X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 20 września 2013, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na mojego mówie mężu wężu, na początku łaził i pytał czemu snejk?? i za nic nie docierało ze sie rymuje i tyle.

    az nie chce myslec co by bylo gdybym miala mu tlumaczyc babci powiedzonka jak np. 'tak, tak, nie było wiatru a ruszał się krzak'

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2013, 23:34

    Jus1985, celia, mała_mi, Anutka, chce dzidziusia lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    super pogoda dziś, już po sniadanku, brzuch pobolewa to dobry znak :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 21 września 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam zły dzień. zdaje sobie pytanie co tu robię gdzie jestem i z kim.? Płacze, kiedy się człowiek rozczarowuje ..nie wie co ma zrobić..ja najchętniej od razu bym uciekła. Nie nawidze podłych zachowan
    I udawania głupka.moje motto, Jeśli mnie oszukujesz to nie trać mojego cennego czasu.mimo twardego charakteru po tym co mi zrobił mój były juz nigdy we mnie nie będzie spokoju.Tak łatwo stracić moje zaufanie a wtedy ja mam problem a nie ta osoba. Dlaczego tych których kochamy wyrządzają nam największe cierpienie?

    Dziś mi ciężko, powiedziałam ze ma wypierdalac...bo nie mam juz czasem siły...a wiem co to miłość i nienawiść. To tylko mały kroczek....:'(

    Sorry ale nie mam z kim podzielić się tym co czuje...

    Andzia33, Anutka, Iwone lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 21 września 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria A przytulam!
    Wiem co czujesz ,bo sama przechodziłam to w zeszłym tyg,ale już jest dobrze.I my własnie tacy jesteśmy ,pokłucimy sie i czasem ostro ,a za chwilę się z tego śmiejemy.I myslę ,że tak jest dobrze,bo ja nie lubię udawania i co mi leży na sercu to mówię.A takich super fałszywych małżeństw,które nigdy się nie kłócą ,a pokryjomu zdradzają -to znam na pęczki. Uwierz mi jutro będzie lepszy dzień 0sarcastic.gif

    Iwone lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 21 września 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Dziś mam zły dzień.

    Sorry ale nie mam z kim podzielić się tym co czuje...

    Oj nie wiem co mam powiedzieć żeby ci było lepiej 16icon_kiss.gif

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 21 września 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    powiedziałam ze ma wypierdalac...bo nie mam juz czasem siły...a wiem co to miłość i nienawiść. To tylko mały kroczek....:'(

    Sorry ale nie mam z kim podzielić się tym co czuje...

    Swojemu obecnemu łóżkowemu fistaszkowi tak powiedzialaś??? Matko i córko, cóż on narobił? Powiedz kochana więcej. Zenon doradzi... A jak będzie trzeba dojedzie na rowerze pocieszyć!!!pokazywacz.gif

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 21 września 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Dziś mam zły dzień. zdaje sobie pytanie co tu robię gdzie jestem i z kim.? Płacze, kiedy się człowiek rozczarowuje ..nie wie co ma zrobić..ja najchętniej od razu bym uciekła. Nie nawidze podłych zachowan
    I udawania głupka.moje motto, Jeśli mnie oszukujesz to nie trać mojego cennego czasu.mimo twardego charakteru po tym co mi zrobił mój były juz nigdy we mnie nie będzie spokoju.Tak łatwo stracić moje zaufanie a wtedy ja mam problem a nie ta osoba. Dlaczego tych których kochamy wyrządzają nam największe cierpienie?

    Dziś mi ciężko, powiedziałam ze ma wypierdalac...bo nie mam juz czasem siły...a wiem co to miłość i nienawiść. To tylko mały kroczek....:'(

    Sorry ale nie mam z kim podzielić się tym co czuje...


    wspieram, nie bardzo wiem jak pomóc :*

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 21 września 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Dziś mam zły dzień. zdaje sobie pytanie co tu robię gdzie jestem i z kim.? Płacze, kiedy się człowiek rozczarowuje ..nie wie co ma zrobić..ja najchętniej od razu bym uciekła. Nie nawidze podłych zachowan
    I udawania głupka.moje motto, Jeśli mnie oszukujesz to nie trać mojego cennego czasu.mimo twardego charakteru po tym co mi zrobił mój były juz nigdy we mnie nie będzie spokoju.Tak łatwo stracić moje zaufanie a wtedy ja mam problem a nie ta osoba. Dlaczego tych których kochamy wyrządzają nam największe cierpienie?

    Dziś mi ciężko, powiedziałam ze ma wypierdalac...bo nie mam juz czasem siły...a wiem co to miłość i nienawiść. To tylko mały kroczek....:'(

    Sorry ale nie mam z kim podzielić się tym co czuje...


    Wiem doskonale co czujesz. To mija. Po burzy potrafi wyjść słońce. Tylko Ty nie poddawaj się i patrz w siebie i dziecko.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 22 września 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane wszystko dobrze..niespotykanie spokojny człowiek sobie ulżyło...

    Teraz tylko do przodu.

    Dzięki za wsparcie.

    Hormony wzebraly we mnie sile...i poszalaly w słowach..

    Zenku zapraszam na rowerku w moje strony.


    Dziewczyny dzięki..

    miłej niedzieli.


    P.s. Byliśmy wieczorem w kawiarni, lody zazegnaly spor...nawet te na ruchomym waflu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2013, 11:59

    Anutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 22 września 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij, aby rozpocząć wpisywanie wiadomości

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomocy!!
    mam jakiś dziwny dzień, czuje się nie dowartościowana czy coś takiego
    jakoś takie myśli mnie nachodzą ze wszyscy maja lepiej niż ja , że niczego nie osiągnęłam i takie w tym stylu, ze moje koleżanki to za granicą już tyle lat siedzą , kasy maja jak wracają to maja na wszystko, że za granica to jest idealnie a tu ja mam źle

    błagam doprowadźcie mnie do pionu bo zwariuje.

    Ania_84, Anutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    dziewczyny pomocy!!
    mam jakiś dziwny dzień, czuje się nie dowartościowana czy coś takiego
    jakoś takie myśli mnie nachodzą ze wszyscy maja lepiej niż ja , że niczego nie osiągnęłam i takie w tym stylu, ze moje koleżanki to za granicą już tyle lat siedzą , kasy maja jak wracają to maja na wszystko, że za granica to jest idealnie a tu ja mam źle

    błagam doprowadźcie mnie do pionu bo zwariuje.


    Kochana, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)
    stawiam do pionu :)

    Aniqa lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 września 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    dziewczyny pomocy!!
    mam jakiś dziwny dzień, czuje się nie dowartościowana czy coś takiego
    jakoś takie myśli mnie nachodzą ze wszyscy maja lepiej niż ja , że niczego nie osiągnęłam i takie w tym stylu, ze moje koleżanki to za granicą już tyle lat siedzą , kasy maja jak wracają to maja na wszystko, że za granica to jest idealnie a tu ja mam źle

    błagam doprowadźcie mnie do pionu bo zwariuje.

    Będzie dobrze :)
    Każdy z Nas ma inne priorytety i co innego jest dla każdego najważniejsze...
    Też mam takie dni ...np dziś ..nawet przeszła mi myśl czy jest sens w tym co robię ...ale zaraz potem przyszła mi druga mysl że musze walczyć, próbować co by nasze maleństwo w przyszłości było z nas dumne ;)
    Żyjemy z Michałem w tym momencie w dużym stresie ponieważ wiemy że do końca września 2014 michał straci pracę - co jest już pewne...nawet zaczęłam mieć głupie myśli czy dobrze robimy teraz się starjąc, skoro wiemy że za rok będziemy żyli tylko z moich zarobków....
    Myśle jednak że każdemu z nas się w jakis sposób uda :)
    A przynajmneij trezba walczyć i isć z podniesioną głową żeby zauważać nadarzające się po drodze okazje :D
    A druga sprawa Aniqa - każdy człowiek jest wartościowy, i mogę się założyc że i ty napewno w życiu coś osiągnełaś i osiągniesz - nie patrz po innych ale na Was - na siebie .. co sobą reprezentujecie :)
    Pozdrawiam I główka do góry :)

    MalutkaEve, Anutka, Aniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 22 września 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina dobrze ze juz dobrze :)

    Aniqa doprowadzał cię do porządku! Ja bardzo często tak mam- ze znajomi maja lepiej i więcej niż ja. A doopa. Mam męża, dom, dzieciaki. Co z tego ze bez studiów, szalowych zarobków, super fury w garażu i wycieczek dookoła świata. Zależy jakie kto ma wartości. Jesteś wrażliwa osoba, masz obok męża który cię wspiera, juz niedługo doczekasz się malutkich raczek wyciąganych w twoja stronę. Przytulam mocno i mam nadzieje ze te smutne nastroje szybko znikną i jutro zaświeci słońce. :)

    Aniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 22 września 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa trawa u sąsiada zawsze jest jakoś bardziej zielona ... A co tak naprawdę kryje się za luksusowymi drzwiami jego domu, to zupełnie inna bajka. A tak swoją drogą żyjemy w świecie mega pozorów. Na wszystkim portalach społecznościowych pokazują się roześmiane twarze ludzi, popijających kolejnego drinka z palemką, na kolejnych wakacjach zagramanicą, no sielanka po prostu. A potem okazuje się, że właściwie w czasie tych wakacji zamienili ze sobą trzy słowa "gdzie jest ręcznik" ;)
    Pomyśl co osiągnęłaś, kim jesteś, ale nie porównuj się, bo to do niczego nie prowadzi. A poza tym my sami zawsze jesteśmy najgorszymi krytykami dla siebie. Ło matko, ale się rozpisałam ;)
    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    mała_mi, Aniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • rudaa21 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 września 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam problem, ovufriend wyliczyło mi, że owulkę miałam 9 dnia cyklu coś nie tak raczej...;/

    rudaaa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam!!!! :)
    wróciłam z weekendu...

    Anutka lubi tę wiadomość

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 22 września 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karola! Mam nadzieje ze w dobrym nastroju, bo coś tu smutnawo ostatnio ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w miare ok :) troche tylko smutna jestem bo do soboty sama siedze. maz ma urlop i u rodzicow siedzi...

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 22 września 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, no ja zwarjuje :) urlop i u rodziców zamiast z zonka? Co z tymi chłopami się dzieje ;)

    MalutkaEve, kaarolaa lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ