X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi to naprawdę niedojrzałe jest ich zachowanie... Zwłaszcza że Ty się starasz a oni takie rzeczy oddalają...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka witamy! Tobie rowniez powodzenia :* przykro mi z powodu aniolka.
    A do ich zachowania juz przywyklam. Nie ma tygodnia zeby szwagry cos nie odwalili.

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:50

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz normy? Bo prolaktyna taka wysoka ale pewnie inne jednostki niz moje.

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:50

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe. Co lekarz to inne zalecenia. Kiedy masz wizyte?
    A to masz inna jednostke z ta prolaktyna niz u mnie. :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam prolaktynę coś ok 300 coś i była w normie :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:50

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    ja właśnie odczytałam wyniki lh i fsh zrobione w drugim (lub w czwartym - niestety przy moich plamieniach nie mam stuprocentowej pewności) dniu cyklu i same w sobie są ok, ale po przeliczeniu ich stosunek wychodzi 0,62.
    Nie mam siły się już martwić. W sobotę jadę zrobić pełne badania tarczycowe (bo tsh i prolaktyna w górnej granicy normy) i potem do endokrynologa...
    Liczę na to, że da mi jakieś leki i coś się ruszy. Oby tylko to nie musiał być cud ;)

    PWZJp2.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:48

    klz920mm8wuzprdr.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Co do TSH mimoja endokrynolog powiedziala tak kazdy wynik TSH powyzej 2,4 jest juz wynikiem podwyzszonm i nalezy zrobic kontrole TSH oraz inen badania i ewentualnie wtedy wdrozyc leki

    i faktycznie u mnie w ciagu miesiac a TSH z 2,67 skoczylo na 5,17 ;/

    co do stosunek LH do FSH .. jesli FSH jest powyzej 9 as tosunek w okoloicach 0,6 to wskazanie jest do adania AMH rezerwy jajnikowej oraz sprawdzeni aprzysadki mozgowej

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Ja ostatnimi czasy tez nie mam ochoty pisac. Podczytuje tylko.
    Od wczoraj cholernie boli mnie zab, i to nie osemka, tylko jakis na gorze. Ani ketonal nie pomaga. Jutro na 10.30 dentysta. Razem z tesciowa idziemy :) moje postanowienie: lecze zęby!!! Stopniowo, co miesiac po jednym lub dwa. Kilkuletnie niechodzenie do dentysty wlasnie ma swoje skutki. Tak panicznie balam sie dentysty ze nie chodzilam, no ale mowie, cholera, jestes coraz starsza i dalej sie boisz?! Dziecko urodzilas a do dentysty boisz sie isc?! Wstyd! Takze jutro jeden zab a w lutym wyrwe ostatnia osemke. A potem to juz po kolei jak leci do leczenia. :)

    A tak to nic nowego. W niedziele maz popoludniu przylatuje do POZ a na dworcu w Osw bedzie cos kolo 18 i chyba po niego pojade. Stwierdzilismy ze 2tyg osobno sa znosne, ale 3tyg juz sa przegieciem.

    Kurcze, ja wiem ze nie powinno sie nikomu zazdroscic, ale jeszcze niedawno na fbl jedna dziewczyna zaciazylaw drugim cyklu staran, to byloby drugie jej dziecko. No wlasnie... Byloby bo w 9tc dowiedziala sie ze zaczyna sie poronienie i bedzie miala zabieg. Normalnie mam wyrzuty sumienia ze tak jej tego zazdroscilam. Koniec z zazdroscia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 14:18

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, dziewczyny, za odpowiedzi.
    Też mam jakoś mniej weny i zwyczajnie zmęczona jestem. Szaro, buro, w dodatku co przychodzą kolejne wyniki badań, to mam doła.
    A potem patrzę sobie w galerię wykresów i stwierdzam, że w zasadzie to laskom się z takimi problemami w końcu udaje...
    Totalna huśtawka nastrojów.
    I wiadomość o kolejnych dwóch ciążach. Nie zazdrościć. Dobre postanowienie. Staram się, naprawdę, ale na niewiele wyższych uczuć mnie teraz stać.
    Mam nadzieję, że u Was jakoś lepiej...

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mezowi powiedzialam ze przestaje swirowac na punkcie staran. Zero celowania w owulacje, co ma byc to bedzie i mnie poparl. Tak wlasciwie to wczoraj lezalam w lozku i tak mi bylo niedobrze ze zwijalam sie pod koldra i pomyslalam "a co jak bede sama z dwojka dzieci bo M bedzie w Szwecji a dostane np jelitowki?" przeciez nie mam nikogo do pomocy. Tesciowa nie ma prawka, ewentualnie ktorys chlopak by ja podwiozl, moze. Mam dziadkow, jeszcze sa na chodzie, ale nie ogarneliby dwojki dzieci. I sie po prostu zalamalam wczoraj.

  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 00:48

    klz920mm8wuzprdr.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też. Czekałam na umowę na czas nieokreślony.
    Na początku usłyszałam na BHP od gostka że na 1wszej rocznej umowie to tak nie bardzo zachodIć w ciążę. Stwierdziłam że no problem bo i tak miałam wtedy chłopaka i jakoś nie planowaliśmy ślubu.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka,milo ze tak mowisz. :) staram sie jak moge. Maz zarabia, ale na mojej glowie jest zaplacenie wszystkiego na czas, wszelkie badania Igora, zakupy, dom. Takze jak cos nie gra to zazwyczaj moja wina :/ staram sie nie chorowac, a nawet jesli to nie leze w lozku, no ale jak mam jelitowke to jestem nieprzytomna - zawsze. Boje sie takich sytuacji. Takich ekstremalnych sytuacji. Jak na zakupy to dam sobie rade, na spacer tez dam rade. :) maz poki co musi pracowac tam, sa bardzo dobre zarobki, tylko te wyjazdy. Musimy przebolec tym bardziej ze tylko on nas utrzymuje. I tak super ze taka robote mu znajomy zaproponowal. Ja sie ciesze ze to sa 2tyg a nie jak np tesciu jezdzi na 2,5msc i 3tyg przerwy. Tak to bym go na pewno nie puscila!

    Ja zaszlam w ciaze na 1 roku szkoly policealnej. Urodzilam pol roku przed jej zakonczeniem. Skonczylam z samymi piatkami, ale z malutkim dzieckiem i bez doswiadczenia w pracy. Wiec taka jestem troche "udupiona". Stwierdzilismy ze teraz bedzie dobry moment na drugie dziecko bo poki nie mam zadnych zobowiazan. A potem, jak dzieci beda w miare odchowane i pojda do przedszkola to poszukam pracy, jakiejkolwiek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 19:43

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi jakoś trzeba sobie radzić :) Podejście fajne :)

    Na pewno w przyszłości znajdziesz pracę :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • perelka89 Autorytet
    Postów: 500 772

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 06:21

    klz920mm8wuzprdr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, jaka niesprawiedliwosc losu... Kolejna dziewczyna ktora poronila, w grudniowkach :( dobijaja mnie takie info. Tak samo jak wczoraj czytalam pamietnik dziewczyny ktora urodzila w 23tc i dzieciatko przezylo i jest coraz wieksze i lepiej funkcjonuje. Rozklejaja mnie takie sytuacje..

    Ja po dentyscie. Kobiet zatrula mi zeba i poinformowala mnie ze za 2tyg mam przyjsc na kanalowe.. Wiedzialsm ze to sie tak skonczy! Zapowiedziala ze 2h na pewno bede u niej na fotelu i ze bedzie to kosztowac 400zl. Umarlam jak uslyszalam ta cene. Tyle pieniedzyy! Ale pretensje moge miec tylko do siebie ze do tego dopuscilam :/

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ