X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, na chwilkę wpadłam :-)


    Naaaadddaaaaa wielkie, największe gratulacje! Trzymam kciuki za Ciebie i fasolki <3 Wszystko będzie cudnie <3


    Za Was dziewczyny też trzymam i wierzę, że 2020 będzie Wasz!

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo mi miło że tak nas wspieracie... Co do okresu, coś, przyszedł jak zwykle, przynajmniej nie pozostawił zbędnych złudzeń i nadziei i tak naprawdę czuje się dobrze, psychicznie i fizycznie.. Co prawda w pewnym momencie przyszła mi pewna refleksja do głowy że rok temu wchodząc w nowy rok, mocno wierzyłam że do końca 2019 roku się uda.. Cóż, los jest okrutny, nie udało się, ale nie zamierzam się poddawać ani robić sobie podobnych nadziei na najbliższy rok. Co ma być to będzie.. Trzyma mnie przy zdrowych zmysłach ta wizyta w klinice..

    Kaga, co do siostrzenicy.. Wspominałam kiedyś że mam sporo rodzeństwa, jest nas sześcioro (podziwiam za to moją mamę, mimo że różnica wieku między nami nie była mała), każde z nich ma 2-4 dzieci więc w ten sposób mam 15 siostrzeńców/bratanków i wierz mi, że za każde z nich oddałabym życie gdyby po trzeba. Kocham je wszystkie całym sercem i jeśli swoje kocha się bardziej to nie wyobrażam sobie tej miłości.. Dla mnie to rzecz normalna że wstawię się za którymś z nich gdy zajdzie potrzeba.. Lepiej, w zeszłym roku właśnie między świętami miałam w domu pięcioro w wieku 7-11 lat i byłam zaskoczona że bez problemu sobie z nimi radziłam 😅

    Ruda, trzymam kciuki żebyście mogły wyjść niebawem do domu 😘

    Witam też nową koleżankę i gratuluję maluszka ❤️

    Kaga lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka ja nie będę Wam pisać że napewno wiem że Wam się uda...
    Bo nie wiem co przyszykowal dla was los...

    Ale mam nadzieję że to wasze szczęście jest już blisko
    Ze te wszystkie wyrzeczenia i starania zostaną wkoncu pewnego dnia wynagrodzone...
    ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti jak mały?
    Jak sobie radzicie? ☺️

  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Esti jak mały?
    Jak sobie radzicie? ☺️


    A superowo dzięki. Macierzyństwo to nie bułka z masłem, raz jest lepiej raz gorzej, ale ogólnie jest bosko :-)

    Jestem krową dojną :-)

    Kaga, Lajni85 lubią tę wiadomość

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    My leżymy już w szpitalu, dziś mieliśmy stawić się na kontrolę :) żeby nie czekać w kolejkach i nie narażać małej na wirusy, dr zaproponowała że na dwie nocki polozymy się na oddział i oto jesteśmy :) mąż już dotarł do domu więc już na spokojnie :)
    Narazie zrobili małej ekg, miało być też eeg ale oczywiście nikt mi nie powiedział że to ma być dziś już no i mała zdążyła się wyspać jak przyszła po nas pani :P jutro niby 3 badania innych są więc niby na środę mamy mieć my badanie ale będę krzyczeć że chcemy jutro bo w środę do domu :P
    Ogólnie rzecz biorąc jakoś przeżyjemy do środy, trzymajcie kciuki żeby nic nie wyszło w badaniach u pozwolili nam wyjść 🙏

    Ruda faktycznie dziwna sytuacja z bratem :/ ale fakt, nie Ty go wychowałas tylko rodzice... powinni pomyśleć że ich drugie dziecko też od czasu do czasu potrzebuje uwagi i wsparcia :/
    Ja mam niestety chore dziecko i nie wiem jak to u nas będzie z wychowaniem :( będziemy się starać żeby była samodzielna wiadomo ale też chce przychylic jej nieba a wiadomo jaka cienka granica jest między tym a ciągłym "mamowaniem"...
    Niestety, tylko ten kto jest w takiej sytuacji to zrozumie :( gdy dziecko jest chore to jest ogromna tragedia ale tak jak piszecie, kiedys rodzice odejdą i nie można wychować "kaleki" kiedy faktycznie dziecko nią nie jest- pewnie wiecie o co mi chodzi :)
    Jeśli dziecko jest samodzielne to trzeba uczyć je dbania o siebie a nie je wyreczac :) takie jest moje zdanie na ten temat :)

    Witaj katarynka :) u nas na pewno będzie Ci dobrze zobaczysz :) tak więc się rozgosc i zostań jak najdłużej ;)

    Chciałabym się odnieść do Was wszystkich ale dzieć mi za bardzo nie pozwala :) teraz śpi i boję się że w nocy nie będzie 🙈 a wiadomo- dziecko śpi=mama śpi- szczególnie jak nie ma taty do pomocy :P

    megson91 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie skończyłam dzisiejsza produkcję pierniczków, wyszło ich chyba z 50 😂

    Dziewczyny od kiedy robi się ktg? Wykonuje się je tylko w szpitalu czy na późniejszym etapie na wizytach też?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2019, 17:43

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti zgadzam się - jest bosko. 🙂

    Miss trzymam za Was kciuki. 😘
    Ja totalnie nie umiem spać w dzień jak mała śpi. Nadrabiam wtedy wszytko co się uda w domu. Jeżeli w ogóle śpi... 😁

    Katarynka z tego co wiem od mojego ginekologa to w prawidłowo przebiegającej ciąży nie ma potrzeby robienia ktg wczesniej niz w szpitalu. Ale niektóre dziewczyny chodzą do położnych przed porodem i czasami one robią. Ja miałam wiele ktg, bo spędziłam dwa tygodnie przed porodem w szpitalu.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakiś sprawdzony przepis na pierniczki? Żeby były takie pulchne?

    U mnie dziś wleciały świąteczne paznokcie 🙈
    https://zapodaj.net/e839e8c1d27bc.jpg.html
    Ja wiem, że zawodowa stylistka paznokci by tylko z politowaniem pokręciła głową bo budowa i kształt pozostawia wiele do życzenia ale jestem mega dumna ze swoich malowanek 😅 ot taka skromność 😅

    Kaga, Kasztanek, megson91, Żanetka93, ABI90, Jane208 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, jakie piękne!
    Ty się dziewczyno marnujesz, mogłabyś na tym serio zarabiać, bo jesteś mega zdolna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka jak klimatycznie ☺️
    Super
    Ja zawsze powtarzam że z Ciebie jest mega kosmetyczka 😜

    Co do pierniczkow wy pieczecie takie co ciasto leży i leży wcześniej czy macie inne sposoby?
    Zawiesiło by się parę na choinkę 😜

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka piękne :)
    A czy Ty jakoś dorabiasz sobie np na makijażach czy paznokciach?
    Ostatnio gadałam ze znajomą i ona właściwie żyje tylko z weekendowych makijaży plus czasami w tygodniu coś wpadnie. Ma założoną działalność i tylko z tego 10 tysięcy miesięcznie. Jest mega dobra, na 2020 już nie ma do niej termi na praktycznie żaden weekend, ale nie spodziewałam się, że jest z tego tyle kasy.

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka
    To naklejki???
    I tak wyszły super :)

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Co do paznokci w szkole rodzenia mówili aby do porodu mieć niepomalowane paznokcie...
    Gładkie naturalne, bo gdyby w trakcie była koniecznoś podpięcia pulsoksymetru to nie może być lakieru lub czegokolwiek
    I że poprzez płytkę znaczy jej kolor również można coś tam ocenić...

    Kaga też mam znajomą która na tym dorabia
    Tylko to są dodatkowe pieniądze pracuje w innej pracy a po godzinach maluję paznokcie lub w weekendy Wlansie makijaże...
    Chce zrobić jeszcze kurs na rzęsy i brwi i iść w ten kierunek ale mówi Wlansie że dobrze by było robić coś samemu niż szukać pracy w tym po zakładach

  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka cudne paznokcie 😍 ja niestety zrezygnowałam z hybryd. Swoje paznokcie mam niesamowicie mocne, nigdy mi się nie łamią itp i nie wiem czy trafialam na złe kosmetyczki czy hybryda faktycznie niszczy, ale zawsze po zdjęciu miałam paznokcie w opłakanym stanie, no po prostu jak papier...

    A co do pierniczków to ja mam taki przepis gdzie ciasto można piec od razu po wyrobieniu, nie musi ono leżeć i są w miarę puszyste. Mogę wam podać potem jak wrócę do domu 😊

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarynka możesz nam od razu pierniczki wysłać 😜😜😜

    katarynka9595 lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie pierniczków to my wczoraj robiliśmy :)
    Nie jest to może dzieło sztuki ale wyszły pycha 🤤 Nie wiem czy doczekają do Świat 😆

    https://zapodaj.net/1260882ead6ce.jpg.html

    Katarynka, widzę, że miedzy nami tylko tydzień różnicy 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2019, 19:29

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarynka witaj ❤️ Czuj się jak u siebie.
    Tez nie lubimy fioletowej strony mocy😪

    Ruda, Miss kciuki by środa była dla Was ostatnim dniem w szpitalu.
    Abi kciuki za 2020 rok ! Wejdź z przytupem w niego ❤️

    Esti ja również krowa i tez dojna 😅

    Milenka i ja podziwiam Twoją mamę ❤️ To jak się Spotykacie wszyscy to napewno jest czad i wesoło.

    Obecnie mały siedzi w pozycji „embrionalnej” na moich jasnych spodniach i skupia się na dwójce 😅 Zaraz się okaże jak tata założył pampersa 😂
    Jutro wreszcie idziemy się szczepić 😊

    Esti lubi tę wiadomość

  • katarynka9595 Autorytet
    Postów: 381 239

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Katarynka możesz nam od razu pierniczki wysłać 😜😜😜

    🍪🍪🍪🍪🍪 😂

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    6cs 💚🤰
    Jagódka, Ur. 09.04.2020, 17:16 3600g, 57cm, sn 💗🤱

    8fbdccf4c6.png

    lprkmg7yglslnkid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi paznokciami to prawda, ja dostałam tu od położnych zrypkę, że mam hybrydy, jak tylko wyjdę to od razu je ściągam, choć trochę mi żal, bo zrobiłam je na dzień przed szpitalem i przy okazji muszę je skrócić, a tego mi jeszcze bardziej żal.
    No bez rzęs i teraz paznokci, to ja już w ogóle będę łysa...

‹‹ 748 749 750 751 752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ