Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Maczku drugich wiedzm nie znajdziesz. Nie ma po co szukac nawet.

    A na fiolecie to kiedyś przypadkiem tam wpadlam i widzialam panike i rozdrabnianie wszystkiego na czynniki pierwsze.

    Och, to to ja wiem ;) Nawet nie próbuję. Po prostu czasem potrzebuję się zapytać o jakąś pierdołę, nie chcę zadzieciowywać tu wątku, wiedźmy-Matki słusznie zajęte dziećmi nie zawsze mają czas odpisać na priv a wśród znajomych to ja pierwsza się rozmnażam, więc pozostaje mi mama, która ostatnie dziecko urodziła już kilkanaście lat temu i nie wszystko pamięta. Toteż rozważałam gdzieś się dodatkowo przytulić na fiolecie, ale nie... Nie mogę, nie ogarniam, mam nadzieję, że nigdy nie wyhoduję sobie takiego OZMu i poziomu panikowania.

    Cytrynka_ wrote:

    I nasuwa sie pytanie. Jak ktos kto nie ma dzieci jest nagle ekspertem w sprawach macierzynstwa i wszyscy biora go za guru?
    Ja wiem ze forum i internety moga Ci powiedziec wszystko. Ale zeby od razu guru z siebie robic?
    Ktoa tam dobrze napisal. Dziewczyna ma problemy z wlasna wartością i takie "zabawy" ja dowartosciowuja.
    Tylko czy nie lepiej isc do psychologa?

    Oj tam, wystarczyło, że pisała przekonująco, wynajdując sobie info w googlach, a kobiety szybko mogły podłapać temat, bo przecież wiele przedstawicielek naszej "słabej płci" wiecznie ma tendencję do doszukiwania się, że coś z nimi nie tak i są jakieś "nie dosyć" oraz porównywania się z innymi, jak to tym innym lepiej.

    Czy nie ma dzieci, nie wiadomo. Przecież nic nie wiadomo o tym człowieku, łącznie z jego wiekiem, czy poczuciem wartości. A może to 50-letni Roman, któremu się nudziło, bo siedzi na rencie i sobie znalazł specyficzną rozrywkę? Albo 15-latka z zacięciem aktorsko-literackim. Albo skrzywiony socjolog, robiący na własne potrzeby eksperyment.
    A może ktoś ma za słabego kompa, a lubi Simsy, więc sobie skombinował wersję tekstową w czasie rzeczywistym ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, rozwalił mnie tekst, że jedna z tych mamusiek kupiła conversy swojemu dziecku, bo pozazdrościła tamtej, a inna zerżneła parę innych drobiazgów. Mnie to przypomina podstawówkę. I ściśle wiąże się z brakiem własnych pomysłów, osobowości, a idąc dalej - życia. Takie nieco to smutne.

    Edit: literówki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 17:52

    Morwa, nick nieaktualny, Maczek, pepsunieczka, kattalinna lubią tę wiadomość

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala zaciskaj nogi i trzymaj fasola. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

    Co do Flakonik to ją z jednej strony jestem przerażona, co trzeba mieć w głowie, żeby przez rok(!) udawać zupełnie inne życie? A z drugiej strony mam polewke bo dziewietnastolatka zrobiła w wuja pół forum!!!

    Edit: cytrynka dzięki za cynk.

    A jeszcze jedno, chyba dziś znalazłam pierwszy ząbek u Hani. Matka Wiedźma, ojciec Diabeł a córka Wampir bo to dolną trójka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 17:57

    nick nieaktualny, Maczek, Morwa, pepsunieczka, nick nieaktualny, Yousee, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Heh, rozwalił mnie tekst, że jedna z tych mamusiek kupiła conversy swojemu dziecku, bo pozazdrościła tamtej, a inna zerżneła parę innych drobiazgów. Mnie to przypomina podstawówkę. I ściśle wiąże się z brakiem własnych pomysłów, osobowości, a idąc dalej - życia. Takie nieco to smutne.

    Edit: literówki
    Blahahaha dobre! Noo to zdecydowanie jak w szkole ja sie tak zachowywalam w pierwszych 2 klasach podstawowki ze chcialam miec to co inne modne i bogate dzieciaki ;D

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Heh, rozwalił mnie tekst, że jedna z tych mamusiek kupiła conversy swojemu dziecku, bo pozazdrościła tamtej, a inna zerżneła parę innych drobiazgów. Mnie to przypomina podstawówkę. I ściśle wiąże się z brakiem własnych pomysłów, osobowości, a idąc dalej - życia. Takie nieco to smutne.

    Edit: literówki

    Czekam na wyznania w brukowcach: Synku, przepraszam że dałam Ci na imię Blacimir, chciałam być taka jak Zwei!

    Swoją drogą blogerki biorą ciężką kasę za pokazywanie na blogach parentingowych co noszą ich dzieci, a ta flakonik za darmo nabijała kabzę Conversowi ;)

    Maczek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Yousee, Katarzyna87, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala, mam nadzieję, że już sytuacja opanowana. Serduszko bije to najważniejsze.
    Ja lubię fiolet, październikowy wątek i grupa na fb są bardzo fajne.bywają też paniki i gadanie o głupotach, ale laski są bardzo sympatyczne, wymiana doświadczeń na bieżąco:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 18:04

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj wszyscy wszystkie wątki widzą - już się info rozeszło, że o innym wątku tutaj napisałam ;) Monitoring forumowy działa :P

    Trzeba mieć z tyłu głowy, że tak jest.
    I nie płakać, jak ktoś nam przywali, bazując na naszych własnych wypocinach.
    Publicznie się wywnętrzasz = godzisz się na krytykę słuchaczy. A ich nie wybierasz.
    Czasem dobry taki feedback.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Wiedzmy, zaczelam krwawic. Jestem w szpitalu, fasolce bije serduszko! Ze względu na silne bol i krwotok zoatawili mnie na oddziale. Trzymajcie kciuki
    ALA !
    Trzymam kciuki, nie puszczam dopóki się nie ogarniecie !!!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki, ktora chce JaKupa? Mnie taz dziennie wystarczy naprawde wiec mam do oddania jeszcze 2 codzinnie albo 3. Kto ma braki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Z innej beczki, ktora chce JaKupa? Mnie taz dziennie wystarczy naprawde wiec mam do oddania jeszcze 2 codzinnie albo 3. Kto ma braki?

    Jaaa proszę, już nawet owsianka dziś nie pomogła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, dzisiaj jednego mogę przyjąć.
    Czuję się chora bez porannego JaKupa ;)

    Z innej beczki: ale mam porypane sny na naltreksonie O.O

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:

    Z innej beczki: ale mam porypane sny na naltreksonie O.O


    :D
    No bywa :D Ale mi to przyszlo falą na początku, a potem przeszło. Co Ci się śniło? ;)


    Ciri, do mnie ostatnio JaKup zagląda raz na 2-3 dni, mogę wziąć kilka, żeby tak był raz dziennie.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tylko koszmary na nalteksie. Jeszcze nie doczekałam się pięknych snów. Ale fakt- są porypane ;) Generalnie umarłam w nich już na kilka fantazyjnych sposobów ;)

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    Jaaa proszę, już nawet owsianka dziś nie pomogła.
    ja też biorę !

  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Ala, trzymaj się Wiedźmo!

    Z powodu niedoczasu przeczytałam ze trzy strony grudniówek i rozumiem, że to źle że laska się pod kogoś podszywała. Ale tam są pretensje o to, że któraś zasuwała że szmatą całymi godzinami albo awanturowała się z mężem, żeby go ustawić odpowiednio, bo chciała mieć takie idealne życie jak jakiś flakonik :D Awantury i porządek w domu z powodu laski z internetów! Nosz to mnie rozwala. Gdzie te kobity mają mózgi? :D

    Spadaaaaj mała! :P
    Ja się z mężem awanturowałam, bo chciałam osiem seksów jak jakaś Zwei... :P :P

    Jak nadrobię o co kaman, to kliknę.

    Aluniu, trzymaj siebie i fasolina!

    atdc20mmxp7m5026.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczku, ciężko spamiętać, bo całą noc sen za snem.
    Dzisiaj pamiętam, że po lesie ganiałam i co chwilę spoglądałam z jakiegoś wzgórza. Wrażenia mało fajne, bo normalnie czułam ten lęk wysokości :/
    Kilka dni temu śnił mi się nowy odcinek mojego serialu :D Muszę sprawdzić, bo może faktycznie coś wyszło.
    Najgorszy sen, jaki miałam, to przed wyjazdem. Śniło mi się, że coś czerwonego ze mnie wyleciało, a jak spojrzałam w dół, to nagle ożyło (jak jakiś nietoperz) i zaczęło mnie atakować. Obudziłam się z wrzaskiem. Kilka dni później wyszła biochemiczna.

    Nie umiem na tym spać. Ale pomaga na inne sprawy :)

  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Spadaaaaj mała! :P
    Ja się z mężem awanturowałam, bo chciałam osiem seksów jak jakaś Zwei... :P :P

    Matko, w ostatnich cyklach to ja sama się ze sobą chciałam awanturować, żeby mieć więcej seksów jak Zwei, ale w tym cyklu idzie jak za dawnych dobrych czasów :D Wiecie że my zaciążamy tylko przy dwóch seksach dziennie. Codziennie :D Chyba dopiero w tym cyklu hormony wróciły do normy, bo ciągle mi się chce, Małż zażądał Androvitu, bo boi się, że nie podoła.


    Ale oczywiście tak naprawdę jestem dziewicą :P

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Wiedzmy to dla mnie zabraknie jak was tyle chetnych :P A dzien bez JaKupa to dzien stracony :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, jak Wy dajecie radę tyle razy :P
    Ja się podrażniam. Mam generalnie kruche śluzówki.
    A nie o taki ogień w majtkach mi chodzi... ;)

    marzusiax lubi tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Mam tak samo Impresja:-D macie dziewczyny ,że takvpowiem chyba jamy ze stali:-D

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
‹‹ 1654 1655 1656 1657 1658 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ