Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no jeszcze ze 3 blachy i dojdziesz do perfekcji ;-)

    dlaczego Morek wygląda jak syryjski terrorysta???? O.o

    mnie nie ma, więc do dupy
    mam nadzieję, że ta blacha Ci upadnie i nie będzie co zbierać wait.gif
    a ty sleptak jestes - Morek to pirat jest :D

    nick nieaktualny, kapturnica, ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b49bbfbf7ab0.jpg

    Poniewaz narobilam sie wczoraj w chacie, a dzis w robocie, to reszte piernikow po prostu kopiuje, zeby nikt nie czul sie pominiety.

    gdzie?
    ja się pytam gdzie?

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a ty sleptak jestes - Morek to pirat jest :D
    chyba Somalijski..też terrorysta

    iwcia77, moremi, paszczakin, Mimbla, Mega, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    O co chodzi? Coś było nie tak z Natką? Nic nie wiem
    ja slabo pamietam, wiec nie chce zmyslac..pamietam ,z e robila jakies badanie i wyszlo dobrze, potem ur sie Natka z ZD i zaczeli drazyc..okazlo sie ze tam gdzie robila to badanie to nie mieli prawa go robic i wysylali gdzies indziej ..jakos tak chyba...

    kapturnica, Alis lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    chyba Somalijski..też terrorysta
    jakby nie bylo w temacie morza i piratow z karaibow :D

    sandra80, moremi lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    chciałam, ale babsztyl w aptece nie chciała mi sprzedać, wiec musze iść do doktora po recepte

    hm... chyba że któraś ma 5 sztuków na zbyciu

    w życiu nie brałam tego cuda ;)

    efcia lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    W C Z O R A J Renku!

    TU:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-po-35-roku-zycia/35,9,12551.html

    nie liczy się, bo zmieniłaś na ANna Maria
    poczułam się porzucona

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie liczy się, bo zmieniłaś na ANna Maria
    poczułam się porzucona
    ona moze juz cie zjadla..albo jej monsz :D

    nick nieaktualny, sandra80, moremi, satori lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Adaś <3 namber 3
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/82c996219210.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8354faad455a.jpg

    Dorbi później sie odezwie i opisze

    śliczny, niech się zdrowo chowa :)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    w życiu nie brałam tego cuda ;)

    a ja sie tym faszerowałam przeszło 10 lat

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jeszcze odpowiem na pytania z wczoraj.
    Mój mąż ma problemy ze ślinianką, bo mu się tam kamienie odłożyły. Było tego tyle, że lekarze nie chcieli czyscić, a zadecydowali o usunięciu całej slinianki. Dlatego dostał to skierowanie na zabieg. Zabieg udało się przesunąć i trafił na młodą i ambitną lekarkę, która podjęła się usunięcia kamieni i udało się jej :-)
    Wczoraj tez mieliśmy wizytę położnej. Ignacy waży juz 4230g. Mój klocek ;-)

    Odnośnie położnej - nasza jest z tej szkoły rodzenia i wczoraj na zastępstwie byla druga również ze szkoły. Dla mnie bomba :-) przemile i bardzo pomocne kobiety. Sporo podpowiadają i są naprawdę zainteresowane tym co się dzieje ze mną i z Ignasiem :-)

    A u mnie chyba budzi się instynkt macierzyński ;-) jeszcze nie pierdzioszkuje, ale za to jak mały się budzi rano, to go obcałowuje :-D

    iwcia77, nick nieaktualny, efcia, kapturnica, beates, ivf-ivf, ComeToMeBaby, sandra80, Bozia3, Dziobak, caffe, Reni, BISCA, paszczakin, ania.g, Magdala, Mimbla, nick nieaktualny, gosia7122, Mega, Luna76, satori, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Qwa, babie nie dogodzi :-P Nie chcialo mi sie nowych klepac, to przemalowalam stare. Zaleta painta. Co to by bylo, gdyby lukrowane byly ;-)

    musiałabys zlizywac ten lukier i na nowo lukrować ;D
    aż do zaspokojenia wszystkich ;D

    nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, ComeToMeBaby, sandra80, moremi, Mimbla, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Mam ochote na slodkie, moze byc piernik. Ktora by tu... hmm... :-P
    jakos nie boje sie ze mnie zjesz ..gorzej , ze potem mnie wysrasz ;D i zmienie konsystencje :D

    nick nieaktualny, kapturnica, sandra80, Bozia3, moremi, caffe, BISCA, efcia, Mimbla, nick nieaktualny, Mega, satori, Simba lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    mam nadzieję, że ta blacha Ci upadnie i nie będzie co zbierać wait.gif

    to bylby upadek foruma :-O

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, sandra80, moremi, Reni, efcia, Mimbla, nick nieaktualny, Mega, satori lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Czujesz to? Zjadlam dzis Iwcie, wysralam wczorajsza Renke, ale cos mi na zoladku stoi, chyba mi ks. Andzej zaszkodzil :-P
    zaszkodzil , bo mial brzuch pelny od wina mszalnego i sfermentowalo sie :)

    nick nieaktualny, sandra80, Reni, efcia lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kufa- dziecie trza nakarmic , bo mnie za noge ciagnie ze juz czas..czemu nie mozna nakarmic dziecia raz na miesiac i miec z bani? slabo to wymyslili..

    nick nieaktualny, kapturnica, sandra80, Dziobak, Reni, BISCA, efcia, Mimbla, nick nieaktualny, gosia7122, Mega, satori, Simba lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    musiałabys zlizywac ten lukier i na nowo lukrować ;D
    aż do zaspokojenia wszystkich ;D
    Ja tego nie mogę nie skomentować.
    Masz na myśli zaspokojenie tych lizanych czy chętnych na personalizowane pierniki? :-P

    nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, efcia, Mimbla, satori lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek - ciesze sie , ze trafiliscie z mezem na dobra lekarke i ze juz po "klopocie" i ze ty otaczasz sie fajnymi i pomocnymi poloznymi. ja tu takich luksow nie mialam :)

    moremi, ComeToMeBaby, efcia, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Ja tego nie mogę nie skomentować.
    Masz na myśli zaspokojenie tych lizanych czy chętnych na personalizowane pierniki? :-P
    nie przeszkadzaj , bo wlasnie zlizuje ze mnie lukier i mnie dekoncentrujesz ;D idz cos ugotuj mezowi :D ;D..i ustaw sie w kolejce , bo niebawem tez cie bedzie konsumowac :D

    ps- nawet niezla jest ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 12:35

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, efcia, satori, Simba lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w temacie francuskiego..kto mi napisze jak sie czyta BAISER VOLè ?

    kto do tablicy moze podejsc? Simba? Paszczak? Bisca?

    BISCA, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 12483 12484 12485 12486 12487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ