Zaczynasz starania o dziecko?

Sprawdź witaminy nr 1 w Europie dla kobiet
- od planowania ciąży do karmienia piersią.*
*Na podstawie wewnętrznej analizy firmy Procter & Gamble z wykorzystaniem danych z następującego źródła: IQVIA Global OTC Insights: OTC3 04A4 M/Vit+Miner Perinatal + 04B4 M/Vit W/O Miner Perinatal; Europa (23 kraje). Wielkość sprzedaży ilościowej według marki dla MAT z czerwca 2025 r., odzwierciedlająca szacunki rzeczywistej aktywności. Prawa autorskie IQVIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum › Starając się - ogólne › 🍁 Wrzesień już mamy, więc plan jest gotowy — majowy bobasek — cel wyjątkowy! 🎯👶
Odpowiedz

🍁 Wrzesień już mamy, więc plan jest gotowy — majowy bobasek — cel wyjątkowy! 🎯👶

Oceń ten wątek:
  • Bluesky Autorytet
    Postów: 328 516

    Wysłany: 6 września, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa.. Bo to się tak da po prostu "odpuścić " .. My na szczęście jakoś za wiele takich tekstów nie słyszeliśmy pierwszym razem. A teraz większość pewnie się przygląda czy przypadkiem nie przytyłam, ale nikt nie pyta , no poza sąsiadkami 60+ że tak nam się syn udał, że czas na rodzeństwo.
    Zakładałam sobie, że postaram się nie nakręcać tym razem (bo przy staraniu o pierwsze od pierwszego cyklu doszukiwałam się objawów), że testować będę co najmniej dzień po planowanej @ itd, no i świetnie mi szło dopóki.. nie myślałam, że @ za rogiem jakoś wcześniej w tym cyklu, ale.. do tej pory się nie rozkręciła. I zaczyna się rozkminianie 🫣

    age.png
  • Glorietka Ekspertka
    Postów: 198 650

    Wysłany: 6 września, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie - załączam dwie piękne kreseczki 🩷
    Z wczoraj wieczorem:

    https://ibb.co/4Z562PPC

    Oraz dzisiaj rano:

    https://ibb.co/dJkL4WG7

    Zostań kropeczko 🩷

    Bluesky, natix, aaandzia, xSmerfetkax, Tofuszka, Nikaaa_, Monia•, Kompotlinka, Lucy_26, alexxamommytobe, Foggy, Gilgotka, Gosiaczkova, Czekająca7, Maalwii, GórskaDziewczyna, Elgenda, Tajlandia22, Sara10, Marcycha, Szept_Flory, Izaiza, Lisia00, Hope9411, Dawdler34, Aureola94, mommytobe, Marinella, Amelia96, mistyreal, Gosik0205, Liamka09, KarkoPa lubią tę wiadomość

    💁🏽‍♀️26 🙋🏽26
    Starania od 09.2025
    11.2025 ⏸️
    12.2025 poronienie 8+1 💔👼🏻

    05.09.2026 ⏸️ 10dpo 🩷
    07.09.2026 12dpo beta 25,3 prog 13,73
    09.09.2026 14dpo beta 63,4 prog 17,18
    15.09.2026 20dpo beta 508,8
    18.09.2026 23dpo beta 1098,7
    18.09.2026 pęcherzyk ciążowy 0,57cm
    28.09.2026 pierwsza wizyta - CRL 4,9 mm i pięknie bijące serduszko ❤️
    12.10.2026 kolejna wizyta 🧸

    Przed ⏸️ TEN Fertil ONA, DHA, żel Conceive+ na zmianę z FertilSafe+
    Prenatal Uno 🩷

    preg.png
  • aaandzia Autorytet
    Postów: 873 1478

    Wysłany: 6 września, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glorietka wrote:
    Oficjalnie - załączam dwie piękne kreseczki 🩷
    Z wczoraj wieczorem:

    https://ibb.co/4Z562PPC

    Oraz dzisiaj rano:

    https://ibb.co/dJkL4WG7

    Zostań kropeczko 🩷

    Piękna kreska , gratulacje ♥️♥️♥️

    Glorietka lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    06.2017 synek

    starania od 06.2026
    09.2025 cb 💔
    08.2026 cb💔
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1632 1857

    Wysłany: 6 września, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Glorietka 🌸

    Glorietka lubi tę wiadomość

    age.png

    preg.png
  • Tofuszka Autorytet
    Postów: 654 1411

    Wysłany: 6 września, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję ponownie biel. Odstawiam proga, więc możesz mi Marcyś wpisać małpę

    💁🏻‍♀'97, 💁🏼‍♂'95
    🖤Niedoczynność tarczycy, nadwaga, niedomoga lutealna, nieregularne cykle (26-38 dni), policystyczny obraz jajników (LH do FSH 1,26), HOMA-IR 2,68 - ❓insulinooporność❓
    🖤Starania od 02.2025r.
    🌿Drożność 07/2026 ✅
    💊Leki: letrox, estrofem mite, duphaston
    💊Suple: NAC, D3+K2, CoQ10, foliany, B12, Ovosicare fertility, żelazo, wit C, berberyna, omega 3
    ⚖️ Waga (od 06/26): -4kg
  • Kompotlinka Autorytet
    Postów: 1118 2003

    Wysłany: 6 września, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glorietka wrote:
    Oficjalnie - załączam dwie piękne kreseczki 🩷
    Z wczoraj wieczorem:

    https://ibb.co/4Z562PPC

    Oraz dzisiaj rano:

    https://ibb.co/dJkL4WG7

    Zostań kropeczko 🩷
    Super! 🤩 Kciuki za Kropka! 🤞🤞

    Glorietka lubi tę wiadomość

    👩'91 👦'90 & 🐕 🐕
    10.25 start starań

    👩
    08.25 histeroskopia (polipy)
    07.26 krew ✅️, USG- ponownie polip ❌️
    08.26 histerolaparoskopia- polip ✂️, poza tym wszystko ✅️

    👦
    08.26 OAT ❌️, USG- mały ŻPN
    10.26 krew, mocz, hormony ✅️
  • Kompotlinka Autorytet
    Postów: 1118 2003

    Wysłany: 6 września, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tofuszka wrote:
    Melduję ponownie biel. Odstawiam proga, więc możesz mi Marcyś wpisać małpę
    Przykro mi. 🫂🫂

    👩'91 👦'90 & 🐕 🐕
    10.25 start starań

    👩
    08.25 histeroskopia (polipy)
    07.26 krew ✅️, USG- ponownie polip ❌️
    08.26 histerolaparoskopia- polip ✂️, poza tym wszystko ✅️

    👦
    08.26 OAT ❌️, USG- mały ŻPN
    10.26 krew, mocz, hormony ✅️
  • Bluesky Autorytet
    Postów: 328 516

    Wysłany: 6 września, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update - jest okres 😂🫣

    age.png
  • Glorietka Ekspertka
    Postów: 198 650

    Wysłany: 6 września, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę za biele i @ 🫂

    💁🏽‍♀️26 🙋🏽26
    Starania od 09.2025
    11.2025 ⏸️
    12.2025 poronienie 8+1 💔👼🏻

    05.09.2026 ⏸️ 10dpo 🩷
    07.09.2026 12dpo beta 25,3 prog 13,73
    09.09.2026 14dpo beta 63,4 prog 17,18
    15.09.2026 20dpo beta 508,8
    18.09.2026 23dpo beta 1098,7
    18.09.2026 pęcherzyk ciążowy 0,57cm
    28.09.2026 pierwsza wizyta - CRL 4,9 mm i pięknie bijące serduszko ❤️
    12.10.2026 kolejna wizyta 🧸

    Przed ⏸️ TEN Fertil ONA, DHA, żel Conceive+ na zmianę z FertilSafe+
    Prenatal Uno 🩷

    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1199 1482

    Wysłany: 6 września, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten cykl jest skreślony, biorę antybiotyk, tabletki na gardło i płukanki i jeszcze mam migrenę jak zwykle i bez tabletek na ból głowy padnę … szkoda mi bo jestem umówiona na monitoring w środę ☹️

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • J.ss Autorytet
    Postów: 753 1069

    Wysłany: 6 września, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam za biele! ☹️🫶🏻

    Glorietka, gratulacje!!

    Górska, jak się czujesz? Powtarzasz jutro betę?

    Go girl, pięknie zaczęłyście ten wrzesień!!! 🫶🏻

    GórskaDziewczyna, Glorietka lubią tę wiadomość

    09/25 -początek starań
    Czynnik męski ❌
    💊 Ovarin, tenfertilON
    Nieudane leczenie Clo, parametry ⬇️
    22.08 ⏸️😳
    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 825 951

    Wysłany: 6 września, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje II ;) niech kreski ciemnieją.

    Ja nie wiem kiedy będzie owulacja i sobie tak trwam.

    Glorietka lubi tę wiadomość

  • Gilgotka Autorytet
    Postów: 326 524

    Wysłany: 6 września, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tofuszka wrote:
    Melduję ponownie biel. Odstawiam proga, więc możesz mi Marcyś wpisać małpę
    Tule za biel
    Tofuszka widzę w stopce że bierzesz estrofem mam pytanko czy po owulacji również bierzesz?

  • Foggy Ekspertka
    Postów: 154 245

    Wysłany: 6 września, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnił mi się dziś pozytywny test który był jakiś lekko zalany i myślałam że szybko muszę wam pokazać! 👀 A obudziłam się z pełnym pęcherzem o 5 na pilne siku 😂
    6dpo i brajanek będzie się nakręcał
    🫂za biele i małpiszony

    GórskaDziewczyna, Marcycha, mistyreal lubią tę wiadomość

    🎀94 +👔91

    starania od 2.26
    02.26 biochem 💔
    03.26 biochem 💔

    AMH 2,5, Pai 1 homo, Hashimoto
    Euthyrox 50, Duphaston
  • Czekająca7 Przyjaciółka
    Postów: 90 82

    Wysłany: 6 września, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcycha wrote:
    👑 Czekająca, chyba bym andrologowi pokazała palca 🖕To ja tu na forum czytałam o super poprawach, a ten kurna lekarz z doświadczeniem gada ludziom takie rzeczy... Chyba, że z niego taki lekarz jak z 🐐 dupy 📯, że nie potrafi leczyć swoich pacjentów, albo nie bierze poprawki na to, że przychodzą do niego ludzie, którym faktycznie się nie poprawia, a ci którym się poprawia po prostu już do niego nie przychodzą, bo nie ma potrzeby 😐 Nie wierzcie mu w tym aspekcie i róbcie swoje. Wyniki Twojego męża to nie azoospermia żeby odbierać nadzieję.

    Wpisane💚 A jak się czujesz?

    Dziękuję :) Robimy swoje i liczymy, że z poprawą czy bez może się uda uzyskać 2 kreseczki na dłużej. No myślę, że lekarz mógłby być bardziej optymistyczny, w końcu to jego zawód, aby wskazać odpowiednie leczenie. Też niestety muszę przyznać, że brakuje nam pola do optymalizacji bo mój mąż nie pije praktycznie alko, nie pali, dieta mogłaby być lepsza, ale też mamy ograniczenia w poprawie ze względu na wybiórczość pokarmową. Ale... jestem pozytywnej myśli :) Daje nam jeszcze z 2 cs z testami owu i jak się nie uda będziemy myśleć nad jakimś wspomaganiem, może IUI o ile nasienie pozwoli.

    @BuBu90 - dziękuję za polecenie badań! O tym nam nikt nie mówił, a rzeczywiście warto sprawdzić.

    ⌛ 6 cs

    2 cs 01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    1 cs 04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)

    👩🏻 AMH: 3
    ❌ MTHFR hetero | PAI homo | APS: P/c antykardiolipinowe IgG podwyższone
    ✅ Kariotyp
    ✅ TSH: 1,87 | homocysteina: 5 | celiakia wykluczona | wymazy Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma, HPV - OK | trombofilia wykluczona

    👦🏻:
    ❌ Morfologia: 1% | DFI: 22% | Pływaków: 4,86 mln | Koncentracja: 4,05 /ml | Objętość: 1,2 ml | Ruch postępowy 30%
    ✅ Kariotyp
    ✅ Hormony i posiew
  • Czekająca7 Przyjaciółka
    Postów: 90 82

    Wysłany: 6 września, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glorietka wrote:
    Oficjalnie - załączam dwie piękne kreseczki 🩷
    Z wczoraj wieczorem:

    https://ibb.co/4Z562PPC

    Oraz dzisiaj rano:

    https://ibb.co/dJkL4WG7

    Zostań kropeczko 🩷


    Ale ciemnieje <3 Przepiękna kreseczka!

    Glorietka lubi tę wiadomość

    ⌛ 6 cs

    2 cs 01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    1 cs 04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)

    👩🏻 AMH: 3
    ❌ MTHFR hetero | PAI homo | APS: P/c antykardiolipinowe IgG podwyższone
    ✅ Kariotyp
    ✅ TSH: 1,87 | homocysteina: 5 | celiakia wykluczona | wymazy Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma, HPV - OK | trombofilia wykluczona

    👦🏻:
    ❌ Morfologia: 1% | DFI: 22% | Pływaków: 4,86 mln | Koncentracja: 4,05 /ml | Objętość: 1,2 ml | Ruch postępowy 30%
    ✅ Kariotyp
    ✅ Hormony i posiew
  • Czekająca7 Przyjaciółka
    Postów: 90 82

    Wysłany: 6 września, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia• wrote:
    U mnie ten cykl jest skreślony, biorę antybiotyk, tabletki na gardło i płukanki i jeszcze mam migrenę jak zwykle i bez tabletek na ból głowy padnę … szkoda mi bo jestem umówiona na monitoring w środę ☹️

    Przytulam 🫂 nie wiem, który to dzień u Ciebie, ale podczas choroby organizm "lubi" przesunąć owu.

    Monia• lubi tę wiadomość

    ⌛ 6 cs

    2 cs 01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    1 cs 04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)

    👩🏻 AMH: 3
    ❌ MTHFR hetero | PAI homo | APS: P/c antykardiolipinowe IgG podwyższone
    ✅ Kariotyp
    ✅ TSH: 1,87 | homocysteina: 5 | celiakia wykluczona | wymazy Chlamydia, Mycoplasma, Ureaplasma, HPV - OK | trombofilia wykluczona

    👦🏻:
    ❌ Morfologia: 1% | DFI: 22% | Pływaków: 4,86 mln | Koncentracja: 4,05 /ml | Objętość: 1,2 ml | Ruch postępowy 30%
    ✅ Kariotyp
    ✅ Hormony i posiew
  • GórskaDziewczyna Autorytet
    Postów: 275 538

    Wysłany: 6 września, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌸 Glorietka, piękna kreseczka, już zdecydowanie nie jest to cień cienia 😄
    🌸Tofuszka, Przytulam 🫂
    🌸J.ss a dobrze się czuję, w sumie brak objawów, może trochę nos mam zapchany. Tak, pojadę jutro na betę ;)

    J.ss, Kompotlinka, Lisia00, Glorietka lubią tę wiadomość

    09/25 biochem 💔
    01/26 poronienie 13 tc 💔

    03/09/26 ⏸️
    beta 230 — 525— 9906
    24/09/26 0,68 cm z ❤️

    preg.png
  • Elgenda Autorytet
    Postów: 446 897

    Wysłany: 6 września, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziaa super, że już koniec @ 💕 ja nigdy nie grałam w padla, daj znać czy Ci się podobało 🤗

    Glorietka wow! Gratulacje 😍

    Gilgotka, cieszę się, że w końcu możesz zacząć kolejny cykl 🫶

    Tofuszka 🫂

    Glorietka lubi tę wiadomość

    33👱‍♀️ 34👨‍🦱 + 🐶

    Początek starań: maj 2026

    Zdiagnozowane: PCOS androgenowe + niedoczynność tarczycy + IO, hiperprolaktynemia czynnościowa, hipercholesterolemia

    Leki: Letrox 125, Dostinex 0.25 mg 1x tyg, Ezen 10

    Wcześniej dodatkowo: Yasmin + Spironol 50

    72 kg, 168 cm wzrostu

    Czynnik męski w normie ✅️
  • Tofuszka Autorytet
    Postów: 654 1411

    Wysłany: 6 września, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilgotka wrote:
    Tule za biel
    Tofuszka widzę w stopce że bierzesz estrofem mam pytanko czy po owulacji również bierzesz?
    obecnie nie. Początkowo ginekolog przepisała mi na cały cykl, ale jak byłam na hsg (u innego gina) to podpytałam o to i stwierdził, że realnie nie ma większego sensu brać estradiol w drugiej fazie cyklu, więc teraz biorę tylko do owulacji. Zawsze trochę się oszczędzi dzięki temu. Biorę go bo miałam cienkie endometrium

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września, 11:13

    💁🏻‍♀'97, 💁🏼‍♂'95
    🖤Niedoczynność tarczycy, nadwaga, niedomoga lutealna, nieregularne cykle (26-38 dni), policystyczny obraz jajników (LH do FSH 1,26), HOMA-IR 2,68 - ❓insulinooporność❓
    🖤Starania od 02.2025r.
    🌿Drożność 07/2026 ✅
    💊Leki: letrox, estrofem mite, duphaston
    💊Suple: NAC, D3+K2, CoQ10, foliany, B12, Ovosicare fertility, żelazo, wit C, berberyna, omega 3
    ⚖️ Waga (od 06/26): -4kg
‹‹ ‹ 24 25 26 27 28 › ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ