Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala, no wreszcie! Gdzie Cię wcięło tyle czasu? Tak ludzi stresować... :P

    Ile ma Fasol? Bo na fotce się rozmazało i nie wiem, czy dobrze widzę, że niecały centymetr?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no poszlam jeszcze na zakupy :P:P

    fasol ma równo 2 cm, 8 t 3 d . serduszko bije 160 razy na minute i wszystko wygląda baardzo ładnie :)

    Blondik, nick nieaktualny, Maczek, Basik122, nick nieaktualny, lauda., Morwa, WiedźmaMaKota, Katarzyna87, kattalinna, JoHanna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala, jaki cudny widok :D
    A teraz cierpliwie do przodu.
    Za 30 tygodni wirtualnie na porodówkę będziemy z Tobą spieszyć ;)

    Blondik, nick nieaktualny, lauda. lubią tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala, super wieści. Takie napięcie nam zzafundowalas.
    Katarzyna, może to skaza białkowa? Suche plamy to typowe objawy.
    Z Madzia lepiej, swistow juz nie ma. No ale przez 6dni schudła 150 g. Wymeczylo ja chorobsko.

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostalam liste badan z krwii do zrobienia i w diagnostyce zaplacilabym 470 zł !!!! kurde.. myslicie ze jak pójde do rodzinnego to dostane skierowanie?

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala, próbuj,zawsze warto, choćby tylko część na NFZ zrobić.
    Tęsknię za polskimi labami z polskim cennikiem :(


    Do mojego organizmu nie dotarło, że Ridż już był.
    Mdli mnie, cycki bolą, brzuch jak skała, wzdęty i jeszcze bóle przedridżowe O.o
    No bez jaj...

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    dostalam liste badan z krwii do zrobienia i w diagnostyce zaplacilabym 470 zł !!!! kurde.. myslicie ze jak pójde do rodzinnego to dostane skierowanie?

    Ojej, to co tam masz do zbadania? Mi wyszlo na początek jakieś 200-250, nie pamiętam. Tyle że część badań miałam zrobionych "prekoncepcyjnie".

    W ŚLA mają pakiety, zerknij, może coś taniej wyjdzie. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że w moim pobliskim punkcie Diagnostyki mają trochę taniej, niż w SLA. Nie wiem, czy rodzinny da Ci skierowanie. Jakiś gin na NFZ powinien Ci dać, ale nie wiem, czy na wszystko, bo chyba sporo tego tam masz.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Ala, super wieści. Takie napięcie nam zzafundowalas.
    Katarzyna, może to skaza białkowa? Suche plamy to typowe objawy.
    Z Madzia lepiej, swistow juz nie ma. No ale przez 6dni schudła 150 g. Wymeczylo ja chorobsko.
    Ja to wolę nie wiedzieć ile Duduś stracił na wadze bo przez kilka dni to jadł po troszku z każdej piersi.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jest tego sporo a moja.. w sla pakiet ciązowy 230 zl i tylko dwoch rzeczy tam nie ma.. czyli duza róznica z diagnostyką

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    no jest tego sporo a moja.. w sla pakiet ciązowy 230 zl i tylko dwoch rzeczy tam nie ma.. czyli duza róznica z diagnostyką

    Te pakiety się bardziej opłacają. Ja akurat sporo rzeczy z tego pakietu miałam robione wcześniej, a część nie była mi potrzebna, więc nie skorzystałam. A ceny pojedynczych badań moja Diagnostyka miała tańsze. Może to też zależeć od punktu - różne są ceny w różnych punktach.

    Aczkolwiek cieszę się, że ten pakiet Ci podszedł. Jeśli nie uda Ci się załatwić skierowania, to przynajmniej zapłacisz połowę mniej :)

    nick nieaktualny, aleala lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam niezłe wspomnienia związane z jednym punktem Diagnostyki w Katowicach.
    Wchodzę, witam się, siadam na krześle do pobierania krwi (piguła cały czas tyłem do mnie). Podchodzi z igłą, podnosi głowę, a mnie uderza najpierw podbite oko z pięknym fioletowym limem, potem chuch alkoholowy, a na koniec głos człowieka przeziębionego na całego :O :D ;)

    Wiać czy nie wiać? Oto jest pytanie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 16:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala SUPER :D niech rosnie fasol juz nie moge sie doczekac az kolejne z was beda rodzic :D

    i prosze mi tu zachodzic w ciaze! Ja chce krechy dwie widziec :)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Mam niezłe wspomnienia związane z jednym punktem Diagnostyki w Katowicach.
    Wchodzę, witam się, siadam na krześle do pobierania krwi (piguła cały czas tyłem do mnie). Podchodzi z igłą, podnosi głowę, a mnie uderza najpierw podbite oko z pięknym fioletowym limem, potem chuch alkoholowy, a na koniec głos człowieka przeziębionego na całego :O :D ;)

    Wiać czy nie wiać? Oto jest pytanie :P


    WIAĆ! :D

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jakie rodzić, pierw trzeba zachodzić!!! Wiedźmyyyyy zaciążać!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale na porody kilku z was juz czekamy :)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie żadnych porodów, niech fasole siedzą grzecznie, gdzie mają siedzieć. Następna chyba jest Baronowa, ale jej też sporo jeszcze brakuje do terminu.

    Więc zamiast porodów [przydałby się wysyp dwukreskowych testów i pięknych bet ;)

    nick nieaktualny, aleala, Morwa, nick nieaktualny, Katarzyna87, kattalinna, Blondik, JoHanna lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci szybciutko :D

  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! nogi na sufit i chusteczki w psioche co by nic nie uciekło !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Dziewczyny! nogi na sufit i chusteczki w psioche co by nic nie uciekło !
    Najpierw trzeba mieć z Ridżem romans, a potem z Alexis imprezę :p kto przetrzymuje Ridża ?! Bo albo dziad wpada albo impra z Alexis będzie musiała jakimś cudem być wcześniej i to na odpowiednim jajniku , to wtedy mogę rodzić 6.12.2016r ! To będzie syn Mikołaj ,więc data jak znalazł, a jak będzie córcia to tez będzie zadowolona , bo będzie obchodzić święto z bratem ,którego kiedyś też stworzymy ;) choćby miało by być stadko dzieciaczków :D kiedyś ten worek się roztworzy, mówię wam :p a wtedy nikt nas nie powstrzyma :D

    lauda., Cytrynka_, Maczek, aleala, WiedźmaMaKota, Katarzyna87, kattalinna, JoHanna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupił mi mąż pralkę :D jest super ,zapomniałam się pochwalić. Robię już trzecie pranie :) może za 5 lat jak skończy się gwarancja to będę już taki super pralki co odrazu będą prasować, to wymieniam w ciemno ;) na chwilę obecną ta mi odpowiada :D

    nick nieaktualny, Blondik lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 1745 1746 1747 1748 1749 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ