X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    hehe ale wiesz przynajmniej jak teraz wygląda, ja z byłymi nie mam kontaktu bo niby po co, zresztą lepiej o tym zapomnieć ,mam fajnego męża i wystarcza mi to.
    a co do gór to już znam prawie każdy szlak w naszych górach ale i tak lubię tam łazić. nasze góry sa przepiękne,


    Ja teraz najbliższe góry w kokolicy podbijam, 2 lata temu pieniny zdobyłam... bardzo chciałabym w tatry słowackie ale to jeszcze mam czas ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spojrzalam gdzie ona bywala w Gdansku i to byl odcinek z Tawerny Dominikanskiej z 11 Grudnia 2010 roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    hehe ale wiesz przynajmniej jak teraz wygląda, ja z byłymi nie mam kontaktu bo niby po co, zresztą lepiej o tym zapomnieć ,mam fajnego męża i wystarcza mi to.
    a co do gór to już znam prawie każdy szlak w naszych górach ale i tak lubię tam łazić. nasze góry sa przepiękne,
    szczerze to wolalabym nie wiedziec jak wyglada :P wogole wsty mi ze kiedykolwiek z takim kims sie spotykalam... ale coz... bledy mlodosci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadza się, kojarzę nazwę gdzie robiła rewolucje,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ej kurcze, kto pozmieniał kolejności nazw forum , zawsze było pierwsze " starając się - ogólnie" a teraz odruchowo weszłam w poronienia.
    jakies 15 minut temu cala strona byla wylaczona bo robili aktualizacje itp. i pozmieniali...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz wszystko wróciło do normy, dziwne. a już sama nie wiem.

    wykres pokazuje mi że w poniedziałek mam dni płodne, i w poniedziałek wraca mój maż, hehe no cóż to będzie :):) troszke sie stresuje nawet tym, za dobrze sie to zbiega póki co.

    wirbażka lubi tę wiadomość

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    teraz wszystko wróciło do normy, dziwne. a już sama nie wiem.

    wykres pokazuje mi że w poniedziałek mam dni płodne, i w poniedziałek wraca mój maż, hehe no cóż to będzie :):) troszke sie stresuje nawet tym, za dobrze sie to zbiega póki co.


    oby się udało wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    teraz wszystko wróciło do normy, dziwne. a już sama nie wiem.

    wykres pokazuje mi że w poniedziałek mam dni płodne, i w poniedziałek wraca mój maż, hehe no cóż to będzie :):) troszke sie stresuje nawet tym, za dobrze sie to zbiega póki co.
    no to trzymam kciukasy ;) a ile meza nie bylo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też bym chciała, ale lekko się stresuje tym, bardzo się nakręciłam że nam wyjdzie teraz, i nie chciałabym się rozczarować. ale nie wiem czemu. mój bardziej by chciał niz ja sama, jest o pare lat starszy niż ja może dlatego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    no to trzymam kciukasy ;) a ile meza nie bylo?
    wraca raz na 1,5- 2 msc na ok 2 tyg, taraz nakazałam mu wręcz że na dni płodne ma być i będzie :)

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też się nakręciałam,że tym razem się nam uda ;) zobaczymy, oby!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    no ja też się nakręciałam,że tym razem się nam uda ;) zobaczymy, oby!
    a ty kiedy zaczynasz " akcje bobas" ???? czy czekasz na wynik już.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    wraca raz na 1,5- 2 msc na ok 2 tyg, taraz nakazałam mu wręcz że na dni płodne ma być i będzie :)

    No i prawidłowo :) Niech przyjeżdża i działa i fasolka na pewno będzie :)

    Aniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    No i prawidłowo :) Niech przyjeżdża i działa i fasolka na pewno będzie :)
    zgadaza się , akurat mam 8 dni wolnego to można działać do woli, hehe

    wirbażka, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    a ty kiedy zaczynasz " akcje bobas" ???? czy czekasz na wynik już.

    my właśnie pracujemy :) dziś mam 13dc a owulka pojawia mi się ok. 17dc :)

    Aniqa, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to też życzę powodzenia, pracujcie pracujcie ... na pewno się uda :)

    wirbażka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akcja bobas ;) heheh no to pracujcie kochane. Juz prawie 14 (u nas jest godzine do tylu) a po 15 mam zadzwonic.... szczerze to nawet o tym nie mysle nastawiam sie na negatywa. wole sie przyjemnie zaskoczyc niz rozczarowac ;) chcialabym juz wiedziec na 100%. wtedy bym wiedziala co dalej...

    Kurcze kluje mnie w piersiach i tak przy wejsciu do pochwy (sorki)... dzis mnie juz nie mdli a i zgagi malo... moze dlatego ze okupuje kanape i nie robie nic (poza nastawieniem prania ) aaa musze kuchnie ogarnac bo znowu brudno -__-

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Akcja bobas ;) heheh no to pracujcie kochane. Juz prawie 14 (u nas jest godzine do tylu) a po 15 mam zadzwonic.... szczerze to nawet o tym nie mysle nastawiam sie na negatywa. wole sie przyjemnie zaskoczyc niz rozczarowac ;) chcialabym juz wiedziec na 100%. wtedy bym wiedziala co dalej...
    Kurcze kluje mnie w piersiach i tak przy wejsciu do pochwy (sorki)... dzis mnie juz nie mdli a i zgagi malo... moze dlatego ze okupuje kanape i nie robie nic (poza nastawieniem prania ) aaa musze kuchnie ogarnac bo znowu brudno -__-
    a ja znów niemam żadnych objawów, tylko pobolewa mnie troche w dole brzucha. piersi nie bolą, ale do poniedziałku może sie to zmienić.\
    czakamy z niecierpliwością na twoje wyniczki, bo pewnie sie z nami podzielisz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    my właśnie pracujemy :) dziś mam 13dc a owulka pojawia mi się ok. 17dc :)

    Kochana to owocnej pracy Wam życzę :)

    wirbażka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa oczywiscie ze sie z wami podziele. ale mysle ze bedzie negatyw.. nie wiem czmu jakies takie przeczucie mam... przynajmniej mnie na USG wysle i niech zobacza co sie tam dzieje :)

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ