X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wzajemna modlitwa, wiara
Odpowiedz

Wzajemna modlitwa, wiara

Oceń ten wątek:
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 23 lutego 2023, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikakb wrote:
    Czytałam tutaj twoje wiadomość i nie uwierzysz, ale w grudniu urodziłam synka Ignasia ❤️ Wszystkiego dobrego dla was

    Ignacy 🥰

    Lili❤️ lubi tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 23 lutego 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikakb, no widzisz, wystarczyło dokonać takiego aktu miłosierdzia wobec Lili i tak oto obie otrzymalyscie tę łaskę.

    Trzcina, będzie Agnieszka. Ale jeśli urodzi się w dzień maryjny, to na drugie z pewnością dostanie Maria.

    Trzcina, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 25 lutego 2023, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zwątpiłam. Moje cykle trwają ostatnio 27 dni. Owulacja chyba była nawet wcześniej, niż zazwyczaj. Zaraz po paru dniach zaczął mnie boleć brzuch w dole i jajniki. I tak niemal do dzis. Na przemian z bólem piersi. Miałam cichą nadzieję, że doszło do zaplodnienia, bo i temp szła w górę. W czwartek powinnam dostać miesiączki. Cisza, dlatego dziś zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Czy któraś z Was tak miała, że test był jednak fałszywie ujemny?
    Choć boję się, że cykl mógł mi się wydłużyc. Dziś mam lekkie bóle głowy, napięciowe (na czubku) które mam zawsze przed okresem. Stąd moje zwatpienie. Liczyłam na to, że otrzymam łaskę rodzicielstwa. Mam już swoje lata i bardzo chciałabym być mamą...

  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2173

    Wysłany: 25 lutego 2023, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, wiem doskonale, że trudno przyjąć do serca takie pocieszenie, ale Tata wie, co dla Ciebie najlepsze. Zna każdą Twoją chwilę, przeszłą, obecną i przyszłą. Zna najlepszy czas. Musisz zaufać, że Jego droga dla Ciebie jest najwartościowsza. A ze swojej strony polecam rozmowy z Mamą - mam takie osobiste odczucie, że Ona słucha najczulej i najlepiej rozumie moje kobiece zwątpienia. Ona utuli Cię w modlitwie, tylko musisz się Jej zawierzyć. I odpuścić kontrolę

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 25 lutego 2023, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaG, nie każdemu (a prawie nikomu) nie udaje się od razu w pierwszym cyklu (a z tego co zrozumiałam, to dopiero teraz w lutym zaczęłaś starania). Daj sobie i Bogu czas. Nie obrażaj się na Niego i nie załamuj. 37 lat to wcale nie tak późno. Św Anna miała 44 lata i urodziła szczęśliwie. To od Boga zależy nowe życie i przede wszystkim zdrowie dziecka. I nieważne ile masz lat, dla Niego nic nie jest przeszkodą.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 25 lutego 2023, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikakb wrote:
    Czytałam tutaj twoje wiadomość i nie uwierzysz, ale w grudniu urodziłam synka Ignasia ❤️ Wszystkiego dobrego dla was

    Jeej aż mam ciarki ❤️😍
    Gratulacje dla was i niech Ignaś zdrowo rośnie i wypełnia radością wasze serca ❤️

    Jestem ci ogromnie wdzięczna za modlitwę. Zwłaszcza że odmówiłaś nowennę w mojej intencji 🙏 została wysłuchana. Czułam i czuje się zaopiekowana wsparciem modlitewnym w naszej intencji 🙏❤️

    A imię Ignacy to piękne imię i nie jest wybrane przez przypadek.. 💙👶❤️🙏

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 26 lutego 2023, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj skończyliśmy duchową adopcje dziecka poczętego ❤️💙 była to dziewczynka 😍😊
    Piękne przeżycie i czuje to że jeszcze z mężem podejmiemy się takiej adopcji..
    Polecam ją, dodaje siły i wiary. Buduję więź z dzieciątkiem 🙏 Chwała Panu.

    Trzcina zastanawiałam się właśnie co u ciebie bo już dawno nic nie pisałaś 😊 ale czytam i widzę że naprawdę nie masz czasu. Podziwiam cie 😊
    Oczywiście trzymam kciuki abyś odnosiła sukcesy ☺️
    Teraz zamieniłyśmy się brzuszkami to jak urodzę to kolejny raz możemy się zamienić 🤭😊😁😁


    Trzcina, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 26 lutego 2023, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    NowaG, nie każdemu (a prawie nikomu) nie udaje się od razu w pierwszym cyklu (a z tego co zrozumiałam, to dopiero teraz w lutym zaczęłaś starania). Daj sobie i Bogu czas. Nie obrażaj się na Niego i nie załamuj. 37 lat to wcale nie tak późno. Św Anna miała 44 lata i urodziła szczęśliwie. To od Boga zależy nowe życie i przede wszystkim zdrowie dziecka. I nieważne ile masz lat, dla Niego nic nie jest przeszkodą.

    Racja. Modlę się codziennie do mateńki. Tak się ułożyło moje życie, że późno wyszłam za mąż. Do tego dochodziły inne problemy zdrowotne i trzeba było odkładać staranie się o dzidziusia...
    Mam nadzieję , że Pan Bóg wie , co robi.
    Dziękuję za dobre słowo.
    Będę pamiętać w modlitwie.

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 26 lutego 2023, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość - dziękuję że zainspirowałas mnie do nowenny!
    Kochane. Skończyłam nowennę o dar potomstwa kilka tygodni temu, ale od razu rozpoczęłam drugą o spokojną ciążę i zdrowe dzieciątko.
    Obecny cykl miał być stracony. Lekarz kilka dni temu na wizycie zobaczył że pęcherzyk nie pękł, zrobiła się torbiel, żadnego śladu po owulacji. A dziś po mszy świętej zrobiłam test, bo to dzień okresu a w ogóle tak się nie czuję. Piękna, gruba kreska. Pan Bóg jest wielki, Maryja wysłuchuje naszych próśb i wyprasza je dla nas! Jestem przeszczęśliwa.

    Wiara Nadzieja Miłość, szafirek, Lili❤️, Trzcina, JJ., edka85, KiniuśiKinio, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2173

    Wysłany: 26 lutego 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Wiara Nadzieja Miłość - dziękuję że zainspirowałas mnie do nowenny!
    Kochane. Skończyłam nowennę o dar potomstwa kilka tygodni temu, ale od razu rozpoczęłam drugą o spokojną ciążę i zdrowe dzieciątko.
    Obecny cykl miał być stracony. Lekarz kilka dni temu na wizycie zobaczył że pęcherzyk nie pękł, zrobiła się torbiel, żadnego śladu po owulacji. A dziś po mszy świętej zrobiłam test, bo to dzień okresu a w ogóle tak się nie czuję. Piękna, gruba kreska. Pan Bóg jest wielki, Maryja wysłuchuje naszych próśb i wyprasza je dla nas! Jestem przeszczęśliwa.

    Kochana, uwierz mi, że siedzę i płaczę ze szczęścia. Przeczytałam Twój post na głos do Męża. Tak się cieszymy, przeogromnie! Dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Chwała Panu za to jaki jest dobry ❤️ Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was na kolejne tygodnie, będę pamiętać o Was w modlitwie 😇

    Lili❤️, eRKow. lubią tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 26 lutego 2023, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erkow gratulacje! Chwała Panu 🙏❤️
    Pan Bóg wie kiedy i wszystko w jego rękach.. Nie ma rzeczy nie możliwych..
    Dbaj o was i rośnijcie zdrowo! 😍

    eRKow. lubi tę wiadomość

  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 26 lutego 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałe! Gratuluję! Dla Pana Boga nie ma nic niemożliwego.
    Pomodlę się za Was :)

    eRKow. lubi tę wiadomość

  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1326 1565

    Wysłany: 26 lutego 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Wiara Nadzieja Miłość - dziękuję że zainspirowałas mnie do nowenny!
    Kochane. Skończyłam nowennę o dar potomstwa kilka tygodni temu, ale od razu rozpoczęłam drugą o spokojną ciążę i zdrowe dzieciątko.
    Obecny cykl miał być stracony. Lekarz kilka dni temu na wizycie zobaczył że pęcherzyk nie pękł, zrobiła się torbiel, żadnego śladu po owulacji. A dziś po mszy świętej zrobiłam test, bo to dzień okresu a w ogóle tak się nie czuję. Piękna, gruba kreska. Pan Bóg jest wielki, Maryja wysłuchuje naszych próśb i wyprasza je dla nas! Jestem przeszczęśliwa.
    O widzę, ze ty tez tutaj jak miło 😊 ja z wątku z lutego 😊 jestem w połowie nowenny

    Wiara Nadzieja Miłość, eRKow. lubią tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 26 lutego 2023, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erkow, bardzo się cieszę i wyobrażam sobie jak musisz być szczęśliwa :) No właśnie, ja też gdy odmawiałam nowennę, to rozszerzałam ją o zdrowie i szczesliwy poród. Czyli nie tylko o poczęcie. I tak np 4 sierpnia 2021 zaczęłam NP w intencji daru poczęcia dziecka, o jego zdrowie i szczęśliwy poród. W domyśle mówiłam Maryi, że wiem, że mnie wysłuchasz i otrzymam ten dar życia, ale też proszę Cię już teraz o zdrowie i szczęśliwe przyjście na świat tego dziecka. No i w trakcie nowenny dwie kreski. Mogłam zatem spokojnie dokończyć NP bez zmiany intencji :)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 27 lutego 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Wiara Nadzieja Miłość - dziękuję że zainspirowałas mnie do nowenny!
    Kochane. Skończyłam nowennę o dar potomstwa kilka tygodni temu, ale od razu rozpoczęłam drugą o spokojną ciążę i zdrowe dzieciątko.
    Obecny cykl miał być stracony. Lekarz kilka dni temu na wizycie zobaczył że pęcherzyk nie pękł, zrobiła się torbiel, żadnego śladu po owulacji. A dziś po mszy świętej zrobiłam test, bo to dzień okresu a w ogóle tak się nie czuję. Piękna, gruba kreska. Pan Bóg jest wielki, Maryja wysłuchuje naszych próśb i wyprasza je dla nas! Jestem przeszczęśliwa.
    eRKow chwała Panu 🙏🥰

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 27 lutego 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ERkow cieszę się bardzo. Miło słyszeć takie wiadomości! Pan jest wielki...❤

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 1 marca 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. ❤️🙂
    Bardzo się cieszymy, oboje z mężem modlimy się o zdrowie dla tego dzieciątka.
    W poniedziałek byłam na becie: 356mlU/ml więc to już potwierdzone z krwi🙂, miałam iść dziś na powtórkę żeby sprawdzić przyrost, ale chyba sobie daruję zostawiając wszystko w rękach Pana.
    Oboje z mężem jesteśmy jacyś spokojni w tym wszystkim. Postanowiłam też powiedzieć o ciąży w pracy (pracuje w szkole) i chciałam prosić Dyrekcję żeby mnie zwolniła z dyżurów na przerwach, nie wiem czy znacie specyfikę, ale nauczyciel jak ma dyżury jeden po drugim to tak jak ja zdarzały się dni gdzie ponad 2,5h nie było szansy wyjść do WC, ewentualnie prosić koleżanki a szybką wymianę... Dyrekcja aż mnie wyściskała🙂

    Lili❤️ lubi tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1326 1565

    Wysłany: 1 marca 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Dziękuję dziewczyny. ❤️🙂
    Bardzo się cieszymy, oboje z mężem modlimy się o zdrowie dla tego dzieciątka.
    W poniedziałek byłam na becie: 356mlU/ml więc to już potwierdzone z krwi🙂, miałam iść dziś na powtórkę żeby sprawdzić przyrost, ale chyba sobie daruję zostawiając wszystko w rękach Pana.
    Oboje z mężem jesteśmy jacyś spokojni w tym wszystkim. Postanowiłam też powiedzieć o ciąży w pracy (pracuje w szkole) i chciałam prosić Dyrekcję żeby mnie zwolniła z dyżurów na przerwach, nie wiem czy znacie specyfikę, ale nauczyciel jak ma dyżury jeden po drugim to tak jak ja zdarzały się dni gdzie ponad 2,5h nie było szansy wyjść do WC, ewentualnie prosić koleżanki a szybką wymianę... Dyrekcja aż mnie wyściskała🙂

    Dobrze zrobiłaś :) praca w szkole nie jest łatwa, poza tym dzieciaki tez biegają i maja różne pomysły wiec lepiej dmuchać na zimne, pierwsza część nowenna błagalna kończę w niedziele ❤️

    eRKow. lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2173

    Wysłany: 1 marca 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Dziękuję dziewczyny. ❤️🙂
    Bardzo się cieszymy, oboje z mężem modlimy się o zdrowie dla tego dzieciątka.
    W poniedziałek byłam na becie: 356mlU/ml więc to już potwierdzone z krwi🙂, miałam iść dziś na powtórkę żeby sprawdzić przyrost, ale chyba sobie daruję zostawiając wszystko w rękach Pana.
    Oboje z mężem jesteśmy jacyś spokojni w tym wszystkim. Postanowiłam też powiedzieć o ciąży w pracy (pracuje w szkole) i chciałam prosić Dyrekcję żeby mnie zwolniła z dyżurów na przerwach, nie wiem czy znacie specyfikę, ale nauczyciel jak ma dyżury jeden po drugim to tak jak ja zdarzały się dni gdzie ponad 2,5h nie było szansy wyjść do WC, ewentualnie prosić koleżanki a szybką wymianę... Dyrekcja aż mnie wyściskała🙂
    Ja tez nie powtarzałam Bety. Maryja obdarzyła i mnie i Męża ogromnym spokojem i ufnością 😊 I bardzo słusznie pomyślałaś. Ja co prawda pracuję z domu, ale też nauczam. Już od pierwszych tygodni ciąży tak poprzestawiałam swój grafik, by nie musieć pracować bez przerwy w jednej pozycji dłużej niż 2-3h. I w 1 trymestrze okazało się to zbawienne - kiepsko się czułam, często potrzebowałam skorzystać z łazienki, zjeść coś lub po prostu odpocząć w innej pozycji z herbatą imbirową (czyt. mdłości). Myślę, że warto już od tych pierwszych dni wziąć odpowiedzialność za to Maleństwo pod sercem. To stan błogosławiony, powinien być priorytetem. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się rozwijało 🤞🏻❤️

    eRKow. lubi tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 1 marca 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak wydłużony cykl zakończony okresem...
    Cóż dalej trzeba ufać i kodlić się do Mamy.

‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ