Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet moj G popatrz na mnie jak na wariata jak mu to przeczytalam ze jak mozna tak myslec :P

    emaj lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze wam wrzucić. Strasznie mnie bawi ten rysunek, zawsze;)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a736cedcb6f7.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Morwa, emaj, nick nieaktualny, kattalinna, WiedźmaMaKota, Cytrynka_, pepsunieczka, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:37

    marzusiax, kattalinna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    A powiedziała które to ta pochwa?

    Pewne bezdzietne małżeństwo postanowiło pojechać do USA, na konsultację do najlepszego specjalisty w tych sprawach. Mieli tylko jeden problem:
    żadne z nich nie znało angielskiego. Specjalista dał im jednak na migi znać, że się mają wziąć "do roboty" i to zaraz w gabinecie. Początkowo nieśmiało, ale po chwili rozkręcili się na dobre. Doktor przygląda się ze wszystkich stron i nagle woła "stop!" Idzie do biura i po chwili wraca z receptą. Po powrocie do kraju mąż poszedł do apteki i poprosił o "Trytheotherhol".
    - Co??? - zdziwiła się aptekarka.
    - Trytheotherhol, tak jest na recepcie - powiedział facet.
    - Niech no pan mi to pokaże - rzekła aptekarka.
    - Aaa...

    aEzWALO_700b.jpg

    1329189239250_705498.png

    edit
    ciri22 wrote:
    Nawet moj G popatrz na mnie jak na wariata jak mu to przeczytalam ze jak mozna tak myslec :P
    mój też :D
    powiedział trytheotherhole :D

    ciri zostawiłam Ci wołanie pod wykresikiem <3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 20:46

    emaj, nick nieaktualny, Morwa, nick nieaktualny, kattalinna, JoHanna, nick nieaktualny, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Emergency - jakiś wir/bakcyl rozkłada mi stelaża i to przed moim spotkaniem z Ridżem, ratunku! Tylko wtedy łapię coś od innych. Imbir? Czosnek? D3? Rosół? Czym jeszcze mogę go zreperować?
    Ja mam taką radę -> kto rano bzyka tego choroba nie tyka ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Co ty za książki czytasz ? :o
    Ferdydurke Gombrowicza :P

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArta a udostepnisz wykresik? :P

    Morwa ja to swojemu co rano powtarzam a ten uparcie ze umiera i nie ma sily (wtedy gadam z pytongiem bo czasem tylko z nim moge sie dogadac bo stelaz do niczego sie nie nadaje :P)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bo mnie Impra zainspirowała do wykresu dla przyjaciółek :D już wysłałam zapro :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa :D
    Tylko Wam seksy w głowie.
    A mnie się po tym naltreksonie wcale nie chce :(

    Ja pitole, budynek skrzypi, jakby stara huśtawka się bujała.
    Jest 18°C, jedyne 20° więcej niż wczoraj...
    Mam wrażenie, że zaraz odfruniemy.

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Musze wam wrzucić. Strasznie mnie bawi ten rysunek, zawsze;)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a736cedcb6f7.jpg
    To ja! ;)

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Tylko Wam seksy w głowie.


    No widzisz, własnie nic nie rozumiesz. Nie w głowę, a dopochwowo! ;D

    Morwa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Cytrynka_, marzusiax, kattalinna, pepsunieczka, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Co ty za książki czytasz ? :o
    Lektura szkolna. Gombrowicza. Tytul mi uciekl. Ale pamietam ze konczyla sie "koniec i bomba kto czytal ten traba".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce nic mowic ale moj kot ma lepsza impreze niz ja

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/beea0ee3c470.jpg

    Yousee, Cytrynka_, nick nieaktualny, emaj, zwei_kresken, kattalinna, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię rosół. Znaczy rosół dla mnie to taka zupa, która robi się sama. Wystarczy wszystko wrzucić do gara i zalać wodą. I niech pyrkocze jak to babcia mawia.
    Wrzuciłam 6 skrzydełek bez skóry (mialy być 4, ale pan miał w sklepie ostatnie 6 i już nie chciałam go z tymi dwoma zostawiać), marchewke, pietruszkę, selera nac i selera korzen aaa i ciut suszonej cebuli. Cos ktos jeszcze dodaje do smaku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robie rosół :) U mnie jeszcze jest por i cebula ale z ognia lekko opalona

    Morwa, Maczek, nick nieaktualny, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie chce nic mowic ale moj kot ma lepsza impreze niz ja

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/beea0ee3c470.jpg
    hehehe he he he chyba nie powiesz, że to Twój brzuch :D
    pokaż swój, póki jest <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie nie moj to akurat moj szczypior stelaz od pytonga :P

    Ja swoj pokazywalam w poniedzialek i mysle ze od tego czasu nic sie nie zmienilo i podejrzewam ze w kolejny poniedzialek tez znow go pokaze

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 15:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpieczona cebula do rosołu obowiązkowo :) w lecie Jak jest świeży lubczyk (czy tam maga jak niektórzy zwą) to też daje fajny smak.

    Zauważyłyście że wiedźmy albo o pytongowaniu albo o jedzeniu gadają ;)
    Zapiekanki z bagietka z Lidla obrzydzily mi pieczywo. Okropna była (bagietka)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam się nieco stresować tym czy znam się na anatomii- skoro przy tylu seksach byłam w cionrzy tylko dwa razy, to czy na pewno współżyję dopochwowo?
    To czym jest to, co biorę za szyjkę macicy? (O_o)

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
‹‹ 1680 1681 1682 1683 1684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ