X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 3 marca 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze do mojej historii...
    W nocy sobie uzmysłowiłam..

    Test który zrobiliśmy z mężem w niedzielę dokładnie 26 lutego...
    A 26 luty to była data porodu utraconej ciąży...
    W tym natłoku wydarzeń wyleciała mi ta data z głowy.

    Wiara Nadzieja Miłość, edka85, Kasiastaraczka, Trzcina lubią tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2172

    Wysłany: 3 marca 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, noszę pod sercem chłopca 💙
    To już oficjalne. I ogromnie się cieszymy. Pierworodny syn 👶🏻

    Prosimy o modlitwę. Niech Bóg ma nas i Was wszystkie, w Waszych ciążach i z Waszymi pociechami, w opiece 🙏🏻🥰🙏🏻

    edka85, Kasiastaraczka, eRKow., JJ., Lili❤️, Selina, Akczi, Trzcina, nesairah, Bambi92 lubią tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 4 marca 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Kochane, noszę pod sercem chłopca 💙
    To już oficjalne. I ogromnie się cieszymy. Pierworodny syn 👶🏻

    Prosimy o modlitwę. Niech Bóg ma nas i Was wszystkie, w Waszych ciążach i z Waszymi pociechami, w opiece 🙏🏻🥰🙏🏻
    Gratuluję, będę się modlić za Was.

    Ja to nawet z mężem już się pokłóciłam, że modliliśmy się oddzielnie. I bardzo mi z tym źle.. A staramy się wspólnie różaniec

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5316 6189

    Wysłany: 4 marca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaG wrote:
    Ja to nawet z mężem już się pokłóciłam, że modliliśmy się oddzielnie. I bardzo mi z tym źle.. A staramy się wspólnie różaniec
    Jeszcze raz powtarzam - spokojnie. Spójrz, wiara nadzieja miłość otrzymała swój dar dopiero w 22 cyklu. Kasia w 23 cyklu. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Na pewno naciski i kłótnie nie pomogą, a jedynie oddalą tę łaskę.

    JJ., Kasiastaraczka, Selina lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 6 marca 2023, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jeszcze raz powtarzam - spokojnie. Spójrz, wiara nadzieja miłość otrzymała swój dar dopiero w 22 cyklu. Kasia w 23 cyklu. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Na pewno naciski i kłótnie nie pomogą, a jedynie oddalą tę łaskę.
    Dokładnie, spokojnie. Ja też pragnęłam żeby mąż razem ze mną mówił nowennę, ale widzę że mu ciężko jeden różaniec wytrzymać, więc nie naciskałam. Mówiłam sama, wiem też, że i on się modlił, nie nowenną ale na mszy czy w naszej wspólnej wieczornej modlitwie mówił intencje. Bóg wysłuchuje, nie tylko przez nowenny. Wierzę że to nie tylko zasługa moich modlitw, ale modlitwy mojego męża też zostały wysłuchane i innych bliskich i rodziny, księży którzy mieli nas w opiece duchowej również...

    Wiara, nadzieja, miłość - gratulacje! Niech Bóg Wam błogosławi i Waszemu chłopcu również:-) Macie wybrane już imię? :-)

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2172

    Wysłany: 6 marca 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Wiara, nadzieja, miłość - gratulacje! Niech Bóg Wam błogosławi i Waszemu chłopcu również:-) Macie wybrane już imię? :-)
    Najbliżej nam do Jana (wiem, mało oryginalnie, aktualnie to bardzo częsty wybór). Jan Chrzciciel, św Jan Ewangelista, cudownie kojarzymy to imię. Naszą ślubną ewangelię również wybraliśmy właśnie od Jana. Rozważamy jeszcze kilka opcji, chyba potrzebuję bardziej to przemodlić 🙂

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5316 6189

    Wysłany: 6 marca 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Rozważamy jeszcze kilka opcji, chyba potrzebuję bardziej to przemodlić 🙂
    No i słusznie. Przy pierwszym dziecku miałam spory dylemat jak nazwać syna. Nie mogłam zdecydować się, czy Maciej czy Michał. Może to śmieszne, ale postanowiłam poprosić Boga o pomoc. Pewnego dnia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu zapytałam Boga, jak chciałby, abym nazwała to dziecko, które powołał do życia. Zostawiłam Mu to pytanie i po adoracji wyszłam. Następnego dnia będąc w pracy i idąc korytarzem spotkałam koleżankę z innego wydziału. Powiedziałam jej cześć, a ona zatrzymała się i zapytała wprost "czy już wiesz jak nazwiesz syna?". Odpowiedziałam jej, że jeszcze nie. A ona w tym momencie mowi"nazwij go Michał" i poszła. Stałam tam jeszcze przez chwilę jak słup soli i nie wiedziałam, co o tym myśleć. Dodam, że nigdy przenigdy nie rozmawiałam z nią na temat moich dylematów co do imienia. W ogóle z nikim w pracy nie rozmawiałam o tym. I tak sobie wówczas pomyślałam że Bóg dosyć szybko odpowiedział mi na tamto pytanie :) No i tak oto mam Michała. Postanowilam, że jeśli będę miała trzech synów, to każdego nazwę imieniem archanioła. Dlatego drugi syn to Gabriel, a jak będzie trzeci, to zostanie Rafałem :)

    Kasiastaraczka, Trzcina lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane co u Was ? Jak się macie ? Rozwiązania już niebawem...cieszy mnie to niezmiernie ? Staraczki, które nadal czekają na swój mały cud polecam w modlitwie.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • szafirek Autorytet
    Postów: 358 512

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już ciąża donoszona, ale po wszystkich trudnościach jakie spotkały nas po drodze jestem tak zmęczona, że nie do końca mam siłę się tym cieszyć. Jestem wdzięczna, to na pewno. Ale nie proszę już o nic konkretnego w modlitwach, bo jakoś tak wychodziło zazwyczaj na przekór temu, o co się modliłam. I wiem, że może tak miało być, może tak było lepiej (choć po ludzku niestety nie), ale na ten moment trudno mi mieć głębszą relacje z Bogiem na modlitwie. Nie potrzebuje pocieszenia, ani dobrych rad, ostatnio mam ich aż zanadto i mają raczej odwrotny skutek do zamierzonego.
    Mam nadzieję, że u reszty z Was w porządku, dajcie znać jak tam u Was :)

    JJ., Kasiastaraczka, Lili❤️ lubią tę wiadomość

    ♀️ 25 ♂️ 25

    15.08.2022 ⏸

    age.png
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szafirek, doskonale Cie rozumiem. Potrzebujesz solidnej dawki odpoczynku aby nabrać sił do życia...chociaż o odpoczynek będzie teraz ciężko wierzę, że sobie poradzisz 🙂

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Wątek bardzo ucichł...
    U nas chyba zaraz zacznie się 3 cykl starań,bo już jakieś plamienia
    Na razie Tadzio dużo na cycu jeszcze,ale jakoś nie chcę go odstawiać
    Dla mnie to piękne chwile, taka bliskość,a teraz on przy tym cycu robi takie akrobacje i przychodzi i woła "da to" " da cycy (sysy)"
    Tadzio jeszcze nie chodzi,a już idzie mu 15 miesiąc
    Jest w tym bardzo ostrożny,nie zmuszamy go
    Za to dużo mówi 🥰

    Również trzymam kciuki za wszystkie nasze staraczki oraz mamy w ciąży,a pozostałym mamom dużo siły, cierpliwości i miłości ❤️🙏💙

    JJ., Lili❤️ lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2172

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło, że pytasz JJ ❤️

    U Nas wszystko dobrze, Bogu dzięki 🙏🏻 Mały stopniowo rośnie pod moim sercem. Połówkowe wyszły bez zastrzeżeń. Ostatnio robiłam pierwsze w życiu USG piesi, na szczęście też wszystko w porządku. Teraz przede mną krzywa cukrowa. Po świętach zaczynamy szkołę rodzenia. Powoli myślimy tez nad jakimiś zakupami dla Małego, choć zbieramy się bez presji i pośpiechu, bo w ostatnim czasie mieliśmy sporo wydatków „mieszkaniowych”. Dużo się dzieje, ale jestem ogromnie wdzięczna, że możemy tego doświadczać. Codziennie dziękuję Bogu, że jest taki dobry ❤️

    Ostatnio od duchownego usłyszeliśmy, że imię Jan oznacza z Biblii „Bóg się zmiłował/Bóg jest łaskawy”. Po Naszej historii, tym bardziej trafiło to w Nasze serca. Nadal nie zamykamy się na głos Ojca, bo chcemy wybrać imię zgodne z Jego zamysłem, ale skłaniamy się w tym kierunku 🙂

    Modlę się za Was wszystkie 😇😘

    JJ., Kasiastaraczka, Lili❤️ lubią tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • IlonaQ Ekspertka
    Postów: 220 95

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Szczęść Boże :) jakoś miło mi się zrobiło jak zobaczyłam wątek, pozdrawiam was wszystkie :)

    My zmieniliśmy lekarza. Mamy pierwszą wizytę po Świętach. Już działamy, bo mi np wyszła mononukleoza więc mam kurację antywirusowa i ogólnie Pani Dr widzi dużo rzeczy do naprawienia, podczas gdy do tej pory było nam mówione że wszystko jest ok i mam trzymać dietę. Zobaczymy co ta wizyta nam dostarczy i wierzę, że Pan Bóg nas prowadzi przez tą Panią i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zajdę w ciążę :)

    Moje przemyślenie: o relacje z Panem Bogiem bardzo trzeba dbać, spędzać z Nim czas, bo kiedy sprawy doczesne zanadto wezmą nas w obroty i odsuniemy Boga od siebie (i nie mówię o grzeszeniu ciężko, ale o tym, że nie mamy dla Niego czasu, czasu na modlitwę, modlitwa jest automatyczna, brakuje Adoracji) to ta relacja się psuje i ciężko ją odbudować). Ja mam takie doświadczenie.

    Życzę Wam owocnego przeżywania Triduum i bycia jak najwięcej przy Panu :)

    JJ., Kasiastaraczka, Lili❤️ lubią tę wiadomość

    Starania od Września 2018❤️‍🩹
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Wątek bardzo ucichł...
    U nas chyba zaraz zacznie się 3 cykl starań,bo już jakieś plamienia
    Na razie Tadzio dużo na cycu jeszcze,ale jakoś nie chcę go odstawiać
    Dla mnie to piękne chwile, taka bliskość,a teraz on przy tym cycu robi takie akrobacje i przychodzi i woła "da to" " da cycy (sysy)"
    Tadzio jeszcze nie chodzi,a już idzie mu 15 miesiąc
    Jest w tym bardzo ostrożny,nie zmuszamy go
    Za to dużo mówi 🥰

    Również trzymam kciuki za wszystkie nasze staraczki oraz mamy w ciąży,a pozostałym mamom dużo siły, cierpliwości i miłości ❤️🙏💙

    Nasz Igancy 10 miesiecy na pokładzie i również nie jest zainteresowany chodzeniem, ba ..nawet raczkowaniem 😀 za to gaworzy cały czas i pojawiają się pierwsze słowa, które można powiedzieć wymawia ze zrozumieniem (mama, baba, am,nie). Teraz próbuje tata. I skoro mowa na pierwszym miejscu daje mu czas z nauką chodzenia hihi. Z karmieniem piersią u nas podobnie, młody takie pozy przyjmuje przy cycu, tak szaleje, że szkoda mi go odstawiać...a niestety musimy schodzić z piersi gdyż będę wracać do pracy i musimy wypracowac konkretne pory karmienia (nie na żądanie). Dziś mąż w rozmowie oświadczył, że jak mamy się starać o potomstwo to najpóźniej w okresie letnim musimy zaczynać....tak więc być może i my dołączymy do wątku staraniowego 🫠
    Fajnie,że się odezwałyscie dziewczyny.
    Owocnych Świat dla Was wszystkich!

    Kasiastaraczka, Lili❤️ lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5316 6189

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, bo tak jest, że jeśli w danej chwili jeden obszar w mózgu rozwija się szybciej, to inny będzie rozwijał się nieco wolniej. Tak jest właśnie w relacji ruch - mowa. Np mój najstarszy w wieku 11 miesięcy już biegał (dosłownie), ale mówić pojedyncze słowa np "jajo" zaczął dopiero jak mial 2 lata. A z kolei syn znajomej na odwrót. Mając rok ładnie mówił, ale chodzić zaczął w 18 miesiącu życia... Tak więc wszystko w swoim tempie.
    A co u mnie? Jakby to powiedzieć - ostatnia prosta :) Siódmy miesiąc ciąży, czyli już bliżej niż dalej 😁

    Kasiastaraczka, JJ. lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo jak miło dziewczyny że się oddzywacie 😊

    U mnie również ostatnia prosta , 31 tydzień zaczynam w sobotę ❤️🙏
    Obecnie jestem w szpitalu w Poznaniu na obserwacji ze względu na cukrzycę ..ale na szczęście nie jest źle , cukry mam dobre i inne badania również . Jednak nadal pozostaje na lekach i diecie 😊 ale to akurat pikuś 😊
    W sobotę wychodzimy .
    Rok temu byłam o tej porze również w szpitalu na usunięciu migdałek i marzyłam by być w ciąży ..a teraz to się spełnia 🥺❤️💙 Pan jest wielki , pięknie wypełnia słowo które nam dał 🙏

    Cieszę się że u was wszystko dobrze mamusie i w waszych brzuszkach 🙏❤️

    Wiara Nadzieja miłość u nas będzie Jan na drugie ☺️ miło że napisałas znaczenie z bibli także napewno to nie przypadek z wyborem tego imienia ☺️

    Ikonko zobaczysz że się uda , wasze prośby zostaną wysłuchane 😊🙏


    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

  • Kwiecista94 Ekspertka
    Postów: 123 60

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Ja modlę się do naszej Marii Panny
    Intuicja mi mówi, że jeszcze nie czas.. ale że nadejdzie i będą te dwie kreski i dziecko.
    U nas starania od 2021.
    Ps bardzo miło, że jest taki wątek
    1 raz go widzę tutaj
    Pozdrawiam

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👩‍💼28 🏋️29
    👫6 lat
    Starania od październik 2021


    2024: nowy start, rozpoczęcie leczenia w invimed.
    Plan hsg na Maj.
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój Wielki Piątek. Wielki Tydzień... Ponownie trafiłam do szpitala, grozi mi drugi zabieg w przeciągu kilku dni. Lekarz powiedział że to już bardzo duże ryzyko uszkodzenia macicy, która jest po pierwszym zabiegu. Bardzo proszę o modlitwę,🙏🙏🙏

    Kwiecista94 lubi tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5316 6189

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    erkow, bardzo mi przykro, nie wiem co powiedzieć... Teraz jest trudno i ciężko, ale mimo wszystko nigdy nie trać nadziei na to, że spełni się twoje pragnienie.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow 😥 przykro mi
    Nie trać nadziei, że jeszcze będzie dobrze 🙏

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ