X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi sie :)

    stardust87, Niebieska, Anulkaa lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada Gratulacje ;):*:*

  • Panicznaaaa Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem załamana.Zrobiłam ten test ale chyba źle. Najpierw musiałam się załatwić ze stresu ale to drugie ;p potem przy nakraplaniu tak ręce mi się trzęsły ,że 1 kropla wpadła tylko w połowie do dziurki i potem już okej ale sama nie wiem.Test negatywny.Jestem rozczarowana. Wczoraj według mnie powinnam dostać @ a dzisiaj według ovufriend.Tempka nadal wysoko.Dziś 13dpo ,27dc
    Zastanawiam się czy powtórzyć jutro co wy na to?

    Załamana...:(:(:(
  • Liath Przyjaciółka
    Postów: 66 37

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak @ nie będzie to powtórz oczywiście

    oar8dqk33oflkx9m.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    No niestety ja bym stawiala na to, ze to mogla byc ciaza ktora sie nei utrzymala. Nie raz juz czytalam o testach ktore "klamaly". To znaczy tak okreslaly je dziewczyny ktore robily test zbyt wczesnie. Wychodzila wtedy druga kreska, one sie cieszyly ze sa w ciazy a tu nagle przychodzil @ wiec wedlug nich test klamal. A test nie klamal tylko poprostu ciaza sie nie utrzymala co jest stosunkowo czeste. Dlatego robienie testow za wczesnie niesie ze soba wiele rozczarowan, w szczegolnosci wlasnie w wypadku gdy wychodza 2 kreski a potem przchodzi okres.
    Tylko ze ja nie zrobiłam za wczesnie,a w dniu,w ktorym miala przyjsc@ :( a ta i tak przylazła,tylko z opoznieniem.Wiec chyba rzeczywiscie moglabyc to ciaza.To i dobrze i zle.Pozytyw taki,ze wiem,ze mogę zajsc,tylko zeby jeszcze móc utrzymac,ehh...

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Papi, a czy przy Twoim Pierworodnym miałaś tez ból brzucha jak na @? Bo wlasnie zapomnialam jeszcze o tym sygnale, pojawia sie kilka razy w ciagu dnia(no a do @przeciez 2 tyg), a potem w nocy dochodzi do tego jeszcze ból w pachwinie...
    Miałam bóle jak na @. Im bliżej przyjścia @ tym bardziej mnie jakby "rozpychało" na dole. I też czułam się mega wzdęta, jak bym z 2kg fasoli zjadła ;)

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest większa torbiel na jajniku, to test też może wyjść pozytywny. Niestety, przerabiałam to :/
    Kada, Gratulację!!
    Paniczna, powtórz jutro rano!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 10:54

    20130914050120.png201207104662.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada24 gratuluje!
    Marti ja wiem ze nei za wczesnie teoretycznie ale praktycznie to chyba jednak tak :/. Przykro mi.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Jak jest większa torbiel na jajniku, to test też może wyjść pozytywny. Niestety, przerabiałam to :/
    Kada, Gratulację!!
    Paniczna, powtórz jutro rano!

    Ale jesli bylaby to torbiel to chyba wszystkie testy wychodzilyby pozytywnie,nie tylko 2 na 100;)??Czy nie koniecznie?
    Kada, ja również gratuluje!!!:)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Kada24 gratuluje!
    Marti ja wiem ze nei za wczesnie teoretycznie ale praktycznie to chyba jednak tak :/. Przykro mi.
    Masz pewnie racje.Lepiej było mi jak żyłam w przeswiadczeniu,ze to jednak zdradziecki test:(.Nawet przestalam kupowac "ten model"

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada24
    Gratulacje :-)

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Ale jesli bylaby to torbiel to chyba wszystkie testy wychodzilyby pozytywnie,nie tylko 2 na 100;)??Czy nie koniecznie?
    Kada, ja również gratuluje!!!:)
    Wydaję mi się, że wszystkie były by pozytywne. Bo torbiel z tego co pamiętam, także podwyższa czasem poziom hCG.

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    Tylko ze ja nie zrobiłam za wczesnie,a w dniu,w ktorym miala przyjsc@ :( a ta i tak przylazła,tylko z opoznieniem.Wiec chyba rzeczywiscie moglabyc to ciaza.To i dobrze i zle.Pozytyw taki,ze wiem,ze mogę zajsc,tylko zeby jeszcze móc utrzymac,ehh...
    Ech, mi również przykro :/ Niedaleko mnie są mieszkania socjalne, i tam mieszka małżeństwo, które nie wylewa za kołnierz. Ma 5-tkę dzieci, a ona z 6-tym jest w ciąży. Dzieci, brudne, zaniedbane. Ogólne tam dużo takich rodzin mieszka. I jak widzę te dzieci, to mnie taka złość ogarnia :/

    weronika86 lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada gratulacje!!

    U mnie w bliskim otoczeniu byl taki przypadek, gdzie dziewczyna zrobila testy, byly 2 kreseczki, pochwalila sie najblizszym, a potem przyszla @
    Lekarz jej tlumaczyl, ze to nawet nie do konca jest poronienie, po prostu ciaza tak jakby sie nie przyjela.
    Na szczescie udalo jej sie zajsc w nastepnym cyklu, mam nadzieje ze tak tez bedzie w Twoim przypadku Martii!


    U mnie koniec zludzen na ten miesiac, nie dostane od Mikolaja tego, czego chcialam, @ przyszla.
    Nastepne testowanie w Sylwka.

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Ech, mi również przykro :/ Niedaleko mnie są mieszkania socjalne, i tam mieszka małżeństwo, które nie wylewa za kołnierz. Ma 5-tkę dzieci, a ona z 6-tym jest w ciąży. Dzieci, brudne, zaniedbane. Ogólne tam dużo takich rodzin mieszka. I jak widzę te dzieci, to mnie taka złość ogarnia :/

    No wlasnie to jest przykre. Moze to co powiem zabrzmi kontrowersyjnie i niefajnie ale i tak powiem.
    Czesto ludzie biedni, niewyksztalceni, bezrobotni i patologiczni rozmnazaja sie na potege. Dlatego zeby byla rownowaga ludzie wyksztalceni, dobrze sytuowani i spolecznie przystosowani powinni rowniez wspomagac panstwo majac jak najwiecej dzieci. A sytuacja jest wlasnie odwrotna, bo im wyzsze wyksztalcenie i zarobki tym mniej dzieci :/. niestety z badan wynika ze dzieci powielaja historie i zachowania rodzicow...(nie zawsze oczywiscie i brawa dla tych ktore wychodza na ludzi).

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Ech, mi również przykro :/ Niedaleko mnie są mieszkania socjalne, i tam mieszka małżeństwo, które nie wylewa za kołnierz. Ma 5-tkę dzieci, a ona z 6-tym jest w ciąży. Dzieci, brudne, zaniedbane. Ogólne tam dużo takich rodzin mieszka. I jak widzę te dzieci, to mnie taka złość ogarnia :/
    No własnie ja nie moge tego zrozumiec.Dlaczego te nawet patologiczne rodziny,gdzie nie żaluja sobie alkoholu,papierosow i nie wiadomo czego tam jeszcze,z taka łatwoscia płodza dzieci i donosza ciaze(!)
    Moze dlatego wlasnie,ze nie maja tej blokady w postaci ciaglego marzenia"chce mieć fasolke":/

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Kada gratulacje!!

    U mnie w bliskim otoczeniu byl taki przypadek, gdzie dziewczyna zrobila testy, byly 2 kreseczki, pochwalila sie najblizszym, a potem przyszla @
    Lekarz jej tlumaczyl, ze to nawet nie do konca jest poronienie, po prostu ciaza tak jakby sie nie przyjela.
    Na szczescie udalo jej sie zajsc w nastepnym cyklu, mam nadzieje ze tak tez bedzie w Twoim przypadku Martii!


    U mnie koniec zludzen na ten miesiac, nie dostane od Mikolaja tego, czego chcialam, @ przyszla.
    Nastepne testowanie w Sylwka.
    Dziekuje!Mam nadzieje,ze w koncu tak sie stanie:)
    A taki pozytywny tescik na sylwka tez fajny prezencik.Trzymam kciuki,zeby to byla Twoja ostatnia@ na najblizszych kilka miesiecy:)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    No wlasnie to jest przykre. Moze to co powiem zabrzmi kontrowersyjnie i niefajnie ale i tak powiem.
    Czesto ludzie biedni, niewyksztalceni, bezrobotni i patologiczni rozmnazaja sie na potege. Dlatego zeby byla rownowaga ludzie wyksztalceni, dobrze sytuowani i spolecznie przystosowani powinni rowniez wspomagac panstwo majac jak najwiecej dzieci. A sytuacja jest wlasnie odwrotna, bo im wyzsze wyksztalcenie i zarobki tym mniej dzieci :/. niestety z badan wynika ze dzieci powielaja historie i zachowania rodzicow...(nie zawsze oczywiscie i brawa dla tych ktore wychodza na ludzi).
    A no, niestety, święta racja. Mam wielu takich znajomych, i starają się długie miesiące.. Może faktycznie za dużo myślimy, i nasz organizm się blokuje? Chociaż u mnie to akurat problemy zdrowotne są przyczyną, ale wiele par nie ma problemów zdrowotnych a i tak muszą długo "walczyć" o maleństwo.

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    No własnie ja nie moge tego zrozumiec.Dlaczego te nawet patologiczne rodziny,gdzie nie żaluja sobie alkoholu,papierosow i nie wiadomo czego tam jeszcze,z taka łatwoscia płodza dzieci i donosza ciaze(!)
    Moze dlatego wlasnie,ze nie maja tej blokady w postaci ciaglego marzenia"chce mieć fasolke":/
    I to jest chyba właśnie odpowiedź :/ Kiedy leżałam w szpitalu, bo w 20 tyg rozpoczął mi się poród przedwczesny, leżała ze mną na sali dziewczyna, w moim wieku, z 4 dzieckiem. Była w 24 tyg i ciąża była bardzo mocno zagrożona, miała więc leżeć plackiem i wstawać tylko do wc. A ona co chwilę na fajkę, sama sobie kroplówkę odłączała. Albo sobie szła na miasto, położne już machały ręką. A jej chłopak przychodził w odwiedziny, wypił sobie ze 3 piwka na sali, opowiadał jak to "bachory" już go wkurzają i szedł do domku. W końcu wypisała się na własne żądanie. Ot, rodzinka.

    20130914050120.png201207104662.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba znaleźć sposób na wyłaczenie odpowiedniej klapki w mózgu;)
    Ostatnio zajmuje sie też szykowaniem mieszkania do urzadzenia,bo w koncu doczekalismy sie swojego M2,ale niestety TE mysli wciaz sie przebijaja.Szczegolnie jak rodzina zagaduje,jaka funkcje bedzie pelnil mały pokoik,z wiadoma aluzja...:/
    Zreszta we wszystkim co robie nasuwa sie mysl o dziecku.Unikam imprez z%,albo zglaszam sie do roli szofera,nawet bedac ostatnio przeziebiona,poprosilam lekarza o bezpieczne leki dla ciezarnych,zero antybiotykow,wszystko,ze a nóż widelec sie uda;) Mam nadzieje,ze fasolina niedlugo zawita,bo w koncu zawina mnie w rekaw i zamkna w pokoju bez klamek :p

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ