Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    pokaże wieczorem - bo jestem w pracy. Zrobię fotę i Wam wrzucę...jemu chodzi o minę tej ryby, która mu się bardzo podoba...:)
    bendem czekać flircik.gif

    BISCA lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 2 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06dfda60f93b.jpg to ta jedna z naszych

    Magdala, nick nieaktualny, pierwiastka, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, iwcia77, Bursztyn, nick nieaktualny, Dziobak, malgos741, moremi, Mega, caffe, Mimbla lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    dziurka jest na tyle mała że nie uposledza serduszka, narazie nie beda z tym nic robić bo jest szansa że sie zarośnie w miare rozwoju, jesli nie to załataja implantem przeskórnie.....
    super, to niech zarasta! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Dzisiaj jest naprawde dobry dzien :) <3



    Udalo mi sie polubic 2 razy :)

    I tez mam dobry dzien

    ania.g, BISCA, nick nieaktualny, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 2 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06dfda60f93b.jpg to ta jedna z naszych

    No dobra. Ile tego chcesz i w jakich kolorach ?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, Dziobak, moremi, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 2 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś jest super dzień :)

    odwiedził mnie przez balkon kot sąsiada!!!!!
    czarny jak noc listopadowa
    przyszedł jak podlewałam kwiatki i miauczeniem domagał się głaskania... a potem hyc przez dziurę w siatce na swój balkon...

    żeby nie było-pierwszy raz widziałam sierściaka na oczy

    nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, ania.g, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, moremi, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 2 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    No dobra. Ile tego chcesz i w jakich kolorach ?
    mowy nie ma...:) tyle pięknych rzeczy na świecie - a ja będę otoczona przygłupiastymi rybami? :)....

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Mega, Mimbla lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 2 października 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, ta ryba wygląda jak zdziwiony Nemo!

    Bozia3, ComeToMeBaby, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co wy z ta rybą? pomaga na zacionżenie?

    iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06dfda60f93b.jpg to ta jedna z naszych
    oooo, to jednak całkiem inne od moich. moje chwilowo chyba pochowane w piwnicy celem wygospodarowania większej przestrzeni życiowej po wprowadzeniu się chłopa do mnie (...) bo ich tu w mieszkaniu w pudłach nie widzę. A nie będę lazła do piwnicy bo tam graciarnia jest i zaginęłabym na pół dnia. Więc wyśledziłam w necie producenta tych moich z Czarnogóry- taką małą rodzinną pracownię ceramiczną (o, taka jestem dobra) i mam parę zdjęć tego typu rybek. Ale jak mam porównać to te moje mają bardziej odjechane miny i szczerbiaste zębiska hyhyhy takie gupole. Tu macie zdjęcia gotowców i z produkcji:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/31477160639b.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b28c6c0ae1b6.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd2b61b256ba.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/471ca9add045.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7751e191a97.jpg

    BISCA, Bozia3, iwcia77, Dziobak, moremi, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    co wy z ta rybą? pomaga na zacionżenie?
    byś nadrobiła to byś wiedziała, że mąż Boziowy chciałby takich 10 ale (nie)stety dziesięciu nie ma.

    Bozia3, iwcia77, moremi, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    Bozia, ta ryba wygląda jak zdziwiony Nemo!
    nom, ale ten okrąglutki otwór na okrągłym kształcie mnie się bardzo nieładnie kojarzy... żeby nie powiedzieć, że pomysł na taki otwór jest do d...py :P
    hahahahaa

    Bozia3, Aasiula, iwcia77, moremi, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 2 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby one mi przypominają podręcznik do biologii i zdjęcia ryb z morskich głębin, takich ze świecącymi wyrostkami...;.bym sue bała w domu mieć

    ale faceci coś z figurkami mają.... mój hołubi takie szklane z 3D obrazkami z Kamasutry! Juz kilka razy nie chciały mi się potłuc... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 18:08

    kapturnica, BISCA, iwcia77, moremi, Mega, caffe lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    ComeToMeBaby one mi przypominają podręcznik do biologii i zdjęcia ryb z morskich głębin, takich ze świecącymi wyrostkami...;.bym sue bała w domu mieć
    heheh no te egzemplarze może faktycznie. te moje mają miny... określiłabym je: głupkowate :) i zęby na wszystkie strony. I wg oznaczenia producenta nazywają się "crazy fish"- to zdecydowanie oddaje ich charakter. To mała manufaktura, robione ręcznie, każda jest inna. Te rybki robili chyba w 2011 roku.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 2 października 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Kometa - Twoje sa jeszcze bardziej odjechane....:) aż się boję pokazać mojemu, bo takie też będzie chciał...:)

    ale nie kasuj proszę do wieczora - bo jeszcze się może zastanowię :)

    ComeToMeBaby, BISCA, Reni, iwcia77, Dziobak, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    o Kometa - Twoje sa jeszcze bardziej odjechane....:) aż się boję pokazać mojemu, bo takie też będzie chciał...:)

    ale nie kasuj proszę do wieczora - bo jeszcze się może zastanowię :)
    powiem ci tak- mozliwe że nie są w produkcji. Ani w sprzedaży. Limited edition. Tak mi się zdaje, sądząc po stronie facebookowej tej pracowni ceramicznej, a ich strona nie działa.

    twoje są takie łagodne, moje to wersja hard hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 18:16

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 2 października 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy my mamy jakis dobry, ale prosty przepis na sernik?

    anna maria lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 2 października 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczor dzien zaliczam do pieknych :-),bylam z Hecia u gini ,wszystko jest ok ,co Prawda cewke ma dosc mala ale to Jest przez noszenie pieluchy, robi sie cieplo i wilgotno ,i wtedy powstaje cos w rodzaju kleju (u niektorych dzieci ),ktory ta dziurke poprostu zakleja .Ale po tym jak Hela w trakcie badania obsikala pania dr.strumieniem jak z weza strazackiego to ta stwierdzila ze Helcia ma odpowiednio duza dziurke do sikania :-).Teraz pieke ciasto ,bo jutro mam na wsi festyn ,najpierw bedziemy jezdzic rowerami ,robic przerwy i jesc cebulowe ciasto i pic mlode wino :-)(syfon z dupy murowany )popoludniu bedzie kawa i moje ciasto :-),a wiczorem znowu prasowanko .Lubie moja wies :-)

    pierwiastka, kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, Aasiula, ania.g, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny, beates, Dziobak, malgos741, moremi, megan8, Mega, caffe, Mimbla, paszczakin lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 2 października 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy
    Magdala wrote:
    Czy my mamy jakis dobry, ale prosty przepis na sernik?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    201407014965.png
‹‹ 11588 11589 11590 11591 11592 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ