Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5cdc9b120db0556bmed.jpg

    iwcia77, malgos741, Dziobak, Reni, caffe, ania.g, satori, Magdala, efcia, nick nieaktualny, BISCA, Mimbla lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, pamietacie bobo? Co przyszła na moment w tym samym momencie co ja i Jastra? Tez w ciąży jest.

    iwcia77, moremi, efcia lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja bym pochłonęła taką kwadratową rittera - białą z całymi orzechami, albo z ciasteczkami,,,,

    Jem :-)

    I robie racuchy z jablkami z przepisu moremi.

    iwcia77, moremi, efcia lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosxzz jaka ja jestem na wieczór zglodniała. Brr idę po jabłko i chrupki jakie.

    iwcia77, caffe, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A, pamietacie bobo? Co przyszła na moment w tym samym momencie co ja i Jastra? Tez w ciąży jest.
    no prosze , ale szkoda , ze sie juz wiecej nie pokazala u nas....

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dobra
    Kasuje,bo to z serii czarny humor
    Chodziło ze on też lubił

    kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A, pamietacie bobo? Co przyszła na moment w tym samym momencie co ja i Jastra? Tez w ciąży jest.

    czyli wygląda na to, że warto tu przyjść jevnąć focha z przytupem i ciąża gotowa ;)

    iwcia77, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, Magdala, efcia, BISCA, nick nieaktualny, Mimbla, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A, pamietacie bobo? Co przyszła na moment w tym samym momencie co ja i Jastra? Tez w ciąży jest.
    to nie pierwszy taki przypadek,wnisek jeden: wejść na foruma, zdać ankietę komisyjną i chwilę potem się zawinąć a na 14dpo II, ze ja na o wcześniej nie wpadłam, no!

    kapturnica, sandra80, malgos741, satori, efcia, Mimbla, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra! ić mi z głowy mojej :D

    sandra80 lubi tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nawet ankiety nie bylo u bobo

    iwcia77, moremi, Mimbla lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Dobra dobra
    Kasuje,bo to z serii czarny humor
    Chodziło ze on też lubił
    kurna nic nie kumam, nie znam dziada oprocz tego, ze napislayscie ze lubil dzieci ale nie wiem do czego bylo nawiazanie ..tzn do jakich postow...no nie wiem ...moze ja juz spie, bo prasowac to nie moge :)

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy przyjdzie sie pochwalić :-) juz Was czytałam jak niejaka Alutke pogonilyscie z przytupem.

    kapturnica, iwcia77, efcia lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry,

    @ dzis przyszła. Od tego cyklu koniec zabawy będzie albo nie będzie. Trzeba się zabrać ostro do roboty.

    P.S. Kciki za Moremi i Anię G oraz za wszystkie potrzebujące.

    kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, ania.g, Magdala, efcia, anna maria, Mega, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia moj tez dzis spi jak najety.Od 15tej z przerwa poltora godzinna na kapiel i zarcie.I to ja go obudzilam .Jutro szczepienie na pneumo to nie bede go kapala wted.
    Iwica zart dotyczyl twojego posta ze lubisz niemowleta ich pucki ..I nawiazala Reni do trynkiewicza...Zatrybilas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 20:56

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ciekawe czy przyjdzie sie pochwalić :-) juz Was czytałam jak niejaka Alutke pogonilyscie z przytupem.
    E tam zaraz pogonily..No cos Ty =D

    iwcia77, efcia, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ciekawe czy przyjdzie sie pochwalić :-) juz Was czytałam jak niejaka Alutke pogonilyscie z przytupem.
    kto? my?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół wieczoru szukam karty do bankomatu. Rano mąż miał mi ją dać. Widzialam jal leżała na komodzie. Nie używałam jej w ciagu dnia ale nie pamiętałam czy ją wzięłam.

    I Waciak po południu mnie pyta o kartę. Przekopałam torebkę, spodnie, kurtkę. Nie ma. WTF?
    Ten się wkurza i mi każe szukać. Żołądek mnie rozbolał z nerwów tym bardziej, że jutro wyjeżdżam i muszę ją ze sobą zabrać.

    I teraz mówię w końcu do Waciaka, że rano trzeba kartę zablokować. A ten na to że już dawno znalazł!!!!
    Nic nie mówił bo NIE pytałam!

    Chyba go uduszę w nocy!

    nick nieaktualny, sandra80, pierwiastka, iwcia77, moremi, malgos741, Dziobak, satori, caffe, efcia, Mega, Bozia3, BISCA, Mimbla lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc. Wracając do naszej sprawy.
    Kciałam powiedzieć, że wczoraj Ania_84 obejrzała wyniki mojego chłopa i powiedziała, że nie są złe :O i że wg niej miał/ma jakąś infekcję, bo są podwyższone leukocyty. Tak więc, odczekamy trochę po chorobie i zrobi ponowne badanie chłopaków i posiew. A w najbliższych dniach ma sobie machnąć hormony: progesteron, estradiol, tsh, fsh, lh i może powtórzy psa (literuje pe-es-a nie psa ;) ).

    Ja na razie nie denerwuje się wcale moim badaniem, jakoś nie mam czasu o nim mysleć.
    I tu prośba do kreatywnych głów, moja szefowa nim da urlop robi wywiad, czy to wolne aby napewno mi potrzebne. Na cito (czyli na jutro) potrzebuję pomysłów, czemu musze mieć wolne w czwratek czy poniedziałek (termin na 100% zostanie dopiero mi podany).
    Z góry dziękuję <3

    ania.g, iwcia77, moremi, malgos741, pierwiastka, nick nieaktualny, kapturnica, Dziobak, Magdala, satori, caffe, efcia, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Pół wieczoru szukam karty do bankomatu. Rano mąż miał mi ją dać. Widzialam jal leżała na komodzie. Nie używałam jej w ciagu dnia ale nie pamiętałam czy ją wzięłam.

    I Waciak po południu mnie pyta o kartę. Przekopałam torebkę, spodnie, kurtkę. Nie ma. WTF?
    Ten się wkurza i mi każe szukać. Żołądek mnie rozbolał z nerwów tym bardziej, że jutro wyjeżdżam i muszę ją ze sobą zabrać.

    I teraz mówię w końcu do Waciaka, że rano trzeba kartę zablokować. A ten na to że już dawno znalazł!!!!
    Nic nie mówił bo NIE pytałam!

    Chyba go uduszę w nocy!
    Brawo Waciak, co za typ.., że on jeszcze chodzi, żeś Ty go jeszcze nie udusiła...

    nick nieaktualny, iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Iwcia moj tez dzis spi jak najety.Od 15tej z przerwa poltora godzinna na kapiel i zarcie.I to ja go obudzilam .Jutro szczepienie na pneumo to nie bede go kapala wted.
    Iwica zart dotyczyl twojego posta ze lubisz niemowleta ich pucki ..I nawiazala Reni do trynkiewicza...Zatrybilas?
    o !no! w koncu ktos mi przelozyl to na ludzki jezyk :) dzieki :)

    kapturnica, efcia, BISCA lubią tę wiadomość

‹‹ 12267 12268 12269 12270 12271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ