X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko dziekuje :* mam nadzieje ze jakos sie ten moj organism ogarnie ... poczekamy zobaczymy .

    buuuuziale:*

    agata2502 lubi tę wiadomość

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, przykro się dowiadywać takich informacji:( Ale walczymy dalej - szybkiego zafasolkowania życzę i oby tym razem było wszystko ok:)
    Syntia, ja też mam nadzieje ze się zarazę ciążowym wirusem :D

    agata2502 lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    kurcze jesień już prawie, zimno jest.
    brrr
    ale herbatka grzeje,
    ja już planuje remonty bo tak mnie jakoś naszło na małe zmiany,

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki
    Jutro idę do szpitala na hsg,zobaczymy co wyjdzie?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny...wczoraj popołudniu przyszła @ także zaczynamy od nowa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dopisuje się do staraczek, także bardzo bym już chciała zostać mamą 2014:-) W końcu rok 2013 jest podobno najbardziej płodny to może się załapie;-)) Andzia33 powodzenia na HSG tez miałam, nie ma co się stresować, luzu życzę oraz drożności, by mogła swobodnie odbywać się randka w jajowodach ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Syntia Koleżanka
    Postów: 36 28

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Andzia33 :-)


    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cd94148501fd4db98eae2d015fe2666e.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 15:18

    Andzia33, Karoloo lubią tę wiadomość

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia kciuki, żeby wszystko było w porządku.
    AgaAndzia, nie ten cykl to nastepny-wiem, łatwo powiedzieć, gdy siły i cierpliwość u granic wytrzymałości...
    A mnie się zielone światełko zaświeciło a tu d..a z serduszkowania bo się wczoraj z małżem pokłóciłam dość konkretnie:(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat ;) wrote:
    czesc kochane :* gratuluje kochane z calego serca:*! ja mam takie pytanie do was zlociutkie hmm jak powinna wygladac temp po poronieniu? Czy to jest ok jesli np dzis podskoczyla mi do 37?:o. prosze o rade :* calusy dla was:* muahhh

    nat jak chcesz to zobacz sobie jak u mnie skakała temperatura po poronieniu no i dopiero owulacja w 32 dc (chyba) o ile mi temperatura nie spadnie

    2256c0484e27f894331b15286f3bc100.png

  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia, co tam, jak tam u ciebie? Wieczorem idę do gin i brzuch mnie z nerwów boli juz od południa.
    Hihi kiedyś byłam u niego przeziębiona trochę i zaczęłam kaszleć i chrzakac akurat jak gmerał we mnie, przerwał i się pyta: co, podrapalem panią po gardle?
    Uwielbiam mojego lekarza:D

    Andzia33, nika86 lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Drogie Panie dawno mnie nie było. Po wczorajszej wizycie u gina mamy całe 3,6 cm, 10tydzień i 4dni, wszystko jest ok, dzidzia słodko się ruszała podczas badania- widok wow, Za 2tyg mam usg prenatalne.

    MalutkaEve, Andzia33, nika86 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • Syntia Koleżanka
    Postów: 36 28

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 i jak po badaniu?

    Andzia, Agnis...czy to rzeczywiście jest tak traumatyczne jak słyszałam?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cd94148501fd4db98eae2d015fe2666e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syntia wrote:
    Andzia33 i jak po badaniu?

    Andzia, Agnis...czy to rzeczywiście jest tak traumatyczne jak słyszałam?
    sama to przechodziłam i powiem, ze fajnie nie było, ale tylko przez 5 minut. bol był taki ze krzyczałam jak przy porodzie. poł szpitala mnie słyszało :)a po badaniu nic mi nie było, tylko takie goraco w brzuchu czułam

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rada, jeżeli chodzi o HSG to nie czytac za dużo przed badaniem, bo sters może zjeść człowieka, wszystko zależy od stopnia droźności jajowodów:)) Najbardziej odczuwealne jest jak podają kontrast, takie dziwne uczucie, ze cos tam wpuszczają, mi podawali 3 razy, miałam drożne, także tyle mogę powiedzieć, miałam koleżankę która miała oba nie droźne i bardzo ja bolało przy podawania kontrastu, lekarz powiedział, że skoro są nie drożne jajowody to tylko invitro, a ona mimo wszystko się starala w tym cyklu co miała HSG i udało jej się zajść w ciąze ( widocznie udrożnili jej w jakimś stopniu jajowody) Poza tym lekarze zalecają jak współżycie nawet w tym cyklu co było HSG, bo jajowody mają więcej luzu to i do randewu dochodzi łatwiej :)) Kochane wszystko jest do przeżycia:-))

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz tak samo radził, zaszłam w 2 cyklu po badaniu ale poroniłam. ja wiem ze moje jajowody sa drozne ale czesciowo, sa węższe niz normalnie, i jesli nic sie nie da zrobic to teraz tylko in vitro zostanie...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa, a laparoskopii Ci nie proponowali??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos wspominał, ale jeszcze sie wstrzymal. powiedział, ze wszystko zalezy od wynikow meza. i narazie wyniki sa zle. czyli pewnie laparo mi nie zrobi. chociaz bede sie wyklócała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm, to musisz zadbać o męża, ale jak byłaś w ciąży to nie były aż tak złe, co bierze na poprawę ? Warto zrobić ta laparo, zawsze to dodatkowa szansa przed invitro:-)) Kurcze mnie może też to czekać, HSG ponad pół roku temu a ciąży nadal brak :-/

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny
    jeszcze 2 tyg i będę działać, a teraz czekam na okres , wydawało mi sie że juz będzie za pare dni ,ale na szczęście jeszcze nie, spodziewam sie za 2-3 dni. :)
    a wiec na razie idzie zgodnie z planem :)

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ