Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 9 października 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    jak się przerzuca posty na smartfonie to są podobne
    mam nowy, ale jeszcze nie chce wejść.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 9 października 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    kapta - rosnie Maks na swojskim mleku ;D ja dzis tez bylam u pediatry na bilansie 9 miesiecy- waga 9650 gr, 72 cm, mozg okragly 45,2 cm ;D, poza tym wpisane ma , ze dziecko jest ufne i nie boi sie obcych...- cyganskie dziecko z mojego Ivo :-O :D

    Większe od mojego 14 miesięcznego :)

    iwcia77, gosia7122 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 października 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Jak to za dużo CC? Cesarka była źle zrobiona, czy miałaś za dużo cesarek?
    Teraz czwarta mnie czeka.

    Alis lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 października 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania
    Pytanie z tych mądrych inaczej..hanghead.gif
    Jak to jest być w ciąży 4 raz? Jakie są emocje, odczucia?

    iwcia77, BISCA, Mimbla, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 9 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was na kurwidołku naszym ;-)

    Mam pytanie tak z innej beczki: co się dzieje z Krakonką i mama3 (czy jakoś tak), bo jakoś mi umknęły?

    Simba lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Wracam z wizyty. Szyjka ok bo nigdy nie rodziłam naturalnie. Blizna po cc ma tylko 2,5 mm i tu jest problem. Jeśli powtórzą się bóle i kłucia tego typu co Wam pisałam i nie przejdą po nospie to gin mnie zamknie w szpitalu do końca ciąży :( Mój mąż zostciążyał wezwany do gabinetu i gin powiedział że teraz to powinnam leżeć, odpoczywać i nic nie robić bo grozi mi pęknięcie blizny a co za tym idzie macicy. Masakra :(
    Julia ma się doskonale. Waży 681 gram. Łożysko i przepływy w normie.
    Edit: gin wątpi że dociągnę do stycznia.
    Aniu, mam nadzieję, że nie będziesz musiała spędzić tygodni w szpitalu, zyczę ci tego. A dobrze, że byłaś z mężem i jemu powiedział, bo może zrozumie, że nie możesz nosić Marcela i to jest poważna rzecz. Bo pęknięcie macicy to może sie różnie skończyć niestety :-(

    ania.g, Alis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama3 zaszła i spierdoliła stąd pucować porcelane
    poza tym wyzywano ja od moherów

    Krakona miała problemy osobiste i chyba zaprzestała starań

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 11 października 2015, 20:54

    Luna76, kapturnica, Alis, efcia, Magdala lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Aniu, mam nadzieję, że nie będziesz musiała spędzić tygodni w szpitalu, zyczę ci tego. A dobrze, że byłaś z mężem i jemu powiedział, bo może zrozumie, że nie możesz nosić Marcela i to jest poważna rzecz. Bo pęknięcie macicy to może sie różnie skończyć niestety :-(
    chyba najczęściej na cmentarzu?

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 9 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    witam Was na kurwidołku naszym ;-)

    Mam pytanie tak z innej beczki: co się dzieje z Krakonką i mama3 (czy jakoś tak), bo jakoś mi umknęły?

    Mama w ciazy ale odeszla w zlosci. Juz nie pamietam o co poszlo. Krakonka, nie wiem.
    Szkoda, ze odeszly. Mam nadzieje,ze u nich wszystko ok. Jak nas podczytuja to <3 <3
    :)

    SolarPolar lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 9 października 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widze, ze Hera w doskonalym nastroju dzisiaj :P

    nick nieaktualny, caffe, ComeToMeBaby, ania.g, Mimbla, nick nieaktualny, efcia, SolarPolar, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    O, widze, ze Hera w doskonalym nastroju dzisiaj :P
    jak nie jak tak
    w koncu piatek i bede miała zara menża dla siebie na 2 nastepne dni :)

    BISCA, ania.g, efcia, SolarPolar, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 9 października 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    mama3 zaszła i spierdoliła stąd pucować porcelane
    poza tym wyzywano ja od moherów



    oooooo kuźwa! padłam ze śmiechu :-D
    czyli mama3 ma 4 dziecko? ...i porcelanę ;-)

    nick nieaktualny, kapturnica, efcia, SolarPolar, Aasiula, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 października 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ania
    Pytanie z tych mądrych inaczej..hanghead.gif
    Jak to jest być w ciąży 4 raz? Jakie są emocje, odczucia?
    Za każdym razem są inne. Teraz jestem najspokojniejsza jeśli chodzi o dziecko. Martwi mnie tylko dotrwanie do końca i kolejna operacja.

    BISCA, Reni, Alis, Mimbla, nick nieaktualny, efcia, Aasiula, Mega, megan8 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 9 października 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    mam nowy, ale jeszcze nie chce wejść.
    weszło :) taaaa daaaam

    ania.g, Mimbla, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA, efcia, Aasiula lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Za każdym razem są inne. Teraz jestem najspokojniejsza jeśli chodzi o dziecko. Martwi mnie tylko dotrwanie do końca i kolejna operacja.
    dasz rade
    w takiej Kanadzie na przykład dopuszczaja 6 cc
    oszczedzaj sie po prostu na maxa

    caffe, ania.g, Alis, efcia, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 9 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Za każdym razem są inne. Teraz jestem najspokojniejsza jeśli chodzi o dziecko. Martwi mnie tylko dotrwanie do końca i kolejna operacja.

    Ja to jestem w szoku, że zdecydowałas się na 4 dziecko po 3 cesarkach!!!! Lekarz nie odradzał Ci tego? Toż to wielkie ryzyko!!!

    kapturnica, Alis lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 9 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    aniag ty se jajcow nie rob, bo dopiero w styczniu fotelik moze do ciebie dojsc :-O - no fakensik ! oszczedzaj sie teraz :)

    Paszczak- mialam dawno pisac- witaj prosiaczku ;D no masz cudne wnetrze ale z wierzchu tez calkiem dobrze sie trzymasz :)

    kciukam za Asiulowe jajki, i wszystkie mozliwe zagniezdzenia :)
    Mówiłaś że w grudniu. Coś się zmieniło?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa najs awatar 8)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 9 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Mówiłaś że w grudniu. Coś się zmieniło?
    moja kolezanka jedzie na swieta do domu i wysle dopiero pewnie w przedzien wigilii, powinno dojsc po swietach :)

    ania.g lubi tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 9 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kometa najs awatar 8)
    47b20s0.gif

    efcia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 11691 11692 11693 11694 11695 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ