X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 20 września 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha gratulacje :) beta już na pewno wyjdzie :) Pilik ja jak zrobiłam pierwszy test (12 dpo, test pink 10)to też myślałam, że to w mojej głowie. Moja koleżanka jak jej pokazałam to też kreciła głowa, że chyba nie bardzo. Dzięki Wam tutaj, że dałyście mi nadzieję poszłam na bete. I teraz czekam na jutrzejsze pierwsze usg :)

    ScarlettKate, Tynka 89, Ellka, Rene, Sela lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 20 września 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dwóch kresek!
    Ja też jestem 10 dpo, zatestowałam iiii... test nieważny. Nie pojawiła się nawet kreska kontrolna, zła jestem jak nie wiem, bo wolałabym wiedzieć, niż dalej żyć w nieświadomości. Bobotest zawsze jest tak zachwalany a u mnie nawet nie zadziałał :D

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas moglbyc stosunek "ten" dopiero dzień po owu czyli dzisiaj mija 11 dni. I tak 12dpo. A już się nakręciłam że jeżeli ciaza to biochemiczna więc odpuszczam totalnie, piątek dla formalności i czekam na @ ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola też robiłam pink testy ale 25...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 20 września 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Gratuluję dwóch kresek!
    Ja też jestem 10 dpo, zatestowałam iiii... test nieważny. Nie pojawiła się nawet kreska kontrolna, zła jestem jak nie wiem, bo wolałabym wiedzieć, niż dalej żyć w nieświadomości. Bobotest zawsze jest tak zachwalany a u mnie nawet nie zadziałał :D

    Ja właśnie użyłam bobo test bo zachwalany. Moze to jakas wadliwa partia była? Dziwne ... ale czytałam, że takie rzeczy się zdarzają. Kitkat powtorz test jutro rano. Z tego co kojarzę to " na jednym wózku jechałyśmy" i tak samo miałysmy testować :) Trzymam kciuki za II kreski.

    Kitkat lubi tę wiadomość

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 20 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik ja myślę, że do zapłodnienia mogło dojść później. Przy drugiej ciązy zobaczyłam bladą kreskę na teście 2 dni po terminie @. Dzisiaj do terminu mam @ 2-3 dni i wyszła taka sama kreska. W drugiej ciązy w życiu w 28 dc nie zobaczyłabym dwóch kresek. Będzie dobrze!

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 20 września 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, mam nadzieję, że nadal będziemy na jednym wózku jechać, że do Ciebie (ba, już do "Was"!) dołączę :)

    Ha, Ellka lubią tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 20 września 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anagallis wrote:
    Mi88 - nie martw się na zapas - kwas foliowy jest potrzebny w momencie kształtowania się cewy nerwowej, a to powstaje i zamyka się dopiero w 2-4 tygodniu po zapłodnieniu. Jesteś jeszcze przed tym momentem - weź na początek dopóki nie wykluczysz/potwierdzisz ciąży wyższą dawkę - na pewno Ci nie zaszkodzi.
    Anagallis, dziękuję! Dokładnie czegoś takiego mi było trzeba - jakiegoś logicznego argumentu, którego mogę się trzymać :)
    Pilik, cień cienia 12dpo jest ok, przecież jeszcze dwa dni temu było biało :) Będzie dobrze!
    Ha, gratulacje!!

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 20 września 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha gratuluję i trzymam kciuki za betę :-) u mnie zaczęły się już bóle malpkowe wiec jutro już powinnam zacząć nowy cykl :-)
    Ja przeskakuje na październik ale życzę powodzenia testujacym jeszcze we wrześniu :-) oby końcówka miesiąca dala same II :-)

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 20 września 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HA Gratulacje !!!! Ja miałam blada kreske ze tylko ja widziałam a beta była wtedy 52 :) Wiec na bank beta wyjdzie :D

    Mailinka miała tez z rana testować :) I Jak ??

    Pliki czekay czekamy :D
    No i ziewczyny zarażajcie nas!!!! :*:*:*:*

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 20 września 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha gratulacje! Trzymam kciuki za bete ale jestem pewna że wynik będzie bardzo dobry! :)
    Pilik, powtórz test i wklej nam tutaj zdjęcie dwóch pięknych kreseczek ;)
    Kitkat może i dobrze wyszło że test popsuty, jutro wynik będzie wiarygodniejszy!

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 20 września 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Miesiąc spisalam na straty bo przytulanko ostatnie było 5 dni przed owulacja. Dziś jest 11 dpo i w sumie nie wiem po co zrobiłam test. Doszłam do wniosku ze kupiłam go na początku miesiąca żeby zatestowac nim we wrześniu a nie w październiku. Na nic nie liczyłam, bo albo musiałoby być to niepokalane poczęcie albo super silne plemniki żeby wytrzymały aż 5 dni. Ewentualnie owulka szybciej niż wykazały testy i inne objawy. No ale przechodząc do setna mam wrażenie że widzę cień cienia. Zrobiłam jeszcze drugi test i tez cień cienia. Nie wiem czy mi już odbija czy mam omamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 11:31

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 20 września 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tani wrzuć fotke

  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 20 września 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nic nie da. Próbuje zrobić zdjęcie ale mam tak kiepski aparat ze nic nie widać. Nawet kontrolna jest słabo widoczna

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 20 września 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zrobię jeszcze test z porannego moczu, bo ten był popołudniowy. Rozsądek podpowiada mi, że to niemożliwe jednak gdzieś w głębi jest iskierka nadziei

    pilik lubi tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 września 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik jest nadzieja!!! ja wierzę w Nas wszystkie i trzymam za nas kciuki&&&&&
    HA gratulacje!!!!!!!!!

    Tini!!! może jednak? po cichu gratuluję :)

    NO w końcu rozkręca się WRZESIEŃ!!! ja co prawda już w październiku i ostro serduszkujemy ale za Was wrześniówki trzymam kciuki!!! i leczę, że część z Was dołączy na BBF do majówek a z resztą spotkam się na czerwcóweczkach 2018 :)

    Akceptacja!
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 20 września 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak dodać zdjęcie?

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jedyne co się rozkręca to PMS. Piersi też wydają się już wątleć więc odcinam się od tego i czekam na @. Nie ma sensu dalsze nakręcanie, nie wierzę już ;)...
    Tini zawsze coś się mogło przesunąć ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 20 września 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak do jutra wytrzymam. Szkoda, ze u nas nie ma gdzie na krew iść :( Dziwi mnie tylko, że nie mam żadnych objawów innych niż na @. Też staram się nie nakręcać ale te dwa bladziochy dają nadzieję :)

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 20 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini wrote:
    a jak dodać zdjęcie?
    ja wchodzę na http://pl.tinypic.com/ w miejscu plik wybierasz zdjecie któe chcesz załączyć i daje prześlij teraz wpisuje słowo które komputer podaje i daje wyślij i kopiuje drugi link i wklejam na forum ( Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych )

    Akceptacja!
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ