X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    Ja na bete nie ide poczekam do dnia okresu jak nie dostanę to będę już wszystko wiedzieć :-) nie spieszy mi się co ma być to będzie ale jakoś jestem spokojna :-)

    Dziewczyny, jak Wy to robicie że nie świrujecie tak jak ja...,mnie już szlak jasny trafia i chciałabym przyśpieszyć czas żeby już była środa i żebym mogła zrobić betę...mój mąż mówi, że niestety ale takie rzeczy tylko w Harrym Potterze...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nawet w Harrym Poterze nie przyspieszali czasu :p tylko sie cofali w czasie :P (jestem wielka fanka ksiazek :p )

    Eh ja nie swiruje bo wiem ze @ bedzie za kilka dni... pewnie w 36dniu cyklu tak jak z pierwsza biochemiczna... a moze owu mialam w 23dc? kto wie...

    ja juz poprsotu przestalam liczyc na cokolwiek... bedzie co bedzie.....

    no bo gdyby owu byla w 14dniu cyklu to juz byloby cos widac porzadnie na testach? a nie jakies znikajace cienie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem fanką książek i wiem, że w Harrym Potterze nie ma czegoś takiego (czytałam wszystkie części), ale mój mąż o tym nie wiem i miał jedynie na myśli ogólnie magie... :)
    a myślisz, że w 24dc przy bardzo nieregularnych cyklach (okres zawsze jest dla mnie spóźnioną niespodzianką) mogę zrobić sikańca? albo betę wcześniej niż w środę (w środę książkowo powinnam dostac okres, ale mmnie zawsze się spóźnia i to sporo...potrafi kilka miesięcy)...wykaże juz któryś coś?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,kochane mam pytanko, wczoraj po <3 przy podcieraniu sie pojawil sie u mnie różowy sluz, ale tylko przez chwile,pobolewał mnie brzuch, jajniki i plecy ale te 3 ostatnie wymienione to utrzymują sie od 2 tyg, od 2-3 dni bolą mnie piersi,pachwiny,dzis tez biegam do lazienki czesciej niz zwykle..tempka od paru dni utrzymuje sie na tym samym poziomie...OCZYWIŚCIE OKRESU DALEJ NIE MA;)
    Czy któraś z was miała tak z tym rózowym sluzem?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka słyszałam, że taki lekko różowawy śluz pojawia sie przy zagnieżdżaniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, tylko ze ten sluz był tylko po <3 i w 45 dc to raczej nie zagniezdzanie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z pewnością nie...chodziło mi o to, że tylko o takich przypadkach słyszałam...choc przed chwila wyczytałam na jakimś forum ginekologicznym, że w pierwszych tyg ciąży może się to zdarzać

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja mialam takie plamienia dwa dni w 12pdo i 13dpo.... i nie wiem co to znaczy :P

    Aga chcesz to sikaj :P tylko upenwij sie ze od zastrzyku minelo 14 dni...jesli dobrze pamietam to zastrzyk mialas w 10.07? to troszke za szybko kochana... no bo moga sie dwie kreski pijawic jeszcze przez zastrzyk a potem znowu smutno bedzie

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku, a boli ci brzuch, jajniki i krzyz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Aneczka ja mialam takie plamienia dwa dni w 12pdo i 13dpo.... i nie wiem co to znaczy :P

    Aga chcesz to sikaj :P tylko upenwij sie ze od zastrzyku minelo 14 dni...jesli dobrze pamietam to zastrzyk mialas w 10.07? to troszke za szybko kochana... no bo moga sie dwie kreski pijawic jeszcze przez zastrzyk a potem znowu smutno bedzie

    Kurcze no własnie nie wiem...a już się doczekać nie mogę...
    Sprowadziłaś mnie na ziemię bo ja już zupełnie o tym zapomniałam...heh

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Kurcze no własnie nie wiem...a już się doczekać nie mogę...
    Sprowadziłaś mnie na ziemię bo ja już zupełnie o tym zapomniałam...heh
    ja poporstu nie chce zsby znowu bylo ci smutno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Aneczka ja mialam takie plamienia dwa dni w 12pdo i 13dpo.... i nie wiem co to znaczy :P

    Puszku, a boli ci brzuch, jajniki i krzyz? i jak powtarzalas moze testy od tamtego czasu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku Kochana :* :* Dziękuję :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku pisałam właśnie do Aneczki w innym wątku (Aneczko przeniesmy się tutaj), że ...cytuję...

    aneczka2076 napisała:
    ja bym poczekała nawet do 25.07 , przez ten zastrzyk, który miałas;) zobaczysz bedzie dobrze i u Ciebie zakonczy sie to dzidzią:)
    A pytałas moze lekarza dlaczego Ci z krwi wyszla ciąża , a po 2 dniach negatywny?

    Aga_Andzia|:
    Powiedział, że w poniedziałek jeszcze miałam w krwi HCG z zastrzyku, a że zaczeła spadać to w środę test juz wyszedł negatywny...daltego tak sobie myślę, że skoro wtedy zaczęła spadać to może już mogłabym zrović kolejny test i zobaczyć czy co teraz mi wyjdzie...bo spadła beta wtedy z 8.15 na 3,10 i jak to mój gon powiedział że skoro się nie "wyzerowała" to mam powtórzyć test za tydz bo może jednak jestem w ciązy...
    a ja chcę już wiedzieć...pewnie mnie rozumiesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kochana pędzikiem do łazienki i prosze wrócic z 2 kreskami:)
    ale pamiętaj! nie nastawiamy sie:)lepiej sie miło zaskoczyc :)nawet za pare dni w powtorce:)
    Lec:);*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    no to kochana pędzikiem do łazienki i prosze wrócic z 2 kreskami:)
    ale pamiętaj! nie nastawiamy sie:)lepiej sie miło zaskoczyc :)nawet za pare dni w powtorce:)
    Lec:);*

    Uważasz, że już moge zrobić...że nie wyjdzie błędnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli wyjdą 2 krechy to cieszymy sie, ale mamy w podświadomości to ze za 5 dni powtarzamy i wtedy mamy pewność;)
    poza tym jak pare dni temu mialas taki spadek, to moze juz nie ma zastrzyku w organizmie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie masz rację...zadzwoniłam do męża żeby kupił mi dwa testy i dziś wieczorem jeden zrobię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Może faktycznie masz rację...zadzwoniłam do męża żeby kupił mi dwa testy i dziś wieczorem jeden zrobię :)
    :) daj znac:) ja uciekam w koncu sprzatac, a tak mi sie nie chce:( Trzymam kciuki za II kreski!;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    :) daj znac:) ja uciekam w koncu sprzatac, a tak mi sie nie chce:( Trzymam kciuki za II kreski!;*

    Napiszę, napiszę...mam nadzieję, że coś się zadzieje :)

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ