej i koniecznie łóżko!
    Ja byłam zrobić sobie dzisiaj hybrydki i mam cały dzień, żeby leżeć i pachnieć :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie wróciłam....
    Samopoczucie źle ehh

    Ale mam siatkę owoców witamin plus jakiś syrop naturalny z apteki a naturalne tabletki na gardło...

    Teraz gorąca kąpiel herbatka moje specyfiki i łóżko....

    Oby minęło, jak nie w pon rano lekarz 😥😥

    Ale mam nadzieję że będzie lepiej, zaraz wchodzę do łóżka i chyba przez cały Weekend z niego nie wychodzę...

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 28 września 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:02

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 28 września 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żenetka, mnie też dopadło i męczę się od niedzieli .... :/
    Najpierw katar i gardło, później temp i kaszel.
    Również biorę specyfiki z apteki dla kobiet w ciąży i leczę się naturalnie ale takie sposoby działają bardzo ale to bardzo powoli :/
    Byłam tez u lekarza to kazał leżeć i kontynuować naturalne leczenie.
    Zaraziłam wszystkich domowników 🙈

    Mam nadzieje, ze Tobie jednak szybciej przejdzie.

    Dbajcie o siebie i uważajcie bo teraz łatwo o przeziębienie 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2019, 17:03

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 28 września 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo witam z sycyli. Nic nie sikałam, nie miałam kiedy. Nie wzięłam tez testu ze sobą także zobaczymy w poniedziałek 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

    PplPp1.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1097

    Wysłany: 29 września 2019, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam o tym l4 w ciąży, i powiem Wam, że ja już marzę o tym żeby być w ciąży i iść na l4. Bo to jedyny powód, przez który bym wyrzutów sumienia nie miała że mam to chorobowe. Pracuje już 6lat w jednym miejscu i byłam tylko raz na tydzień na zwolnieniu ale to dlatego, że mnie takie chorobsko wtedy wzięło, że nie miałam sił stać na nogach. Dojeżdżam codziennie 30 km w jedną stronę do pracy, praca w sklepie, odpowiedzialna bo jako zastępca kierownika, a czasem i pełnię funkcje kierownika. I już mam dość. Szukam innej pracy, ale tutaj mam możliwość rozwoju i umowa na czas nieokreślony i mnie to trzyma, bo jeśli by ta ciaza była to mam później gdzie wrócić. Możecie mnie zlinczowac za to, ale ja jestem wykończona fizycznie i psychicznie, i teraz jeszcze te problemy z zajściem to juz wgl mi na psychikę wpływa.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Tak czytałam o tym l4 w ciąży, i powiem Wam, że ja już marzę o tym żeby być w ciąży i iść na l4. Bo to jedyny powód, przez który bym wyrzutów sumienia nie miała że mam to chorobowe. Pracuje już 6lat w jednym miejscu i byłam tylko raz na tydzień na zwolnieniu ale to dlatego, że mnie takie chorobsko wtedy wzięło, że nie miałam sił stać na nogach. Dojeżdżam codziennie 30 km w jedną stronę do pracy, praca w sklepie, odpowiedzialna bo jako zastępca kierownika, a czasem i pełnię funkcje kierownika. I już mam dość. Szukam innej pracy, ale tutaj mam możliwość rozwoju i umowa na czas nieokreślony i mnie to trzyma, bo jeśli by ta ciaza była to mam później gdzie wrócić. Możecie mnie zlinczowac za to, ale ja jestem wykończona fizycznie i psychicznie, i teraz jeszcze te problemy z zajściem to juz wgl mi na psychikę wpływa.
    Ja zmienilam prace umowe na czas nieokreslony dostalam po 3 mieciacach ;)

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 29 września 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska z tym l4 to też jest tak właśnie ze zależy jakiego się miało pracodawcę i wgl
    Jak ktoś był wporzadku itp to jeśli nie ma powodu to ciezko tak wystawić
    Ale np jak masz świadomość że ktoś wykorzystywał cię albo atmosfera niee halo albo masa innych powodow np tak jak mówisz jesteś 6 lat w jednym miejscu więc pewnie masz już dość to też czemu by nie iść heh


    Kasztanek dziękuję że pytasz...
    Troche lepiej wczoraj wzięłam gorąca kąpiel wypiłam herbatę z sokiem malinowym zazylam syropy w nocy się wypocilam strasznie byłam cała mokra dziś rano musiałam zmienić pościel 🤦‍♀️🤦‍♀️

    Ale teraz odpukać czuje się nie najgorzej
    Z bólu gardła zrobiła się narazie hrypka
    Głowa jeszcze nie taka jak ma być...

    Ale mam nadzieję że gorzej nie będzie, dziś jeszcze lezkuje i popijam herbatkę 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam, że mnie podbierało i przeszła a tu jedna wielka dupa, wczoraj wieczorem taki okropny ból gardła, głowy i katar, w nocy mi nos zatykało, że nie mogłam oddychać.
    Dzisiaj sobie wzięłam paracetamol doraźnie, kupiłam sobie jakieś bezpieczne tabletki na gardło herbatka z imbirem... Zaczyna się sezon chorobowy, dramat! Jeszcze zaczyna mnie ucho boleć.

    Sisska, ja nie oceniam, trochę nawet Cię rozumiem, że jesteś zmęczona i wypalona, ale trzyma Cię przed zmianą fakt, że co w przypadku ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja pije syrop Prenalen i tabletki na gardło też z tego są
    To jakoś specyfik dla kobiet w ciąży na naturalnych skaldnikach może spróbuj tego też

    Plus sok malinowy mam od mamy

    Mam nadzieję że jutro już będzie całkiem dobrze

    Ale głowa to jakby mi słoń nadepnal

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1097

    Wysłany: 29 września 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa teraz ciężko żeby dali taka umowę na czas nie określony, Tobie się udało ale drugiej osobie już nie koniecznie 😉
    Żanetka właśnie o to chodzi, że mamy tu fajna ekipie i tak bez powodu iść na chorobowe jest mi głupio, jest ciężko i każde l4 powoduje że inni mają więcej pracy itp. chociaż czasem mam ochotę na to, żeby odpocząć ciutke od tego wszystkiego. Po ślubie czekaliśmy rok na starania o dziecko, a jak zaczęliśmy to wyszły problemy i tak się to ciągnie już od roku i to też bardzo męczy czekanie aż ta upragniona ciąża będzie, a tu wkoło jeszcze pytania kiedy wreszcie się zdecydujemy na dziecko..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 29 września 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:02

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 29 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sezon chorobowy w 100% uważam za otwarty.

    Ruda na ból ucha dobre sa liście geranium .
    Żanetka szczerze to radzę Ci iść do lekarza i niech on sam oceni czy nie lepiej jak wylezysz to w domu.
    Kasztanku znam to uczucie - mój osobisty rekord to miesiąc .
    Siska stresująca praca to coś okropnego.
    Dziewczyny ja dziś z mężem pojechałam oglądać minikoparki i jesteśmy obecnie koło Rabki Zdrój. U jednego faceta już 2h siedzimy a mój chce jeszcze do Żywca jechać ... miałam plan że zatrzymamy sie w Krakowie na starym mieście ale już wiem, że nic z tego 😭

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Samosiowa teraz ciężko żeby dali taka umowę na czas nie określony, Tobie się udało ale drugiej osobie już nie koniecznie 😉
    Żanetka właśnie o to chodzi, że mamy tu fajna ekipie i tak bez powodu iść na chorobowe jest mi głupio, jest ciężko i każde l4 powoduje że inni mają więcej pracy itp. chociaż czasem mam ochotę na to, żeby odpocząć ciutke od tego wszystkiego. Po ślubie czekaliśmy rok na starania o dziecko, a jak zaczęliśmy to wyszły problemy i tak się to ciągnie już od roku i to też bardzo męczy czekanie aż ta upragniona ciąża będzie, a tu wkoło jeszcze pytania kiedy wreszcie się zdecydujemy na dziecko..
    Tak wiem ale zaryzykowalam.i nie wiedzialam.ze dostane na nieokreslony tym bardziej ze byly osoby vo dostaly na rok. W poprzedniej pracy staralam sie o umowe na czas nieokreslony 3 lata , dlatego wiem jak to ciezka decyzja jest. Zdecydowalam ze nie czekam.na ciaze i sie udalo z umowa ;) a dzisiaj mnie rozlozylo totalnie chora jestem gardlo katar i zle samopoczucie i jeszcze dziasla cos zaczely mnie bolec musze jakos jutro stanac na nogi bo nie wyobrazam sobie od razu na l4 isc .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2019, 13:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży na choroby polecam inhalator nebulizator z roztworem z soli fizjologicznej 🙂 w sumie nie tylko w ciąży

‹‹ 612 613 614 615 616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ