Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:

    Reni daj Dorbi słoneczko za akcję i reakcje :) I tacie tez :) za to ze nam raportowal :)

    Proszę nie dyktować ciału nauczycielskiemu co ma robić. ;-)
    Zjawi się Dorbie na apelu, to zostanie odpowiednio nagrodzona.

    *aga*, Lucky, moremi, efcia, BISCA, iwcia77, Mimbla, Mega, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie! Wow!!to sie pospieszylas
    Gratuluje malenstwa :-)

    Lucky, efcia, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ciało nauczycielskie może mnie dopisać do świątecznej listy z egzaminem na 26 grudnia? ;-)
    Kasy podobno nie można dawać...ale jakąś alkoholową śliwkę w kieszeń wcisnę ;-) z wyrazami wdzięczności :-)

    Reni, Lucky, moremi, efcia, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, satori lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga 26.12 ładny prezent :-)

    *aga*, Lucky, efcia, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni no było by miło ;-)

    Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie gratuluje Adas jest juz z Toba :-) .

    Lucky, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry szaro .milego dnia

    Lucky, efcia lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;)
    Dorbie ale szybka akcja ;) gratulacje <3
    Alis <3

    Alis, efcia, Lucky, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeczytałam, że jako osoba prowadząca działalność gospodarczą nie będę już płacić składek na ZUS teraz ok. 1030 zł na m-c, podobno składka ma być od przychodu liczona. To jest dopiero paranoja, na emeryturę z ZUS nawet nie liczę, a mam płacić haracz od przychodu. Tylko w Polsce tak się ludzi okrada z zarobionych pieniędzy. Im więcej zarobisz tym Ci wiecej za.... bią, nie ma sensu tyrać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 10:36

    kapturnica, moremi, efcia, iwcia77, Mimbla, nick nieaktualny, Mega, Simba lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co za jaja!!
    Adas namber 3 na swiecie??? ledwo co lozeczko zlozyli!!!
    Gratulacje Dorbie!! Niech sie maluch chowa jak najlepiej! <3

    kapturnica, efcia, Lucky, BISCA, nick nieaktualny, iwcia77, Reni, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Właśnie przeczytałam, że jako osoba prowadząca działalność gospodarczą nie będę już płacić składek na ZUS teraz ok. 1030 zł na m-c, podobno składka ma być od przychodu liczona. To jest dopiero paranoja, na emeryturę z ZUS nawet nie liczę, a mam płacić harcz od przychodu. Tylko w Polsce tak się ludzi okrada z zarobionych pieniędzy. Im więcej zarobisz tym Ci wiecej za.... bią, nie ma sensu tyrać.
    gdzie to wyczytałaś?

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga 26grudnia piekna data. Ja zaszłam w ciąze miedzy wigilia a drugim dniem świat =D

    *aga*, moremi, sandra80, efcia, iwcia77, beates, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    gdzie to wyczytałaś?



    W Rzeczpospolitej.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Aga 26grudnia piekna data. Ja zaszłam w ciąze miedzy wigilia a drugim dniem świat =D


    U nas może ten halny tak działa...niech grudzień będzie szczęśliwy niech mnie zawieje ;-)

    efcia, Lucky, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!

    Gratulacje dla mamy i Adasia nr3. :-)
    Troche zaluje, ze nie bylo trasy rozbiegowej przedporodowej. To chyba zeby nam wynagrodzic to czekanie na morkowego Ignasia. ;-)

    Aga ja testuje tez 26/12.
    Mozna mnie wpisac na liste, prosze?
    I Sandra moze dolaczy do tej grupy..co tam u niej na wykresie dzis?

    moremi, *aga*, sandra80, efcia, Lucky, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Dzien dobry!

    Gratulacje dla mamy i Adasia nr3. :-)
    Troche zaluje, ze nie bylo trasy rozbiegowej przedporodowej. To chyba zeby nam wynagrodzic to czekanie na morkowego Ignasia. ;-)

    Aga ja testuje tez 26/12.
    Mozna mnie wpisac na liste, prosze?
    I Sandra moze dolaczy do tej grupy..co tam u niej na wykresie dzis?


    Magdala trzeba mieć jakiś souvenir dla Pani , żeby miała siłę ołówkiem listę poprawiać ;-)

    Lucky, Magdala, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :-)
    Po Ignasiu to wszystkie porody będą blyskawiczne ;-)

    Magdala, efcia, Lucky, BISCA, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    Magdala trzeba mieć jakiś souvenir dla Pani , żeby miała siłę ołówkiem listę poprawiać ;-)

    Kryska piecze te pierniki. To nie od calej klasy?
    Kolede zaspiewam na apelu.

    efcia, Lucky, BISCA, nick nieaktualny, *aga*, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Dzien dobry!

    Gratulacje dla mamy i Adasia nr3. :-)
    Troche zaluje, ze nie bylo trasy rozbiegowej przedporodowej. To chyba zeby nam wynagrodzic to czekanie na morkowego Ignasia. ;-)

    Aga ja testuje tez 26/12.
    Mozna mnie wpisac na liste, prosze?
    I Sandra moze dolaczy do tej grupy..co tam u niej na wykresie dzis?

    Wykres idzie powoli ku upadkowi ale krwarwej mery eszczo nie widać ;)Także ja pewnie bliżej sylwestra zatestuję :)

    Magdala, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, gratuluję Adasia!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
‹‹ 12480 12481 12482 12483 12484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ