X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 14 lutego 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szkodzi 😀sama się zakręcam i czasami mylę wiadomości hihi. No rozszerzanie diety nawet całkiem dobrze. Idziemy metodą tradycyjna ze względu na przypadki krztuszenia się. Ignacy jest strasznym obzarciuchem pomimo tego jest szczupłym chłopcem. Jego pierwsze słowo (powiedzmy) to:am,am,am. Zjada wszystko co mu podamy + podjada z naszych talerzy 😀
    Czekam z Wami dziewczyny na szczęśliwe rozwiązania i maluszki 😊 przeżywam to tak mocno jak i swoją ciążę.

    Lili❤️, Trzcina lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2172

    Wysłany: 14 lutego 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się wtrącę, skoro tak wywołujecie 🙂

    U Nas wszystko dobrze. Czas straszliwie szybko leci. Teraz mamy 5 tygodniową przerwę w wizytach, ale na kolejnej będziemy już 17+6, wiec po cichu liczymy, że poznamy płeć. Tym bardziej, że będzie to przeddzień urodzin mojego Męża, miałby piękny prezent, gdyby się udało 🥰 Czujemy się dobrze, a pierwsze prenatalne i pappa wyszły w normach. Chwała Bogu za ten wielki cud pod moim sercem 🙏🏻 Nadal nie możemy uwierzyć, że przedłużające się starania zaowocowały w taki piękny sposób, Bóg jest taki dobry ❤️

    Życzę Wam wszystkiego dobrego w Waszych ciążach 😊

    edka85, Lili❤️, Kasiastaraczka, Izi lubią tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 14 lutego 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mam sporo rzeczy po starszakach, ale tradycyjnie i tak dostanie wyprawkę. Żeby nie była pokrzywdzona w stosunku do pozostałych :) Otrzyma nowe gniazdko niemowlęce, kocyk i ubranka. Będzie też nowe nosidełko.

    Wiara Nadzieja Miłość, w 17-18 tc u wszystkich moich dzieci było już widać płeć. I to bez pomyłki. Tak więc skoro u mnie teraz lekarz w 18tc powiedział, że to dziewczynka, to na 99,999% tak zostanie :) Myślę zatem, że i tak poznasz płeć ;)

    Wiara Nadzieja Miłość, Lili❤️, Izi lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 14 lutego 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara, nadzieja, miłość ja też w 17tc poznałam płeć. I nic się w tym temacie nie zmieniło🙂 cieszcie się z każdej chwili bo ten czas szybko zasuwa....

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 17 lutego 2023, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po połówkowych. Na 100% będzie dziewczynka ;) Poza tym wszystko dobrze.

    Wiara Nadzieja Miłość, JJ., Kasiastaraczka, Trzcina, Lili❤️ lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 17 lutego 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jestem po połówkowych. Na 100% będzie dziewczynka ;) Poza tym wszystko dobrze.

    Świetnie! Cudownie ! Niech rośnie mała dziewczynka 🙂

    edka85 lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2667 4256

    Wysłany: 18 lutego 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jestem po połówkowych. Na 100% będzie dziewczynka ;) Poza tym wszystko dobrze.
    cieszę się bardzo :)

    edka85, Izi lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1326 1565

    Wysłany: 19 lutego 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dołączam się do wątku. Również zaczęłam nowennę od pewnego czasu jestem zła/ smutna i jak się modlę to nie mogę doczekać się końca. Nie wiem czy taka modlitwa ma sens czy może to działanie zła, które chce żebym przestała?

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 19 lutego 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mainlylife. Zdecydowanie to działanie złego. Odmmowilam w swoim życiu kilkanaście nowenn i nie raz miałam podobne odczucia do Twoich...a takie sytuacje jeszcze bardziej mnie ukształtowały w przekonaniu, że modlitwa miażdży szatana.

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 19 lutego 2023, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku zazwyczaj tak jest, że modlitwa idzie nadzwyczaj łatwo. Po pewnym czasie wkracza jednak ten z dołu i sieje zamęt, złość, smutek, rozproszenia, kłótnie, zniechęcenie. Gdy zaczyna się to dziać, to wiedz, że modlitwa nabiera mocy i stąd takie poruszenie złego.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2667 4256

    Wysłany: 20 lutego 2023, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mainlylife,tak może być,tak jak dziewczyny podpowiadają
    🙏

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2667 4256

    Wysłany: 20 lutego 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Nie szkodzi 😀sama się zakręcam i czasami mylę wiadomości hihi. No rozszerzanie diety nawet całkiem dobrze. Idziemy metodą tradycyjna ze względu na przypadki krztuszenia się. Ignacy jest strasznym obzarciuchem pomimo tego jest szczupłym chłopcem. Jego pierwsze słowo (powiedzmy) to:am,am,am. Zjada wszystko co mu podamy + podjada z naszych talerzy 😀
    Czekam z Wami dziewczyny na szczęśliwe rozwiązania i maluszki 😊 przeżywam to tak mocno jak i swoją ciążę.
    My też raczej idziemy metodą tradycyjną, czasami coś dostanie do rączki,ale samodzielne jedzenie to długo trwa i nie zawsze możemy sobie na to pozwolić,a nie chcę go pospieszać

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2667 4256

    Wysłany: 20 lutego 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    To i ja się wtrącę, skoro tak wywołujecie 🙂

    U Nas wszystko dobrze. Czas straszliwie szybko leci. Teraz mamy 5 tygodniową przerwę w wizytach, ale na kolejnej będziemy już 17+6, wiec po cichu liczymy, że poznamy płeć. Tym bardziej, że będzie to przeddzień urodzin mojego Męża, miałby piękny prezent, gdyby się udało 🥰 Czujemy się dobrze, a pierwsze prenatalne i pappa wyszły w normach. Chwała Bogu za ten wielki cud pod moim sercem 🙏🏻 Nadal nie możemy uwierzyć, że przedłużające się starania zaowocowały w taki piękny sposób, Bóg jest taki dobry ❤️

    Życzę Wam wszystkiego dobrego w Waszych ciążach 😊
    Kiedy będzie wizyta? 🥰

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2667 4256

    Wysłany: 20 lutego 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Tak, mam sporo rzeczy po starszakach, ale tradycyjnie i tak dostanie wyprawkę. Żeby nie była pokrzywdzona w stosunku do pozostałych :) Otrzyma nowe gniazdko niemowlęce, kocyk i ubranka. Będzie też nowe nosidełko.

    Wiara Nadzieja Miłość, w 17-18 tc u wszystkich moich dzieci było już widać płeć. I to bez pomyłki. Tak więc skoro u mnie teraz lekarz w 18tc powiedział, że to dziewczynka, to na 99,999% tak zostanie :) Myślę zatem, że i tak poznasz płeć ;)
    Edka nosidełko,w sensie pierwszy fotelik? 😁Czy nosidło/chusta?

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2172

    Wysłany: 20 lutego 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Kiedy będzie wizyta? 🥰
    1 marca 🤞🏻🙏🏻 Dziękuję, że pytasz. Już nie mogę się doczekać 🥰

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 20 lutego 2023, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , jestem tu nowa. Ktoś odmawiał nowennę pompejanską w intencji dzieciaczka? Jestem po 37 roku życia i zaczynamy się starać o pierwsze dziecko. Tak wiem, pozno ale późno wyszłam za mąż..
    Czy wiek może być przeszkodą. Tego się boję, ale trwam w modlitwie.
    Dopiero korzystam z aplikacji...
    Miałam mieć owulację 9 lutego w 13dc, dostałam chyba 11dc lub nawet 9dc ( nie jestem w stanie stwierdzic) 11dc i 12dc próbowaliśmy z mężem. Od po paru dniach od razu czułam bóle podbrzusza. Jajnik raz prawy, raz lewy. Czasem bolesność piersi, kremowy śluz . Nie chcę sobie nic wkręcać i obiecywać. Powinnam dostać miesiączkę za 3 dni. I modlę się , żeby jej nie było.
    Testu jeszcze nie robiłam

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2667 4256

    Wysłany: 20 lutego 2023, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    1 marca 🤞🏻🙏🏻 Dziękuję, że pytasz. Już nie mogę się doczekać 🥰
    Czekamy na wieści 🙏

    Widzę w opisie, że staraliśmy się podobny czas,tzn chodzi o ilość cykli 💙

    Wiara Nadzieja Miłość lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2667 4256

    Wysłany: 20 lutego 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaG wrote:
    Witam , jestem tu nowa. Ktoś odmawiał nowennę pompejanską w intencji dzieciaczka? Jestem po 37 roku życia i zaczynamy się starać o pierwsze dziecko. Tak wiem, pozno ale późno wyszłam za mąż..
    Czy wiek może być przeszkodą. Tego się boję, ale trwam w modlitwie.
    Dopiero korzystam z aplikacji...
    Miałam mieć owulację 9 lutego w 13dc, dostałam chyba 11dc lub nawet 9dc ( nie jestem w stanie stwierdzic) 11dc i 12dc próbowaliśmy z mężem. Od po paru dniach od razu czułam bóle podbrzusza. Jajnik raz prawy, raz lewy. Czasem bolesność piersi, kremowy śluz . Nie chcę sobie nic wkręcać i obiecywać. Powinnam dostać miesiączkę za 3 dni. I modlę się , żeby jej nie było.
    Testu jeszcze nie robiłam
    Witaj ❤️
    Ja odmawiałam nowennę o pierwsze dziecko, odmówiłam też o drugie,na którego poczęcie czekamy
    Pomodlę się za Was,a Ty za te 3 dni zrób na spokojnie test 🙏

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Nikakb Koleżanka
    Postów: 47 103

    Wysłany: 22 lutego 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Nikakb zaglądasz tu jeszcze? 😊
    Odmawiałas w mojej intencji Nowennę Pomejańską. Chciałabym ci podziękować 😊😊

    Czytałam tutaj twoje wiadomość i nie uwierzysz, ale w grudniu urodziłam synka Ignasia ❤️ Wszystkiego dobrego dla was

    Trzcina, JJ., edka85, Lili❤️ lubią tę wiadomość

  • Trzcina Autorytet
    Postów: 258 273

    Wysłany: 23 lutego 2023, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny! Dziwnie te zabrzmi, ale cieszę się, że tu tak ucichło, bo nie miałam dużo do nadrabiania po dłuższej nieobecności 🙈😅. Czytam Was i serce rośnie jakie cuda się dzieją 🥰. U nas czas jakby oszalał. Maleńka już pół roku skończyła i zaczynamy rozszerzanie diety (też póki co z łyżeczką, kawałki planuję podawać jak będzie siedziała samodzielnie). Chłopacy ruszyli ze szkołą pełną parą, no i jeszcze treningi. Ja korzystam "z wolnego" i piszę tę pracę doktorską i przygotowuję się do wystąpienia na konferencji (pierwsze takie na żywo i mdli mnie na samą myśl 🙈). No i tempo takie, że życia nie starcza.

    Edka, ja nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz i masz jeszcze czas na takie pogłębianie duchowości... Trochę zazdroszczę 😅🙈. Maryjna córka, to znaczy, że będzie Marysia? 😀😀😀 hehe, nadinterpretację trochę 😀 macie już imię?
    Lili, podejrzałam fotkę brzusia i poczułam, że też chcę taki 🙈. A do wczoraj się zarzekałam, że już starczy dzieci 😀. Zobaczyłam wpis o dziewczynce i jakoś mi się w duszy nie zgadzało 🙈 a potem kolejny o chłopcu i już pasowało 😅😀. Trzymajcie się zdrowo i rośnijcie wraz z miłością 😀🥰.
    Kastastaraczka- że Tadzik już ma rok, to trudno uwierzyć.. No, ale skoro Sara ma pół, to mogłoby się zgadzać 😅.
    Dzieci to najwspanialszy cud i najpiękniejsi nauczyciele Miłości.
    Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, tulę wszystkie Mamy- te obecne i te przyszłe 😘🙏♥️

    Kasiastaraczka, Lili❤️ lubią tę wiadomość

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ