X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    U mnie też w najblizszym otoczeniu wszyscy rach ciach i ciaza gotowa, dlatego nikt nie rozumial moich dziwnych akcji, tak jak z tymi nogami w górze na przykład;) Mi tez przez to sie juz wydawało, ze jestem nienormalna.Bogu dzięki znalazlam się na tym forum:D W ogole jest mi lżej i raźniej jak moge z kims pogadać otwarcie, bo moj M juz czasami ma dość, jak co chwile mowie mu o kolejnych objawach, ze cos tu mnie pyka, strzyka i ze to "tym razem" na pewno fasolka:p I tak od 5 miesiecy, biedny chłopina...on tez sie ucieszył, że znalazlam sobie forum;)
    a moj mi powiedział, ze mi internet zabierze zebym nie siedziała tyle na ovu bo juz sie uzalezniłam...i na niego uwagi nie zwracam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 21:38

    Martii, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a moj mi powiedział, ze mi internet zabierze zebym nie siedziała tyle na ovu bo juz sie uzalezniłam...i na niego uwagi nie zwracam
    U mnie może byc podobnie, ale jeszcze nie zaczaił, że gada sam do siebie,a do mnie te dźwięki nie dochodzą:-p

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    U mnie może byc podobnie, ale jeszcze nie zaczaił, że gada sam do siebie,a do mnie te dźwięki nie dochodzą:-p
    ja mam teraz spokoj bo go nie ma, bedzie dopiero w piatek...i moge sobie cały dzien tu siedziec i pisac, a jak wroci to bede zagladała dosłownie na 5 minut, bo znow zacznie sie gadanie, ze go nie widze, ze sie nie przytule itd...

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    taki spadek jeszcze o niczym nie swiadczy, musisz poczekac na jutrzejsza tempke, trzymam nadal kciuki :)
    mam nadzieję, że coś wyjdzie z tego :( później nie mam jak się starać :( ale może jakiś mały prezencik na styczniowe urodzinki będzie

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Malinka1666 Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, mam pytanie czy któraś z was stosuje olej z wiesiołka?

    Katha81 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3tpeg372z.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam teraz spokoj bo go nie ma, bedzie dopiero w piatek...i moge sobie cały dzien tu siedziec i pisac, a jak wroci to bede zagladała dosłownie na 5 minut, bo znow zacznie sie gadanie, ze go nie widze, ze sie nie przytule itd...
    A moj wyjezdża w połowie stycznia i nie bedzie Go przez prawie 3 miesiace:( ale wtedy bede miala czas na poważne rzeczy;-)
    Dlatego tez bardzo licze, ze uda nam sie zafasolkowac niedlugo, bo potem ze starań nici...Bedzie mnie czasami odwiedzał, ale kto wie, czy wstrzeli sie w moja ovu;-) Ehh, życie...

    Unlike, kaarolaa lubią tę wiadomość

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam teraz spokoj bo go nie ma, bedzie dopiero w piatek...i moge sobie cały dzien tu siedziec i pisac, a jak wroci to bede zagladała dosłownie na 5 minut, bo znow zacznie sie gadanie, ze go nie widze, ze sie nie przytule itd...

    hehe skąd ja to znam :) Mój też wraca w piątek więc tygodniami jak go nie ma siedze na ovu a w weekendy rzadko żeby go nie denerwować :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    wczoraj w pracy kierowniczka powiedziała mi, że jest w ciąży. Normalnie pogratulowałam jej i jednocześnie mnie ukuło, że ja dalej muszę się starać.
    Także rozumiem Wasze uczucia. Chciałabym przed 30stką dzidzi mieć, bo im później tym mniejsze szanse :( Dla mnie nie jest ważna sytuacja materialna, nie mamy swojego mieszkania, ale wiem, że sobie poradzimy, można dorobić się mając dzieci. Jestem optymistką i najważniejsze jest nasze szczęście - nie ważne ile mamy w portfelu pieniędzy- za pieniądze szczęścia się nie kupi. Nie ważne gdzie- najważniejsze, że razem :)
    Metodę z nogami w górze zapożyczam :D pewnie wywoła to śmiech u mojego męża, ale co tam. Jednej się udało to może mi się też uda :D

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałam mieć dziecko przed 30stką.. I to by było na tyle. Chcieć a móc..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 ja już jedno mam, drugie bym też chciała jeszcze przed trzydziestką :) liczę się oczywiście z tym, że może się nie udać.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwuj mnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 10:36

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka30 :* mam nadzieję, że i Ty doczekasz się swojego bąbla :)zresztą każdej starającej się tego życzę.
    Poruszałyście temat patologii, że ona rozmnaża się na potęgę- to prawda,a może jest tak, że jak oni nie chcą i nie myślą o dziecku, ani o zabezpieczeniu to tym bardziej nie mają problemów z zajściem w ciążę. Taka kobitka nie ma tyle stresów co my, nie pracuje, pije i nie przejmuje się tematem. I najlepsze, że w większości takich rodzinach dzieci są zdrowe :O to jest dopiero fenomen,a nie raz się słyszy, że dziecko urodziło się pijane :/ Optymistycznie grudzień trzeba zacząć, tak więc nowe starania czas zacząć :)

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pojechał w poniedziałek, wraca w przyszłym tygodniu, niestety, jeszcze nie wiem dokładnie w którym dniu :/ Dlatego ja mogę sobie siedzieć na ovu, bo jak wróci to też będzie się domagał uwagi. Zawsze jak zjeżdża to mi opowiada wszystko ze szczegółami, tak przez cały dzień. I nieważne, że ja nie znam większości nazw, nie rozumiem często o co mu chodzi, ale jak przystało na dobrą żonę słucham i przytakuję. A tak poza tym to lubię z nim spędzać czas, a jeszcze jak mały doszedł do naszej dwójki to już w ogóle fajnie.
    Ale koniec końców, przy małym szkrabie mogę nagle znikać w czasie rozmowy, za co z góry przepraszam. No i najczęściej mam czas wieczorem, kiedy mały śpi ;)

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dba wrote:
    olka30 ja już jedno mam, drugie bym też chciała jeszcze przed trzydziestką :) liczę się oczywiście z tym, że może się nie udać.
    A ile ma Twoja pierwsza pociecha? ;)

    20130914050120.png201207104662.png
  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii wrote:
    A moj wyjezdża w połowie stycznia i nie bedzie Go przez prawie 3 miesiace:( ale wtedy bede miala czas na poważne rzeczy;-)
    Dlatego tez bardzo licze, ze uda nam sie zafasolkowac niedlugo, bo potem ze starań nici...Bedzie mnie czasami odwiedzał, ale kto wie, czy wstrzeli sie w moja ovu;-) Ehh, życie...
    Ja po Nowym Roku będę miała podobnie. Jak będziesz wiedziała, że zbliża się owu, to szybko do swojego, zróbcie co trzeba i z powrotem do domku :P U mnie to nierealne, bo musiała bym swojego męża po całej Europie ścigać :P

    Martii lubi tę wiadomość

    20130914050120.png201207104662.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 synek skończył 6 latek :) domaga się siostrzyczki :D
    Mój mąż też domaga się uwagi i gada mi o pracy, generalnie nudzi mnie czasem ten temat, ale tak jak pisałaś, dobra żona musi wszystkiego wysłuchać :) żeby czasem przez brak towarzyszki do rozmów nie chciałby sobie znaleźć innej ;)
    ja też tak z doskoku, ogarniam mieszkanie,ogólnie to wolę sprzątanie niż gotowanie :)

  • Papi77 Ekspertka
    Postów: 146 76

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 lat to już kawaler ;) Fajną różnicę wieku będziecie mieli, starszy będzie dużą pomocą. No mój mąż też czasem nudzi, ale co zrobić. Dokładnie, dlatego lepiej żeby nie szukał :P Ja nie znoszę gotować! Staram się znaleźć w tym jakąś przyjemność, odkąd mały zaczął szamać to co my, ale ciężko mi to idzie ;)

    20130914050120.png201207104662.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 tak już kawaler, czas szybko leci, po dziecku widać najbardziej. Niby chce rodzeństwo, ale zabawek nie będzie dawać :D egoizm i tak wychodzi górą :D w gotowaniu często wspiera mnie mąż i sam coś pichci :)

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papi77 wrote:
    Ja po Nowym Roku będę miała podobnie. Jak będziesz wiedziała, że zbliża się owu, to szybko do swojego, zróbcie co trzeba i z powrotem do domku :P U mnie to nierealne, bo musiała bym swojego męża po całej Europie ścigać :P
    Heh,to mogłoby nieźle wygladac jak pomykalybysmy za nimi po Polsce(w moim przypadku:-)) a nawet po całej Europie,dopadały na chwile i wiały do domu:D
    Nas bedzie dzielic ponad 400km,ale jakos trzeba dać radę:-D

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Też chciałam mieć dziecko przed 30stką.. I to by było na tyle. Chcieć a móc..
    będzie dobrze :) trzymam kciuki

    Martii lubi tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ