X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 30 września 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga jejku trzymaj się tam, na pewno wszystko będzie dobrze z Wami, jeszcze chwila i będziesz tulic malutką :) 3x dziennie ktg to masakra ale wytrwasz jakoś, ja czasem mam na plecach to wytrzymuje max 10 minut i musi mnie na bok obracać bo jestem gotowa zedrzec z siebie te pasy... A jakie Ci ciśnienie pokazuje? Tak bez żadnego wysiłku Ci wybija?
    No z tymi skurczami to wiem że różnie bywa niestety :( ale dobre i to że w ogóle coś się zapisuję :) teraz od 17 mam regularnie co pół h skurcz i czekam na rozwój sytuacji...

    Phia super że zmieniłaś pracę :) zawsze to lepiej psychicznie będzie :) mam nadzieję że nowa jest zadowalająca :) no i fajnie że remonty się robią

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 października 2019, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss różne mam te ciśnienia. Najczęściej mierzą mi po wzięciu tabletek, więc wtedy jest w miarę, pomiędzy 130 a 140. Ale wystarczy że minie parę godzin to strzela i do 160. Teraz np leżę już 1.5 h z zawrotami głowy i kolataniami serca, więc na pewno jest wysokie. A przecież jestem po nocnym wypoczynku... Chyba pogadam z nimi o zwiekszeniu dawki, bo przy trzech dziennie mam za duże odstępy.
    Wiem, że muszę to przetrwać i że ta burza w końcu minie. Psychicznie jestem wykończona, 6-ty dzień w szpitalu i nic. To taki narzekający post, ale nie mam nastroju, przez całe 9 miesiecy coś się działo...

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 1 października 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga trzymaj się, wierzę że wszystko będzie oki😍😍

    Miss to może dziś zobaczymy Twoje szczęście 😘😘

    Kaga lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga trzymaj się ! Wszystko będzie dobrze 😘😘😘 i malutka będzie zaraz z Tobą.

    Miss czekamy na zdjęcie może niebawem się pojawi 😘😁

    U mnie cisza dla odmiany...

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki!

    Ja to dzisiaj już zdecydowanie lepiej, chociaż nos zapchany, kicham i cały czas wycieram nos.

    Ten Prenalen trochę dał radę :)

    Dzisiaj mąż mi przygotował śniadanko, świeżutkiego croissanta pełnoziarnistego z masłem orzechowym, do tego pomarańczka i herbatka z czystka z cytrynką i sokiem malinowym.
    Po takiej dawce energii wstaję i biorę się za pranie i obiad, dzisiaj pewnie zupka pomidorowa z makaronem i do tego mam zamiar zrobić knedelki ze śliwkami.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 1 października 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 18:04

    Kaga lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 października 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga kurczę wierzę że prawie tydzień w szpitalu nie jest łatwy :( A jeszcze pomyśleć właśnie że u Ciebie całą ciąże coś się działo... te ciśnienie to podstępne jest bardzo :/ ale to już końcówka i zaraz będziecie razem ❤

    Dziewczyny zasmuce Was- po kąpieli skurcze się wyciszyly więc nadal czekam w domu na rozwój sytuacji :) teraz chyba będę rodzić codziennie haha

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga biedaku trzymaj się tam 😊
    To już ostatnia prosta
    W gorszych chwilach pomysl sobie jak bardzo pragnęłas tego momentu to napewno doda większej mocy 😘

    Miss w sumie to samo co wyżej
    Ostatnia prosta

    Kciuki za wasze porody ✊

    Ruda mi też został katar
    Dobre to twoje śniadanko 😊

    Why twojemu ciepło w brzuszku co będzie się pchal :D

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 października 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa ❤️ mimo, że jestem taką maruda. Wiem, że mnostwo z Was chciałaby być na moim miejscu. Ale w takich momentach człowiek zapomina o wszystkim co do tej pory przeszedł...

    Naprawdę jestem pełna podziwu dla chorych ludzi, którzy spędzają w szpitalach nie dni a miesiące...

    Zapadła decyzja, że będę miała prowokowany poród od weekendu. Nie wierzę po prostu, że mnie to spotyka. Oby moje dziecko samo wyszło do tego czasu.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 października 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga dużo siły dla Ciebie ❤ do weekendu jeszcze daleko, może coś się rozwinie :) trzymam kciuki 😊

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    👶✊❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, do weekendu jeszcze kilka dni, a pomyśl, że za te kilka dni już maleństwo będzie w Twoich ramionach, obok Ciebie, a Ty w końcu odetchniesz z ulgą.
    Trzymaj się mocno!

    A jak współlokatorka zareagowała na to, żeby nie oglądała Korony Królów, ja rozumiem, że ludziom się nudzi, ale od czego są np. słuchawki?

    Ja dzisiaj musiałam ściągnąć pierścionki i obrączkę, bo chyba to była ostatnia chwila, pewnie za lada moment musiałabym palce ucinać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już puchniesz Ruda? 🙈🙈

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 1 października 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety od początku indukcji do porodu jeszcze może upłynąć wiele dni :(
    Mnie najbardziej dobija ten pobyt tutaj, z tą kobietą z jaskini :( ona jutro ma mieć cięcie, już cała jej rodzina zapowiedziała przyjazd. Ciągle rozmawia na głos przez telefon, nawet pisanie smsow ma niewyciszone... A to że jej kazałam wyłączyć telefon? W ogóle nie zrobiło to na niej wrażenia, ona jest kompletnie oderwana od rzeczywistości. Każdy inny by umarł ze wstydu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga bardzo Ci wspolczuje.. u mnie kolezanka miala takie migreny w drugiej ciąży i też powiedziala, ze jak chciala 3 dziecko tak po tej ciąży to zmienila zdanie.
    Mam nadzieje, ze dzidzia do weekendu sama Cie pozytywnie zaskoczy ❤✊
    Na pocieszenie moja znajoma smieje sie, ze malutka teraz wynagradza, bo jest jak aniolek 😊
    A co do wspolokatorki to mialas racje.. rece opadaja na takich ludzi, bo zapominaja, ze to szpital a nie dom..

    Miss jak tam dzis?

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciągu dnia nie, rano też nie, ale wieczorami jestem przypuchnięta, czuję, że to albo woda, albo miejsca jakiś urazów. Stopa tylko prawa po skręceniu i palce u dłoni jednej i drugiej, bo jako dziecko miałam odmrożone - szłam kawałek w przemoczonych rękawicach w mrozie lata temu i odmrożenie :/

    Kaga, a to jakaś młoda siksa ta kobieta czy już taka w wieku, że wypadałoby pewne rzeczy rozumieć?

    Ja dzisiaj przeszłam się do kuzynki męża na kawę, bo mam blisko, a ona ma urlop, ale mnie zirytowała. Pyta się mnie gdzie będę ubranka kupować itp., to mówię, że pozamawiam w internetach i trochę poszperam po lumpach - bo lubię. A ona na to, że nigdy nie ubrała by dziecko w ubranko z odzysku, bo śmierdzą, a można nowe kupić za parę groszy. To jej tłumaczę, że często te za parę groszy śmierdzą Chinami, czy plastikiem, a ze szmat mam dobrej jakości, bo skoro jakieś dziecko chodziło i nadal wygląda jak nówka, a nie po pierwszym praniu do wyrzucenia. To ona dalej swoje, że takie dzieci w ubraniach z lumpów wyglądają "biednie" i to widać.
    Nie odzywałam się dalej, nie ciągłam tematu, nie warto.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On Ruda to atmosfera do kawki chyba nie była zbyt przyjemna...

    Ja też nie ukrywam że nie kupuje w takich sklepach nie kupowałam i pewnie nie będę ale bez przesady żeby krytykować kogoś kto tam chodzi...
    To że ktoś ubiera siebie czy dziecko w uzywkach nie oznacza że od razu się chodzi w lachach bo znam osoby co się tam ubierają i mają naprawdę zajebiste orginalne rzeczy...

    Takze to że ktoś nie przepada nie oznacza żeby krytykować kogoś kto za tym przepada

    Bez sensu 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu lubię grzebać w tych szmatkach, czuję się w swoim żywiole, no i ta duma jak coś wyhaczę fajnego!
    Ale to trzeba lubić, po prostu.

    Wiadomo, że są też tam ubrania, że ja lepsze wyrzucam.
    Ale z tymi używkami to traktuję tak samo, jakby mi nawet ktoś znajomy dał ubrania po swoim dzidcku.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 1 października 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś jakiegoś doła.. Chcę mi się płakać.. Chodzą mi myśli po głowie, że nigdy nie będę mogla poczuć jak to jest nosić dziecko pod sercem.. A bardzo bym chciała doznać tego..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 października 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga naprawdę niektórzy nie mają taktu... już sam pobyt w szpitalu jest dolujacy a co dopiero z taką sąsiadką :/

    Ruda ja też lubię czasem sobie poszperac w ciuszkach z odzysku :) te małe rozmiary większość mam z sh bo są naprawdę super jakości i nie zniszczone bo ile te dziecko w tym pochodzi...

    Joana dziękuję że pytasz 😘 u mnie dziś żadnych objawów porodu, wszystko przeszło więc czekamy nadal na naszą niunie :) ale mam nadzieję że malutka po prostu czekała na październik żeby przyjść na świat :D

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 615 616 617 618 619 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ