X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w szpitalu bo mamy pod domem. Juz po pierwszej konsultacji i rtg. Czekamy na usg i druga konsultacje.

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja w dzien tylko kilka razy spalam...


    Kurde teraz mi Liwia spadla z lozka... Na podloge prosto (nie kamy dywanow). Tak tata ja pilnowal ktory przy niej siedział... ;/

    Basik Ty bylas z Dominikiem w szpitalu? Nie wiem czy jechac... Niby mam bardzo nisko lozko i szybkob sie uspokoila po przytuleniu....
    Ciri nie byłam bo obserwowałam go i nic mu się nie działo. Żadnych objawów wstrzasu mózgu nie zaobserwowałam. A od tam tej pory spadł z łóżka jeszcze 4 razy ale na poduszki i przewrócił się przy chodzeniu chyba z 100. Mam nadzieję ze Liwi podobnie jak Dominikowi nic nie będzie

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taka nadzieje. Mlodej tez nic nie jest. Ale ale stelaz od lozka mam metalowy i ta terakote. Jakby byl dywan to bym pewnie olala. A poniewaz mam szpital 5 minut od domu piechota to oblukalam rejony (najnowszy szpital dzieciecy z zewnatrz wyglada jak biurowiec)

    Przy chodzeniu to juz bym sie chyba tak nie przejela ;p

    Najgorsze ze u takich malych moze byc ciezko zaonserwowac onjawy wstrzasnienia mozgu. Wlasnie nawet pani doktor na konsultacji powiedziala ze czasem bezobjawowo moze przechodzic u takich malichow dlatego rtg o usg zlecila i jak whjdzie cos nie tak to tomografia komputerowa.

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Ciri, na pewno nic nie bedzie, ja bym tez pojechała sprawdzić. Teraz Madzia zalicza glebe za glebą i idzie dalej :)
    Basik, jaka pogoda nad morzem?
    Nawyciagałam ubrań, walizki itd....i mnie to przeraża hehe :)

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadek tez mi spadl kilka razy z łóżka. Z tego co zauważyłam to calkiem normalne;) ten rentgen bardziej pewnie niebezpieczny dla zdrowia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 10:30

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh to dobrze wiedziec :p

    Ale jacy tam pielegniarze i ratownicy <3

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    My w szpitalu bo mamy pod domem. Juz po pierwszej konsultacji i rtg. Czekamy na usg i druga konsultacje.
    Jak miałabyś się stresować, to lepiej sprawdzić :)

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wrote:
    Oj, Ciri, na pewno nic nie bedzie, ja bym tez pojechała sprawdzić. Teraz Madzia zalicza glebe za glebą i idzie dalej :)
    Basik, jaka pogoda nad morzem?
    Nawyciagałam ubrań, walizki itd....i mnie to przeraża hehe :)
    Dziś jest paskudnie i wczoraj też było brzydko ale od soboty mieliśmy super pogodę. Schodzi mi skóra z pleców od tej super pogody na początku jeszcze uda mnie bolą. Moją rada weź coś na komary bo rzrą okropnie.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impra wszystko jest na swoim miejscu. To ważne. Lutke aplikuj. I jak dziewczyny mówią staraj się kolowac więcej.
    A nie da rady urobic farmaceuty ze zgubilas tabletki i potrzebujesz więcej? Czy cos takiego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko na chwile obecna ok. Tydzien obserwacji. Zalecenie: odstawic wszystkie pokarmy ktore jakikolwiek brzuszkowy problem wywoluja i przez tydzien nie podawac nowych pokarmow. Zwiekszona sennosc i doleglowosci brzuszkowr (bez wymiotow) do ponownej konsultacji. Po tygodniu mozna zapomniec o incydencie ;)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem jak Maja fiknęła z łóżka spadła na poduszkę. Nawet nie płakała. Za drugim poszła jej krew z dziąsła, więc pojechałam na ip. Lekarka mówiła, żeby nie przesadzać. Dziecko jeśli chodzi spać o 12:00 i zbliża się pora drzemki powinno iść spać. Przynajmniej się odpręży i zapomni. Żadnych USG i rtg nie proponowala nawet.
    Wczoraj Majka "zahaczyła" głową o krzesło. Siniak na pół czoła, guz jakby pół piłeczki pingpongowej tam miała.
    Jak to mówi mój mąż "No, jebła. Po co drążyć" :p

    ciri22 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko bez siniakow to dziecko zamkniete pod kloszem ;p


    Ale na ratownikow sie zapatrzylam.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spanikowalam jak sobie przegryzl jezyk ;) ale dalam przeplukalam mu zimna woda i przestało lecieć;). A jak zlalam rękę to sie nie zorientowałam i dopiero na drugi dzien jechaliśmy do chirurga ;).

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chce byc mama ktora nie przesadza. Dzis nie spanikowalam bo malq szybko przestala plakac ale tez ze szkoly wiem ze dzieci sa z gumy ale czasem jednak warto sie poradzic. Tez zadzwonilam do mamy bo nie moglam sie zdecydowac czy sprawa wymaga konsultacji (bo G to w ogole wiecie chrupek go stresuje czu zabawa kawalkiem papieru toaletowego a grzmotniecie glowa z dwoch stron juz nie). Ale stwierdzilam ze wole pojsc niz potem przez kolejne dni zyc w stresie ze cos przeocze.

    Po dzisiejszych wynikach powiedziala pani doktor ze naprawde malo prawdopodobne zeby cokolwiek sie zadzialo noo ale warto miec na uwadze ze czasem tak sie zdarza.

    Moj byly jak mial przewrotke na quadzie to niby nic aie nie zadzialo. Zadnych objawow typowych dla wstrzasnienia mozgu... Po 3 dniach stqierdzil ze przejdzie sie do szpitala bo cos slabiej widzi... Okazalo sie ze plyn mu siepod pokrywa czaszki. Moze dlatego jestem uczulona troszke bardziej.... Dziecko takie mi nie powie ze cos sie zadzialo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole pijemy dzis! Ojejku obchodzisz imieniny? Bo ja tak !

    104.png

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 29 lipca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też chyba się przejadę na ip. juz drgi raz mialam jakiś dziwny ból...na wysokości serca/ żołądka? po lewej stronie...nagle potwornie zaboli, kłuje, aż mnie zgina w pół, mroczki przed oczami a po chwili nic... trwa to jakąs minutę i boli tak dziwnie... aż stelaż się dziś wystraszył...dobrze, że nie miałam Madzi na rękach

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A tak w ogole pijemy dzis! Ojejku obchodzisz imieniny? Bo ja tak !
    ja wpaździerniku, ale w sumie moge i dziś :D zrobię sobie dziś dziedzica z okazji imienin :) i wino też wytrąbię :)

    Impresja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiedzialam ze w pazdzierniku tez jest ;p

    Blondik to jedz ale znajac zycir podlacza Cie pod ekg i nic nie wyjdzie jesli takiego skurczy nie bedziesz miala. Raczej radze Ci isc do internisty i poprosic skierowanie do kardiologa i niech Cie na caly dzien podlacza pod ekg.

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 29 lipca 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik, a woreczek żółciowy masz ok?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 29 lipca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ale jak miał temperaturę 40 stopni to bylam posrana. Nie da się wyluzować.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 2264 2265 2266 2267 2268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ