Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A może to że zmęczenia? Wczoran dwa razy Sandomuerz z Młodą. Prawie cały dzień w samochodzie. Byłam zjebana ze szkodą gadać :/ Ale Młoda była bardO dzielna :)
    To bym obstawila obnizona temperature zwiazana z osłabieniem ;)
    Nie nakręcam ale nawet nie wiesz jak strasznie bym się cieszyła =D

    paszczakin, nick nieaktualny, moremi, efcia, pierwiastka lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    Sabcia nalezy Ci sie odpowiedni prezent- nie tylko sitko, chocby nie wiem jak bajeranckie :-)
    Ale mnie ubawilas :) dziekuje :) az się w pracy dziwnie patrzyli jak parsknelam śmiechem :D

    kapturnica, gretka, moremi, efcia, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cHvJ nie matka polozyla dziecie znow przy akwarium by luknac na ovu.
    Dziecie zasypia o.O

    Aasiula, paszczakin, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, efcia, BISCA, Mimbla, iwcia77, pierwiastka, Mega, satori lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Co za ponury dzień....nic mi się nie chce.
    Prowadzenie kalendarza tak mi miesza w głowie, że wiem mniej niż kiedyś. Cykle mam 28-29 dni....a on w 9 wyznaczył mi owulację....no paranoja....tym sposobem po 23 dniach powinna być @....wiem że nic nie wiem

    Mimbla trzymam kciuki :-)
    Sabina cierpimy na tego samego schiza ;-) non stop śnią mi się takie głupoty...potrafię płakać i krzyczeć przez sen..... może w poprzednim wcieleniu aktorką byłam i teraz odgrywają mi się te scenki :-)
    W następnym życzę sobie być mężczyzną - w końcu to sama przyjemność ;-)

    nick nieaktualny, moremi, ania.g, efcia, nick nieaktualny, Mimbla, iwcia77, pierwiastka, satori lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Paczam realnie ;)
    No to pacz realnie z optymizmem :)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, efcia, BISCA lubią tę wiadomość


  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    cHvJ nie matka polozyla dziecie znow przy akwarium by luknac na ovu.
    Dziecie zasypia o.O

    jaka uj nie matka!? zapewniasz dziecku rozrywke i kontakt z przyroda!

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, efcia, nick nieaktualny, BISCA, Mimbla, iwcia77, Mega, satori lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula, oddaz Boziowemu synowi maske, ale to juz!

    nick nieaktualny, moremi, Bozia3, efcia, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    jaka uj nie matka!? zapewniasz dziecku rozrywke i kontakt z przyroda!
    Zasnął XD

    nick nieaktualny, efcia, Mimbla, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez spi, a ja dzis pracuje z domu. Lubie ;)
    Nie trzeba trzymac segregatora, zeby sie zdrzemnac..

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, ania.g, efcia, nick nieaktualny, BISCA, iwcia77, pierwiastka, malgos741, Mega, satori lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    Mimbla trzymam kciuki!

    Sabinka, ja tam wierzę, że się uda ;-)

    nick nieaktualny, efcia, BISCA, Mimbla, malgos741 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszmarny dzień - wczoraj wieczorem migrena, dziś mdłości, katar i ogólnie dołek.
    W końcu porozmawialiśmy porządnie z mężem. Boję się powikłań po amniopunkcji. I boję się ZD. Stanęło na Nifty. Chociaż nas nie stać, ale nie wiem, co jeszcze można zrobić. Na razie laboratorium wysłało wyniki do lekarza, który mi wyliczył to złe prawdopodobieństwo i czekają, co on zrobi. Mogą sobie czekać, a tu czas leci. Każda decyzja jest zła i to mnie wkurza. Nifty też 2500 zł - w momencie, gdy się czeka na dziecko i naprawdę jest na co wydać kasę.

    aY05p2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Koszmarny dzień - wczoraj wieczorem migrena, dziś mdłości, katar i ogólnie dołek.
    W końcu porozmawialiśmy porządnie z mężem. Boję się powikłań po amniopunkcji. I boję się ZD. Stanęło na Nifty. Chociaż nas nie stać, ale nie wiem, co jeszcze można zrobić. Na razie laboratorium wysłało wyniki do lekarza, który mi wyliczył to złe prawdopodobieństwo i czekają, co on zrobi. Mogą sobie czekać, a tu czas leci. Każda decyzja jest zła i to mnie wkurza. Nifty też 2500 zł - w momencie, gdy się czeka na dziecko i naprawdę jest na co wydać kasę.


    alis, a tam, gdzie Ci to lipne badanie zrobili nie mozna uderzyc? robia NIFTY?
    bo jak tak, to ja bym ich cisnela, ze oni spieprzyli badanie, na kolejne za pozno, to niech daja znizke na NIFTY!
    jak psu miska!

    Alis, Bozia3, ComeToMeBaby, moremi, efcia, BISCA, Mimbla, iwcia77, pierwiastka, malgos741, Mega, satori lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:

    Sabinka, ja tam wierzę, że się uda ;-)

    Ale tam bez objawów? ;) zresztą w poprzednim cyklu temperatura zaczęła mi spadać od 15dpo. I wtedy spodziewałam się torbieli i miałam nosa ;) teraz nie spodziewam się niczego innego jak wydluzonej fl ;)

    efcia lubi tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    alis, a tam, gdzie Ci to lipne badanie zrobili nie mozna uderzyc? robia NIFTY?
    bo jak tak, to ja bym ich cisnela, ze oni spieprzyli badanie, na kolejne za pozno, to niech daja znizke na NIFTY!
    jak psu miska!

    Chyba robią - tylko, że hm... wciąż nie mamy żadnej odpowiedzi od nich z labu, a więc na razie nie ma potwierdzenia, że badanie było lipne... Nikt od nich się w temacie nie wypowiedział.

    aY05p2.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ozdabiacie stoły na wigilię? - bo szukam inspiracji....

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Chyba robią - tylko, że hm... wciąż nie mamy żadnej odpowiedzi od nich z labu, a więc na razie nie ma potwierdzenia, że badanie było lipne... Nikt od nich się w temacie nie wypowiedział.
    Ale Wam narobili :( Alis A do kiedy mają Ci dac znać co pppsuli?

    efcia, Alis, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis - ale wywalisz 2 i pół koła, po to, żeby przyśpieszyć ewentualną wiedzę? Bo to przecież nic nie zmieni juz na tym etapie ciąży?

    Dziobak lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Przerwę w pracy mam i zajrzałam. Kciuków dziś braknie do trzymania, ale są jeszcze kegle i inne takie.

    ania.g, Bozia3, efcia, ComeToMeBaby, Mimbla, iwcia77, pierwiastka, Mega lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, ależ Kajtek wysoki. Tylko miesiąc młodszy od Wojtka, a my jeszcze w ciuchach na 80 cm chodzimy.

    Bozia3, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Bozia, ależ Kajtek wysoki. Tylko miesiąc młodszy od Wojtka, a my jeszcze w ciuchach na 80 cm chodzimy.
    To Cię zaskoczę. Marcel nosi się w 92.

    Bozia3, efcia, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
‹‹ 12563 12564 12565 12566 12567 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ