X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt nie ma sensu sikanca robic. Mam wszystkie objawy przed Ridzowe. Od bolu cycek po robaczka wpierdalaczka. Caly dzien cos zrem. Jak odkurzacz.

    Wiedzma ❤

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dziś gwarno... Ohohoho...


    Przemielilam recznie cieciorke na falafelki (suchej bylo 800g mokrej prawie dwa razy). Zrobilam sałatkę z ogórków z curry do słoików. Teraz się wekuja w piekarniku. Jak je wylacze to tide lulu bo padam na pysk. A jutro do kosciola sie wybieram

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) jak dobrze jest spać we własnym łóżku, z własnym kotem na brzuchu, nawet jeśli koło 4 robi pobudkę ;) stęskniłam się za tym moim zwierzakiem i bałam się, że nie przyjdzie od razu, a tu niespodzianka <3


    Jutro do pracy... W czasie urlopu miało się rozstrzygnąć gdzie ostatecznie mam pracować. No i oczywiście nic nie wiem. W związku z tym wpadłam na genialny pomysł żeby oddać jutro krew :) tylko teraz mam wątpliwości, bo u nas w Polsce można oddawać 3 dni po Ridżu. Czyli teoretycznie lipa. Ale skoro u mnie był jeden dzień lekkiego krwawienia, a potem plemienia po kilka kropel to chyba taka wersja nie miała za dużego wpływu na moją hemoglobinę?

    A tak swoją drogą, trochę mnie niepokoi ten cień Ridża... Czy to jednak menopauza? Od kilku cykli coraz słabiej ale teraz to już rekord. Tylko regularnie, więc niby nie jest źle...

    Milej niedzieli dla wszystkich :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwyzej Ci wyjda zle badania. Ja nawet w czasie ridza oddawalam bo mialam super wyniki. Tego samego dniw moja mama byla po nim 7 dni i wyszle jej zle wyniki i kazali za tydzien lub dwa przyjsc. Nastepnym razem bylo to samo. Ja podczas ridza oddawalam (juz powiedzmu na koncowce bylam) mama tydzien po. Jej odroczyli na tydzien a ja normalnie oddalam ;)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami oszukiwalam na formularzu. I przesuwalam Ridza. Zeby wlasnie moc oddac krew.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ciri, takiego potwierdzenia potrzebowałam :D tylko będę musiała trochę z datami w formularzu chyba pokombinować, bo przecież jak spojrzy to od razu odeśle.

    Ed: Cyt, nie lubię za oszustwo, lubię za krwiodawstwo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 10:58

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wpisz date poprzedniego ;) w koncu przeciez mozesz miec dlugie cykle i mozesz byc przed Ridzem ;)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo kombinowania ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez już wracam do domu i moich kocic <3. Tęsknie za nimi okrutnie. Jutro do pracy... Patrząc na zdjęcia to niezła cionsze spożywcza sobie wyhodowałam, aż boje sie zważyć. Dużo zdjeć bedzie do wyrzucenia.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, ja się zważyłam... Niby dwa kilo to nie dużo, ale jak dodać do nich te, które wyhodowałam przed urlopem to już robi się dramat :/

    Wygłaskaj kocice od ciotki :)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie mowcie. Popadlam wczoraj w niezla depreche. Bylam u znajomej ktora przed ciaza byla grubsza ode mnie teraz po porodzie jest o wiele szczuplejsza ode mnie... A wazymy tyle samo... Mnie sie proporcje zmienily i wygladan po prostu grubo... A mimo tego ze jem malo i duzo chodze (jak wychodze z domu o 11 tak spaceruje do 16-17) niezmiennie na wadze 73-74kg

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam do diety Ig i zaczynam ćwiczenia. Karta multisport już dwa tygodnie czeka na użycie

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri moze zle proporcje diety czy cos. Bo jedzac za malo mozemy zaczac tyc zamiast chudnac. Bo cialo sie przestawi na tryb magazynowania.

  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:09

    Baronowa_83, ciri22, Cytrynka_, myshka84, ktosiowa, Basik122, kattalinna, marzusiax, Blondik, emaj lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Ktosiowa, ja się zważyłam... Niby dwa kilo to nie dużo, ale jak dodać do nich te, które wyhodowałam przed urlopem to już robi się dramat :/

    Wygłaskaj kocice od ciotki :)
    Wyściskać z radością!!! Już nie mogę sie doczekać :)!

    kattalinna lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrr WIedzmy czy ktoras z was ogarnia urzad skarbowy, korekty vat-zd? mam problem wujek google nie potrafi mi odpowiedziec na pytanie...

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z Ridżem. Ale to ostatni w najbliższym roku. We wrześniu muszę zajść!

    ojejku, ciri22, kattalinna, WiedźmaMaKota, marzusiax, Impresja, Blondik lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, to jest bardzo dobry plan :) a ja mam postanowienie, że zacznę sikać na patole nie czekając do terminu Ridża ;) mój ostatni wykres dał mi do myślenia...

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kope falafelkow. Zapraszam.

    kattalinna, Blondik lubią tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś próbowałam, ale mnie nie zachwyciły. podziel się przepisem jak masz dobry spróbuję w domu

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
‹‹ 2306 2307 2308 2309 2310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ