X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam żelazko parowe, dostałamnpd rodziców na ślub i powiem wam, że prasowanie stało się mniej uciążliwe.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 listopada 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem czy ja to tak dobrze znosze. Dzisiaj mam faze, ze sie nie udalo. Az musialam sie w myslach ogarnac bo brzuch mnie ze stresu zaczal bolec. Oszaleje do tego piatku. Bo ze skrajnosci w skrajnosc popdam. Od "6 zarodkow = 6 dzieci wiec musimy to jakos logistycznie ogarnac" do "nie udało się" i strachu, z enie uda sie nigdy :O jeszcze ta luteine dowcipnie biore, troche wylatuje i cykam sie ze to okres.

    Przykro mi Ola z ta biochemiczną :(

    PplPp1.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znów mam cyrki z okresem i boje sie ze polip wrócił. Okres tak naprawdę miałam w poniedziałek taki silniejszy a zazwyczaj mam 2 dni. Od wczoraj już jest taki jakby sie kończył... idenrycznie jak przy pierwszym polipie

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, mi też luteiny wypadały resztki, dlatego odliczałam czas do końca jej brania, nawet na dywanie był biały proszek, który ze mnie gdzieś tam wychodził. Lekarza prosiłam, żeby mnie na duphaston przerzucił.
    Dodatkowo aplikowanie tego, nawet przy czyszczeniu aplikatora było dla mnie średnio higieniczne.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaaak! Jeszcze ja mialam dostac dwa pudelka po 30 i Pani w aptece zapytala czy moze mi dac jedno duze. Powiedzialam, ze jasne a tak to bym miala dwa aplikatory -_-'

    wspolczuje Kas :/

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas oby nie ale trzeba to sprawdzić 🙈🙈

    Jej dobrze ze sobie nigdy nie musiałam tego wkładać...

    Mi to cokolwiek trzeba wkładać dowcipnie to jakaś masakraa...
    Po globulkach to jest jakaś masakra...

    Raz wstając nagle zaczęło mi lac się wszystko po nodze dosłownie...

    Co chwilę zmienialam wkładki ale rano po nocy to dramat...

    Nie Lubię takich specyfików haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2019, 12:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada zrobiłam ten sam błąd, bo włączył mi się Janusz biznesu, że większe opakowanie wychodzi taniej 😂😂😂

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 20 listopada 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka , Ruda - czy kompletujecie już jakąś wyprawkę? Ja zupełnie nie wiem od czego zacząć 😱 i czy już czas czy może jeszcze chwile się wstrzymać... nadciągają wyprzedaże wiec można by było coś kupić 😊

    Nada, nie stresuj się 😊 myśle, że już się zadziało więc nie masz na nic wpływu a stres na pewno nie pomoże. Jeszcze tylko półtora dnia i się wszystkiego dowiecie. Ja jestem dobrej myśli! Macie duże szanse bo zarodki ładnie się rozwijają także główka do góry!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2019, 17:22

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko, ja jeszcze nie mam niemalże nic, kilka ubranek jedynie, no i łóżeczko, ale dlatego, że dostaliśmy od kuzynki, po jej 1,5 rocznej córeczce.
    Poza tym kompletnie nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko u nas jest tak że kompeltujemy ciuszki tego mam najwięcej na tą chwilę poza tym mamy jzu zamówione łóżeczko plus komode bo to nam robi stolarz na zamówienie...

    W grudniu kupujemy wozek, przewijak, wanienke, laktator, no takie podstawy poprostu

    Na ostatnio chwilę kosmetyki do pielęgnacji jakies duperele typu szlafroczek po kąpieli ręczniki dla małego i tak tam...

    Póki co mam masę ciuszkow, kocykow, skarperetek i misiów hehe (dużo rzeczy wpadło jako prezenty) mam już kombinezon bo to zimowa pora więc się przyda a fajny się trafił...

    Rozglądamy się już za kołyska fotelem do karmienia i i poduszka do karmienia, w grudniu będzie też to zamówienie od stolarza ale to dlatego że mąż robi małemu taki kącik i wszystko już będzie gotowe czekało...

    Koniec stycznia lub początek lutego to nasza pora więc nie chcemy wszystkiego naraz zostawiać na styczeń pozatym finansowo też nam łatwiej to rozłożyć jak już coś kompeltujemy ;)

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 20 listopada 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś miałam globulki to musiałam wsadzac 2 na raz, luteine też stosowalam. Ja jakoś bie miałam tskiej tragedi ze wszystko sie lalo, dopiero jak poszłam lulu

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my komodę też mamy zrobioną przez stolarza pod kolor szafy.
    W grudniu i styczniu będziemy kupować reszte, ale takie rzeczy typu pampersy to tylko paczkę, bo w razie czegoś się dokupi, a jakby małą uczuliły czy coś.
    Sama nie wiem jak się do tego zabiorę, ale chyba po prostu zrobię sobie listę. Ubranek wiele kupować nie będę, ani żadnych maskotek, bo to pewnie dostaniemy od rodziny/znajomych.
    Jedynie zastanawiam się nad szumisiem.

    A reszta to tak na bieżąco będziemy, też ze względów finasowych, żeby nie wszystko na raz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak to będzie wyglądać

    https://zapodaj.net/8b555afed754c.jpg.html

    Plus nad łóżeczkiem jeszcze baldachim na ścianie obrazki i zdjęcia, dojdzie jeszcze fotel do karmienia takie nasze małe miejsce hehe

    No i nianie elektro oczywiście chcemy też kupić...

    Ogólnie zakupy są rozłożone na grudzień i styczeń, a prawda jest taka że i tak wszystko wyjdzie dopiero w praniu, co się nie przyda a co trzeba bd dokupić heh

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 20 listopada 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chyba zostawię zakupy na po Świętach , rodzę dopiero pod koniec marca wiec jeszcze sporo czasu :) ale lepiej być wcześniej przygotowanym.
    U nas maluszek będzie spał z nami, mamy jeden bardzo duży pokój podzielony na 2 części (dzienna i sypialna). W następnym roku ruszamy z budowa więc nie będę tutaj inwestowała w jakieś duże remonty :)

    Żanetka, bardzo ładny pokoik :) a gdzie będziecie kupować fotel? Też takiego wypatruje 😊 przez internet się trochę boje zamawiać.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka na narazie na olx szukam...

    Niektórym to się okazał niepotrzebny gadżet więc całkiem nowe są wystawione ;)

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 listopada 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, jak tam mija tydzień?
    Ja miałam wczoraj gorszy dzień, z myślą ze się nie udało. Bo jakby się udało to bym przecież cos czuła. I teraz się zastanawiam, czy robiłam nie tak. No bo pije kawę. Jedna dziennie. Ale podobno można. Diety nie zmieniłam... a moze powinnam? No i ten stes ktor nie pomaga. No ale dzisiaj już koniec z tym mysleniem. Jutro beta i wsyztsko sie wyjasni. Jeżeli się nie udało to mam przecież jeszcze 5 szans! Niektóre dziewczyny nie mają tyle szczęścia i powinnam być wdzięczna za to, co mam. Ale jest mi tak ciężko się nie nakręcać.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada dostaniesz po dupie za to pesymistyczne myślenie 😏

    Na objawy masz czas, zobaczysz jeszcze będziesz pisać jak to cie cycki nawalaja i inne sprawy ale to dopiero ho ho kiedy...
    Termin okresu to naprawdę jest nic...

    Jutro wszystko będzie jasne, póki co na nic nie masz wpływu, pozostaje Ci wierzyć...

    A Jesli nie?
    5 kolejnych czans o których inni naprawa moga pomarzyć także nada cycki do przodu i zero mazania🥰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😘
    Nada A ja mysle ze się miło zaskoczysz 😍 czekam na taka wiadomość!
    Ja od wczoraj na diecie bez laktozy bananów i ciemnego pieczywa. Coś szkodzi mojemu bąblowi 😢

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 listopada 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) haha potrzebowalam postawienia do pionu.

    Why not a co z tym, ze to co jesz nie ma wplywu na malucha?

    czy u was wszyscy tez wariuja z powodu powrotu Drwala do maka? XD podobno jest opcja wege :O

    PplPp1.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 21 listopada 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada klaps dla Ciebie. Ja wierzę, że będzie dobrze😊😊

    Żanetka ja kiedyś słyszałam, że baldahim to tylko wylęgarnia kurzu i nie nadaje się do małych dzieci.

    Ja muszę jechać na zakupy na jutrp na imprezę

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
‹‹ 702 703 704 705 706 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ