Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Także zdrowieję, odrobaczam się, chudnę i dołączam do Super Drużyny wysikującej pozytywy za miesiąc ;)
    o tak! Dziedzic dla każdego! :D

    nick nieaktualny, Maczek, kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie Wesoła Ekipa z Wiedźmowego Topic'a :D

    kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten zika jest straszny:( bojam się go:((

    a wiecie że ja nigdy nie mam gorączki? tzn kiedyś miałam jak byłąm dzieckiem i miałam zapalenie płucek:D


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, strzeż się ;) Nie miałam i właśnie nadrabiam, hehe.
    Staram się jednak widzieć plusy... Antybiotyk skończę dopiero w niedzielę, także ten, chyba muszę odmówić wyjazdu do teściowej na święta. Co myślicie? ;)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, no, laski, proszę mi się tu nie straszyć! Nie ma jeszcze medycznego potwierdzenia, że mikrocefalia to od ziko. A huk wiadomo, co tam się podczas meczy w Brazylii działo przy takiej migracji luda :P Jak która się boi, to się repelentami pryskać, uważać, żeby pierwszy trymestr nie wypadł w sezonie na komary i nie bzykać się z przygodnymi bez gumy!

    nick nieaktualny, Maczek, pepsunieczka, Cytrynka_, Blondik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Olencja, strzeż się ;) Nie miałam i właśnie nadrabiam, hehe.
    Staram się jednak widzieć plusy... Antybiotyk skończę dopiero w niedzielę, także ten, chyba muszę odmówić wyjazdu do teściowej na święta. Co myślicie? ;)
    heh koniecznie!!przecież mogłabyś nieopatrznie ją zarazić:D zazdro, chyba sie wezmę i rozchorzam:D


    Vespa, że czym się pryskać?:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z racji tego, że to teściowa mi bakcyla sprzedała, to może jednak jechać i zwrócić prezencik?
    Eee, chyba wolę się delektować świętym spokojem ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, powiedz ze jej lepiej pasuje:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra zwal na nia. Powiedz ze tak o Ciebie dba ze teraz z lozka wyjsc nie możesz i święta spedzicie samotnie


    Edit. Od dziś mówcie na mnie odkurzacz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2016, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri jak siostra?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Impra zwal na nia. Powiedz ze tak o Ciebie dba ze teraz z lozka wyjsc nie możesz i święta spedzicie samotnie


    Edit. Od dziś mówcie na mnie odkurzacz.


    Niee, aż tak to nie, bo jeszcze ją ruszy troska i przyjedzie do nich!

    To raczej trzeba powiedzieć, że taki straszny bakcyl i nie chce się drogiej mamusi, tudziez innego kawałka familii zarazić ;)

    Czemu jesteś odkurzaczem?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, Wiedźmuszki. Miło było, ale niestety idę walczyć dalej. Znowu mam gorączkę.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Niee, aż tak to nie, bo jeszcze ją ruszy troska i przyjedzie do nich!

    To raczej trzeba powiedzieć, że taki straszny bakcyl i nie chce się drogiej mamusi, tudziez innego kawałka familii zarazić ;)

    Czemu jesteś odkurzaczem?

    Moze i racja. Trza z troska do tesciowej.

    Zjadlam dzis 3 jajka smazone, dwa paczki hiszpanskie (gniazdka po naszemu), 2 maxi kingi, mleczna kanapke, zupke chisnka, bulke z wedlina i musztarda, 2 rzadki czekolady z galaretka, 3 herbaty (bo sie chcialo cos zjesc ale probowalam przystopowac), oszukana kawe i banana. Normalnie jem tyle przez kilka dni..m

    nick nieaktualny, Blondik lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę miała ładne okna :D czekamy właśnie na znajomego, który zajmuje się roletami, żaluzjami i całą resztą. Będziemy robili plisy wszędzie :) aktualnie na cztery pomieszczenia, cztery różne "aranżacje" wołające o pomstę do nieba, łącznie z pustym oknem w kuchni i dziurami po karniszu nad nim. Wszystko się nam w końcu fajnie poskłada i mam nadzieję, że na weekend majowy będę patrzeć z przyjemnością na piękne ściany i okna :)

    nick nieaktualny, Vesper, ktosiowa lubią tę wiadomość

    age.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katt, pokaż jak to wygląda? bo ja nie mam jeszcze pomysłu naokna


    u5cvp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobne do rolet tylko można regulować od dołu i góry :)

    Coś takiego http://zaluzje.sklep.pl/galeria/zdjecia/2493/plisy%20na%20osiedlu%20lsonecznym%20-%20popup.jpg

    age.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz mam słońce w domu. Panowie od ociepleń sie w dwa tygodnie uwinęli i zdjęli rusztowania ;)

    nick nieaktualny, Vesper, Blondik, kattalinna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa czaje!! no ja wlasnie sie waham pomiędzy firanami z woalu a jakimś roletami:/ wg projektu ładnie wyglądają firany ale mąż się upiera przy roletach ktorych ja za bardzo nie lubię, chciałabym uprzytulnić domek:D


    u5cvp2.png
  • aleala Autorytet
    Postów: 3091 3524

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry Wiedźmuszki ;**

    Biore sie za nadrabianie Was po kilkudniowej nieobecnosci...

    Wyobrazcie sobie odcieli mnie od swiata...
    Telefon i internet mam od jednego dostawcy..oplata zawsze stala wiec mam ustawione zlecenie przelewu... Nie zauwqzylam ze wygaslo w zeszlym miesiacu, moj dostawca zamiast sie o zalegle platnosci upomniec odciol mnie od swiata ;/

    PCOS, hiperinsulinemia, insulinoopornosc, wada serca zabraniajaca przyjmowania hormonow...
    Los daje więcej niż śmiemy wymarzyć
    f2w3skjoz11z0g13.png
    Po 3 latach wreszcie mogę Cię utulić
    3i49p07wdwr2kg3x.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleala wrote:
    Bry Wiedźmuszki ;**

    Biore sie za nadrabianie Was po kilkudniowej nieobecnosci...

    Wyobrazcie sobie odcieli mnie od swiata...
    Telefon i internet mam od jednego dostawcy..oplata zawsze stala wiec mam ustawione zlecenie przelewu... Nie zauwqzylam ze wygaslo w zeszlym miesiacu, moj dostawca zamiast sie o zalegle platnosci upomniec odciol mnie od swiata ;/
    Zrobil niezgodnie z prawem. Z trgo co pamietam. Wiec mozesz sie teraz o zadosuczynienie upominac

‹‹ 1832 1833 1834 1835 1836 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ