X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zagraniczne staraczki
Odpowiedz

Zagraniczne staraczki

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 11 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Ja jak w końcu zaciaze, tez planuje wszystko dla dzidzi kupić w PL, dużo taniej zwłaszcza smoczki butelki i tego typu rzeczy
    Limerikowo a jak się czujesz, twój sowaczek taki śliczny ;)
    agdzie mieszkasz? w Anglii ciuszki i rzeczy dla dzieci mozna kupic naprawde niesamowicie tanio, tylko trzeba wiedziec gdzie kupowac :) ja przy pierwszym dziecku przesadzilam :) kupilismy przewijak z wanienka a maly jak sie urodzil to byl tak wielki i dlugi ( 4995 i 63cm dlugi!) ze nawet sie do wanienki nie zmiescil, plowe ciuszkow nawet nie zalozylismy bo wyrosl, teraz juz inaczej troszke do tego podchodze...chociaz jak sie uda zajsc to pewnie znow rozpierdziele mnostwo kasy :) nawet mam juz papuciki i spioszki do ktorych placze jak sie nie udaje :) juz osmarkane z placzu wiec sie nie nadadza :) hahah

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa a ja myślałam, ze mi na głowę odwaliło, bo tez mam upatrzony wózek co tak mi się podoba, ze masakra, więc cieszę się, ze ktoś też ma podobnie jak ja :) I cena też ciut powala :/ Kiedyś jak byliśmy na spacerze, to widziałam "mój" wózek na żywo i mówię do męża: "patrz, fajny taki wózek", a on skwitował krótko: "jak będziemy w ciąży to pewni inny Ci się spodoba", hihi :), więc do tematu ceny nawet nie wracałam. Ale powiem Wam w sekrecie, ze zdarza mi się czasami oglądać wózki albo mebelki dla dzieci...może to źle, ale czasem mam taką potrzebę, a od oglądania chyba nic złego się nie dzieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 09:55

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się podobają ewidentnie zupełnie inne niż twój Moodd :) Moje typy to Hartan Racer S, a jako drugi Hartan VIP XL, obydwóch ceny oscylują w okolicach 600e :)I podoba mi się też bardzo podobny do tego pierwszego: ABC Design 6S i jest prawie połowę tańszy :)
    Ehhh...pewnie mój mąż ma rację, jak już przyjdzie do wybierania to będzie masakra zeby się zdecydować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te Hartany to typowo niemieckia firma, chodza o nich opinie jakoby były wózkami "nie do zdarcia", ale ogólnie to wiesz...pewnie każdy ma inne priorytety - jedne urodzą latem inne zimą, jedne mieszkają w wielkich miastach gdzie mają tylko małe parki z idealnie prostumi alejkami, inne w małych miejscowościach gdzie można spacerować po lesie. A osobiście znam taką matkę, która przez pierwsze 2 miesiące prawie nie wychodziła na spacery (takie zaściankowe podejście było u niej na wsi, ze do 6 tygodnia życia dziecka absolutnie nie wolno i wtedy też nie może żadnych gości przyjmować), a później jak wychodziła to było to 10-15 minut, gadanie też zawsze było ze po co ma chodzić na spacery jak ona ma dom i moze dziecko wystawić na podwórko...Dla mnie beznadzieja, dla niej rozwiązanie, więc ona prawie w ogóle wózka nie używała :)

  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=Anastazjaa

    Strumyk ale jest wielki plus bycia w ciąży w NL, badanie dowcipne bardzo sporadycznie, w Polsce jak byłam wciazy miałam prawie za każdym razem - masakra[/QUOTE]
    właśnie, tutaj jest zasada, może lepiej zalecenie, o której nie wiedziałam, że kobiety w ciąży nie bada się ginekologicznie (tylko w uzasadnionych wypadkach)
    Tak mi położna mówiła.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Irl w ogole ginekologicznie nie badaja i ogolnie git:-(( bo mozna miec infekcje i sobie z nia chodzic jak nawet nie boli a ok cytologii, posiewu brak plus zero info o szyjce
    irl gin w szpitalu zbada Was jak bedziecie juz tu po terminie porodu a to akurat dobrze bo badanie moze poruszyc i zacznie sie akcja porodowa jak u mej bratowej w ten pon a we wt urodzila ;--))
    no ale fakt za duzo grzebania tez niezdrowo, ja np odmowilam fotela w Pl tylko scan wew i mi starczylo, raz bowiem po fotelu mialam otarcie i plamienie oraz w glowe zachodzilam ze strachu
    f2w3pc0zzgl2xzuk.png

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj pierwsza cytologia po 30tym roku życia, kolejne po 5ciu latach, nie zrobią nawet kobiecie po porodzie gdy chce (przykład mam w rodzinie), bo nie ma wskazań
    a z zapaleniem i innymi niespodziankami, do rodzinnego
    ach i tą cytologię to tez rodzinny (tutaj to już sprawdziłam na sobie;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • Mahdusiaa Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Staraczka z Holandii się kłania :) któraś jeszcze z tych stron :) ??

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Magda
  • Mahdusiaa Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Hej laski, już dawno nie było nikogo na tym wątku, ale mimo to postanowiłam napisać i się przywitać,

    Tak więc hej, mam 30 lat i zaczynam starania o drugie dziecko. Od 4 lat przebywam w holandii

    Buziaki i mam nadzieje ze ktoś będzie tu zaglądał ;)


    Hej Anastazja,

    Właśnie tutaj dzisiaj zajrzałam. Jestem z Holandii. Staramy się z mężem o pierwsze dziecko.

    Pozdrawiam :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Magda
  • Mahdusiaa Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 14 marca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okolice Leiden :)

    Magda
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w pracy :(, a teraz na centrum , wydać coś na siebie, bo życie ucieka

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • strumyk Ekspertka
    Postów: 128 110

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    btw, udanego weekendu, jaka pogoda w świecie?

    czekamy na Henia :)
    Bąbelek 13.10.2013 (14tc)
    Maluszek 19.11.2014 (8tc)
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mozna dolaczyc? Ja mieszkam w Niemczech (Berlin).
    Pogoda dzis tragiczna, wieje strasznie przez co w nocy kilka razy sie budzilam.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agattee wrote:
    Witam, mozna dolaczyc? Ja mieszkam w Niemczech (Berlin).
    Pogoda dzis tragiczna, wieje strasznie przez co w nocy kilka razy sie budzilam.


    Witaj Agattee :)
    Fakt z tym wiatrem to jakaś masakra od nocy. Ja mieszkam na Bawarii i rano na sparerze z psem myślałam, ze nas wywieje :)
    Długo już jesteś w DE?

    Dziewczyny a u Was jaka pogoda? Spokojnej niedzieli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa ja też sie zastanawiam, bo ostatnie dni były takie pięknie wiosenne. temperatura po 15-16 stopni, a od wczoraj właściwie co?? beznadzieja!! Wiosno przychodź, specjalnie dla Ciebie okna umyłam ;P

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • ewelina:P Autorytet
    Postów: 270 151

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam z Irlandii :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    w57v9n73cf2tb9mu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, skad brac duphaston w uk, wiem, ze tutaj jest wycofany ze sprzedazy... lekarze doradzali wam moze jakies zamienniki?

  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Witaj Agattee :)
    Fakt z tym wiatrem to jakaś masakra od nocy. Ja mieszkam na Bawarii i rano na sparerze z psem myślałam, ze nas wywieje :)
    Długo już jesteś w DE?

    Monika w Niemczech jestem ponad 2 lata ale Berlin to niestety nie moja bajka. Zdecydowanie chcialabym kiedys zamieszkac w dolnej czesci Niemiec ;)

    Chcialam zapytac dziewczyny mieszkajaca w Niemczech czy orientujecie sie jak to jest z badaniem HSG? Czy ono jest refundowane przez AOK czy za wszystko place sama?

    Ginka (Niemka) powiedziala mi, ze najpierw mam isc do AOK i zapytac czy mi sfinansuja zabieg a dopiero ona wtedy da mi skierowanie. Z jednej strony rozumiem z drugiej nie, bo tak isc z pustymi rekami do AOK i powiedziec ze potrzebuje zabiegu to troche mi dziwnie.
    Jak ktoras sie w tym wszystkim orientuje to bede wdzieczna :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

    wff22n0ab6iac00e.png
  • a1000 Koleżanka
    Postów: 41 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. ja jestem w Irlandii....fajnie, ze nie jestem ssama na obczyźnie :D

    anka...w Irlandii jest cyclogest, odpowiednik luteiny... ja mam w czopkach przepisane od ogólnego

    karola_aa lubi tę wiadomość

    kiedy z nami bedziesz siostro lub bracie Ali??
    e17fd7692d85bb01990eb9b2ffd3536a.png
  • a1000 Koleżanka
    Postów: 41 20

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka, wysłałam ci zaproszenie...jak chcesz to mogę ci co nieco wysłać

    kiedy z nami bedziesz siostro lub bracie Ali??
    e17fd7692d85bb01990eb9b2ffd3536a.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ